بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2016, 02:32 PM   #61
پیچ
Junior Member

آواتار پیچ

پستها: 7
سپاس: 40
در 6 پست 8 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر دل پوترو واورینکا دیمیتروف
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

bathmanstream
ظاهرا اسم و آدرس جدید streamhunter اینه!
خیلی خوب و عالیه.
صد البته بهتر اگر ad block را بعنوان افزونه روی کروم نصب کنید.
با تشکر ویژه از پاور عزیز به خاطر زحمت این مطالب
پیچ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما پیچ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2016, 03:25 PM   #62
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

هزار ماشاالله راجر عزیزمون چه بازی نازی داره می کنه.خدایی ایول داره.عزیز فدایی داری
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 04:30 PM   #63
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

چقدر مسلط ،چقدر زیبا وچشم نوازبازی کرد این راجرفدرر کبیر ودوست داشتنی.بدون تو تنیس لذتی نداره.امیدوارم تاچهل سالگی بازی کنی وتمام دوستداران میلیونی خودت رو ازبازیهای قشنگ وپراز تکنیک ناب خوت بی نیازکنی.به قول فردوسی پور جقدر خوبه این راجرفدرر
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 05:26 PM   #64
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

خوب خوشبختانه جام را امروز نمی دادن
و گرنه شاید نصیب نواک نمیشد امروز انصافا روز نیشیکوری و فدرر بود
هر دو خیلی خوب بازی کردند
امسال شاراپووا هم خیلی خوبه و امیدها را در دل ما زنده کرده
روز سه شنبه یک فینال زود هنگام داریم بین ماریا و سرنا
که امیدوارم ماریا برنده و سربلند باشه
بازیهای فردای مردان هم بسیار حساس و زیبا و غیرقابل پپیشبینی خواهد بود
امیدوارم شاهد برتری میلوش باشیم
یک هفته دیگه بازیها تمام شده یک هفته پرهیجان سرشار از تنیس ناب را پیش رو داریم
به امید قهرمانی نواک و ماریا

مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 07:01 PM   #65
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

یک نکته جالب ترکیب 4 نفر بالای جدول و بازیهای کوارتر
این 4 نفر همان ترکیب گروهی در بارکلیز 2015 هست
اتفاقا در اولین بازیهای دور گروهی نواک با نیشی و راج با بردیک روبرو شدند
و هر دو هم 2-0 بردند
و دور دوم هم که خودتون می دونید!
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-24-2016, 07:08 PM   #66
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

