بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-20-2011, 06:44 PM   #491
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
من کجای پستم گفتم شما گفتی نادال بده یا خوبه؟؟ شما میگی نادال دید با اون سبک بازی نتیجه نمیگیره که کذبه محضه و من گفتم از نظر آماری رافا بیشتر مقام هاش و بردهاش با همون سبکه و تنها دلیل تغییر سبکش هم بخاطر زمین های سریعتر بود.. اینجا که دیگه مشکلی نیست!!

اون قسمت هایلایت شده رو هم متوجه نمیشم منظورتون چیه خب معادل انگلیسی رو گفتین چه تفاوتی در نوع سبک ایجاد کرد؟؟ اینکه حمله اگرسیوه و دفاع دیفنسیو چیز تازه ای بود؟؟ من جائی ندیدم و نشنیدم بگن سبکی بنام فوق العاده دیفنسیو داریم Pusher شنیده بودم ولی این رو نه که شاید جزو سبک های نسل جدید باشه که ما بی خبریم...

شما همچین براحتی میگی کوتاه کردن رالی انگار تنیس ورزش خیلی راحتیه، حتی بازیکنان اولترا اگرسیو هم نمیتونن هر وقت عشقشون کشید رالی رو کات کنن و فقط یه بازیکن نیست که رالی رو کوتاه می کنه، کوتاه شدن رالی به شرایط بازی و زمین و حریف و ... بستس!!

در مورد زمین و کندی، شما میای یه ادعا می کنی بدون اینکه دلیلی برای ثابت کردنش داشته باشی! میای میگی همینطوری دارن سال به سال زمین ها رو کند می کنن من هم عرض کردم اینطور نیست، ویمبلدون رو که چندین ساله کند کردن، استرالیا هم که از 2008 به اینطرف کند تر از زمین ریباند ایس کردن، تازه در این اثنا میان رولند گروسم تندتر می کنن که عکس صحبت شما رو ثابت می کنه! شما فکر می کنی روسای ATP یا ITF نشستن یهو میزنه به سرشون برن کند کنن؟؟ و همینطوری دیمی میرن و سطح هم می کنن کند کند که توپ از روش بلند نشه

در مورد بند آخر پستتون هم من هیچ مشکلی با افراد خودی و غیر خودی ندارم و هر کسی آزاده حرفشو بزنه، ولی مخالفت از روی هوا به مزاق هیچکس خوش نمیاد نه من و نه شما
بله گفتم نتیجه نمیگیره..منظورم در زمین های غیر از خاکی بود! دید نتیجه نمیگیره ..سبکش رو عوض کرد..کذبه؟ جالبه.
در مورد نادال و بازیش منظورم رو متوجه نشدی اینجوری برات توضیح دتدم ..که اوایل دفاعی محض بود اما الان بهتر شده..خیلی حرف عجیبی هست؟ درکش مشکله؟ نمیدونم والا...اوایل دفاع میکرد الان خیلی بهتر شده و اگرسیو تر شده اما نسبت به قبلش..نه اینکه بگیم بازیکن اگرسیوی هست...شما به بزرگواریت ببخش !
در مورد رالی و تنیس..کاملا مشخص هست منظورم رو متوجه نمیشی! من کاری به اینکه اسون هست یا سخت ندارم کاری به اینکه میشه رالی رو کوتاه کرد یا نه ندارم...
دارم میگم بازیکنی اگرسیو هست که تلاش کنه ویتر بزنه..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه..که تلاش کنه زودتر به امتیاز برسه..حالا شد یا نشد مهم نیست!
نه حرفای من از رو هوا نیست! شما خیلی به اطلاعتت مطمن هستی و منابغ مختلف رو جستجو نمیکنی...من نمیتونم از هرچیزی که میخونم یه بک اپ و کپی بگیرم که به کسی ثابت کنم. اصلا نیازی نیست! شما دوست داری باور میکنی دوست نداری نمیکنی...
در مورد تند شدن رولاند گاروس و کند شدن زمین های دیگه واقعا شما فکر کردی مخالف حرف من هست جدا؟! خب یه توضیح براتون میدم شاید نظرت عوض شه...
استرالیا هارد هست و کند شده ..درست؟! حالا از 2008 که قبول داری؟
ویمبلدون هم کند شده...
امریکا هم یک نگاه بکنی بازی 2005 با الان رو مشخص هست کند شده حالا اینکه خبر رسمی ازش نیومده به خودشون ربط داره..
رولاندگاروس هم که دیگه توی کندی روی دست نداشت..دارن کمی تند ترش میکنن..
اکثر هاردکورت های مستر ها شبیه...میامی ایندیال ولز..شانگهای....تورنتو..و مسترزهای خاکی هم که کند هست. لندن هم کند هست...
یه سینیسناتی تند هست و امریکا که اونم اگر ببینی در 3-4 سال اخیر متوجه کند شدنش میشی...
با این شرایط! به صورت کلی...زمین ها دارن کند میشن یا تند؟ همشون کند شدن..رولاندگاروس هم که خدای کندی هست کمی تند تر شده...
یه جوری حرف نزنین انگار همه چی برای همه سبک بازیکنان فراهم شده..در کل همه چیز کند تر شده
حالا نظر شما مخالف هست...بازم نظر شخصیتونه...

