بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-17 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-30-2015, 03:19 PM   #51
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

ماري به راحتي Kyrgios را كنار گذاشت.

MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 03:55 PM   #52
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

بازی ماری-کیریوس و جوکو-کوکیناکیس تموم شد، وجه مشترکش حضور دو استرالیایی در مسابقه بود، فکر کنم استعداد اصلی تنیس استرالیا در آینده کوکیناکیس باشه نه کیریوس. بارز ترین ویژگی کوکیناکیس سرویس های فوق العادش بود. کیریوس امروز روی تور به شکل خیلی عجیبی بد بود، توپهایی که از لب تور بیرون میزد مثل این بود که تو فوتبال گل خالی از روی خط دروازه رو بزنی اوت!
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 09:11 PM   #53
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

قصاص پیش از جنایت نکنید بنده خدا رو ، اگه ریگی تو کفشش باشه گذر زمان روشن میکنه ، در ضمن خدمت این فرد اگه fake ، جعلی یا مغرض نیستند عرض می کنم رافائل نادال پاررا ماتادور زخم خورده ی مایورکا فرزند محبوب اسپانیا سلطان بی گفت و گوی خاک پاریس ، آبرو و اعتبار تنیس امروز جهانه ، یک باخت از نواک در صورت وجود چیزی از ارزشهای این افسانه ی خاک باز بی تکرار کم نمی کنه .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 09:53 AM   #54
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
اون قسمتی رو که قرمز کردم اصلا منطقی نیست و متاسفانه داری بیش از حد مسئله رو بزرگ(اغراق) میکنی ! با استناد به اون قسمت قرمز رنگ احتمالا شما پیش خودت هم این فکرو میکنی که در صورت اجرای سخت گیرانه تایم بین سرویس ها، نواک و رافا با نواختن 100% سکند سرو تا ب امروز یه دونه تایتل ارزشمند هم نبرده بودن( خیلی سخته تنها با اکتفا ب سکند سرو یه بازی رو برنده شی)! کلا شما بعضی از نظراتت خیلی مغرضانس و خودمم دلیلشو نمیدونم و برام جای سئوال داره ک چرا تمامی این مسائل باید توی چنین بازه زمانی مطرح شه؟؟؟!!!( منظورم توی این فروم نیست)
اگه رافا میدونست که این همه دشمن توی فروم تنیس تاکرز داره، اون وقت احتمالا از تنیس خداحافظی میکرد.
من اصلا این قصد رو نداشتم اگه نادال رنک ۱ هم بود باز این حرفو می زدم
شما هم به عنوان طرفدار نادال امیدوار باش چرا
نادال بزرگترین مشکلش این بود که بعد از بازگشتش از مصدومیت یه ذره کند شده بود و دیگه اون قدرت حرکتی سابقشو تو زمین نداشت
اما در این ۳ بازی اول واقعا بی نظیر توی زمین حرکت میکنه دیروز هم متس بعد از بازی که توی کورت باهاش مصاحبه کرد ازش همین سوالو کرد و خودش هم اذعان داشت که موومنتش نسبت به قبل خیلی بهتر شده
من به شخضه نادال رو شانس اول قهرمانی می دونم
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 10:06 AM   #55
narges 95
Rafa's Fan

آواتار narges 95

پستها: 50
سپاس: 310
در 48 پست 306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa,dimitrov, bouchard,sharapova

افرین به سرنا من که زیاد بهش امیدی نداشتم مقابل ازارنکا اونم تو زمین خاک ست اولو باخت ولی تونست شکستش بده کاشکی کمتر غرور داشت(مثل رافا فروتن باش سرنا )
یه کمی امید وار تر شدم به رافا ولی هنوز شک دارم اول شه ما که ارزومونه
narges 95 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی narges 95 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 10:52 AM   #56
HawkclaW
Junior Member

پستها: 17
سپاس: 4
در 7 پست 25 بار سپاسگزاری شده

خدا رو شکر توی این 3 ت بازی نادال نسبتا متعادل تر شده و بیشتر کنترل داره روی بازیش و خوب به تو‍‍ ب ها میرسه و\تانسیل خوبی \دا کرده اگر که بالفعل بتونه تبدیلش کنه.
ولی نوله رو ازش انتظار بیشتری داشتم زمان بازیش نباید اینقدر درمقابل یه حریف 19 ساله اینقدر طولانی می شد حالا هرچقدرم که قوی باشه.ممکنه این قضیه باعث تحلیل فیزیکی بشه.
توی دوتا بازی اول توی سرو ها نادال بیشتر از سرو های اسلایس و کیک سرو استفاده کرد که ریترن رو راحت تر می کرد اما این بازی یه مقدار بیشتر فلت زد که با توجه به نیروی خوبی که داره بهر بود .
امید وارم نادال قهرمان بشه تا ادامه فصل بازی ها یکم نزدیک تر بشند چون اگه جوکو قهرمان بشه اختلاف ها زیاد میشه(6هزار تا با نفر دوم؟؟؟!!!!)

