بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-14-2015, 10:24 PM   #61
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
سلام خدمت همه دوستان و عرض ادب
متاسفانه راج باخت و باخت بدي هم بود ست اخرو بنظرم خوب سرو نزد بخاطر همين باخت و بي برنامگيه كادرش
يه تبريك ويژه به jfk يا همون ٢٨٩ دستم خورد لايك شد ميخواستم محمد علي عزيزو لايك كنم واقعا اين بشر(jfk) چرا دمشو نميگيرين بندازينش بيرون تمام پستاش توهين به راج و هواداراشه ناظرين شما كه با راي اين بچه ها ناظر شدين من كه راي ندادم فقط مهران يكي دو نفرو پيشنهاد داد كه من راي ندادم اينو پرت كنين بيرون بره تو سايتهايي كه امثال خودش اونجان
يه تبريك وبه نواك واقعا تورنمت فوقالعاده اي داشته البته خوب بودنش بخاطر ضعف رافا بوده ولي اين دليل نميشه كه تواناياشو ناديده و قهرمانياشو زير سوال ببريم راجر با اين سنش سه تا تورنمت معتبر پي در پي به فينال رسيد فوقالعاده اي مرد من كه راضيم همين كه مياي تو زمين كلي جاي شكر داره راجع به رافا عرض كنم كه رافا بايد يه خون تازه اي بايد به خودش تزريق كنه يا بايد نوع بازيشو تغيير بده يا مربيشو عوض كنه با اين شرايط اوضاش بعيد ميدونم بهتر بشه اندي هم كه اخراي تنيسشه ديگه بعيد ميدونم با وجود نواك گرندي بگيره ولي راجر هنوز تواناييه بردن گرندو داره استراليا ٢٠١٦ مال راجره يا رافا ولي بشرطي كه رافا بشه رافاي ٢٠١٣ نواك هم كه نواكه بي نظيره سرو فورهند بكهند والي همه چيزش خوبه فعلا ضعفي نداره مگه اينه شرايط سني بدنش كم بياره
با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم آقا داریوش گل.کم پیدایی؟امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.آقا داریوش خوب یادته قدیم این سایت چقدر پررونق تر و با شکوه تر بود.خیلی از بچه های با دانش تو سایت بودند و فرقی هم نداشت که طرفدار چه کسی بودند ولی باادب و باشعور بودند.مثل rojer federer#1 و خیلی از دوستان دیگه که العان به خاطر ندارم.اگه یادت باشه بچه ها خیلی با هم کری می خوندند ولی هیچ وقت بی احترامی به همدیگه نمی کردند.ولی کم کم متاسفانه یک سری آدم که حاضرم خدا رو شاهد بگیرم که بیشتر به هوای اصطحکاک بوجود آوردن در سایت و خالی کردن عقده هاشون به خاطر محبوبیت و قدرتی که راجر عزیز داشت تو سایت اومدند و فقط نیتشون این بوده و هست که جو تایپیک رو به هم بریزند و معلومه که خیلی هم صحیح آموزش دیده اند.چون آتیش رو با موذی گری کامل روشن می کنند و با اعصاب طرفداران فدرر بازی می کنند بعد خودشون رو به مظلومیت می زنند.و تازه خیلی پر رو خودشون رو هم مظلوم جلوه می دند.من نمی دونم چه کسانی به عنوان ناظر رای آوردند چون اون موقع که رای گیری می کردند من مدت زیادی تهران نبودم و خیلی در چند و چون ناظرین قرار نگرفتم.فقط از عزیزانی که به عنوان ناظر زحمت می کشند خواهش می کنم که این سایت رو پالایش کنند.تا بازهم مثل قبل بشه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-14-2015, 11:00 PM   #62
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم آقا داریوش گل.کم پیدایی؟امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.آقا داریوش خوب یادته قدیم این سایت چقدر پررونق تر و با شکوه تر بود.خیلی از بچه های با دانش تو سایت بودند و فرقی هم نداشت که طرفدار چه کسی بودند ولی باادب و باشعور بودند.مثل rojer federer#1 و خیلی از دوستان دیگه که العان به خاطر ندارم.اگه یادت باشه بچه ها خیلی با هم کری می خوندند ولی هیچ وقت بی احترامی به همدیگه نمی کردند.ولی کم کم متاسفانه یک سری آدم که حاضرم خدا رو شاهد بگیرم که بیشتر به هوای اصطحکاک بوجود آوردن در سایت و خالی کردن عقده هاشون به خاطر محبوبیت و قدرتی که راجر عزیز داشت تو سایت اومدند و فقط نیتشون این بوده و هست که جو تایپیک رو به هم بریزند و معلومه که خیلی هم صحیح آموزش دیده اند.چون آتیش رو با موذی گری کامل روشن می کنند و با اعصاب طرفداران فدرر بازی می کنند بعد خودشون رو به مظلومیت می زنند.و تازه خیلی پر رو خودشون رو هم مظلوم جلوه می دند.من نمی دونم چه کسانی به عنوان ناظر رای آوردند چون اون موقع که رای گیری می کردند من مدت زیادی تهران نبودم و خیلی در چند و چون ناظرین قرار نگرفتم.فقط از عزیزانی که به عنوان ناظر زحمت می کشند خواهش می کنم که این سایت رو پالایش کنند.تا بازهم مثل قبل بشه.
سلام و شبخير خدمت برادر عزيز محمد علي
سرطان يه مريضي هست كه شانسش خيلي كمه بجون هركي بيوفته نابودش ميكنه jfk يه سرطانه تا وقتي كه دمشو نگيرن بندازنش بيرون اين سايت وضعيتش همينه بدتر هم ميشه بايد هرچه زودتر يه فكري بكنن ناظرهاي متاسفانه بيخيال من حداقل ٥ سال از اين سايت استفاده ميكنم عضو نبودم نخواستم عضو بشم يه خواهشي دارم از همه بچه هاي سايت ديگه نياين پست بزارن تا زماني كه مسعولين اين سرطانو از بين نبردن من چند سال پيش ميومدم بحث و تبادل نظر بچه ها رو ميخوندم لذت ميبردم واقعا كارشناساي خوبي داريم ولي متاسفانه نميان البته حقم دارن من طرفدار فدررم وظيفم به بقيه تنيسورا و طرفداراش احترام بزارم ورزش يعني بردو باخت يعني احترام يعني جوانمردي من ديدم اين jfk الاف ولگرد كه كارو زندگي هم نداره و زندگيش تو اين سايت ميگذرونه چجوري به راج و دستمون محمد علي بي احترامي ميكرد يا قبلا بنام ٢٨٩ ميومد به من و خيلياي ديگه فحش و ناسزا ميگفت بنظر من يه كيلو شيريني بگير برو عيادت خودت از افسردگي در بياي بچه
محمد علي برادر من شمارو ميشناسم نيازي به گفتن نيس شما خيلي با شخصيت و مودب و با شعور هستين بهتر جواب اين الاف بيكارو ندين اين مشكل رواني داره قبلا هم بهش اشاره كردي
يا علي مدد به اميد قهرماني رافا تو شانگهاي
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-15-2015, 12:33 AM   #63
FANTASTIC
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
سلام و شبخير خدمت برادر عزيز محمد علي
سرطان يه مريضي هست كه شانسش خيلي كمه بجون هركي بيوفته نابودش ميكنه jfk يه سرطانه تا وقتي كه دمشو نگيرن بندازنش بيرون اين سايت وضعيتش همينه بدتر هم ميشه بايد هرچه زودتر يه فكري بكنن ناظرهاي متاسفانه بيخيال من حداقل ٥ سال از اين سايت استفاده ميكنم عضو نبودم نخواستم عضو بشم يه خواهشي دارم از همه بچه هاي سايت ديگه نياين پست بزارن تا زماني كه مسعولين اين سرطانو از بين نبردن من چند سال پيش ميومدم بحث و تبادل نظر بچه ها رو ميخوندم لذت ميبردم واقعا كارشناساي خوبي داريم ولي متاسفانه نميان البته حقم دارن من طرفدار فدررم وظيفم به بقيه تنيسورا و طرفداراش احترام بزارم ورزش يعني بردو باخت يعني احترام يعني جوانمردي من ديدم اين jfk الاف ولگرد كه كارو زندگي هم نداره و زندگيش تو اين سايت ميگذرونه چجوري به راج و دستمون محمد علي بي احترامي ميكرد يا قبلا بنام ٢٨٩ ميومد به من و خيلياي ديگه فحش و ناسزا ميگفت بنظر من يه كيلو شيريني بگير برو عيادت خودت از افسردگي در بياي بچه
محمد علي برادر من شمارو ميشناسم نيازي به گفتن نيس شما خيلي با شخصيت و مودب و با شعور هستين بهتر جواب اين الاف بيكارو ندين اين مشكل رواني داره قبلا هم بهش اشاره كردي
يا علي مدد به اميد قهرماني رافا تو شانگهاي
سرطان تویی با King Rojer Federer نه jfk
FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FANTASTIC به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 03:21 AM   #64
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط FANTASTIC نمایش پست ها
سرطان تویی با King Rojer Federer نه jfk
نکنه شما هم j.f.k یا 289 هستی؟!!!!!
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemanaldin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 11:31 AM   #65
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

