بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-02-2013, 12:15 AM   #471
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

من نظرم عوض شد ، صحبت هاي عليرضا تو چت باكس رو اعصابه !
اگه اندي قهرمان نشد به همه شيريني ميدم ، به همه .
نوواك جوكويچ نزار اندي ويمبلدون رو ببره ، همين يه بار طرفدار توام گند نزني !
درسته خيلي چيپ شده ويمبلدون امسال ولي بازم اندي نبايد ببره ، نبايد ببره ، نبايد ببره ، نبايد ببره
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 01:09 AM   #472
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedsafaee نمایش پست ها
به قول دوستمون که بعد استرالیا میگفت آزارنکای کبیر حالا باید بگیم :

THIS IS GREAT LISICKI
من جدی جدی دارم به این سعید ایمان میارم، از همون اول ویمبلدون داره مرتب می گه سابین قهرمان می شه و من هم اون اوایل پست هاش رو می دیدم و می گفتم عمراً. ولی انگار این دوستمون یه چیزی می دونست. تبریک به سابین که مهمترین پیروزی عمرش رو به دست آورد.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نیکو نمایش پست ها
اوه چه جدی ! چه عصبانی ! یعنی یک جمله اینقدر شمارو عصبانی کرده دوست عزیز؟

که من باید قوانین رو دوباره بخونم؟

ولی شما اگه دوس دارین توضیح بدین ،بدین خوشحال میشم از زبان شما بخونم...دوست عزیز
(در ضمن من هیتر فدرر نیستم اینو گفتم که تو جوابتون لحاظ کنیین و از این موضع خشم یکم بیاین پایین تر دوست عزیز)
نیکو جان
منظور من از خوندن قوانین فوروم این بود که چون گفته زبان این فوروم فارسیه به زبان فارسی بنویسین. این جمله ای هم که تو نوشتی رو یا معنی ای که تو ازش توی ذهنت با معنی ای که توی ذهن منه فرق داره یا اینکه تو به یه چیزی ارجاع می دادی که مثلاً مانی متوجه شده و من نکته اش رو نگرفتم. چون از دید من این جمله به این معنیه که اصلاً واسم مهم نیست و حرفی که تو می زنه چرت و پرته. باز هم می گم شاید واسه ی تو معنی دیگه ای داشته باشه. منظور من هم از این پست بیشتر حرف های همون دوستمون بود که می گفت اگه سرو رو از فدرر بگیری باید بیاد تو چلنجر تهران بازی کنه تا این رو هم بخونه و ببینه که می شه بدون زیر سوال بردن بازی بقیه، طرفدار یه تنیسور بود و حتی به قول دوستان کل کل هم کرد.

mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 06:53 AM   #473
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
حسام جان

فایل پیوست 16526

تامی
پیمی جان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
هر چند بازي نوله را دوست دارم ، اما منتظر باش اگر يك وقتي باخت، به دوستان و هواداران ارباب سوئيسي توي همين تاپيك بگم يك فشار مضاعفي بهت بدن. .
همونطور که گفتم ، نوله و اندی بهتون فشار وارد کردند . فشار مضاعف هم زمانی بود که حذف شدید

راستی ، محـــــــــــــــــــــــمود برو سوراخ موش رو اجاره کن
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 08:22 AM   #474
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

درود، چه دوشنبه ای!

مسابقه ای که باید در Straight Sets تموم می شد رو اینقدر طولانی کردی. ست دوم هم که ریتم و سرو و همه چی تعطیل. بازم دمت گرم که بردی چون همین مهمه.
و اینکه "نَری بازی بعد ببازی ها"

اهورا، چند تا Ace در Second Serve داشتیم؟ آمارش از دستم در رفت

این پوستر هم به افتخار تو و طرفدارنت.

توماس بردیچ، شانس کمی برای پیروزی هست، اما یک سلاح داری که اگر خوب ازش استفاده کنی، میتونی بری به نیمه نهایی. رالی ها رو کوتاه کن چون اون از تو خیلی بهتر انجام میده. سرویس، سرویس رو خوب بزن، نه عالی بزن. باید بهتر از رم باشه. تا اونجایی که میتونی اسلایس بزن. همون سرویسِ 500 کیلومتر در ساعت هم بزنی کافیه.

