بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-15 خرداد - پاریس، فرانسه

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-05-2011, 10:49 PM   #661
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

با سلام به دوستان عزیز (شبتون به خیر)

راجر قدر زحمت هایی رو که میکشه رو نمیدونه! ست اول 2 پوینت تا پیروزی داشت و حتی 2 ست پوینت!ست دوم تونست 2 بار به بازی برگرده! ست 3 رو هم برد!میتونست برنده باشه!به امار بازی نگاه کنیم بازی یک طرفه ای نبود!

انشاا.. توی ویمبلدون جبران این اشتباهات رو بکنه!و با یه قهرمانی این ناراحتی ها به فراموشی سپرده شه!

این اشتباهات مال الان نیست راجر اون موقع که 24 یا 25 ساله بود هم این اشتباهات رو مقابل همین حریف داشت!

در نهایت تبریک به رافا که برازنده کسب این عنوان بود

و همچنین طرفدارای باشخصیتش
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2011, 10:52 PM   #662
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
سر فینال 2009 همش این شعر رو میخوندم

چو بیشه تهی ماند از نره شیر
شغالان درآیند آنجا دلیر
شیر مورد نظرتون از همه جا شانس اورد که نوله نیومد فینال اگه نه هم نامبر وانیو از دست میداد هم اینکه برای پنجمین بار فینال و جامو تقدیم نوله میکرد
Rajjoko آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2011, 11:00 PM   #663
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 3jjj نمایش پست ها
شیر مورد نظرتون از همه جا شانس اورد که نوله نیومد فینال اگه نه هم نامبر وانیو از دست میداد هم اینکه برای پنجمین بار فینال و جامو تقدیم نوله میکرد
رافا و نوله این حرفا رو ندارن
مهم این بود که به فدرر نبازه
davidbeckham آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2011, 11:06 PM   #664
sspol
Senior Member

آواتار sspol

پستها: 153
سپاس: 1,820
در 135 پست 921 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال

بنده هم از صميم قلب به همه طرفدارا و دوستام و به خودم برد نادال رو تبريك ميگم و نشون داد كه رافا سلطزاني است بي رقيب

دمش گرم
اين عادل شطي هم بدجوري با بازي خوب نادال موهاي منو سيخ ميكنه دمش گرم خيلي حال داد
sspol آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sspol به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2011, 11:11 PM   #665
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
رافا و نوله این حرفا رو ندارن
مهم این بود که به فدرر نبازه
تازه بازی شروع شده
Rajjoko آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2011, 12:02 AM   #666
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

با سلام
خب فحش نشنیده بودیم که شنیدیم ( نه یکی نه دوتا فکر کنم قوانین فروم در مورد ناسزاگوئی به من ازاده )
یکبار من قبل از یک بازی به قول بچه های سایت کرکری خوندم و چه اتفاقاتی که نیفتاد.
من برای اولین بار گفتم فدرر نادال رو که خودم میدونم مچ اپ خوبی براش نیست اما حس می کردم با این توپها و سطح خاک رس بارون خورده ( که این مساله اتفاق نیفتاد و فقط در حین بازی به مدت 5 دقیقه اتفاق افتاد ) می تونه پیروز باشه.
خب من گفته بودم فدرر 3-0 میبره ( حالا سایر دوستان صبح تا شب برای هر بازی ای این مساله رو میگند اتفاق خاصی هم نمی افته اما همین یکبار که من گفتم به همه برخورد )
ست سوم رو که برد ست دوم رو هم تایبریک باخت ست اول رو هم هنگامی که 5-2 جلو بود بر روی سرویس نادال ست پوینت داشت.
از لحاظ فنی خودم خرده ای به خودم نمی گیرم چون بد هم نبوده بر روی خاک رس.
یکی دو بار من قبلا از دوستان رنجیده بودم و مدتی در فروم نبودم اما اینبار با تمامی دفعات فرق می کنه
با تمامی خاطرات خوش و غمگین که در طول این مدت در کنار دوستان با هم داشتیم باید بگم که من وقتی میبینم مدیر فروم در برابر فحش و ناسزاگوئی به کسانی که در این فروم زحمتی کشیده اند سکوت می کنه و اون شخص حتی سزاوار فحش دادن هم نیست که خودم شخصا باهاش هم کلام شم من هم مانند میلاد شما دوستان خوب رو به خدای متعال می سپارم و امیدوارم این فروم به جایگاه اصلیش و اون چیزی که از روز اول مد نظر محمد و سایر دوستان بود برسه و اگر کسی از من در طول این مدت رنجیده ازش عذر می خوام.
از دوستان هم خواهشمندم نه برای من پیغام خصوصی بزنند و نه در وال من چیزی بنویسند چون این اخرین بازدید من از این فروم بود و دیگه نمیتونم بخونمشون که پاسخ بدم.
موفق و موئد باشید
Farid آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2011, 12:07 AM   #667
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

قهرماني نادال در رولند گاروس كه در اسكوربورد هم پخش شد(حین بازی دوستانه رئال-بایرن) ، خبر خوشايندي براي مادريديسموها بود .