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-20-2011 در ساعت 07:20 PM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 07:03 PM   #492
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

البته تا حدودي من با گفته آقا فرشاد موافقم كه اگه نادال چند سال قبل رو درنظر بگيريم بيشتر مواقع سعي روي طولاني كردن رالي ها داشت و اگه آمارها رو هم نگاه كنيم ميبينيم كه نادال بيشتر از حريفاش ارور ميگرفت تا اينكه بياد وينر بزنه مخصوصا روي سطح خاك !!! اما يه مدتي ميشه كه بازي نادال اگرسيو تر شده و بيشتر وينر ميزنه مخصوصا روي هارد !!! البته اينكه رالي ها رو هم طولاني كني نياز به تمركز بالايي داره كه اون هم كار هر كسي نيست .
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 07:30 PM   #493
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

سلام به تمامي دوستان
خواهش ميكنم تو رو خدا دست از سر رافا و راجر بردارين اينقدر كل كل نكنين بابا يه كم راجب بازيا بحث و نظر بدين تا ما هم بتونيم استفاده ببريم
خسته شديم به خدا بسه ديگه
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 07:35 PM   #494
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط R.f&R.N_Legends نمایش پست ها
البته تا حدودي من با گفته آقا فرشاد موافقم كه اگه نادال چند سال قبل رو درنظر بگيريم بيشتر مواقع سعي روي طولاني كردن رالي ها داشت و اگه آمارها رو هم نگاه كنيم ميبينيم كه نادال بيشتر از حريفاش ارور ميگرفت تا اينكه بياد وينر بزنه مخصوصا روي سطح خاك !!! اما يه مدتي ميشه كه بازي نادال اگرسيو تر شده و بيشتر وينر ميزنه مخصوصا روي هارد !!! البته اينكه رالي ها رو هم طولاني كني نياز به تمركز بالايي داره كه اون هم كار هر كسي نيست .
اخه اصلا بحث به خوب یا بد بازی کردن نادال یا ویژگیهای این بازیکن نبود اما اینجا تا حرفی میزنی..با گارد گرفتن جواب میدن. میگم زمین ها کند شده . میان میگن منظور من اینه که واسه نادال پارتی دارن!?
میگم نادال حمله ای نیست کلا! میان میگن با همون وضع 6 تا جام گرفته...اخه ربط این حرفا چیه؟!
من اصلا کاری ندارم به نادال...من میگم بازیکنی حمله ای هست که تلاش کنه وینر بزنه..که تلاش کنه زود امتیاز بگیره..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه و به امتیازش برسه! و حتی نادالی که به مراتب حمله ای تر شده نسبت به قبل این خصوصیات رو اکثر اوقات نداره...واسه همینم نمیشه گفت بازیکن اگرسیوی هست...به خوب و بد بودنش هم هیچ کاری ندارم!

