بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

19-29 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-20-2011, 04:02 PM   #581
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

ما منتظر عیدی هستیم.

delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 04:20 PM   #582
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
ما که از دیدن بازی ها محرومیم
نمیدونم آیا ان تی وی اسپور بازی فینال رو پخش خواهد کرد همانگونه که پاور جان گفته

سلام دوست خوبم.
ان تی وی اسپور ترکیه حتی بدون اعلام قبلی نیمه نهایی رافا رو هم پخش کرد منتها نصف شب بود! نزدیکای سحر! به دلیل پخش فوتبال، احمق ها بازی نیمه نهایی رو با تاخیر پخش کردند!

امیدوارم امشب دیگه مستقیم نشون بدن.
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 04:22 PM   #583
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
ما منتظر عیدی هستیم.

از برد ماتادور امشب مطمعن باش. خیالت راحت.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 04:28 PM   #584
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

جالبه. تیم دولگاپولوف و ملیس که موفق شده بودند با شکست دادن باب و مایک برایان، بهترین تیم دوبل جهان در تاریخ رو از این مسابقات حذف کنند موفق شدند به قهرمانی هم برسند. لابد به خودشون گفته بودند حالا که بهترینهای دوبل رو بردیم، به کمتر از قهرمانی رضایت نمی دیم!

فکر کنم اولین بار هست که با همکاری هم یه تورنمنت رو قهرمان می شن.

من بازیشون رو ندیدم اما حدس می زنم دولگو همه کاره بوده چرا که حتی تو بازی های انفرادی همیشه با راکتش ضربه های نامتعارف و غیر قابل تشخیص می زنه.

دولگو مثل رآنیچ داره با سرعت خیلی زیادی پیشرفت می کنه گرچه رآنیچ بسیار بهتر نشون داده تا به حال.

19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 06:17 PM   #585
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

با سلام
میخوام اولین پستم رو تو این تاپیک بدم.مجبورم هرچی حرف دارم بگم.پیشاپیش اگه خسته شدید معذرت!

رافا با آمادگیه نصفه نیمه حاضر شده در ایندین ولز.اما تو بازی آخر نشود داد که که حتی با آمادگیه 70% هم میتونه قهرمان بشه! سرویس رافا افت زیادی داشته،فورهندش کمکی سرعت و سنگینی خودشو نداره اما باز هم تعیین کننده هست!
----------------------------------------------------------------
کوارتر فینال :
رافا - کارلویچ

به نظر من رافا در این بازی از بازی ها قبلی بهتر بود.از همه لحاظ
فورهند رافا تا قبل از این بازی خیلی محتاط بود،یعنی زیاد به گوشه زمین زده نمیشد اما این بازی کمک کرد تا فورهند به فرم خودش برگرده!
ست اول رافا خیلی بد ریترن میکرد.اما هرچه از بازی گذشت ریترن رافا بهتر شد تا جایی که ست سوم امیدوار کننده بود.نمیدونم چرا رافا همیشه سرویس دوم رو هجومی و آنرایز ریترن نمیکنه.کاری که در بازی دلپونی به خوبی انجام داد.

راجر-استان
باز هم یه بازی دیگه از این دو تا دیدم و این سوال تو ذهنم پررنگ تر شد که بازیه این دو تا همیشه بودار بوده!
قبل از بازی میدونستم و گفتم که راجر راحت بازی رو میبره در حالی که استان در این تورنمنت بسیار آماده بود.چون بارها شده که استان رو اوج بوده اما مقابل راجر حتی تلاش نکرده که فقط خوب باشه!
تو این 2/3 سال هر بازی که از اینا دیدم این جوری بوده.غیر از مونت کارلو !که اون تورنمنت رو سال بعدش اصلا راجر شرکت نکرد!
واورینکا حتی بلد نبود خوب نقش بازی کنه.چه مضحک سر تکون میداد
رولند گاروس پارسال و استرالیا امسال هم از این بازی ها بود اما این بازی دیگه آخرش بود!
آیا استان همیشه خودش رو فدای دوستش کرده؟
---------------------------------------------------------------------------------
سمی فینال:

رافا-دلپونی:
باید اعتراف کنم انتظار این بازیه خوب را تا این حد از رافا نداشتم.همه چیز خوب بود جز سرویس که از اول تورنمنت داغون بوده!
هنوز شگفت زده هستم از ریترن و بکهند رافا.دو فاکتوری که همیشه دغدغه من بوده ، تو این بازی عالی بود و هنوز هم ذوق زده هستم !
اعتقادم بر اینه که بازی با کارلویچ باعث شد ریترن رافا وضع بهتری به خودش بگیره.رافا با ریترن هجومی بار ها دلی رو تنبیه میکرد و کنترل رالی رو در دست میگرفت.جالب اینه که دلپونی 68% سرویس اول زده بود که از این فقط 60% رو امتیاز گرفت که نشون میده در سور اول هم رافا ریترن خوبی داشته و همینطور هم بود!
بکهند رافا باور نکردنی بود.اگه بگم پا به پای فورهند دلپوترو در رالی میومد و حتی اغلب موفق بود سخنی به گزاف نگفتم.
فورهند رافا هم این بازی از بازیا قبلی بهتر بود هرچند هنوز کمی فاصله داره.آمار وینر فورهند و آنفورسید ارور فورهند نشون میده که بهترین فورهند رو چه کسی داشت! در تفاوتی چشم گیر! رافا خیلی راحت با فورهندش Take the ball early میکرد!