FaRzIn آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2011, 12:28 AM   #668
EXpress
Member

آواتار EXpress

پستها: 38
سپاس: 1,028
در 37 پست 429 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
آره جناب پدرخوانده
سر فینال 2009 همش این شعر رو میخوندم

چو بیشه تهی ماند از نره شیر

شغالان درآیند آنجا دلیر
منظور شما چیه عزیز؟!!!!!!!!!
واقعا متاسفم....
......همه قهرمانی ها مال نادال.....

ویرایش توسط EXpress : 06-06-2011 در ساعت 12:33 AM
EXpress آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی EXpress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2011, 12:30 AM   #669
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
با سلام
خب فحش نشنیده بودیم که شنیدیم ( نه یکی نه دوتا فکر کنم قوانین فروم در مورد ناسزاگوئی به من ازاده )
یکبار من قبل از یک بازی به قول بچه های سایت کرکری خوندم و چه اتفاقاتی که نیفتاد.
من برای اولین بار گفتم فدرر نادال رو که خودم میدونم مچ اپ خوبی براش نیست اما حس می کردم با این توپها و سطح خاک رس بارون خورده ( که این مساله اتفاق نیفتاد و فقط در حین بازی به مدت 5 دقیقه اتفاق افتاد ) می تونه پیروز باشه.
خب من گفته بودم فدرر 3-0 میبره ( حالا سایر دوستان صبح تا شب برای هر بازی ای این مساله رو میگند اتفاق خاصی هم نمی افته اما همین یکبار که من گفتم به همه برخورد )
ست سوم رو که برد ست دوم رو هم تایبریک باخت ست اول رو هم هنگامی که 5-2 جلو بود بر روی سرویس نادال ست پوینت داشت.
از لحاظ فنی خودم خرده ای به خودم نمی گیرم چون بد هم نبوده بر روی خاک رس.
یکی دو بار من قبلا از دوستان رنجیده بودم و مدتی در فروم نبودم اما اینبار با تمامی دفعات فرق می کنه
با تمامی خاطرات خوش و غمگین که در طول این مدت در کنار دوستان با هم داشتیم باید بگم که من وقتی میبینم مدیر فروم در برابر فحش و ناسزاگوئی به کسانی که در این فروم زحمتی کشیده اند سکوت می کنه و اون شخص حتی سزاوار فحش دادن هم نیست که خودم شخصا باهاش هم کلام شم من هم مانند میلاد شما دوستان خوب رو به خدای متعال می سپارم و امیدوارم این فروم به جایگاه اصلیش و اون چیزی که از روز اول مد نظر محمد و سایر دوستان بود برسه و اگر کسی از من در طول این مدت رنجیده ازش عذر می خوام.
از دوستان هم خواهشمندم نه برای من پیغام خصوصی بزنند و نه در وال من چیزی بنویسند چون این اخرین بازدید من از این فروم بود و دیگه نمیتونم بخونمشون که پاسخ بدم.
موفق و موئد باشید
خب باز دیواری از من کوتاه تر یافت نشد، عیب نداره.
اولا هر کسی تو پروفایل کس دیگه هر چیزی بنویسه من از کجا باید سر در بیارم؟ کف دستم رو باید بو کنم؟
من واقعا نمیدونم چی باید بگم ...
این همه تو این فروم سعی شد، مدیر و مدیربازی نباشه که دقیقا هم اینطور بوده، باز هر کسی با کس دیگه دعواش میشه کاسه کوزه ها سر من شکونده میشه.
Mohammad آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2011, 12:37 AM   #670
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 3jjj نمایش پست ها

شیر مورد نظر (چه نظر ما چه نظر شما) امروز به بهترین شیوه ممکن ثابت کرد که شیر همیشه شیره، حتی در ناآمادگی.

Rafaello آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
آزارنکا , استوزر , اسکیاوونه , ایوانوویچ , برایان , تنیس , جوکوویچ , دلپوترو , رولند گاروس , زیمونیچ , سودرلینگ , سونگا , شاراپووا , فدرر , فرر , لودرا , ماری , نادال , نستور , ورداسکو , وزنیاکی , کلایسترز , کوزنتسووا , گرند اسلم , یانکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)