هم اینکه تاج و تحت کلی دست نا اهل نیوفته

HawkclaW آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی HawkclaW به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 11:33 AM   #57
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

با سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان قدیمی و همچنین به دوستان و همراهان جدید و تازه وارد به جمع تنیس تاکرز " خوش آمدید "

خوب وارد هفته دوم مسابقات شدیم و شاهد مسابقات حساس تر و هیجان انگیز تر

امروز حضرت آقا با مونفیس بازی دارند ، بازی که اگر از طرف آقا در همان ابتدا مدیریت نشود ممکن است زمانی برای جبران نداشته باشند . همانگونه که تا کنون ملاحضه نمودید جو ورزشگاه هنگام بازی مونفیس بسیار سنگین و به نفع اوست هر چند با بازی بسیار حساب شده و دقیق می توان این فشار را به حداقل رساند ( نمونه اش بازی قبلی مونفیس که عملا تمام شده و بازنده بود ولی با اشتباهات حریفش باعث بیداری مجدد شور و هیجان تماشاگران و تجدید روحیه مونفیس شد و آن حرکاتی که در آخر از او دیدیم )

واقعیت حضرت آقا اگر هم این بازی را ببرند بازیهای سخت دیگری در پیش دارند که هر کدام به نوبه خود بسیار سخت است ، واورینکا یا سیمون - بردیچ یا سونگا و در آخر نیشیکوری

خلاصه امیداواریم حضرت آقا این 7 خان را به سلامت طی کرده یک گرند غیر قابل پیش بینی به هواداراش هدیه بده همون که خارجی ها بهش می گن سورپرایز
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 12:38 PM   #58
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

سلام دوست عزیز وجدانا این واژه حضرت آقا چیه هی بکارمیبری نمیدونم قصدت مسخره کردنه یا بزرگ نشوندادن اسطوره که اگر جسارتا قصدت مسخره کردنه اسطوره تنیس هست که واقعا برات متاسفم چون فقط خودت رو داری ..... میکنی واگر قصدت بزرگ نشون دادن اسطوره هست که قهرمانی ها و گرندها و رکوردهای دست نیافتنی اسطوره خودش گواه براین مسئله هست و نیازی بر بزرگ نشون دادن این ورزشکارحرفه ای نیست . پس استدعا دارم دراین سایت از استعاره های نامربوط جدا خودداری فرمایید. همین که این سایت رو ما بدون فیلتر شکن واردش میشیم برامون دنیاییه .پس به عنوان یک برادر کوچکتر از شما دوست عزیز استدعا و خواهش دارم از اینگونه استعاره ها که باعث بی احترامی به بزرگان مملکت میشود جدا خودداری کنید .فقط این رو درنظربگیرید که باز کردن این سایت به وسیله فیلترشکن چطور باعث کم شدن علاقمندان به تنیس جهت مشاهده اخبار این رشته ورزشی میشود. من به جد میگویم تنها سایت فارسی مرتبط با تنیس که حتی کوچکترین مسابقات را هم پوشش میدهد همین سایت تنیس تاکرز هست وبس. بازهم اگر بی احترامی کردم پوزش میخوام .
دوستدارشما رضا
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 12:56 PM   #59
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام آقا رضا

1- این اولین باری است که مطلبی نوشتم و شاهد ناراحتی دوستی بودم .

2- بنده برای تمسخر از این واژه استفاده نمی کنم احتمالا دوستانی که کم و بیش مطالب بنده را مرور کرده اند می توانند تائید کنند گفته بنده را.

3- واقعیت این واژه مدت زیادی است که از طرف دیگر دوستان نیز استفاده میشود و بنده اولین بار است که اعتراض منطقی در این خصوص دریافت می کنم .

4- حق با شماست و منظور شما دوست عزیز را کاملا درک می کنم ، قطع و یقین نمی خواهم باعث ایجاد مشکلی برای سایت و کاربران آن که از صمیم قلب دو ستشان دارم و یکی از دلخوشی های من هست بشوم .

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2015, 12:59 PM   #60
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده

[QUOTE=HawkclaW;107297]خدا رو شکر توی این 3 ت بازی نادال نسبتا متعادل تر شده و بیشتر کنترل داره روی بازیش و خوب به تو‍‍ ب ها میرسه و\تانسیل خوبی \دا کرده اگر که بالفعل بتونه تبدیلش کنه.
ولی نوله رو ازش انتظار بیشتری داشتم زمان بازیش نباید اینقدر درمقابل یه حریف 19 ساله اینقدر طولانی می شد حالا هرچقدرم که قوی باشه.ممکنه این قضیه باعث تحلیل فیزیکی بشه.
توی دوتا بازی اول توی سرو ها نادال بیشتر از سرو های اسلایس و کیک سرو استفاده کرد که ریترن رو راحت تر می کرد اما این بازی یه مقدار بیشتر فلت زد که با توجه به نیروی خوبی که داره بهر بود .
امید وارم نادال قهرمان بشه تا ادامه فصل بازی ها یکم نزدیک تر بشند چون اگه جوکو قهرمان بشه اختلاف ها زیاد میشه(6هزار تا با نفر دوم؟؟؟!!!!)

هم اینکه تاج و تحت کلی دست نا اهل نیوفته

[/QUOTEكلمه نا اهل درست نيست.زيرا بااين شرايط بدني و روحيه اي كه الان جوكو داره اهل تر از اون وجود نداره.
MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)