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 08:00 PM   #495
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
این دیگه چه حرفیه ؟فورهند رو از هر تنیسوری بگیری کارش تمومه.. بازیکن بسیار خوش فکریه دلپونی
ولی اندی برخلاف خیلی ها فورهندش نسبت به ضربات دیگرش ضعیف تره برای اندی بهتره بگیم اگه بکهندش رو بگیری کارش تمومه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 08:13 PM   #496
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
بله گفتم نتیجه نمیگیره..منظورم در زمین های غیر از خاکی بود! دید نتیجه نمیگیره ..سبکش رو عوض کرد..کذبه؟ جالبه.
در مورد نادال و بازیش منظورم رو متوجه نشدی اینجوری برات توضیح دتدم ..که اوایل دفاعی محض بود اما الان بهتر شده..خیلی حرف عجیبی هست؟ درکش مشکله؟ نمیدونم والا...اوایل دفاع میکرد الان خیلی بهتر شده و اگرسیو تر شده اما نسبت به قبلش..نه اینکه بگیم بازیکن اگرسیوی هست...شما به بزرگواریت ببخش !
در مورد رالی و تنیس..کاملا مشخص هست منظورم رو متوجه نمیشی! من کاری به اینکه اسون هست یا سخت ندارم کاری به اینکه میشه رالی رو کوتاه کرد یا نه ندارم...
دارم میگم بازیکنی اگرسیو هست که تلاش کنه ویتر بزنه..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه..که تلاش کنه زودتر به امتیاز برسه..حالا شد یا نشد مهم نیست!
نه حرفای من از رو هوا نیست! شما خیلی به اطلاعتت مطمن هستی و منابغ مختلف رو جستجو نمیکنی...من نمیتونم از هرچیزی که میخونم یه بک اپ و کپی بگیرم که به کسی ثابت کنم. اصلا نیازی نیست! شما دوست داری باور میکنی دوست نداری نمیکنی...
در مورد تند شدن رولاند گاروس و کند شدن زمین های دیگه واقعا شما فکر کردی مخالف حرف من هست جدا؟! خب یه توضیح براتون میدم شاید نظرت عوض شه...
استرالیا هارد هست و کند شده ..درست؟! حالا از 2008 که قبول داری؟
ویمبلدون هم کند شده...
امریکا هم یک نگاه بکنی بازی 2005 با الان رو مشخص هست کند شده حالا اینکه خبر رسمی ازش نیومده به خودشون ربط داره..
رولاندگاروس هم که دیگه توی کندی روی دست نداشت..دارن کمی تند ترش میکنن..
اکثر هاردکورت های مستر ها شبیه...میامی ایندیال ولز..شانگهای....تورنتو..و مسترزهای خاکی هم که کند هست. لندن هم کند هست...
یه سینیسناتی تند هست و امریکا که اونم اگر ببینی در 3-4 سال اخیر متوجه کند شدنش میشی...
با این شرایط! به صورت کلی...زمین ها دارن کند میشن یا تند؟ همشون کند شدن..رولاندگاروس هم که خدای کندی هست کمی تند تر شده...
یه جوری حرف نزنین انگار همه چی برای همه سبک بازیکنان فراهم شده..در کل همه چیز کند تر شده
حالا نظر شما مخالف هست...بازم نظر شخصیتونه...

در اینکه من نظرم مخالفه شکی نیست و هر کسی هم نظر خودشو داره و از نظرش برنمیگرده... حالا شما که درکت بالاس و من رو به درک پائین متهم می کنی بگو ما متوجه بشیم وقتی بازیکنی که ریسکی بازی کنه اگرسیوه پس اولترا اگرسیو چیه؟؟ یعنی فرق بین بازیکنی مثل نواک سال 2008 رو با نواک کنونی برای ما بگو؟؟! یا فرق بین ورداسکو با فدرر که ورداسکو اولترا اگرسیوه و فدرر اگرسیو!!

دوست عزیز من شما که یه چیزی همینطوری برای مخالفت کردن میگی (میگم بازیکنی اگرسیو هست که تلاش کنه ویتر بزنه..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه..که تلاش کنه زودتر به امتیاز برسه..حالا شد یا نشد مهم نیست!!) حالا به ما بگو ببینیم اگه بازیکنی مثل رافا که نامبر وانه بیاد اونطوری دیمی بازی کنه و هی ارور بده پس فرقش با بازیکنی مثل گولبیس که تو یه بازی 40 تا ارور میده چیه؟؟ آیا نامبر وان دنیا میتونه همینطوری الکی بره برای کات کردن رالی و زدن توپ به بیرون و تور؟؟

آیا بنظر شما فدرر اگرسیوه یا دیفنسیو؟؟ چون شما به کنترلد اگرشن و اولترا اگرشن ظاهرا اعتقادی نداری هر کی بره که بزنه به در و دیوار اگرسیوه پس فدرر که اینطوری نیست و هوشمندانه تا مطمئن نشه حمله نمی کنه!! پس فدرر در این دسته بندی شما در چه بخشی جای داره؟؟

تا اینجا بحث سر استایل بازی هست. حالا بحث زمین ها و کندیشون...

