بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

14-20 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2015, 08:17 PM   #41
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

قبل از هر چیز تاکید کنم من نه آدم مذهبی هستم و نه وکیل مذهبی ها و اعتقادیون
در مورد پست اول :
تمامی جملاتی که از بزرگان فهرست کردید و البته زحمت هم کشیدید نشون دهنده نظرات شخصی اون افراد بدون هیچگونه هتک مذهب و دین بود . هیچکدومشون نگفتن افرادی که به خاطر مذهب رفتاری انجام میدن به هاپوها شبیه هستن که عو عو کنان خود را به زمین می مالند . لطفاً الفاظ و کلماتی که در پستتون استفاده کردید رو با جملات بزرگان یکی ندونید چرا که شما نظر شخصی تون رو که بسیار هم محترمه متاسفانه در قالب اهانت و توهین بیان کردید . ضمن اینکه سعی نکنید با این جملات فهرست وار مغلطه کرده و گفتارتون رو در چارچوب آزادی بیان به حساب بیارید .

در مورد پست دوم :
قبل از هر پاسخی این موضوع رو روشن کنم که من نه طرفدار احمدی نژادم و نه روحانی و نه هیچکس دیگه ، قبلاً هم گفتم من مثل شما و هم کیشان شما همه چیز رو سیاه سیاه و یا سفید سفید نگاه نمیکنم . سفید و سیاه رو باید با هم دید ، ضعف و قوت رو بابد با هم مطرح کرد . من هم مثل شما معتقدم به زعم شما آن پاسدار هزار تیر ساکن نارمک بی کفایتی های بسیار داشت که هزینه زیادی برای مملکت بهمراه داشته ولی در کنار همه این خرابیها نکات مثبتی هم داشته هرچند در مجموع نمره قبولی نداشت .
اما اینکه دیگران رو به دلیل داشتن بینش سیاسی مخالف شما ( هرچند من از نظر دیدگاه سیاسی اختلافی با شما ندارم ) مورد تحقیر قرار میدین که شما بدلیل این دیدگاه از درک مفهوم مثلاً آزادی بیان عاجزید اولاً نشون میده که شما مفهوم آزادی بیان رو کاملاً تفسیر به رای میفرمائید بدین شکل که من آزادم هر چیزی رو بیان کنم در عوض طرف مقابل اگر کوچکترین تکفیری نسبت به من داشته باشه اون نمیفهمه آزادی بیان چیست و ثانیاً مشخص میکنه که تا چه اندازه از بحث منطقی درباره موضوعات مختلف عاجز هستید چرا که تحقیر کردن با این مضمون که " تو چه میفهمی که آزادی بیان چیست ؟ " بزرگترین نافهمی و البته کج فهمی از موضوعی مثل آزادی بیانه .

اما اینکه میفرمایید من خوب نوشتم ودلیل این مدعا اینه که سه نفر از دوستام حرفمو تائید کردن واقعاً جای حرفی باقی میمونه ؟ اگه دلیل منطقی شما در صحت گفتار تائیدیه جمعی از همفکران شماست ( البته من احترام بسیار زیادی برای آقا محمود قائلم ) باید گفت حرف یکی از دوستان در خصوص ژست روشنفکری برای شما و اون دو عزیز دیگه همچین بیراه هم نبوده و به واقعیت بسیار نزدیکه .
ضمناً در این فقره از بحث درباره سطح سواد و ربطش به درک مفهوم آزادی بیان هم فاکتور میگیرم .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 08:57 PM   #42
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

پستهایی که از نادال و جوکوویچ تعریف شده و راجریون تشکر کردن موجوده و نشان دهنده اینه که اکثرراجریون (نه همه) مشکلی با تعریف از تنیسورهای دیگه ندارن ولی شما نگفتید چرا مخالفید میشه دلیلشو بگید؟

شما گفته بودید اون دسته از کاربرا برای تنیس میان نه برای مدح و ستایش از تنیسور خاص منم گفتم با این قضیه مشکلی ندارم ولی اگه بخاطر تنیس میان چرا یکبار بحث فنی نکردن؟ جواب این رو ندادید.
میگید نخست وزیر بریتانیا رو مسخره میکنن , توی روزنامه ها و برنامه طنز نخست وزیر رو مسخره میکنن نه توی مجلس یا جاهای دیگه
تنیس تاکرز هم تاپیکی برای مسخره کردن تنیسورهای مختلف داره
علاوه بر این من گفتم با کری خوندن و مسخره کردن مشکلی ندارم ولی تاپیکی که باید بیشتر جای بحثهای فنی باید باشه کاملا به محلی برای تمسخر تنیسورها تبدیل شده