خدافظ راموس وينولاس خدافظ
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-15-2015, 01:15 PM   #66
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
خدافظ راموس وينولاس خدافظ
رسالتش را انجام داد.راضی ام ازش
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 07:33 PM   #67
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

تومیچ گسکه را زد و حریف نواک شد
یادمه چندوقت قبل جایی دیدم که تومیچ دوست و حریف تمرینی نواک بوده
قدیمی 10-15-2015, 07:37 PM   #68
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

این عکس سقوط سالی 2 پله ایه جو ویلفرد سونگا ستاره پر امید سالیان گذشته فرانسه برای فتح گرند اسلم رو نشون میده که هرگز محقق نشد. 2 فینال دیویس کاپ،فینال اوپن استرالیا و قهرمانی در مسترز های پاریس و تورنتو تمام افتخارات این بازیکن 30 سال است..

BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 08:29 PM   #69
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

فرانسه کشوری پر از تنیسورهای متوسطه! تو هر تورنمنت یکیشون کمی بهتر از بقیه! دوره ای میچرخن!

یکی از بهترین خاطراتم با سونگا ویمبلدون 2010 یا 11 بود که زد راج را پوکوند بعد از اینکه 2-0 عقب افتاد
قدیمی 10-15-2015, 08:52 PM   #70
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام خدمت دوستان
فدرر بهترین بازیکنه تاریخه و اسطوره تمام نشدنی و اسطوره دست نیافتنی
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستمبه نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر
j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)