بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

3-14 فروردین - مایمی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-04-2011, 12:02 AM   #491
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 12:07 AM   #492
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ham نمایش پست ها
همه نادالیا تا اطلاع ثانوی
هیییییییییییییییییییییییس
اول موضعت مشخص کن ببینیم طرفدار راجر یا نواک
اگه طرفدار فدرر که برو به تنیسور خودت برس که اوضاش خرابه
اگه طرفدار نواک هستی(که من خودمم طرفدارشم)بدون که رافا، نواک تو فینالهای زیادی برده بخصوص فینال یو اس اپن پارسال
این باختا چیزی از ارزشهای رافا کم نمیکنه
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 12:13 AM   #493
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نواک با این بازی نشون داد که در حال حاضر از نظر فرم مطلوب بدنی و سطح بازی نفر اول دنیای تنیسه.
و فعلا داره برای تمام تنیسورها خط و نشون میکشه. باید دید توی فصل خاک چیکار میکنه.
اگه بتونه توی فصل خاک هم همینطور ادامه بده نامبر وانی رافا رو بدجوری تهدید میکنه.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 12:17 AM   #494
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

اره خدائیش، کجای بازی قشنگ بود؟؟ فقط اواخر ست سوم یه ذره بهتر شد.
من که همش منتظر بودم تموم شه زودتر.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 12:40 AM   #495
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

منم قهرمانی نواک رو به همه طرفداراش و عاشقانش تبریک میگم
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 12:55 AM   #496
30ger
Junior Member

پستها: 25
سپاس: 4
در 18 پست 47 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر- تسونگا- داویدنکو-ورداسکو

تبریک به دوستاران جوکو...
اگرچه اصلا از نوله خوشم نمیاد ولی فقط به خاطر رو کم کنیه طرفدارای حریفش... ( گفتن اسمش برام سخته )
30ger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 30ger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 06:02 AM   #497
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

1. تبریک میگم به طرفداران نواک...نوش جونشون...اصلا دوست نداشتم جوکوویچ افتخار بدست آوردن OZ..ایندیان و میامی رو تو یه سال بدست بیاره...ولی به هواداراش تبریک میگم.
2. من تاحالا این بازی بد رو از نادال ندیدم!!!چه ارورهای مسخره ای میکرد!چیزی که ازش انتظار نداشتم ارور بود...واقعا بعضی ریترناش خیلی خیلی خیلی بد بود..به نظر من بیشتر رو جوکوویچ فشار بود چونکه شاید فقط امسال افتخار بدست آوردن این سه تورنمنت رو داشت...و باید قهرمان میشد..
3. این نادال چش بود سر یه پوینتی اینقدر اعتراض کرد!نواک خارج کورت بچه دوس داشتنی هست اما تو کورت
4. یه نکته واسه خودم جالب بود!تو طول بازی هر چی فکر میکردم طرفدار کی باشم به نتیجه ای نرسیدم و آخرشم که جوکو برد اعصابم خورد شدکلا دوس داشتم هیچکدومشون نبرن
5. جدا از همه چیز،بعد بازی فقط یه چیزو فهمیدم...که هیچ کس اسطوره نمیشهپس Come On Roger
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 07:11 AM   #498
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
پیش فرض شروع فصل خاک و قهرمانی جوکوویچ

شروع فصل خاک،قهرمانی های پی در پی جوکوویچ،عملکرد ضعیف فدرر،ناکامی نادال در دو فینال پیاپی،ظهور چند پدیده،بازگشت خوب ماشا و ...

..........

و در نهایت جوکو قهرمان میامی شد،افتخار قهرمانی در 3 تورنمنت استرالیا اپن،ایندیان ولز و میامی بسیار بزرگ است.در یکی از بزرگترین بازی های فینال تاریخ میامی جوکوویچ توانست با نتایج 4-6, 6-3, 7-6(4) رافائل نادال را شکست دهد.او پس از پیروزی خود به خبرنگاران گفت: همونطور که من در کورت گفتم،این یکی از بهترین و نزدیکترین فینال هایی بود که من تا به حال بازی کردم!من از هوادارن تشکر میکنم..
"من فکر میکنم امروز سطح بالایی از تنیس را همگان مشاهده کردند،احساس میکنم همه لذت بردند،بسیار نزدیک بود..ما واقعا نمیدانستیم راهش چیست و تا سکته نیز پیش رفتیم.من یک بازیکن احساسی هستم و احساساتم را نشان میدهم"نوله گفت..
رافا نیز گفت:اول که او بسیار خوب بود،دوم اینکه با اعتماد به نفس است!من در پایان خیلی خسته شدم..من فکر میکنم این بازی بهتر از فینال هفته گذشته بود،اما من تا آخرین امتیاز جنگیدم،من عاشق این نوع بازی ها هستم..

