بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2011, 01:01 AM   #611
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
نه دیگه نشد ! حرفای شما فقط جنبه اینو داره که با من مخالفت کنی
در مورد فشار گذاشتن روی رافا. اون پست رو بنده خودم زدم

حرفی که شما میزنی Forced Errors هست اما حرف من در مورد اینکه خطاهای زیادی رو خودش میده Unforced Errors هست که به خاطر ضربات ریسکی و کم دقتی ..از دست دادن تمرکز و...میزنه! اگه این مشکل رو نداشته باشه ( که بعضا نداره) بردنش کار حضرت فیله

لازم به ذکر هم نیست..شما که عقیدت عوض نمیشه . منم عقیدم عوض نمیشه پس بهتره سر همو درد نیاریم...

اون 14 بار هم شما میدونی که چندتاش بازیهای فوق العاده نزدیک بوده و بیشترش هم در خاک و اینو هم میدونین که در 2004 تا 07 رافا در هارد کورت ها اصلا حضور فعال خوبی نداشت که بتونه با راجر پایا پای بیاد بالا وگرنه شاید اون رکورد بیان گر چیز دیگه ای بود
عزیز من چرا باید با شما مخالفت کنم؟ نظراتمون باهم اختلاف داره ولی با شما دشمن که نیستم که میگید فقط میخاید با من مخالفت کنی اتفاقا من از دقتت توی بازیا خوشم میاد ولی اینو بدون هر نظر مخالفی دال بر این نیست که من همیشه علیه شما بخام جبهه بگیرم، در ضمن من یادم نمیاد پستی از شما خونده باشم که مسئله فشار اوردن روی رافا رو مطرح کرده باشید من این مطلبو توی سایتهای خارجی خوندم(صفحات قبلی رو باید دوباره بخونم!!)

منظور من ue یا fe نبود این چیزارو خوب بلدم همیشه وادار کردن حریف به خطا که fe نمیشه مثلا فدرر وقتی chip & charge میکنه ممکنه حریفش دستپاچه بشه و ue بکنه توپو بندازه بیرون یا وقتی کسی روی خاک مقابل رافا قرار بگیره از شیوه بازی و قدرت رافا توی خاک تمرکزشو از دست بده و هی ue بده خوب اینا هم وادار کردنه دیگه نه؟

این عقیده که نیست نظره و من به نظر شما احترام میزارم و شما هم دوست داشتی به نظر من هم احترام بزار اگر هم دوست نداشتی بازهم نظر شما برام محترمه، قرار نیست که کسی عقیده و نظر کس دیگه ای رو عوض کنه اینجا تایپیک تبادل نظره نه تحمیل نظر

استارت رافا تقریبا از نیمه سال 2005 بود نه 2004 اون موقع که حتی توی خاک هم کسی نبود چه برسه به هارد مثل این میمونه که من بگم خوب فدرر توی هارد و چمن سال 1999 تا 2001 (بجز ویمبلدون 01) اصلا حضور فعال خوبی نداشت و گرنه هد تو هدش با پیت 1-0 به نفعش نبود حداقل توی این سه سال 6-7 بار پیت میبردش!!!

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 05:47 AM   #612
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها

استارت رافا تقریبا از نیمه سال 2005 بود نه 2004 اون موقع که حتی توی خاک هم کسی نبود چه برسه به هارد مثل این میمونه که من بگم خوب فدرر توی هارد و چمن سال 1999 تا 2001 (بجز ویمبلدون 01) اصلا حضور فعال خوبی نداشت و گرنه هد تو هدش با پیت 1-0 به نفعش نبود حداقل توی این سه سال 6-7 بار پیت میبردش!!!

دقیقا همین طوره ، اگه به پیت میخورد اکثر بازی ها رو میباخت ، اون موقع پیت بازیکن بهتری بود بدون شک . هد تو هد بهتر همیشه نشون دهنده ی بازیکن برتر نیست .

ویرایش توسط Afshin : 01-24-2011 در ساعت 05:53 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 07:55 AM   #613
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

wow

عجب بازی ای کرد این اندی موری ، خدا به داد دولگوپولوف برسه !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 08:20 AM   #614
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

وای همه دیدن دولگوپولوف عجب بازیکنیه!!!نشون داد جای پیشرفت داره ولی حالا به یه بازیکن عجیب خورده...اندی موری اومده برای گرند اسلم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 08:26 AM   #615
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
عزیز من چرا باید با شما مخالفت کنم؟ نظراتمون باهم اختلاف داره ولی با شما دشمن که نیستم که میگید فقط میخاید با من مخالفت کنی اتفاقا من از دقتت توی بازیا خوشم میاد ولی اینو بدون هر نظر مخالفی دال بر این نیست که من همیشه علیه شما بخام جبهه بگیرم، در ضمن من یادم نمیاد پستی از شما خونده باشم که مسئله فشار اوردن روی رافا رو مطرح کرده باشید من این مطلبو توی سایتهای خارجی خوندم(صفحات قبلی رو باید دوباره بخونم!!)

