بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-05-2013, 08:24 PM   #591
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
چیکار کرده مگه؟ داد زده دیگه
والا خشی منم هرچی فک میکنم میبینیم کاری نکرده نه تنها تو این بازی بلکه کل مسابقات
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:24 PM   #592
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Code نمایش پست ها
سهند : معلومه دوست نداشتی نواک به اندی بخوره چون 100٪ بازی سختری در پیش داره اما این دلیل نمیشه شانس رو این وسط بهونه کنی هر چی گرند نواک برده شانسه تایبریک 6-4 جلو بود بعد ست رو واگذار کرد اون هم خوش شانس نواک محسوب میشه ؟ خیلی جالبه دوست عزیز باید تا اخر بازی جنگید خوان هم جنگید تو اون شرایط ست رو برد امیدوارم اندی بازی رو ببره فینال جذابی ببینیم
اصلا و ابدا.برید آرشیو دیشب چت باکس رو بخونید که من شانس اندی رو مقابل تنیسور ها از لحاظ خودم چه جوری گفتم.ولی 100% دوست داشتم خوان بیاد فینال اینو میتونی با نگاه به لیست نفراتم ببینی و همه اینجا میدونند که من چه گونه خوان رو دوست دارم و خب فینال اندی-خوان به قول بچه ها فینال رویایی من بود.در مورد شانس هم اصلا حرفی ندارم که بزنم.
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:26 PM   #593
sahand
Senior Member

آواتار sahand

بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
والا خشی منم هرچی فک میکنم میبینیم کاری نکرده نه تنها تو این بازی بلکه کل مسابقات
من نگفتم نواک بد اخلاقه یا اخلاق بدی داره گفتم از لحاظ اخلاق نامبر وان نیست.نامبر وان باید منششم نامبر وان باشه مثل فدرر
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:28 PM   #594
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

تبريك به طرفداراي نواك به خصوص آرين ، و درود به شرف دلپو .
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:32 PM   #595
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

اول باید به دل پوترو تبریک گفت.واقعا عالی بود.خوب چنگید و مبارزه کرد.اما نواک هم با اینکه ارورهای زیادی داشت خیلی خوب بازی کرد.دوستان نواک رو خوش شانس میدونند .جالبه.نواک ست چهارم به match point چند بار رسید؟توی تایبرک دوبار match point رسید.اونوقت میگید نواک خوش شانسه؟این زمین رو من هیچ وقت بهونه نکردم. اما الن میگم که افتضاحه. به قول چند تا تنیسور اینجا ویمبلدونه و نمیشه اعتراض کرد.اما همه میدونیم که زمینها افتضاحه.نواک هم خوش شانس بوده که مصدوم نشده .ه قدرت بدنیش بالا بوده.اما راجب حرفهای دوسان.اصلا کلا نواک زحمت نمیکشه.فقط شانس داره و شماره یکیش بخاطر شانسشه و .... اصلا بازیکن خوبی نیست و اصلا کامل نیست.راستش منم مثل سروش از دست بعضی رفتارها خسته شدم.من همیشه بازیکنهای دیگه رو بخاطر قدرتشون تحسین کردم.همیشه راجر رو یه اسطوره دونستم و همیشه به عنوان یه قهرمان واقعی از نادال اسم بردم . اما دوستان همیشه افتخارات نواک رو زیر سوال میبرند و توانائیهاش رو زیر سوال. فقط سوالم اینه ، به نظرتون اندی ماری از پس خوان مارتین دل پوترو بر میومد؟من که میگم 3.0 می باخت.راستش دیگه ترجیح میدم سایت نیام.یعنی این تاپیک رو.فقط برای دیدن برنامه بازیها و کانالهای پخش کننده. البته نه اینکه با نبودن من سایت بهم میریزه و بخواهم بگم کسیم .نه. فقط خواستم از همه دوستان حلالیت بطلبم بابت اینکه شاید زمانی حرف درستی نزدم و خوب برخورد نکردم.امیدوارم نواک قهرمان بشه و همه دوستداران نواک لذت ببرند.شاد و سلامت باشید.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:33 PM   #596
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
من نگفتم نواک بد اخلاقه یا اخلاق بدی داره گفتم از لحاظ اخلاق نامبر وان نیست.نامبر وان باید منششم نامبر وان باشه مثل فدرر
من بعد ار نواک همیشه طرفدار راجر بودم و بهش احترام میذاشتم
ولی دیگه یه تنیسور نمیتونه تا 90 سالگی نامبر وان باشه که
همیشه تنیسور های مختلف با اخلاق های متفاوت ظهور پیدا میکنند
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:34 PM   #597
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

شادباش و خسته نباشید خدمت فیوریت خودم ، نواک جکوویچ . مرسی پسر ، درسته عالی نبودی ، اما حداقلش خوب بودی . مرسی که بردی ی خسته نباشید جانانه خدمت خوان مارتین دلپوترو عزیز ، که واقعآ دوسش دارم و این پسر عالیه . عالی بازی کرد ، این بازی باید فینال برگزار میشد و حیف که 1 مرحله پیش از فینال بود