امروزم تموم شدش و نواک راجر نیشی و بردیچ 4نفری که در 1گروه بازی های پایان فصل بودن این بار در کوارتر اپن استرالیا به مصاف هم میرن.
امروز باید تحسین کرد بازی ستودنی نیشی و راجر بسیار اماده نشون دادن حداقل در این بازی خصوصا انتظار همچین نتیجه ای از بازی نیشی سونگا نداشتم بازی نواک سیمون حرف زیاد داره اول از همه بازی یجوری بودش مشخص بود نواک میبره بازی کاملا رو ضربات نواک میچرخید در روزی که پراشتباه بود.
من قطعا خودمو داناتر از نواک و باکسش نمیدونم اما بنظرم نواک تاکتیک اشتباهی در بازی اتخاذ کرد با اینکه چندتا پسینگ شات خورد اما باید هجومی تر بازی میکرد رو تور بیشتر میومد تا بتونه تمرکز سیمون بهم بریزه خصوصا با توجه به سرو افتضاح سیمون چه سرو 1 و چه 2 نواک باید دنبال ریترن وینر میرفت چند باری اینکارو کرد جوابم داد اما اکثرا سعی میکرد فقط توپو رد کنه تا بره برای رالی، سیمونم که قربونش برم فقط توپو رد میکرد البته با دقت و میدونست داره چیکار میکنه و منتظر بود نواک ارور بده که نواکم دقیقا جوری بازی کرد که سیمون میخواست اگه نواک سرو زن خوبی نبود احتمال باختش بود اما سرو دو تنیسور زمین تا اسمون فرق داشت در هر صورت امروز نواک به بازی وحشتناک ضعیفش دو ست باخت نه بازی خیلی خوب سمون.
درسته که این بازی 4.30 ساعت طول کشید اما اکثر بازی رالی بود رالی های طاقت فرسا یکی از سنگین ترین بازی های چند سال اخیر بود ،اگه بازی با نیشی نزدیک باشه دردسر ایجاد میکنه برای نواک ،بستگی داره اون بازی فرم دو تنیسور چطور باشه نواک اگه میخواد به فینال برسه باید نیشی در زمان اندک ببره بعد از قرعه عرض کردم نواک راه سختی داره حالا من رو نیشی راجر و فینال اندی یا استن حساب کرده بودم اما دور 4 دیدیم چطور نفس نواکو گرفت هرچند فیزیک نواک فوق العادست ولی 4بازی سنگین پیاپی خیلی دیگه سخت میشه مگر بتونه نیشی رو خوب ببره.
با همه این اوصاف بازی نیشی نواک یبازی دیگست و بعیده نواک موتورش روشن نشه این بازی دیگه بهمین راحتی نمیتونه ازش رد بشه نیشی هرگز به سمی استرالیا نریسده شایستگیشو داره برسه حتی فینال ،از بازی تنیس یاد گرفتم راجبع هر بازی باید هنگام بازی دو تنیسور حرف زد چون ریتم و ثبات در تنیس خیلی سخته دیدیم چطور نواکی که خدای ثبات بود امروز دچار چ گرفتاری شد یا راجر که البته سنش در ثبات بسیار تاثیر داشته و میبینیم یبازی بی نقص یبازی پراشتباه بازی های قبلی دوستان میگفتن راجر فورهندش باطل شده امروز ولی پودر کرد جوفین هم بکهند هم فورهند عالی بود اما ایا بازی با بردیچم اینطوری بازی میکنه؟فکر کنم جواب مثبت باشه.
قابلی پیش بینی نیست حتی وقتی نواک خیلی اماده مدعی همیشگی قهرمانی، باز میشه رو قهرمانی نفر دیگه هم فکر کرد با این حال همچنان احساس میکنم نواک در این گرند به قهرمانی نمیرسه از رو احساس و منطق عرض میکنم، یجا جلوشو میگیرن حالا اون بازی در کوارتر ،سمی یا فینال خواهد بود از نظر بنده اون سمتم بنظرم بازی استن با رائونیچ مشخص کننده فینالیست این بازیاست بنظرم استن پیروز بشه به فینال میرسه مدعی اصلی قهرمانی میشه ولی اگه رائونیچ پیروز بشه بنظرم اندی راهی فینال میشه البته خیلی نزدیک میشه حالا باید ببینیم فردا چه نتایجی رقم میخوره اندی فرر مونفلیس بنظر پیروز میشن استنم نامشخص.
اگر نواک قهرمان این گرند بشه من شدیدا اعتقاد پیدا میکنم امسالم نواک حداقل 3گرند به افتخارات بی پایانش اضافه میکنه اما اگه نتونه بنظرم در بهترین حالت 2گرند کسب کنه.پیروزی های پیاپی باعث اعتماد بنفس نواک میشه و از دست دادن گرند استرالیا میتونه این نکته مثبتشو کمرنگ تر از قبل کنه.
ضمنا بردیچم خوب تونست برای چندمین بار در اپن استرالیا به کوارتر برسه سال پیش در همین مرحله رافا شکست داد اما با توجه به بازی های اخیر راجر با بردیچ امیدوارم راجر پیروز این بازی بشه نتیجه نیشی با نواک خیلی سخته نمیدونم کی میبره ولی هرچی که هست بازی فوق العاده نزدیک حساس و هیجان انگیزی میشه و بنظرم زیباترین بازی تور تا کوارتر این بازی خواهد بود کلا از سبک بازی هجومی نیشی بسیار لذت میبرم ژاپنیا کلا دوس داشتنین .
اوج هیجان در اپن استرالیا انتظار دوستداران تنیس میکشه...
به امید قهرمانی شایسته ترین
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 07:59 PM   #67
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
امروزم تموم شدش و نواک راجر نیشی و بردیچ 4نفری که در 1گروه بازی های پایان فصل بودن این بار در کوارتر اپن استرالیا به مصاف هم میرن.
