بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

24-30 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-16-2011, 09:28 PM   #51
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

چقدر سخته قبول كردن شكستهاي پي در پي تنيسور مورد علاقه! اونم قبول كردن شكستهاي بهترين تنيسور تاريخ! راجر اينقدر افتخار بدست آورده و اينقدر به طرفداراش حال داده كه تبديل به يه بت در زندگيشون تبديل شه اما وقتي ياد عظمت و ابهت راجر 2 سال قبل و قبلتر ميفتم حتي با واقعيت بالا رفتن سن هم نميتونم كنار بيام ! فقط و فقط دوس دارم كه راجر به خاطر كارنامه ي پر افتخار و تكرارنشدنيش هم شده از تمام پتانسيلش استفاده كنه و نشون بده GODs NEVER DIE

سينسي ما اومديم

The King آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 09:51 PM   #52
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

با سلام به همه دوستای گلم

بعد چند مدت که نمی تونستم زیاد به سایت سر بزنم گفتم بیام یه پستی بدم و همه رو خوشحال کنم !!!
کلا چند وقته از دیدن بازی ها هم محرومم و فقط میام تو اسکوربرد نتایج رو چک می کنم و از قضا نواک همچنان رو نوار برد قدم برمی داره !!
بازی خوان و راجر هم که بازی جالبی باید بشه امیدوارم بازی های زیبایی انجام بشه و همه لذت ببرن .

یا حق.
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 10:21 PM   #53
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

دلپو = کاملترین بازیکن تاریخ تنیس.
دلپو بزن راجرو بترکون.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 10:38 PM   #54
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

به نظر من آغاسی کامل تر بوده. البته به شدت بدم میومد ازش و رقیب بودیم. (منهای 2 سال آخر بازیش) راجر هم 2003 تا 2006 عالی بود البته!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 11:42 PM   #55
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
دلپو = کاملترین بازیکن تاریخ تنیس.
دلپو بزن راجرو بترکون.
میشه توضیح بدید که به چه علت کاملترین بازیکن تاریخ هستن ایشون ؟!
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 11:48 PM   #56
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
میشه توضیح بدید که به چه علت کاملترین بازیکن تاریخ هستن ایشون ؟!
خب این نظر منه افشین جان. شما قبول نکن بگو راجر کامل ترینه. من همه چی رو تو تعداد قهرمانی نمیبینم اگه اینطوری بود فدرر تو همه چی تک بود.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 11:54 PM   #57
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
خب این نظر منه افشین جان. شما قبول نکن بگو راجر کامل ترینه. من همه چی رو تو تعداد قهرمانی نمیبینم اگه اینطوری بود فدرر تو همه چی تک بود.
نه من اصلا کاری به راجر ندارم . میخوام بدونم چی باعث شده که به این نتیجه برسی . دوست دارم اینو بدونم.
اگه مثلا کسی مثل اگسی رو اسم میبردی اینقدر تعجب نمیکردم ، ولی واقعا دوس دارم بدونم چرا خوان رو کامل ترین میدونی.
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-17-2011, 12:11 AM   #58
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
نه من اصلا کاری به راجر ندارم . میخوام بدونم چی باعث شده که به این نتیجه برسی . دوست دارم اینو بدونم.
اگه مثلا کسی مثل اگسی رو اسم میبردی اینقدر تعجب نمیکردم ، ولی واقعا دوس دارم بدونم چرا خوان رو کامل ترین میدونی.
1. سرو عالی 2. فرهند عالی 3. بکهند متوسط 5. والی قابل قبول 6. سرعت دویدن بالا با توجه به قدش 7. پاسینگ شات های عالی 8. هوش بالا که به نظرم مهم ترین قسمت هر بازیکن تنیسه.

شاید بزرگترین مشکل دلپو زود مصدوم شدنش باشه. در ضمن دلپو دراپ و اسلایس هم به خوبی بلده اون برمیگرده به سبکه بازیش که زیاد استفاده نمیکنه. قدرت بدنیشم به نظرم عالیه حالا شاید خیلی ها بگن این چطوری قدرت بدنیش بالا که اینقدر مصدوم میشه در حالی که مصدوم شدن یه چیزه جدا هست برای خودش و هیچ ربطی به قدرت بدنی نداره.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-17-2011, 12:27 AM   #59
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
1. سرو عالی 2. فرهند عالی 3. بکهند متوسط 5. والی قابل قبول 6. سرعت دویدن بالا با توجه به قدش 7. پاسینگ شات های عالی 8. هوش بالا که به نظرم مهم ترین قسمت هر بازیکن تنیسه.

