بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-23-2013, 10:52 AM   #61
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دوستان سلام، ببخشيد من تا آخر روز سه شنبه دسترسي به اينترنت ندارم ، مي خواستم بدونم راجر چه روزي و چه ساعتي بازيهاي راند يك و دو را برگزار مي كنه ، ممنون
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg untitled222.jpg (36.8 کیلو بایت, 155 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 11:52 AM   #62
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی

قرعه سخت هم باشه مهم نیس :d
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sorina_1100 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 12:08 PM   #63
Meysam94
Senior Member

آواتار Meysam94

پستها: 976
سپاس: 5,147
در 960 پست 7,548 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
لباسهای رافا و راجر در ویمبلدون.
در لینک زیر لباس های کامل تنیسور ها برای ویمبلدون قرار گرفته :

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6155
Meysam94 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Meysam94 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 12:28 PM   #64
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
دوستان سلام، ببخشيد من تا آخر روز سه شنبه دسترسي به اينترنت ندارم ، مي خواستم بدونم راجر چه روزي و چه ساعتي بازيهاي راند يك و دو را برگزار مي كنه ، ممنون
سلام دوست عزیز. من همین الان به سایت atp سر زدم . متاسفانه هنوز برنامه بازیهای فردا(دوشنبه) اعلام نشده .مطمئنا به محض اعلام، power عزیز اطلاع رسانی خواهد کرد.فقط میدونم که نواک روز سه شنبه بازی داره و اونم ساعتش معلوم نیست.بهرحال فردا روز تعطیلیه و میشه احتمالا بازیها رو راحتتر دید.مطمئنا میدونی که ad sport 2 بازیها رو رایگان پخش میکنه. شاد باشی.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 12:38 PM   #65
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

[QUOTE=Sorou$h;85927]سلام و درود خدمت دوستان عزیز.
اول جا داره از دوستانی که به بنده لطف دارن تشکر کنم. مخصوصا روژین که غافلگیرم کرد. مرسی روژین جان. ولی روژین من فکر میکردم تو تنها کسی خواهی بود که از نبودن من خوشحالی و خدا رو شکر میکنی که از دست من راحت شدی
سلام سروش جان :
این چه حرفیه هرچند میدونم به شوخی گفتی ، درسته با هم زیاد کل کل میکنیم ولی مطمئنم آخرش هیچ دلخوری و ناراحتی در کار نبوده . از اینکه به سایت برگشتی به شخصه خیلی خیلی خوشحالم .
برای شروع کل کل باید بگم اظهار امیدواری کردی که جوکر قهرمان شه ، نه تو رو خدا با این قرعه میخوای قهرمان هم نشه ولی تو رو خدا در باره بازیهای راجر پیش بینی نکن و اگه هم پیش بینی کردی و درست از کار دراومد مثل استرالیا دقیقا بعد بازی نیا و رو اعصاب راجریها راه برو بذار حداقل یه روز بگذره بعد بیا کری بخون که نگفتم راجر مثل آب به اندی میبازه چون مطئنم در این صورت این احواله منه و تو هم اینو نمی پسندی .

rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 01:03 PM   #66
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها

طبق رسم همیشگی ویمبلدون قهرمان دوره قبل ( راجـــر ) در روز اول و در CC بازی خواهد کرد . بازی دومش هم احتمالا 4 شنبه برگزار میشه .
برنامه دقیق هنوز اعلام نشده .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 01:14 PM   #67
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها

طبق رسم همیشگی ویمبلدون قهرمان دوره قبل ( راجـــر ) در روز اول و در CC بازی خواهد کرد . بازی دومش هم احتمالا 4 شنبه برگزار میشه .
برنامه دقیق هنوز اعلام نشده .
و طبق همین رسم، قهرمان سال گذشته مردان بازی اول سنتر کورت رو برگزار میکنه.بنابراین، راجر فردا ساعت 16:30 به وقت ایران بازی داره.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 02:16 PM   #68
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

برنامه ی بازیهای روز اول ویمبلدون : http://www.wimbledon.com/en_GB/score...ule/index.html

فدرر ، شاراپووا و ماری در سنترکورت و آزارنکا ، نادال و واورینکا-هیوئیت در کورت 1 .

ویرایش توسط Behr@d : 06-23-2013 در ساعت 02:29 PM
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 06:19 PM   #69
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

[/COLOR]سلام سروش جان :
این چه حرفیه هرچند میدونم به شوخی گفتی ، درسته با هم زیاد کل کل میکنیم ولی مطمئنم آخرش هیچ دلخوری و ناراحتی در کار نبوده . از اینکه به سایت برگشتی به شخصه خیلی خیلی خوشحالم .
برای شروع کل کل باید بگم اظهار امیدواری کردی که جوکر قهرمان شه ، نه تو رو خدا با این قرعه میخوای قهرمان هم نشه ولی تو رو خدا در باره بازیهای راجر پیش بینی نکن و اگه هم پیش بینی کردی و درست از کار دراومد مثل استرالیا دقیقا بعد بازی نیا و رو اعصاب راجریها راه برو بذار حداقل یه روز بگذره بعد بیا کری بخون که نگفتم راجر مثل آب به اندی میبازه چون مطئنم در این صورت این احواله منه و تو هم اینو نمی پسندی .

[/B][/SIZE][/QUOTE]

چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2013, 06:35 PM   #70
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
[/COLOR]سلام سروش جان :

[/B][/SIZE]
چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.[/QUOTE]

سروش جان از اینکه برگشتی خیلی خوشحالم.در مورد حرفات به نظر من نادال هفته اول به مشکل نخوره هفته دوم مطمئنا راحت تر بازی میکنه پس اگر قراره نادال و واورینکا با هم بازی کنن مطمئنا هفته دوم میشه و استن فک نکنم کار خاصی بتونه انجام بده.در مورد کوارتر احتمال زیاد رافا برنده خواهد بود و من میگم که اندی رو هم میزنه و به فینال میاد او سمت جدول فرر که تو چمن جالب نیس دلپوهم برخلاف حرفت تو چمن مشکل داره و به نظرم از سد فر نمیتونه بگذره میمونه بردیک که اونم احتمالش کمه.......در کل با این وضع قرعه و توانایی های بازیکنا تو چمن شانس نواک به شرطی بیشتر از رافا هست که دو بازی حساس رافا طولانی بشه و تو فینال کم بیاره ولی پیش بینی قهرمان بر طبق قرعه نواکه و بس.......در ضمن سروش جان اصلا با حرفت در مورد رولند موافق نیستم حق به حقدار رسید رافا باید تو نهایتا 4 ست بازی رو میبرد ولی خوب نشد اون اسمش نواکم نظر داور کاملا درست بود و دیگه همینه.استرالیا 2012 سروش عزیز ست پنجم 4-2 ندال جلو بود و 30 -15 تو گیم سرو خودش اون بکند مسخره رو لب تور زد بیرون وجامو تقدیم نواک کرد و برخلاف شایستگی استرالیا رو برد......ولی ویمبی و یو اس 2011 نواک کاملا مستحق برد بود ومبارکش باشه موفق باشی سروش عزیز

ویرایش توسط king of spin : 06-23-2013 در ساعت 06:41 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)