بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-09-2010, 10:48 PM   #61
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

خب سه تاش که معلومه من و کوروش و مجتبی!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 10:52 PM   #62
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
خب سه تاش که معلومه من و کوروش و مجتبی!
رئیس پس من چی !

من هم 5 تورنمنت رو زدم!
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 11:03 PM   #63
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Gran Rafa نمایش پست ها
رئیس پس من چی !

من هم 5 تورنمنت رو زدم!
قربونت ممد جون
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 11:41 PM   #64
!GH-9924
Roger's Fan

آواتار !GH-9924

پستها: 99
سپاس: 8,105
در 92 پست 831 بار سپاسگزاری شده

نادال اگه بخواد با همین وضعیت باسه خاک بره با توجه به کند شدن سطح بازی ها و تایمینگ بالای رالی ها و کلا بالارفتن سطح 7,8 تنیسور تاپ تن(با اونکه 3 ,4 تاشون تو خاک خوبن) و بالاتر از همه با این مشکل زجر اور زانوش [I]شاید[/I] به سختی بتونه تایتل بگیره....
هیچ کس از دامینیت نادال تو خاک رو نفی نمیکنه..
اما الان شرایط راقا کاملا فرق داره..
اما اگه قرار به پیش بینیه که
از مونت کارلو به بعد میشه یه جورایی پیش بینی کرد..
اگه رافا تونس کانفیدنسشو به دست بیاره و زانوش اذیتش نکنه بازم احتمالن بیشتر تایتلا مال خودشه...

اما
معیار شوت بودن؟؟!!!
پیش بینی یه چیز کاملا مسخرس...
فقط جذابیت داره...
تمومش احتماله...
هر کی رای داده دیمی که رای نداده
یه فکری پشتش بوده
چه کسایی که به 5 تا تایتل رای دادن یا هیجی...
اگه یه فروم عمومی بود میشه گفت (خب این یارو که هیچی از تنیس بارش نی چرت میگه یا مثلا تعصب رو نظرش تاثیر گذاشته مث هوادارای تراکتور که میگفتن تراکتور قهرمونه و......)
اما محمد جان این جا یه فروم عمومی نیس یه فروم اختصاصی تنیسه و همه بابت همین این جا عضون...
کلا وقتی یه چزی محتمله یعنی هیچ ادله ای باسه اثباتش نیس..
حالا میخواد کارشناس atp بگه یا بقال سر کوچه ما....
!GH-9924 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !GH-9924 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-10-2010, 12:01 AM   #65
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط !GH-9924 نمایش پست ها

اما
معیار شوت بودن؟؟!!!
پیش بینی یه چیز کاملا مسخرس...
فقط جذابیت داره...
تمومش احتماله...
هر کی رای داده دیمی که رای نداده
یه فکری پشتش بوده
چه کسایی که به 5 تا تایتل رای دادن یا هیجی...
اگه یه فروم عمومی بود میشه گفت (خب این یارو که هیچی از تنیس بارش نی چرت میگه یا مثلا تعصب رو نظرش تاثیر گذاشته مث هوادارای تراکتور که میگفتن تراکتور قهرمونه و......)
اما محمد جان این جا یه فروم عمومی نیس یه فروم اختصاصی تنیسه و همه بابت همین این جا عضون...
کلا وقتی یه چزی محتمله یعنی هیچ ادله ای باسه اثباتش نیس..
حالا میخواد کارشناس atp بگه یا بقال سر کوچه ما....

دوست عزیز من با اغلب جملات شما موافقم ولی وقتی کسی از روی خصومت میاد نظر میده مسلما هیچ ادله و فکری پشت نظرش نیست!! این دیگه مثل روز روشنه که رافا روی کلی با رافا روی هر سرفیس دیگری متفاوت هست، این برای بار اول نیست که رافا در شرایطی به فصل خاک میاد که برای مدت زیادی هیچ مقامی نبرده... همون سال 2008 که رافا بهترین فصلش بود، مگه توی هارد چکار کرد؟؟ من دقیقا یادمه همه می گفتن تا قبل از المپیک رنک رافا سقوط می کنه ولی رافا با شروع فصل خاک طور دیگری ثابت کرد و حتی رنک یک هم گرفت

تازه همون سال قبلش هم رافا رکورد 81 بردش پوچ شد و همه می گفتن چون رافا سال 2007 بعد از 3 سال تو کلی باخته پس سلطش روی این سرفیس تمام شده ولی دیدیم که سال 2008 بعد از 9/5 ماه بدون مقام بودن اومد توی خاک و بهترین دوران زندگیش هم رقم زد...