و در پایان هم این عکس که خیلی زیباست . دوسش دارید ؟؟؟؟ کامان خوان کامان خوان میکردید

D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2013, 08:35 PM   #598
sahand
Senior Member

آواتار sahand

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
من بعد ار نواک همیشه طرفدار راجر بودم و بهش احترام میذاشتم
ولی دیگه یه تنیسور نمیتونه تا 90 سالگی نامبر وان باشه که
همیشه تنیسور های مختلف با اخلاق های متفاوت ظهور پیدا میکنند
خب مشکلی نیست خیلی هم خوبه ولی من میگم راجر در هر دو مسئله نامبر وان بود نواک تو یک مسئله.من خودم قبل اندی طرفدار شماره یک مارات سافین بودم ولی خب خیلی ها اخلاق اونو هم زیر سوال میبرند
کاربر زیر از شما sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-05-2013, 08:43 PM   #599
sahand
Senior Member

آواتار sahand

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
اول باید به دل پوترو تبریک گفت.واقعا عالی بود.خوب چنگید و مبارزه کرد.اما نواک هم با اینکه ارورهای زیادی داشت خیلی خوب بازی کرد.دوستان نواک رو خوش شانس میدونند .جالبه.نواک ست چهارم به match point چند بار رسید؟توی تایبرک دوبار match point رسید.اونوقت میگید نواک خوش شانسه؟این زمین رو من هیچ وقت بهونه نکردم. اما الن میگم که افتضاحه. به قول چند تا تنیسور اینجا ویمبلدونه و نمیشه اعتراض کرد.اما همه میدونیم که زمینها افتضاحه.نواک هم خوش شانس بوده که مصدوم نشده .ه قدرت بدنیش بالا بوده.اما راجب حرفهای دوسان.اصلا کلا نواک زحمت نمیکشه.فقط شانس داره و شماره یکیش بخاطر شانسشه و .... اصلا بازیکن خوبی نیست و اصلا کامل نیست.راستش منم مثل سروش از دست بعضی رفتارها خسته شدم.من همیشه بازیکنهای دیگه رو بخاطر قدرتشون تحسین کردم.همیشه راجر رو یه اسطوره دونستم و همیشه به عنوان یه قهرمان واقعی از نادال اسم بردم . اما دوستان همیشه افتخارات نواک رو زیر سوال میبرند و توانائیهاش رو زیر سوال. فقط سوالم اینه ، به نظرتون اندی ماری از پس خوان مارتین دل پوترو بر میومد؟من که میگم 3.0 می باخت.راستش دیگه ترجیح میدم سایت نیام.یعنی این تاپیک رو.فقط برای دیدن برنامه بازیها و کانالهای پخش کننده. البته نه اینکه با نبودن من سایت بهم میریزه و بخواهم بگم کسیم .نه. فقط خواستم از همه دوستان حلالیت بطلبم بابت اینکه شاید زمانی حرف درستی نزدم و خوب برخورد نکردم.امیدوارم نواک قهرمان بشه و همه دوستداران نواک لذت ببرند.شاد و سلامت باشید.
دوست عزیز حرف من چه ربطی به این همه مسئله ای که شما ایجاد کردید داره؟منظور من از شانس این بود که به خوان مصدوم خورد نه به خوان سالم همین.در ضمن نواک مچ پوینت خراب کرده چه ربطی به بد شانسی داره؟خوان هم اون همه برک پوینت رو خراب کرد.در ضمن اگه بد شانسی به مچ پوینت باشه که فینال شانگهای رو چی میگید؟من در این مورد اصلا کاری به شانس ندارم به حماقت کار دارم.اندی هم باشه 3-0 به خوان میباختدر ضمن اگه شما یک نفر بر علیه تنیسورتون پست داده من چه کنم که تمام این سایت علیهش پست میدند؟شما از صفحه اول این تاپیک شروع کنید به خوندن.اندی شده مافیای بزرگ تنیس همه هم هر چی میخواند میگند مشکلیم ندارند چون اینجا همش سه تنیسور طرفدار اندی داره و خب اقلیت همیشه مشکلات اقلیتیشو داره.شما هم با چمن چمن کردنتت همون بحث اندی رو میکشی وسط دیگه.اندی مافیای تنیس شده امسال چرا؟چون که میزبانهاین انگلیسیهای کثافت هم از عمد دارند اندی رو برنده میکننداندی آشغال هم انقدر کثافته که کنار نکشیدهاندی آشغال هم از ماهها پیش تو چمن مشابه تمرین کرده بود
کاربر زیر از شما sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-05-2013, 08:49 PM   #600
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

جديدا مد شده هركي چيزي شنيد كه به مزاقش خوش نيومد مث دختربچه ها قهر ميكنه و ميگه نميام ،
فروم آزاديه دوستان ، هر كي ميتونه نظرشو بگه ، حالا سهند جان گفتن شانس آورده شما برخلافشو بگو ، ديگه قهر كردن نميخواد كه !!
در ضمن نيومدن حضرت سروش به سايت بعد از رولند به خاطر فرار از اداي شرط بندي بود كه دوستان مطلع هستن .
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)