بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-02-2013, 11:27 AM   #481
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

بد نيست توي اين تاپيك كه همه دارند از اندي و جوكو و سابيني صحبت مي كنند، يه سري هم به راجر بزنيم . راجر با كنار رفتن از ويمبلدون دقيقاً تا 14 مرداد كه مسابقات مسترز مونترال شروع مي شه بازي نداره ، يعني داره استراحت مي كنه يا مشغول خانواده ست نمي دونم ، اميدوارم فقط تمرين كنه ، هر چند اگه اون دوقلوها را من داشتم روزي نيم ساعت تمرين مي كردم ، بيست و سه ساعت و نيم با اونها بازي مي كردم ، بماند . حد فاصل اتمام ويمبلدون تا برگزاري مسترز مونترال كانادا دقيقاً 8 تورنمنت 250 امتيازي و 2 تورنمنت 500 امتيازي هامبورگ و واشنگتن هست كه راجر در اونها شركت نمي كنه اما ماه آگوست كه مي شود مرداد و شهريور راجر برنامه شلوغي داره حضور در مونترال ، سينسيناتي كه هر دو مسترز هستند و يو اس اوپن ، كه اميدوارم بتونه ديگه توي اين 3 تورنمت يك كاري بكنه . كام آن راجر.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1003131_554971644549184_817800741_n.jpg (50.8 کیلو بایت, 152 نمایش)
نوع فایل: gif 2uge4p4.gif (5.9 کیلو بایت, 126 نمایش)

ویرایش توسط rezaomo : 07-02-2013 در ساعت 02:34 PM
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:59 AM   #482
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

خوب رسیدیم به کوارتر !
راجر که نیست ! سونگا هم که حذف شده ! جوکویچ هست اما خوب نادالی وجود نداره که بخوام طرفدار جوکو بشم ! بردیچ که اصلا حرفشم نزن ! فقط میشه تو یِ موارد خاص از بردش خوشحال شد ! دو تا صربستانیا هم که هیچ ! ورداسکو هم کاری ازش بر نمیاد ! اندی ! در صورتی که نوله بره فینال دوس دارم اندی ببره !
فرر امیدی بش نیست !
اها یِ دونه تنیسور دوس داشتنی بالاخره پیدا شد !
خوان برو ببینم چیکار میکنی !
M A E S T R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 12:09 PM   #483
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

حالا که راجر حذف شد دوست دارم اندی قهرمان بشه. اولاً چون واقعاً حقش بیشتر از یک گرندِ(دلم براش میسوزه) ثانیاً میخوام شخصیت قهرمانی پیدا کنه تا گرندای بعدی جلوی نواک و رافا وایسته تا اینقدر راحت گردندا بین این دو تقسیم نشه!

ویرایش توسط roli : 07-02-2013 در ساعت 09:40 PM
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 01:54 PM   #484
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

بچه ها صفحه فيس بوك آقاي عليپور ، فالوو كنيد
https://www.facebook.com/aliakbar.al...rofile_browser
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 02:49 PM   #485
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

من جدی جدی دارم به این سعید ایمان میارم، از همون اول ویمبلدون داره مرتب می گه سابین قهرمان می شه و من هم اون اوایل پست هاش رو می دیدم و می گفتم عمراً. ولی انگار این دوستمون یه چیزی می دونست. تبریک به سابین که مهمترین پیروزی عمرش رو به دست آورد.

نه من چون فقط طرفدارش هستم و میدونم که اون فقط توی ویمبلدون میتونه خوب نتیجه بگیره یکم کری خونی کردم... کل تورنمنتهای دیگه سال طرفدار نادالم و این تورنمنت علاوه بر نادال سابین لیزیکی. ولی من مطمئنم که اگه سابین ویمبلدون رو هم ببره تورننمنتهای بعدی دور اول یا دوم حذف میشه.
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 03:47 PM   #486
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

و اما شگفتی در رقابت های ویمبلدون ادامه دارد. این بار حذف سید یک دوبل زنان. تیم ارانی و وینچی که سید یک دوبل در بخش زنان بودند توسط تیم گورگس و زاهوالووا متحمل شکست شدند و از دور رقابت ها کنار رفتند
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 04:14 PM   #487
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