مشکل اصلی افراط در مسخره کردنه اونم جایی که باید بیشتر بحث فنی بشه
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 09:02 PM   #43
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

به من بر میخوره ؟؟؟ بزرگوار من میگم شما که هی دم از آزادی بیان میزنید و البته کار بسیار خوبی هم انجام میدید در جریان باشید که آزادی بیان یعنی بیان نظرات بدون توهین به عقاید دیگران ، حالا اگه باز دوست دارید خودتون رو به کوچه علی چپ بزنید اون دیگه به خودتون مربوطه .
اینکه کسانی شما رو تائید کردن پس کارتون درسته من میگم آفرین به کار درستیتون و لا غیر
اینکه توهم دشمنی دارید و فکر میکنید اگه کسی خلاف جنابتان حرفی زد با شما دشمنه ، این تصور باطلیه و بهتره از این توهمات هر چه سریعتر خارج بشید .ضمناً دست از این خود شیفتگی بردارید چراکه به هیچوجه اهمیت چندانی ندارید که بخوام با شما و اون دوتا آقای دیگه دشمن باشم یا نباشم گویا خیلی خودتون رو مهم فرض کردید که فکر میکنید من با شماها دشمنم . بی خیال بابا ریلکس باشید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 12:20 PM   #44
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

با سلام

والا تنیسورها بطور حرفه ای کارشون رو انجام میدن در عینی که رقابت دارن خارج از میدان با هم رفیقن.
مطمئنا همین بی ادبی ها و ناسزا گویی ها باعث دلسردی میشه و خیلی ها انگیزه نوشتن پیدا نمیکنن.
برای یک فردی که زبان مادریش فارسیه خیلی بده کلامش خارج از ادب باشه.اونم مملکنی که شاعرای بزرگی مثل حافظ و پروین و ... داره.هر چند متاسفانه این گنجینه های عظیم در این زمانه به فراموشی سپرده شدن و کمتر کسی هست به ابن گنجینه ها رجوع کنه.
بهرحال امیدوارم فوروم به روزهای خوبش برگرده.

در مورد تنیس هم صحبت کنم
خب جوکویچ مرد شماره یک این هفته را هم استرحت کرد که کار عاقلانه ای بود و بعد از انجام اونهمه بازی باید یه استراحتی به بدنش میداد.معلومه امسال برای بردن رولندگاروس مصمم تره
نادال هم امیدوارم بتونه مسترز مادرید ببره چون روحیش بیشتربرمیگرده.هر چند بدون جام هم به پاریس بیاد باز هم انگیزه لازمه برای بردن دهمین رولند رو داره
فدرر هم امسال برای دو گرند اسلم پیشرو شانس خوبی برای قهرمانی داره.
تا پایان فصل خیلی دوران حساسیه واسه رقابت نادال فدرر در گرند اسلمها و جوکویچ هم میتونه خودشو به این دو تنیسور از لحاظ آمار و رکوردها نزدیک تر کنه.
خیلی وقتها من تو زندگیم همش یاد این جمله ناپلنون بناپارت می افتم.
بین پیروزی تا شکست یک قدم بیشتر فاصله نیست !

انشالله همه دوستان در مراحل زندگی موفق و سربلند باشن

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 12:35 PM   #45
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
با سلام

والا تنیسورها بطور حرفه ای کارشون رو انجام میدن در عینی که رقابت دارن خارج از میدان با هم رفیقن.
مطمئنا همین بی ادبی ها و ناسزا گویی ها باعث دلسردی میشه و خیلی ها انگیزه نوشتن پیدا نمیکنن.
برای یک فردی که زبان مادریش فارسیه خیلی بده کلامش خارج از ادب باشه.اونم مملکنی که شاعرای بزرگی مثل حافظ و پروین و ... داره.هر چند متاسفانه این گنجینه های عظیم در این زمانه به فراموشی سپرده شدن و کمتر کسی هست به ابن گنجینه ها رجوع کنه.
بهرحال امیدوارم فوروم به روزهای خوبش برگرده.

در مورد تنیس هم صحبت کنم
خب جوکویچ مرد شماره یک این هفته را هم استرحت کرد که کار عاقلانه ای بود و بعد از انجام اونهمه بازی باید یه استراحتی به بدنش میداد.معلومه امسال برای بردن رولندگاروس مصمم تره
نادال هم امیدوارم بتونه مسترز مادرید ببره چون روحیش بیشتربرمیگرده.هر چند بدون جام هم به پاریس بیاد باز هم انگیزه لازمه برای بردن دهمین رولند رو داره
فدرر هم امسال برای دو گرند اسلم پیشرو شانس خوبی برای قهرمانی داره.
تا پایان فصل خیلی دوران حساسیه واسه رقابت نادال فدرر در گرند اسلمها و جوکویچ هم میتونه خودشو به این دو تنیسور از لحاظ آمار و رکوردها نزدیک تر کنه.
خیلی وقتها من تو زندگیم همش یاد این جمله ناپلنون بناپارت می افتم.
بین پیروزی تا شکست یک قدم بیشتر فاصله نیست !