در این مورد محمد یه پستی چند روز پیش داد که توضیحات کاملی در مورد دلیل کند شدن سطوح، که شما هم بحث رو به بیراهه کشوندید و من از تکرارش اجتناب می کنم. ولی، من خودم گفتم استرالیا از 2008 سطحش تغییر کرد و کل دنیا هم اعلام کردن و گفتن سطح جدید کند تر از ریباند ایس هست پس در این مورد ابهامی وجود نداره!

حالا شما میای اون روز میگی هر سال دارن کندش می کنن!!! و الان حرف خودت رو نقض می کنی و میگی از 2008 کندش کردن که همون حرف منه... اون روز میای میگی من چشم بسته میگم کنده یا تند، با یه مصاحبه ی رادیک که شرایط آب و هوائی سطح رو کندتر کرده خودت هم جوابی نداشتی بدی و میای بحث پم شرایور رو پیش می کشی و خلاصه میزنی به جاده خاکی...

ویمبلدون رو من خودم گفتم از 7-8 سال پیش کندترش کردن، حالا دلیل مخالفت شما چیه خدا میدونه!؟

رولند هم که از 2009 تندترش کردن و این رو گفتم آمار وینر ها و سرویس وینر ها مشخص می کنه... این بدین معناس که سطوح تغییر می کنن ولی نه که لزوما فقط کند بشن!!

از جائی که کند شدن زمین ها به سبک بازی رافا بیشتر Suitـه بنده شک داشتم و دارم که منظور شما به این قضیه بوده چون این بحث رو در فروم های خارجی زیاد دیدیم...

در آخر هم اون قسمت هایلایت شده ی شما گویای همه چیزه، چون اگه بخوان سطحی رو کند یا تند بکنن از کسی ترس ندارن بیان یواشکی این کار رو بکنن و اینکه میگید جائی رسما اعلام نشده خیلی عجیبه

در نهایت هم من دیگه به این بحث ادامه نمیدم چون من از موضعم کوتاه نمیام و شما هم شک ندارم به حرفتون قائل هستید!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 08:15 PM   #497
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

کم کم داریم به روز های زیبای تورنمنت نزدیک میشیم ، امروز اندی تونست بازیش رو ببره سرو هاش که به نظر خوب میومد 16 ایس و تقریبا 45 وینر ، بازی بعدی با گارسیا لوپز میتونه بازی زیبایی باشه ، همچنین بازی رافا با جوون استرالیایی که انگیزه داره همچنین بازی چیلیچ و ایزنر میتونه بازی نزدیکی باشه و راجر هم که به احتمال فراوان میره فینال
به امید قهرمانی اندی
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 09:42 PM   #498
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
اخه اصلا بحث به خوب یا بد بازی کردن نادال یا ویژگیهای این بازیکن نبود اما اینجا تا حرفی میزنی..با گارد گرفتن جواب میدن. میگم زمین ها کند شده . میان میگن منظور من اینه که واسه نادال پارتی دارن!?
میگم نادال حمله ای نیست کلا! میان میگن با همون وضع 6 تا جام گرفته...اخه ربط این حرفا چیه؟!
من اصلا کاری ندارم به نادال...من میگم بازیکنی حمله ای هست که تلاش کنه وینر بزنه..که تلاش کنه زود امتیاز بگیره..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه و به امتیازش برسه! و حتی نادالی که به مراتب حمله ای تر شده نسبت به قبل این خصوصیات رو اکثر اوقات نداره...واسه همینم نمیشه گفت بازیکن اگرسیوی هست...به خوب و بد بودنش هم هیچ کاری ندارم!

فرشاد جان ميدونم چي ميگي ولي خوب طرفداران نادال هم كمي با تعصب به اين موضوع نگاه ميكنن در ضمن خوب هر كي يه نظري داره واسه خودش و نظرش قابل احترامه شما هم بهتره ديگه ادامه ندي چون فكر نكنم اين بحث به جايي برسه !!!!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 10:12 PM   #499
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
در اینکه من نظرم مخالفه شکی نیست و هر کسی هم نظر خودشو داره و از نظرش برنمیگرده... حالا شما که درکت بالاس و من رو به درک پائین متهم می کنی بگو ما متوجه بشیم وقتی بازیکنی که ریسکی بازی کنه اگرسیوه پس اولترا اگرسیو چیه؟؟ یعنی فرق بین بازیکنی مثل نواک سال 2008 رو با نواک کنونی برای ما بگو؟؟! یا فرق بین ورداسکو با فدرر که ورداسکو اولترا اگرسیوه و فدرر اگرسیو!!