حالا امسال دوستان دلیل میارن که رافا چون پارسال به سودرلینگ باخته پس دیگه مثل سابق روی خاک اقتدار نداره!! رافا یه ماه قبل از اون باخت نتیجه ی واقعی رو به همه نشون داد و توی رم سودرلینگ رو چپ و راست کرد!!! اگر دو بار توی کلی به سودرلینگ میباخت بله همه می گفتیم دوران اقتدار رافا تمومه، ولی یه بازی یا یه باخت اصلا ملاک افت یا اوج نیست، اونم با اون بازی که رافا کرد و اصلا در حد بازی قبلیش هم نبود!

دوستانی که شک دارن به تایتل بردن رافا بهتره صبر کنن و زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد، ولی حرف بدون دلیل یه قرون نمی ارزه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-10-2010, 07:46 AM   #66
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
يكيشو رو كه مطمئنم، بابكه، چون پيشاپيش به ميزان ارشديت ايشون در زمينه كارشناسي تنيس واقف هستم، بقيه رو نميدونم.

......................................................
رییس این روزا بدجوری گیر دادی به من بیخیالم نمیشیا.... من به 5تا تایتل رافا رای دادم چرا الکی میبرین و میدوزین؟ به قول افشین خدا کنه رافا جامارو درو کنه شاید که مارو بیخیال شی...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-10-2010, 08:20 AM   #67
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak5709 نمایش پست ها
رییس این روزا بدجوری گیر دادی به من بیخیالم نمیشیا.... من به 5تا تایتل رافا رای دادم چرا الکی میبرین و میدوزین؟ به قول افشین خدا کنه رافا جامارو درو کنه شاید که مارو بیخیال شی...

من هنوز شک دارم بابک جان!
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-10-2010, 12:09 PM   #68
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

اقا منم به 0 رای دادم
فقط الان منتظرم فصل کلی تموم شه تا همه بفهمند اونایی که به 0 رای دادند شوتن یا اونایی که به 5 رای دادن؟
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-11-2010, 09:42 PM   #69
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

بجز من كدوم آدم باهوشي گفته يك تورنمنت؟
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-11-2010, 10:52 PM   #70
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

سوالی که هیچ کس از جناب آقا مهرداد، ایجاد کننده ی این تاپیک، نپرسید اینه که چرا چنین نظرسنجی هایی را برای عملکرد آقای راجر فدرر در مسترزها ایجاد نمی کنید؟!

با توجه به مصدومیت های پی در پی رافا نادال به نظر می رسه ایجاد متعدد چنین تاپیک هایی برای ارزیابی عملکرد رافائل آن هم به دست طرفداران رادیکال فدرر!!! که عکس های آواتارشان نعره زدن فدرر را نمایش می دهد، به قصد خرد کردن، تحقیر، تمسخر و دست انداختن هواداران این تنیسور محبوب اسپانیایی هست تا در صورت حذف احتمالی رافا از مسابقات به دلیل مصدومیت، بهانه ای برای استهزا و ریشخند به طرفداران نادال برای خود داشته باشند به این شکل که آهای فلانی که پیش بینی کردی، دیدی خیط کاشت تنیسور محبوبتون!

متاسفم.

این در حالیست که باخت های فدرر به تنیسورهای کم تجربه و رنک پایین بر روی سطح تخصصی اش یعنی هارد کورت در این اواخر به مراتب مفتضح تر از باخت های رافا به سیدهای موفق بالای جدول بر روی سطح غیر تخصصی اش بوده اما ایجاد چنین تاپیک هایی قصد برعکس نشان دادن این واقعیت را دارد.

ایکاش در شرایطی به برد تنیسور محبوب خود در مقابل حریف دیرینه بنازیم که حریف هم آماده و سرحال باشد. بردن یک تن مصدوم از چندین ناحیه شکم و شانه و زانوها، از دست یک آماتور مثل بنده هم ساخته است. لازم نیست راجر فدرر باشی تا چنین تنیسور زخمی ای را ببری!

رقابت و برد در شرایط یکسان موجب غرور است نه رقابت ناجوانمردانه ای که نمونه اش در تعدد مدیران فدرری همین فروم مشهود و هویداست! 5 مدیر و Moderator طرفدار فدرر در برابر تنها یک نفر که محمد آقا باشن. کوروش جان که کمتر فرصت می کنند مطلب بنویسن و عملاً از مدیریتشون استفاده نمی کنند.

با این حال اگر ایجاد چنین تاپیکهایی موجب آرامش و التیام زخم های کهنه ی ناشی از 13 بار باخت فدرر به نادال و تنها 7 برد برای راجر سوئیسی در مقابل رافائل می شود، به چنین سیاست هایی ادامه دهید.

من هم برای شما آرزوی موفقیت و بهروزی را داشته و دارم.

ویرایش توسط PowerVu : 04-11-2010 در ساعت 11:55 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)