بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-13-2015, 04:25 PM   #41
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

از اونجا که سواد و دانش تنیس من از خیلی از دوستان پایین تره
ممنون میشم دوست با سواد و کارشناسی این جمله روژین عزیز را برای من موشکافی و تحلیل کنه:

راجر هم باید راه چاره ای پیدا کنه برای مقابله با اونایی که کثیف بازی میکنن و ATP که دوست داره این کثیف بازی کردن با قدرت هر چه تمامتر گسترش پیدا کنه .

میخوام بدونم واقعا راموس کثیف بازی کرد!؟ یا نواک یا نادال که فستیوال شکستهای راج در مقابل این دو هست کثیف بازی میکنن!؟
بعدش هم چه انتظاری از راج بنده خدا دارید!؟ بابا در شرف بازنشستگیه! اینقدر بهش فشار وارد نکنید!
توقع بیجا نداشته باشید! تازه الان انتظار دارید بره راهکار پیدا کنه برای مقابله با امثال راموس سپی گولبیس کیریوس و ...
بگذارید بنده خدا توی این دو سال آخر بتونه انرژی و فکرش را معطوف به تورنمنتهایی مثل بازل دوبی استانبول کنه و حداقل با چند تا کاپ دیگه خداحافظی کنه نه با ناکامی و خاطره ای تلخ برای هوادارانش
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 04:46 PM   #42
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

king of spin عزیز
ممنون
از توضیحات شما در چتباکس قانع شدم
فهمیدم مشکل از من نیست
فهمیدم که حداقل از دافیهای متعصب بهتر تنیس را میفهمم
تعصب واقعا باعث کوردلی میشه بهانه جویی و توجیه کودکانه!
باعث میشه ماست را سیاه دید و آفتاب وسط روز را انکار کرد
راموس عالی بود و به حقش هم رسید
امیدوارم فردا سونگا را هم ناک اوت کنه

پ.ن: چیزی که جالبه این نوشته توی چتباکسه:

13-10, 15:18 rojhin
چقدر خوبه این راموس ...

چی شد که این بنده خدا راموس از تعریف و تمجید نیمساعته متهم شد به بازی کثیف!؟

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-13-2015 در ساعت 04:53 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 05:17 PM   #43
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

این فلاش بک و خاطرات شانگهای 2014 را هم تقدیم میکنم به رضا دلپوتروی عزیز
که این روزها حضورش در سایت کمرنگه اما امیدوارم هرجا هست سالم و خوشحال باشه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedshl نمایش پست ها
صحنه آخر قهرمانی :

حالا میفهمم! شاید بنده خبر داشت که از آخرین افتخاراتشه و غیر قابل تکرار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr1984 نمایش پست ها
کسب اولین عنوان مسترز شانگهای توسط اسطوره دنیای تنیس را به همه هواداران تبریک میگم

اولین و قریب به یقین آخرینش

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
سمپراس 6 بار آخر فصل نامبر وان بوده ولی فدرر 5 بار . اگه امسال هم فدرر نامبر وان بشه مساوی میشند . البته کار خیلی سختیه . در ضمن شاید فدرر بخاطر آماده نگه داشتن خودش برای فینال دیویس مسترز پاریسو اسکیپ کنه .
این رکورد هم از آن نواک خواهد شد

.
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-13-2015, 05:56 PM   #44
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

چقدر این درددلها و دلداریها تو چتباکس سوزناکه!
البته با چاشنی توهین!
اینکه فرم راجر خوبه و قرعه بده و زمین کجه و حریف کثیفه! دیگه باخت نمیده تا آخر فصل و پاریس جبران میکنه!...
بابا کارشناس بابا نوستراداموس!
صبرکن اول وضعیتش تو بازل را ببین بعد وعده پاریس و بارکلیز را بده!
...............
من متاسفم مجبورم مطالب چتباکس را اینجا و اینطوری جواب بدم
دلیلش اینه هیات نظارت قبلی بدون دلیل و فقط بخاطر جانبداری ومصالح خاص دسترسی من به چتباکس را قطع کردند
انشالله رایزنی میکنم این اقدام غیرمسئولانه و ناعادلانه بررسی بشه

خدمت اون بزرگوار هم عارضم
هیچ قانونی برای عدم کرکری کل کل وجود نداره چه یک دقیقه چه یک روز بعد از بازی
اگر کسی جنبه نداره و در مقابل کرکری و کلکل توهین میکنه نشانه شخصیت ضعیف و بی فرهنگیشه
پس بی دلیل با جوسازی و شانتاژ مظلوم نمایی نکنید و سعی نکنید با تحت فشار قرار دادن ناظر سواستفاده کنید

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-13-2015 در ساعت 06:06 PM
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 06:43 PM   #45
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

خب بازم حریفای کوچک کار دست راجر دادن فکر میکنم این برای بار سومه که فدرر در مراحل پایین توسط حریفای نه چندان نام دار حذف میشه.یک بار در اوپن استرلیا . بار دوم در مادرید و حالا هم در شانگهای. درکل امیدوارم بازی های زیبایی را ببینیم . منتهی فقط دوست دارم که نواک قهرمان نشه چون واقعا وضعیت بالای جدول وحشتناک میشه.
شاد باشید
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما RF17 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 10-13-2015, 06:57 PM   #46
چوبین
Junior Member