دوست عزیز من شما که یه چیزی همینطوری برای مخالفت کردن میگی (میگم بازیکنی اگرسیو هست که تلاش کنه ویتر بزنه..که تلاش کنه رالی رو کوتاه کنه..که تلاش کنه زودتر به امتیاز برسه..حالا شد یا نشد مهم نیست!!) حالا به ما بگو ببینیم اگه بازیکنی مثل رافا که نامبر وانه بیاد اونطوری دیمی بازی کنه و هی ارور بده پس فرقش با بازیکنی مثل گولبیس که تو یه بازی 40 تا ارور میده چیه؟؟ آیا نامبر وان دنیا میتونه همینطوری الکی بره برای کات کردن رالی و زدن توپ به بیرون و تور؟؟

آیا بنظر شما فدرر اگرسیوه یا دیفنسیو؟؟ چون شما به کنترلد اگرشن و اولترا اگرشن ظاهرا اعتقادی نداری هر کی بره که بزنه به در و دیوار اگرسیوه پس فدرر که اینطوری نیست و هوشمندانه تا مطمئن نشه حمله نمی کنه!! پس فدرر در این دسته بندی شما در چه بخشی جای داره؟؟

تا اینجا بحث سر استایل بازی هست. حالا بحث زمین ها و کندیشون...

در این مورد محمد یه پستی چند روز پیش داد که توضیحات کاملی در مورد دلیل کند شدن سطوح، که شما هم بحث رو به بیراهه کشوندید و من از تکرارش اجتناب می کنم. ولی، من خودم گفتم استرالیا از 2008 سطحش تغییر کرد و کل دنیا هم اعلام کردن و گفتن سطح جدید کند تر از ریباند ایس هست پس در این مورد ابهامی وجود نداره!

حالا شما میای اون روز میگی هر سال دارن کندش می کنن!!! و الان حرف خودت رو نقض می کنی و میگی از 2008 کندش کردن که همون حرف منه... اون روز میای میگی من چشم بسته میگم کنده یا تند، با یه مصاحبه ی رادیک که شرایط آب و هوائی سطح رو کندتر کرده خودت هم جوابی نداشتی بدی و میای بحث پم شرایور رو پیش می کشی و خلاصه میزنی به جاده خاکی...

ویمبلدون رو من خودم گفتم از 7-8 سال پیش کندترش کردن، حالا دلیل مخالفت شما چیه خدا میدونه!؟

رولند هم که از 2009 تندترش کردن و این رو گفتم آمار وینر ها و سرویس وینر ها مشخص می کنه... این بدین معناس که سطوح تغییر می کنن ولی نه که لزوما فقط کند بشن!!

از جائی که کند شدن زمین ها به سبک بازی رافا بیشتر Suitـه بنده شک داشتم و دارم که منظور شما به این قضیه بوده چون این بحث رو در فروم های خارجی زیاد دیدیم...

در آخر هم اون قسمت هایلایت شده ی شما گویای همه چیزه، چون اگه بخوان سطحی رو کند یا تند بکنن از کسی ترس ندارن بیان یواشکی این کار رو بکنن و اینکه میگید جائی رسما اعلام نشده خیلی عجیبه

در نهایت هم من دیگه به این بحث ادامه نمیدم چون من از موضعم کوتاه نمیام و شما هم شک ندارم به حرفتون قائل هستید!
اصلا شک نکن که به حرفم مطمن هستم و 100% هم قبولش دارم..حالا میریم به توهین ها اتهامات و حرفای عجیبی که شما زدی:
از کی تا حالا کوتاه کردن رالی ها...و وینر زدن دیمی هست؟ پس راجری که 5 سال قهرمان جهان بوده دیمی بازی میکنه..جالبه!...نه دوست عزیز من..وینر زدن و تلاش برای کوتاه کردن بازی ها نشان از بازی اگرسیو داره همین و بس! بعضی وقتا شرایط بازی طوری هست که شما نمیتونی اگرسیو باشی اما بازیکنی که به اون سبک بازی میکنه نشان از حمله ای بودنش هست نه بازی دیمی!
دوست من استفاده ار چند اصطلاح انگلیسی که تقریبا همه میدونن که نشد اطلاعات..من خیلی ساده به شما گفتم حالا شما هی میپیچونیش
راجر بدون شک اگرسیو هست چون هیچوقت منتظر حریفش نمیشه ! به مخض اینکه حریف حمله نکنه راجر حمله میکنه و حریف رو زیر فشار میزاره این میشه اگرسیو..تا اینجا که مشکلی نیست؟