منظور من ue یا fe نبود این چیزارو خوب بلدم همیشه وادار کردن حریف به خطا که fe نمیشه مثلا فدرر وقتی chip & charge میکنه ممکنه حریفش دستپاچه بشه و ue بکنه توپو بندازه بیرون یا وقتی کسی روی خاک مقابل رافا قرار بگیره از شیوه بازی و قدرت رافا توی خاک تمرکزشو از دست بده و هی ue بده خوب اینا هم وادار کردنه دیگه نه؟

این عقیده که نیست نظره و من به نظر شما احترام میزارم و شما هم دوست داشتی به نظر من هم احترام بزار اگر هم دوست نداشتی بازهم نظر شما برام محترمه، قرار نیست که کسی عقیده و نظر کس دیگه ای رو عوض کنه اینجا تایپیک تبادل نظره نه تحمیل نظر

نه دوست عزیز چرا احترام نزارم؟ نظر شما هم محترم هست...در مورد رافا چند صفحه قبل هست . قبل اینکه بازیا شروع شه حالا نمیدونم در سایت های خارجی چی نوشتن اما به من شخصه از شناخت نسبی که از حرفای راجر توی این چند سال شنیدم اونو گفتم . درست یا غلط بودنش هم برام مبهم بود چون نظر شخصی بود و اینجوری نبود که از منبعی دیده باشم و مطمن باشم در هر حال هدفم اینه که کپی نکرده بودم از جایی
در مورد قسمت قرمز رنگ شما با قرمز جواب میدم که جواب ها قاطی نشن.
دوست گرامی بنده موافقم وقتی راجر Chip&Charge میکنه یا وقتی رافا در خاک به سبک خودش موجب ( به هر دلیل) خطای حریفش میشه اینا از خوب بازی کردن حریف هست
اما شما بازی با سیمون رو دیدین؟ هر دو بازیکن روی بیس لاین دارن خیلی معمولی بازی میکنن و راجر فرهندهای ساده ای که اول بازی درست میزنه رو با ارور به توپ یا خارج میزنه..این اسمش چیه؟ بازی خوب حریف؟ یا استرس یاهر مشکل شخصی بازیکن؟ پیش اومد سیمون هم وادار کرد راجر رو به خطا اما این راجر هست که اکثرا با این خطاهای عجیب و سادش بازی رو به حریفش میده و شما هم خودت بهتر میدونی وقتی حریفی از 2-0 شد 2-2 یا وقتی بعد از 2- 0 عقب هست بد یکباره میتونه امتیاز بگیره روحیش چند برابر میشه و بهتر از همیشه میتونه بازی کنه. اینه که راجر رو عذاب میده اگه این اطمینان و امتیازات ساده رو به حریف نده...فکر نمیکنم این اتفاقات به وجود بیاد
در مورد بحث هم من روز اول گفتم دوست دارم بحث کنم یا من چیزی یاد میگیرم یا طرف مقابل و تا الانم هرچیزی شنیدم که جدید بوده و نمیدونستم از طرف تشکر کردم اما اکثر بحث ها طولانی و بی نتجیه هست برای اینه که اونو گفتم . در غیر اینصورت..نه اصلا ! بنده هم به نظر شما احترام میزارم و از بحثایی که نتیجه داه لذت میبرم
در مورد رافا خب حرف بنده هم همین هست من میگم زمانی که راجر در اوج بود خبری از رافا نبود..2005 هم که اومد تا اخر 2007 راجر تقریبا همه چیز رو میبرد در هارد اما نادال اینجوری نبود اگه میرسید به فینال نتیجه عوض میشد. سمپرس 1 بار با راجر بازی کرده...رکورد نادال و راجر 14-8 هست...نمیشه این 2 رو مقایسه کرد.
راجر 1 بار تونست با سمپراس بازی کنه که من اصلا اعتقادی به اون بازی ندارم چون سمپراس اخرای بازیش بود و در یک بازی سخت باخت اما راجر و رافایی که 22 بار بازی کردن و زمانی که راجر در اوج بود رافا نمیتونست در هارد خوب بازی کنه به مدت 3 سال (کم نیست) ! به نظرم یکی نیست.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 09:49 AM   #616
majhool70s
Member

پستها: 35
سپاس: 3
در 28 پست 79 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: r.federer
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
خب حالا اگه داور میدید باید چیکار میکرد؟پوینت میداد به رادیک؟از اول باید سرو میزد؟
point ro be roodic midad

albate roddic emtiyazo gereft va eterazesh be in bud ke chera ghab gereftane emtiyaz davar khataro nagerefte va be nafesh emtiyaz nadadee
majhool70s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی majhool70s به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 09:53 AM   #617
majhool70s
Member

پستها: 35
سپاس: 3
در 28 پست 79 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: r.federer
پیش فرض پدیده این مسابقات

به نظرم پدیده ی این مسابقات Alexandr Dolgopolov

نظر دوستان چیه؟؟ چون انصافا حریفاش شاخ بودن و خوب شکست داده

اما در زنان حدس میزنم Andrea Petkovic
majhool70s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی majhool70s به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 10:37 AM   #618
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

rafa.jpg
R&A&F&A
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 10:45 AM   #619
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

اگه اندي قهرمان شه دومين سال پي در پي ميشه كه رانر اپ سال قبل قهرمان ميشه!!
بنده طبق فيوريت هام از قهرماني اندي استقبال ميكنم!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2011, 11:07 AM   #620
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

سودرلینگ ضایع شد
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)