امروز باید تحسین کرد بازی ستودنی نیشی و راجر بسیار اماده نشون دادن حداقل در این بازی خصوصا انتظار همچین نتیجه ای از بازی نیشی سونگا نداشتم بازی نواک سیمون حرف زیاد داره اول از همه بازی یجوری بودش مشخص بود نواک میبره بازی کاملا رو ضربات نواک میچرخید در روزی که پراشتباه بود.
من قطعا خودمو داناتر از نواک و باکسش نمیدونم اما بنظرم نواک تاکتیک اشتباهی در بازی اتخاذ کرد با اینکه چندتا پسینگ شات خورد اما باید هجومی تر بازی میکرد رو تور بیشتر میومد تا بتونه تمرکز سیمون بهم بریزه خصوصا با توجه به سرو افتضاح سیمون چه سرو 1 و چه 2 نواک باید دنبال ریترن وینر میرفت چند باری اینکارو کرد جوابم داد اما اکثرا سعی میکرد فقط توپو رد کنه تا بره برای رالی، سیمونم که قربونش برم فقط توپو رد میکرد البته با دقت و میدونست داره چیکار میکنه و منتظر بود نواک ارور بده که نواکم دقیقا جوری بازی کرد که سیمون میخواست اگه نواک سرو زن خوبی نبود احتمال باختش بود اما سرو دو تنیسور زمین تا اسمون فرق داشت در هر صورت امروز نواک به بازی وحشتناک ضعیفش دو ست باخت نه بازی خیلی خوب سمون.
درسته که این بازی 4.30 ساعت طول کشید اما اکثر بازی رالی بود رالی های طاقت فرسا یکی از سنگین ترین بازی های چند سال اخیر بود ،اگه بازی با نیشی نزدیک باشه دردسر ایجاد میکنه برای نواک ،بستگی داره اون بازی فرم دو تنیسور چطور باشه نواک اگه میخواد به فینال برسه باید نیشی در زمان اندک ببره بعد از قرعه عرض کردم نواک راه سختی داره حالا من رو نیشی راجر و فینال اندی یا استن حساب کرده بودم اما دور 4 دیدیم چطور نفس نواکو گرفت هرچند فیزیک نواک فوق العادست ولی 4بازی سنگین پیاپی خیلی دیگه سخت میشه مگر بتونه نیشی رو خوب ببره.
با همه این اوصاف بازی نیشی نواک یبازی دیگست و بعیده نواک موتورش روشن نشه این بازی دیگه بهمین راحتی نمیتونه ازش رد بشه نیشی هرگز به سمی استرالیا نریسده شایستگیشو داره برسه حتی فینال ،از بازی تنیس یاد گرفتم راجبع هر بازی باید هنگام بازی دو تنیسور حرف زد چون ریتم و ثبات در تنیس خیلی سخته دیدیم چطور نواکی که خدای ثبات بود امروز دچار چ گرفتاری شد یا راجر که البته سنش در ثبات بسیار تاثیر داشته و میبینیم یبازی بی نقص یبازی پراشتباه بازی های قبلی دوستان میگفتن راجر فورهندش باطل شده امروز ولی پودر کرد جوفین هم بکهند هم فورهند عالی بود اما ایا بازی با بردیچم اینطوری بازی میکنه؟فکر کنم جواب مثبت باشه.
قابلی پیش بینی نیست حتی وقتی نواک خیلی اماده مدعی همیشگی قهرمانی، باز میشه رو قهرمانی نفر دیگه هم فکر کرد با این حال همچنان احساس میکنم نواک در این گرند به قهرمانی نمیرسه از رو احساس و منطق عرض میکنم، یجا جلوشو میگیرن حالا اون بازی در کوارتر ،سمی یا فینال خواهد بود از نظر بنده اون سمتم بنظرم بازی استن با رائونیچ مشخص کننده فینالیست این بازیاست بنظرم استن پیروز بشه به فینال میرسه مدعی اصلی قهرمانی میشه ولی اگه رائونیچ پیروز بشه بنظرم اندی راهی فینال میشه البته خیلی نزدیک میشه حالا باید ببینیم فردا چه نتایجی رقم میخوره اندی فرر مونفلیس بنظر پیروز میشن استنم نامشخص.
اگر نواک قهرمان این گرند بشه من شدیدا اعتقاد پیدا میکنم امسالم نواک حداقل 3گرند به افتخارات بی پایانش اضافه میکنه اما اگه نتونه بنظرم در بهترین حالت 2گرند کسب کنه.پیروزی های پیاپی باعث اعتماد بنفس نواک میشه و از دست دادن گرند استرالیا میتونه این نکته مثبتشو کمرنگ تر از قبل کنه.
ضمنا بردیچم خوب تونست برای چندمین بار در اپن استرالیا به کوارتر برسه سال پیش در همین مرحله رافا شکست داد اما با توجه به بازی های اخیر راجر با بردیچ امیدوارم راجر پیروز این بازی بشه نتیجه نیشی با نواک خیلی سخته نمیدونم کی میبره ولی هرچی که هست بازی فوق العاده نزدیک حساس و هیجان انگیزی میشه و بنظرم زیباترین بازی تور تا کوارتر این بازی خواهد بود کلا از سبک بازی هجومی نیشی بسیار لذت میبرم ژاپنیا کلا دوس داشتنین .
اوج هیجان در اپن استرالیا انتظار دوستداران تنیس میکشه...
به امید قهرمانی شایسته ترین
بنظرم نواک نیشی رو خیلی راحت میبره (حسم میگه نه منطق). بردیچ عموماً تو استرالیا خوب بازی میکنه و امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه. بهرحال خوشحال میشم که اگر قرار نواک و راج به هم بخورن تو سمی باشه و نه فینال. اگر فینال بود بنظرم بازم نواک میبرد اما فک کنم تو سمی راج تمرکز بهتری خواهد داشت چون فشار فینال گرند روش نیست. اما در کل با وجود بازی بد امروز، نواک رو شانس اول قهرمانی میبینم
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 08:42 PM   #68
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