آواتار چوبین

پستها: 14
سپاس: 14
در 8 پست 19 بار سپاسگزاری شده

سلام
این جناب jfk نمیدونم چه مشکلی با راجر داره. گویا از افتخارات بیشمار راج دلشون پره.
مثل راجر دیگه تو تنیس زاده نمیشه.
این باخت فدای سرش
چون با قدرت برمیگرده
یه امسالی تنیسورها افت کرده بودن نواک دور ورداشت وگرنه در حد مقایسه با راج و حتی نادال نیست.
نواک هرگز تکنیک راجر رو نداره.
بنشین تا نواک گرندهای راجر رو یشکنه
بنشین تا صبح دولتت بدمد

چوبین آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی چوبین به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 07:04 PM   #47
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط چوبین نمایش پست ها
سلام
این جناب jfk نمیدونم چه مشکلی با راجر داره. گویا از افتخارات بیشمار راج دلشون پره.
مثل راجر دیگه تو تنیس زاده نمیشه.
این باخت فدای سرش
چون با قدرت برمیگرده
یه امسالی تنیسورها افت کرده بودن نواک دور ورداشت وگرنه در حد مقایسه با راج و حتی نادال نیست.
نواک هرگز تکنیک راجر رو نداره.
بنشین تا نواک گرندهای راجر رو یشکنه
بنشین تا صبح دولتت بدمد

صحبت شما درسته و نه تنها نواک بلکه هیچ تنیسوری تکنیک و ظرافت فدرر را نداره.اما بعد از فدرر چه تنیسوری میتونه جلوی نواک رو بگیره؟
مگر اینکه نادال برگرده وگرنه نمیشه از بقیه انتظار داشت
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما RF17 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 10-13-2015, 08:58 PM   #48
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
دستت درد نکنه آلبرت جون
هدیه تولدی که دادی فوق العاده بود
عجب روز نحسی بود برای راج
چیه.چی شده.اینقدر تو و امثال تو بیچاره و ذلیل هستید که منتظرید تا راجر ببازه و ***** سایت برای خودتون دل و قلوه بدید.این رو بدون که خیلی ذلیل و بدبخت هستی .در ضمن آقایونی که خودتون رو داور می دونید و تا من یک کلمه حرف حساب زدم و **** jfkرو بازگو نمودم من رو توبیخ کتبی کردید.العان امیدوارم ببینید که این حضرت آقای jfkمزه پراکنی ها و **** و خودش رو لوس می کنه.باز هم می گم واقعا برای این سایت افسوس می خورم چون یکی مثل پاور عزیزتر از جانم اینقدر فهمیده و با پدر و مادر.******* ولی دریغ از یک تذکر.این رو بدونید اگه العان من رو جریمه کنید دیگه برام ارزشی نداره چون می بینم که این سایت متاسفانه محل تاخت و تاز عده ای****** و هر چیزی هم که دوست دارند برای خودشون می گن.فقط من آرزوم اینه که روزی پاور عزیز رو از نزدیک ببینم و زیارتش کنم.و برم پیش پدر و مادرش و بهشون بگم که خدا چه دسته گلی بهشون داده و قدرش رو بدونند.درست عکس jfk که ********.

ویرایش توسط Paymaan : 10-14-2015 در ساعت 08:08 AM دلیل: به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-13-2015, 10:25 PM   #49
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

با عرض سلام و خسنه نباشید خدمت تمامی اعضای سایت ...

دوستان بنده مدتی بود که بخاطر مسائل مربوط به درس و کنکور خیلی وقت نمیکردم به تنیس تاکرز سر بزنم و الان وقت کردم بیام و یه نگاهی به پست های این تاپیک از ابتدا زدم و واقعا ناامید شدم ...

فقط بحث های بی محتوا و کری ها و صحبت های زشت با طعنه و کنایه های شخصی ... برخی دوستان که نام نمیبرم فقط با این کاراشون قصد نابودی و به قهقرا بردن سایت رو دارن و فقط با این بحث ها و صحبت های تو خالی دارن شخصیت خودشون رو به باقی افراد نشون میدن ... این سایت جای گفتن این حرفها و اینگونه بحث های " شخصی " نیست ، شما با این کارهاتون نه تنها دارید بقیه رو اذیت می کنید بلکه سایت رو به حاشیه می برید و یکی از دلایل کم رنگ تر شدن تنیس تاکرز همین به اصطلاح اراجیفه ، البته عذر میخوام که از این کلمه استفاده میکنم ...

پس دوست و دوستان عزیزی که خودتون میدونید منظورم کیه خواهشا رفتارشون رو کنترل کنن و باعث آزرده خاطر شدن باقی نشن ، به خاطر یک یا دو یا ... نفر نمیشه سایت رو تعطیل کرد ولی میشه با محرومیت همیگشی اون افراد ارامش رو به سایت برگردوند ...

پس ==> از این پس این اخرین هشدار برای افراد این چنینیه ، یا خودتون رو با قوانین سایت وقف بدید یا مجبور میشیم جوری برخورد کنیم که خودمون هم دوست نداریم ...

با عرض شرمندگی از دو عضو عزیز دیگر هیئت نظارت که بدون اجازه ی اونها دارم این پست رو میزارم ...
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2015, 04:32 AM   #50
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

هایلایت بازی فدرر رو دیدم الان به نظر بازی قشنگی می یومده. راجر بد نبود اوتقدر به نظرم. طرف به نظر میومد فرهند و پسینگ شات های خوبی می زده.
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)