راجر - نواک:
باز هم نواک بازی رو برد.اما این بار نزدیک تر!
به نظر من فرقش با دو بازی قبلی این بود که نواک کمتر از بکهند راجر استفاده کرد.ست اول که کاملا اینطور بود! ست دوم و سه هم زمانی که بازی حساس میشد نواک توپ رو به بکند راجر میفرستاد. از حق هم نگذریم راجر بکهند خوبی هم داشت و کمتر ارور میداد. نسبت به دو بازی قبلی! اگه تو استرالیا 80% و در دبی 82% توپ ها سمت چپ کورت راجر بود این بازی فکر کنم درصد کمتری داشت!
نواک مقابل راجر روحیه خوبی داره و این باعث پیروزیش میشه!

-------------------------------------------------------------------------------------
فینال:

بازیه خوبی خواهد شد اما در نتیجه به نظر من یک طرفه خواهد شد!
با توجه به بازیه رافا مقابل دلپونی، به نظر من اگه رافا مثل اون بازی ریترن کنه و بکهند سولیدی داشته باشه به احتمال بسیار زیاد در دو ست بازی رو خواهد برد!
به اعتقاد من رافا ابزارهایی داره که میتونه حتی نواک آماده رو ببره! بکند نواک مقاوم تر از دلپوترو نیست! سرویس نواک خطر کمتری داره! همچنین نواک دفاع خیلی خوبی نداره و رافا میتونه با فورهند تعیین کنندش توپ رو از دفاعش عبور بده!

در پایان پیروزی رافا و نواک رو در سمی با تاخیر تبریک میگم به دوستارانشون.به امید بازیه جذاب و قهرمانیه رافای عزیزم

سپاس...!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 07:44 PM   #586
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
همونطور که گفتی صداش خیلی شبیه جانی مک هست و فوق العاده هم خوب گزارش می کنه!! حداقل مثل دیگران حرف مفت نمیزنه که جای شکرش باقیه (امیدوارم جیسون رو برای میامی داشته باشیم)...

گفتی کریس بردنــَم داغ دلم رو تازه کردین کوروش جان. خیلی میره رو اعصاب سر طرفداری از یک تنیسور و تغییر 180 درجه ای در ادامه بازی. تکه کلامش هم WOoOW و !That's AMAZING هست!

فکر کنم یه جایی خوندم که چون جیسون با مقیاس اندازه گیری سرعت و طول در امریکا راحت نیست، در این مسترزها گزارش نمی کنه. (آخه گویا همین گزارشی که ما می شنویم رو، برای Tennis Channel خود امریکا هم پخش می کنند. البته همیشه این طور نیست) بنابراین شاید جیسون برای مایمی هم نیاد. اما خدا کنه که اینطور نباشه!

راستی دقت کردین که داگ اَدلـِـر در این اواخر تورنمنت IW به طرز عجیبی غیبش زد؟ امیدوارم حالش خوب باشه.
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 08:53 PM   #587
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

داگی ادلر هم جزو گزارشگرای مورد علاقه ی منه و فکر کنم برای هفته ی دوم مسابقات نمیمونه یا گزارش نمی کنه چون سالهای قبل هم هفته به هفته یکی دو نفرشون عوض میشدن ولی متاسفانه روبی کونیگ گویا سرقفلی Commentary Booth هست و هر هفته باید حتما اونجا باشه بهر حال فکر کنم برای یه هفته از مسابقات میامی ادلر هم باشه ولی جیسون رو مطمئن نیستم
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 09:27 PM   #588
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

گفتی کریس بردنــَم داغ دلم رو تازه کردین کوروش جان. خیلی میره رو اعصاب سر طرفداری از یک تنیسور و تغییر 180 درجه ای در ادامه بازی. تکه کلامش هم WOoOW و !That's AMAZING هست!

فکر کنم یه جایی خوندم که چون جیسون با مقیاس اندازه گیری سرعت و طول در امریکا راحت نیست، در این مسترزها گزارش نمی کنه. (آخه گویا همین گزارشی که ما می شنویم رو، برای Tennis Channel خود امریکا هم پخش می کنند. البته همیشه این طور نیست) بنابراین شاید جیسون برای مایمی هم نیاد. اما خدا کنه که اینطور نباشه!

راستی دقت کردین که داگ اَدلـِـر در این اواخر تورنمنت IW به طرز عجیبی غیبش زد؟ امیدوارم حالش خوب باشه.
پاور جان اگه یادت باشه پارسال گزارش کرد و لذت بردیم
راستی کسی میدونه برای tennistv.com چه کسی گزارش میکنه؟
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 09:30 PM   #589
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

بابا داگ و این یارو سم گزارشگر نیستند، این سم گور که هیچ چیز خاضی نمیگه به جز یه سری آمار و ارقام ساده، اطاعات فنی هم که اصلا نداره. من با رابی بیشتر حال میکنم. هر چند به نظرم دیگه خیلی میخواد برای همه چی فرمول دربیاره یا وقتی یکی مثلا به فورهند رافا حمله میکنه هی اون تئوریشو در مورد حمله کردن به فورهند رافا تکرار میکنه، ولی در کل از این داگ و اون گور خیلی بهتره.
---------------------------
سامان جان راستی نواک به نظر من یکی از بهترین دفاع های دنیا رو داره، تازه نکته مثبت دفاعش اینه که در بدترین شرایط دفاعی هم عمق ضرباتش رو از دست نمیده به خصوص از سمت بکهند.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2011, 09:35 PM   #590
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

همین الان با چند نفر از دوستام میز گردی داشتیم ،که نتیجه گیری کردیم اگر نواک قهرمان شود بیشتر به نفع راجر خواهد بود.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، ایندین ولز، 1000، امریکا، اولین مسترز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)