امروز راجر خیلی خوب بازی کرد / گوفین هیچ کاری نمیتونست بکنه / یادم به بازی راجر با دارسیس افتاد
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 09:02 PM   #69
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

دوستان عزیز.می خواستم یک نکته خیلی مهمی رو خدمتتون عرض کنم و اون اینه که درسته که امروز نواک خیلی پرنوسان و پر اشتباه ظاهر شد و بالعکس راجر بسیار پرقدرت بازی کرد.ولی این رو می دونم که این دلیل نمی شه که بگیم شانس قهرمانی نواک کم شده و یا شانس قهرمانی راجر زیاده چون تو همین مسابقات یو اس اپن سال قبل اگه دوستان یادشون باشه راجر خیلی خیلی آماده بود و خیلی عالی تا فینال بازی کرد ولی به یک باره تو بازی فینال جلوی نواک به طور کل بی اعتماد و پر اشتباه ظاهر شد و برعکس نواک که تو اون تورنمنت هم چندان قاطع رقیبانش رو شکست نداده بود ولی تو بازی فینال به طور کل یک آدم دیگه شده بود و بسیار بی نقص و بی استرس درست عکس راجر بازی کرده بود..یک نکته دیگه ای که وجود داره و اون اینه که به نظر من اگه راجر و نواک به هم برخورد کنند باز شانس نواک بیشتره چون یه جورهایی احساس می کنم راجر اعتماد به نفسش رو مقابل نواک از دست داده و مقابلش خیلی پر استرس بازی می کنه درست مثل اون روزهایی که راجر همه رو می برد ولی مقابل رافا که می رسید یه جورهایی انگار خودش از قبل اعتماد به نفسش رو از دست می داد.و خیلی پراشتباه بازی می کرد.در هر حال این هم یک معضلی شده که برای راجر به وجود اومده و امیدوارم که راجر عزیز یک فکر درست و حسابی به حالش بکنه.و در آخر به امید قهرمانی راجر عزیز و شکسته شدن طلسم 18مین گرنداسلم.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 10:12 PM   #70
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

بازیای قشنگی رو فعلا دیدیم.
مهمترین اتفاقی که همه منتظرشن بیفته تکرار سناریوهای فدرر-جوکوست ، اما این بار با پیروزی بهترین مرد گرند اسلم!چیزی که شاید بیش از 70% تماشاگران کورت منتظر اون هستن.
البته زوده در مورد سمی حرف زد چرا که مرد سوئیسی با بردیچی که همیشه خطرناکه بازی داره و از اون طرف نیشیکوری با بازی نه چندان خوب نواک در مقابل سیمون امیدواره بتونه براش دردسر ساز بشه.

نکته ای که من بدم نیومد بگم در مورد تغییر در سرو دوم راجر اینه که راجر داره سعی میکنه سرو دومش رو تقویت کنه و تقریبا انجام داده.(این نکته رو بگم ک راجر قبلا هم سرو دومش با برنامه بوده) هم از لحاظ سرعت هم از لحاظ تکنیک روی سرو دومش کار کرده و بی شک ایوان کروات توی بهتر شدن سرو دومش دخیل بوده.
امیدوارم فدرر توی سه تا فینال پیش رو واقعا عالی باشه بخصوص اگر رفت سمی مقابل جوکویچ
به امید بهترین ها برای اسطوره تاریخ تنیس...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)