در این فینال مهیج 14,625 طرفدار تنیس شاهد این دیدار جذاب بودند،جوکوویچ به 24مین برد پشت سر هم خود رسید!او توانست 5مین مرد شود که 3 تورنمنت مهم(استرالیا،ایندیان ولز و میامی) را در یک سال بدست اورد و 22مین تایتل خود را جشن گرفت..

مرد صربستانی در مورد بدست آوردن شماره 1 گفت: من فکر میکنم کمی زود است که در مورد شماره 1 بودن صحبت کنیم..در حال حاضر قطعا رافا بهترین بازیکن جهان است..اگر من نامبر 1ی میخواهم،من نیاز به بازی خوب و به طور مداوم در طول سال دارم..همه ما میدانیم که کلی کورت سطح مورد علاقه رافا هست،بدیهی است او در جایی که بازی میکند بهترین است..
رافا باید از 7000 امتیاز دفاع کند(سه مسترز خاک و دو گرند اسلم فرانسه و ویمبلدون)!

"شاید من کمی عصبی تر نسبت به روزهای قبل بودم،شاید بخاطر این بود که من هرگز در اینجا قهرمان نشدم!این شانس سوم من بود...من فکر میکنم او برای نامبر 1 ی تلاش میکند!من همانند او تنفس در گردن خود احساس نمیکنم!اما او دو تورنمنت پشت سر هم را قهرمان شده،دو تورنمنت بزرگ..و یک گرند اسلم...این یک مسئله عادیست که او در ماه آینده میخواهد نامبر 1 شود،یک ماه و نیم یا دو ماه!نمیدانم..بستگی به نتایج من در فصل خاک دارد" رافائل نادال گفت.

نادال در مورد نتایج خود نظر مثبت دارد و میگوید: من تا به حال در فصل هارد کورت آمریکا به دو فینال رسیدم و من آماده برای فصل خاک هست..تا به حال فصل بسیار خوبی داشتم.یک فصل آمریکایی خوب..احتمالا یکی از بهترین دوران خوب زندگیم در اینجا بوده.

تورنمنت بعدی نادال مونت کارلو،جایی که او توانسته 6 قهرمانی متوالی را بدست آورد و این شروع خوبی در فصل خاک برای رافا هست."اولین تورنمنت خاک همیشه مهم است،من 6 بار قهرمان شدم،من در تلاش هستم که هفتمین عنوان خودم را در اینجا بدست آورم ولی میدانم که هر تورنمنت چقدر سخت و دشوار است!من امیدوارم و قصد دارم بازی خوبی را در این تورنمنت انجام بدهم"نادال در مورد مونت کارلو گفت.

جوکوویچ تا به حال موفق به شکست رافا در خاک نشده است!او در مورد فصل خاک می گوید: من فکر میکنم می توانم بازی او(رافا) را در سطح خاک به چالش بکشم!همانطور که در سال 2009 توانستم..من فکر میکنم ما برخی بازی های بزرگ را در مونت کارلو و مادرید انجام دادیم!پس من فکر میکنم این امکان پذیر است!

" اگر من میخواهم در خاک بازی کنم،بدیهی است که من باید تهاجمی باشم..خاک آهسته ترین سطح است که ما داریم..و آن سطحی مناسب برای او هست..در طول این سال ها او پادشاه فصل خاک بوده است!او همیشه می آید تا بهترین بازی خود را در تورنمنت های خاک انجام دهد" قهرمان میامی 2011 گفت.

تورنمنت امسال میامی رکورد جدیدی زد که با 316,267 تماشاگر رکورد جدیدی برای این تورنمنت ثبت شد!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 08:50 AM   #499
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

رافا سرویس اولاش خیلی ضعیف شده بود تو این بازی
اگر سرویساش خوب بود بازی طور دیگه ای پیش میرفت
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 09:06 AM   #500
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
1.
5. جدا از همه چیز،بعد بازی فقط یه چیزو فهمیدم...که هیچ کس اسطوره نمیشهپس Come On Roger
میشه بگی اخر بازی چطور نتیجه گیری کردی که هیچ کس اسطوره نمیشه؟
همین اسطورتون که از اول فصل هم به رافا باخته هم به نواک
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)