انشالله همه دوستان در مراحل زندگی موفق و سربلند باشن

قبول داری که کمی هم این کار نواک ریسکی بود اگه در غیاب نواک، نادال از فرصت استفاده کنه و هم اعتماد به نفس و هم ریتم خودشو بهبود بده اونوقت شکست دادنش خیلی سخت میشه. از طرفی این بریک دوهفته ای ممکنه نواکو از فرم ایدآل دور کنه گرچه قبلا ثابت کرده که به این راحتی ها ریتمشو ازدست نمیده. فصل پیش بعد از تولد بچش بدون تمرین اومد و مسترز پاریسو برد. گرچه بعد از وبمبی بخاطر مراسم عروسیش بدجور ریتم​شو از دست داد.
با تشکر از شما
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 12:49 PM   #46
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

آقا مهدی از این نظر که ممکنه نادال اعتماد بنفسشو بدست بیاره درست میگی ولی بنظرم نواک برای این دو هفته برای قهرمانی رولند برنامه داره علاوه بر این قهرمان شدن توی این همه تورنمنت به طور متوالی کار سختیه اگه با این روند پیش میرفت ممکن بود توی رولند کم بیاره

شاید این مسئله که زمینهای مادرید نسبت به رم و مونت کارلو تفاوت بیشتری با رولندگاروس دارن وسرعتشون بیشتره هم مزید بر علت شده تا انصراف بده این قسمتی از مصاحبه دو روز پیش راجره:
قهرمان 17 گرنداسلم همچنین درباره غیبت نواک جوکوویچ اظهار نظر کرد و گفت:ارتفاع مادرید ممکنه توضیحی برای غیبت تنیسور صرب باشه واقعیت این است که این تورنمنت بیشترین تفاوت را با بقیه دارد

ویرایش توسط sina1993 : 05-08-2015 در ساعت 12:54 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 02:05 PM   #47
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

با هم مشکلی دارید تو پیام خصوصی حل کنید تاپیک بحث و تبادل نظر مسترز مادرید جای این حرفا نیست...
محمد خان اینم نتیجه دموکراسی بیش از حد توی فروم...
از این به بعد با هرج و مرج برخورد میشه اسمشو هرچی میخواید بذارید
واقعا شورش رو درآوردید دیگه
جناب 289 فکر کردی مدیرای این سایت هیچی حالیشون نیست که میری یوزرهای مختلف میسازی و فکر میکنی هیچکس نمیفهمه؟
از این به بعد هزار تا یوزر دیگه هم بسازی همه رو موقوف میکنم
Mahmood آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 10:52 PM   #48
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

بابا لطفا پست با متن طولانی ننویسید لطفا پستاتون مختصر و مفید باشه
اینجا واسه بحث و کل کل درباره ی تنیس و تنیسورها هستش با جای دیگه اشتباه نگیرید لطفا

( با تشکر ی عضو قدیمی )
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 11:02 PM   #49
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

به نظر من نواک جوکوویچ بهترین کارو کرد هم استراحت کردا و هم این که میخواد آمادگی لازم برای گرفتن جام های بیشتر در خاک رو کسب کنه خصوصا رولند گاروس رو
من ی مصاحبه از نوله خونده بودم که میگفت رافا همیشه مارو شکست میداد از همون موقع که 12-13 سالشون بوده میگفت که من و اندی همیشه میدونستیم در مقابل رافا بازنده ایم گفت که من دیگه نمیخوام بازنده باشم واسه همین خیلی تلاش کردم ( مصاحبه قدیمی )
باز هم به نظر من نوله برای گرفتن رولند گاروس که همه اونو مال رافا میدونن بیشترین تلاش رو میکنه
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2015, 11:08 PM   #50
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

ی بار رافا این اشتباه رو کرد و در همه ی مسابقات شرکت کرد همون سال هم رولند گاروس رو از دست داد ( بازی رو به سودرلینگ واگذار کرد )بعدش اعلام کرد بزرگترین اشتباهش شرکت در مسابقات مادرید بود چون فوق العاده خستش کرد ( راجر قهرمان شد )
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)