شاید بزرگترین مشکل دلپو زود مصدوم شدنش باشه. در ضمن دلپو دراپ و اسلایس هم به خوبی بلده اون برمیگرده به سبکه بازیش که زیاد استفاده نمیکنه. قدرت بدنیشم به نظرم عالیه حالا شاید خیلی ها بگن این چطوری قدرت بدنیش بالا که اینقدر مصدوم میشه در حالی که مصدوم شدن یه چیزه جدا هست برای خودش و هیچ ربطی به قدرت بدنی نداره.
حرفتون درسته ولي خوان با توجه به قدش در ميان بازيكناي خوبه.اگه كسي بخواد يه بازيكن كامل باشه بايد يه كم خوش شانس هم باشه كه قد و وزن متعادلي داشته باشه.اگه مصدومم ميشه به خاطر استيل بدنش و نوع بازيشه.و در ضمن به نظر من واليش از قابل قبول هم پايين تره.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-17-2011, 12:28 AM   #60
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:

ببین منوچهر جان وقتی شما میگی کسی کاملترین بازیکن تنیسه یعنی باید توی تمام قسمت های بازیش یا بهترین باشه ، یا جز بهترین ها.
سرویس دلپوترو در مقایسه با بهترین سرویس زن های تاریخ شوخی ای بیش نیست . سرویسش به هیچ عنوان تنوع کافی رو نداره و واسه همین هم هست که اگه سرویس اولش افت کنه ، سرویس دومش کارایی لازم رو نداره.
شما سرویس های پیت سمپراس رو ببین ، به اون میگن سرو عالی ، راجر فدرر شاید بعد از سمپراس بهترین سرویس تاریخ رو داشته باشه ، تنوع سروش از سمپراس بیشتره ولی Pace ه سرویساش کمتره .

فرهند خوان هم شاید به نوعی Big ترین Strike ه Tour باشه ، ولی بازم با فرهند بازیکنایی مثل راجر ، رافا و نواک امسال فرسنگ ها فاصله داره ، فقط فلت میزنه و بدونه هیچ Angle ی.در ضمن در همه ی شرایط نمیتونه خوب فرهند بزنه ، در حالی که کسایی مثل نواک و رافا چه در حالت حمله و چه در حالت دفاع عالی فرهند میزنن.

بکهند خوان هم سالید هست ، تقریبا همه ی شات ها رو هم داره ، ولی باز هم بدون زاویه به توپ ضربه میزنه و ریترن از سمت بکهندش هم قوی نیست . ماری و نواک به مراتب بکهند دو دست بهتری نسبت به خوان دارن ، از همه نظر.

والی قابل قبول؟! شما والی خوان رو قابل قبول میدونی ؟ خوان والی ضعیفی داره ، شاید در آینده بهتر شه ولی در حال حاضر اصلا نمیشه گفت والیش قابل قبوله ، گرچه برای این سبکی که خوان بازی میکنه والی فوق العاده ای هم احتیاج نسیت

یکی از قسمت ها ی خوب بازی خوان که باعث شده با باقی بازیکنای بلند قد تفاوت داشته باشه ، Footwork ه خوبش با توجه به قد بلندش هست ، ولی نه این که بهترین Movement رو توی Tour داشته باشه.اتفاقا همین بلند قد بودنش باعث شده که تنوع بازیش کم شه و بازیکن کاملی نباشه ، چون با اون قد هرگز نمیشه مثل امثال فدرر ، نواک ، رافا و موری توی زمین حرکت کرد .

پسینگ شات های خوان هم خیلی خوبن از هر دو سمت ، قبل مصدومیت خیلی عالی بودن .

بازیکن باهوشی هم هست ولی نه باهوش ترین .

دراپ و اسلایس رو هم همه بلدن بزنن ، ولی بحث بر سر کیفیت هست ، شما میتونی اسلایس های خوان رو با بازیکنای زیر مقایسه کنی ؟
فدرر-گسکه-یوژنی و .... شاید توی تاپ 20 ، 15 نفرشون بهتر از خوان اسلایس و دراپ شات بزنن.

خب تازه من خوان رو فقط با بازیکنایی مقایسه کردم که الان دارن تنیس بازی میکنن ، اگه بخوام با کل بازیکنای تاریخ تنیس مقایسه کنم تکلیف مشخصه.

به طور کلی خوان بازیکنی هست که از بیس لاین خیلی سالید هست و بر خلاف باقی بازیکنان بلند قد Movement ه خوبی توی زمین داره . در واقع اگه کمی بخوام اغراق بکنم خوان تقریبا بازیکن یک بعدی هست . کامل ترین که جای خود داره.

من خودم از طرفدارای خوان هستم و از همون سال 2008 که بعد از باختش توی یو اس اوپن گریه کرد خوان رو دوس داشتم ، الان هم خیلی دوسش دارم ، بازیکن با استعدادیه ، کارای بزرگی میتونه بکنه . ولی کسب موفقیت و نتیجه گرفتن با کامل بودن فرق میکنه.
همین رافایی که خیلی ها میگن تک بعدی بازی میکنه خیلی خیلی بازیش از خوان کامل تره ، اگه دوس داشتی بگو تا علت هاشو بهت بگم.خوان جز جز بازیش جای پیشرفت داره و باید بهتر شه تا جز بهترین های نسل خودش بشه.

دیگه این که کامل ترین بازیکن تاریخ کیه یه نظر شخصی هست ، ولی باید دید کدوم بازیکن توی همه ی این قسمت ها جز بهترین ها هست و به اون میشه گفت کاملترین بازیکن.

ویرایش توسط Afshin : 08-17-2011 در ساعت 01:20 AM
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)