گزارش از BBC فارسي

هفتاد و خرده ای سال است که انگلیسی ها در حسرت بردن ویمبلدون می سوزند. آخرین بار در سال ۱۹۳۶ فرد پری این جایزه را برای آنها برد و از آن پس هم بیشترین بختشان تیم هنمن بود که چندسال پیش به نیمه نهایی رسید.
حالا هم احتمال این که یک انگلیسی به این مهم دست یابد وجود ندارد اما یک اسکاتلندی پیدا شده که می تواند اولین بریتانیایی باشد که برنده ویمبلدون شود و مردم هم به او دل خوش کرده اند.
از سال گذشته که اندی ماری در ویمبلدون به فینال رسید و بعد قهرمان المپیک و اوپن آمریکا شد، امید بریتانیایی ها بیشتر شده و انتظار آنان از ماری افزایش پیدا کرده و آنها به هیچ چیز جز قهرمان شدن او راضی نخواهند شد.
ماری هم تاکنون خوب پیش رفته است و به نظر می آید که از نظر آمادگی بدنی و روحی در جای خوبی ایستاده است. در مسابقاتی که تاکنون انجام داده و پیروز شده نقطه ضعف زیادی از او دیده نشده است.
از آن گذشته بعضی الهامات غیبی هم به کمک او آمده است. نیمه جدولی که به نظر می آمد بسیار پیچیده و مشکل است رفته رفته خالی و آسان شد.
رقیبان اصلی مثل رافائل نادال، استانیسلاو واورینکا، ژان ویلفرید سونگا و راجر فدرر به نوبت از دور مسابقات بیرون رفتند و راه ماری برای رسیدن به فینال هموار شد.
اگر فرض کنیم که ماری با عبور از بازیکنان ضعیف تری چون ورداسکو و یانوویکس به فینال برسد، هنوز برای قهرمانی با دو مانع بزرگ روبروست: حفظ وضعیت بدنی و پیروزی در فینال.
نیمه دیگر جدول پیچیده تر از نیمه ماری است. با این که نوواک جوکوویچ نفر اول جهان از صربستان بخت اصلی برای رسیدن به فینال است، او برای رسیدن به آنجا کار آسانی در پیش ندارد.
جوکوویچ در یک چهارم نهائی باید از سد توماس بردیچ فینالیست سال ۲۰۱۰ از جمهوری چک بگذرد و بعد هم در نیمه نهائی برنده مسابقه بین داوید فرر اسپانیایی نفر چهارم جهان و خوان مارتین دل پوترو نفر هشتم جهان از آرژانتین با او روبرو خواهد شد.
هیچ کدام از این مسابقات آسان نیستند. هر سه این بازیکنان بخصوص دل پوترو تاکنون خیلی خوب ظاهر شده اند و اگر جوکوویچ موفق شود به فینال برسد حتما تلاش زیادی کرده و انرژی زیادی از دست داده است.
مانع دیگر پیش راه ماری وضع بدنی او است. او یک ماه پیش او به علت ناراحتی پشت نتوانست در اوپن فرانسه شرکت کند و دیروز، دوشنبه، در مسابقه اش با میخائیل یوژنی از روسیه در دور چهارم آثاری از این آسیب دیدگی در او ظاهر شد.
ماری در گفتگو با خبرنگاران گفت که این ناراحتی اهمیت چندانی ندارد اما اگر در این چند روز درد پشت او بیشتر شود جای نگرانی خواهد بود.
اکنون اندی ماری در آستانه یک موقعیت تاریخی قرار گرفته است. اگر پزشکان موفق شوند ناراحتی پشت او را تحت کنترل درآورند او می تواند در تنیس بریتانیا تاریخ‌ساز شود. البته این تاریخ‌سازی محتمل تر خواهد شد اگر در نیمه دیگر جدول هم به نفع او و به ضرر جوکوویچ اتفاقاتی بیفتد.
خلاصه این که قهرمان شدن به کمی شانس هم نیاز دارد. تا به حال بخت با ماری یار بوده و مردم بریتانیا دعا می کنند که در این سه بازی باقیمانده هم از او رخت بر نبندد.
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 04:46 PM   #488
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
بچه ها صفحه فيس بوك آقاي عليپور ، فالوو كنيد
https://www.facebook.com/aliakbar.al...rofile_browser
لطف کردی مانی جان. کسی هم به من نگفت که آدرس پروفایل شخصی آقای علیپور رو میخوام که بهش بدم فقط اهورا خواسته بود که داده بودم بهش. دوستان فکر نکنم در خواست دوستیتون رو آقای علیپور قبول کنه. اگه در خواست دوستیتون رو قبول نکرد لطف کنید و بهش پیغام خصوصی بدین و ازش بخواین که به این سایت بیاد. همتون لطف کنید بهش پیغام خصوصی بدین و دعوتش کنین شاید ببینه درخواست کننده زیاده قبول کنه و بیاد. فقط فارسی بنویسید اگه بهش مسیج دادید. مرسی. ببینم چه میکنید.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 08:34 PM   #489
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

لیسیکی با رادوانسکا ، سمی هست ؟؟؟؟ رادوانسکا لیسیکی هرکدومشون هم حذف شن پاداشه . کویتووا بارتولی . لـــــــــی نا هم که حیف شد ، کثیف برد رادوانسکا

ویرایش توسط BABAK : 07-02-2013 در ساعت 09:52 PM
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 08:40 PM   #490
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
لیسیکی با رادوانسکا ، سمی هست ؟؟؟؟ رادوانسکا لیسیکی هرکدومشون هم حذف شن پاداشه . کویتووا بارتولی . لـــــــــی نا هم که حیف شد ، کثیف برد رادوانسکا
ميشه توضيح بدي كه چه كثيف بازي كرد ؟؟؟

ویرایش توسط BABAK : 07-02-2013 در ساعت 09:53 PM
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)