بله محمد پستی زد و گفت چرا دارن کند میکنن..بنده هم مردانه گفتم دست شما درد نکنه نمیدونستم ممنون . میتونی بری ببینی..پس نگو بحث رو به بی راه کشیدم
اره بحث پم شریور رو کشیدم وسط چون حقیقته اصلا کاری به رادیک ندارم من...چشم میلیون ها بیننده از 2 مصاحبه ضد و نقیض خیلی معتبر تر هست!

در مورد ویمبلدون بنده نمیدونم شما چی گفتی نشستم اینچا تک تک پستها رو بخونم ! شرمنده! بحث سر اینه زمین ها به طور کلی کند شده..حتی سینسیناتی و امریکا که تند هست هم کندتر از قبل شده
در مورد قسمت حرفم که قرمز کردی! بنده 1 سوال دارم...شکی که نداری پاریس رو 100% تند کردن از 2010؟ تا 2009 کند ترین زمین بود و پارسال تندترین...اگه اینو قبول نداری که دیگه اصلا حرف زدن بی فایده هست...
اگرقبول داری...کچا اعلام شد که زمین تند شده؟ کجا شبیه بمب صدا کرد؟ هیچ جا...1-2 تا از بازیکنان نظر دادن و هم بیینده ها دیدن فرق 2 زمین رو...پس تلاش نکن انقدر حرفای منو زیر سوال ببری..

در مورد استرالیا...چی داری میگی شما؟! حرف خودت رو بهت تحویل دادم؟ منظورم این بود شما که قبول نداری استرالیای امسال کند شده اما حداقل قبول داری از 2008 کندش کردن...امریکا کند شده توی این چندسال..ویمبلدون کند شد رولاندگاروس خیلی کند هم کمی تند شده ! این یعنی چی؟ فرار نکن از حقیقت یعنی اکثر تورنومنت ها کند تر شده...کدوم بیراه میرم؟ حقیقت رو قبول کنین..زمین ها اکثر کند شده به نقل از حرفای خودتون...و بخشی از حقایق
استرالیا کند شده
ویمبلدون کند شده
رولاندگاروس کمی تند شده
تمام مسترزهای خاک کند
شانگهای-ایندیان ولز-کانادا-لندن(جز مستر نیست) کند هستن
امریکا و سینسیناتی ..تند که در این چند سال کندتر شده اما همچنان تندتر از بقیه هست
پاریس:تند..
اینها بیراه هست؟ کدوم یکی از اینا کذبه؟
ببین دوست عزیز این حرفا وقت تلف کردن هست...همونجور هم که گفتم قبل در این سایت فقط همین خودیا هستن که با هم میتونن کنار بیان..دلیلش هم اصلا به پست ها بر نمیگرده...مهم هم نیست!
شما میتونین به اطلاعت خودتون بسنده کنین و حرف های هیچ کسی دیگه ای رو هم گوش ندین چون من دراوردی هست...جواب این پست هم اگه میتونی نده که طولانی تر نشه..اگه دوست داری هم حق داری میخوای جواب بدی اما بدون نمیخونمش! چون وقت تلف کردنه...
شب شما بخیر

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-20-2011 در ساعت 10:25 PM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2011, 10:15 PM   #500
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

به نظر من که نادال امروزی یکی از تهاجمی ترین بازیکنان توره.
خدمت اون دوستمون که گفت آمار بازی رو نیگاه میکنی ue حریف بیشتر از ناداله بگم که این ناداله که با تاپ اسپین های سنگین کنار خط اونا رو وادار به
خطای اجباری میکنه و این ناداله که بیشتر حمله میکنه !
حالا اصلا جدا از این بحثای به نطر من همه سبک ها زیباست.چه سبکای دفاعی چه هجومی.ولی متاسفانه نمیدونم تو فروم های ایرانی یه جور رسمه که سبکای دفاعی یه نوع ضعف محسوب میشه!

ویرایش توسط Fakhruddin : 01-20-2011 در ساعت 10:46 PM
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)