این تورنمنت نشون داده که هیچ چیز غیر ممکن نیست. برو ببینم چکار میکنی، خاطره 2010 رو زنده کن .

یرژی یانوویچ هم دوباره می خواد با اندی بازی کنه
اعتراف: پس از ست اول بازی با ملتزر، فکر نمی کردم بتونه ست بگیره.
ملتزر در ریترن فوق العاده‌ست، مخصوصا در برابر Big Serveــها. البته Surface هم تاثیرگذار بوده.
نمونش در ممفیس 2012 (بازی با دودیگ، ایزنر و راونیچ).

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 08:37 AM   #475
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط M∂hdi نمایش پست ها

اهورا، چند تا Ace در Second Serve داشتیم؟ آمارش از دستم در رفت

من رفتم تو فاز اون 35 وینری که چپ و راست بش زدیم. دم سابیه گرم به اندازه 2 3 تا ویمبی بش وینر زد
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 10:07 AM   #476
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نیکو نمایش پست ها
اقای سروش عزیز

لطفا از طرف من از اقای علیپور تشکر کنین ترجمه های ایشون بسیار به روز ،جامع و روان هستند مشتاق دیدار ایشون در این سایت هستیم....فقط اقا سروش پارتی بازی میکنی خبرای نواکو بیشتر میزاری این عدل علی نیست
من هم امیدوارم خود آقای علیپور روزی تشریف بیارن اینجا و مطلبشون رو بنویسن. مرسی نیکو جان من از کامنت شما دیروز عکس گرفتم و برای آقای علیپور در فیسبوک فرستادم. من که بیشتر در مورد راجر مطلب میزارم. از نواک خیلی کم مطلب میزارم چون پیج فیسبوکم هست و هر کس بخواد خبر های نوله رو دنبال کنه میتونه اون پیج رو لایک کنه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 10:27 AM   #477
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ چه گفت؟ --------------------نواک جوکوویچ تنیسور شماره 1.جهان از صربستان بعد از پیروزی با نتیجه 3.0 بر تامی هاس آلمانی به 17 امین کوارتر فینال (8نفر) پی در پی در گراند اسلم رسید . جوکو گفت او (هاس) همیشه دشوار است . در حال آمدن به کورت من میدانستم که در مقابل او درکورت چمن رکورد بدی دارم. او متخصص در کورت چمن است . او گیمش بسیار متنوع است . میتواند به لب تور بیاید-چالش دشواری برای من بود اما من یک بازی واقعا واقعا خوب انجام دادم . جوکوویچ روز 4 شنبه باید به دیدار بردیچ برود--جوکو در این باره گفت -من در تنها مسابقه ای که با او در کورت چمن در سال 2010 بازی کردم بازنده شدم اما فکر میکنم در حال حاضر بسیار خوب بازی میکنم و حتی بهتر ازسال 2011 که این تورنمنت را بردم - من در کورت با اعتماد بنفس هستم و سعی میکنم تا در این سطح بازی و اعتماد بنفس بمانم و امیدوارم برنده باشم. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

سرانجام سرنا ویلیامز باخت تا 601 امین پیروزی دوران حرفه ائی و همچنین 35امین برد پشت سر هم خود را در اروپا نبیند--غول کش قهرمانان رولند گاروس یعنی سابین لیسکی تنیسور آلمانی مقیم فلوریدا امریکا با رنکینگ 24 موفق شد با نتایج 6-2/1-6/6-4 سرنا را شکست دهد . لیسکی در 5 سال اخیر این 4امین بار است که قهرمان رولند گاروس را میبرد . او در سال 2009 اسوتلانا کوزنتسوا روس را که قهرمان رولند گاروس شده بود شکست داد . درسال 2011 نا لی چینی را که او هم ازقهرمانی رولند گاروس میامد شکست خورد و در سال 2012 شراپووا روس مقیم آمریکا بعد از قهرمانی در رولند گاروس آمده بود تا ویمبلدون را نیز ببرد شکست خورد و امروز هم نوبت به سرنا ویلیامز امریکائی رسید که همه کارشناسان تنیس او را مطلوب کسب ویمبلدون میدانستند اما او نیز شکست خورد وحذف شد . یادم میاید لیسکی که دختری خنده رو است سال قبل وقتی شراپووا رابرده بود در جواب خبرنگار که از او پرسید تمام بازی ات را نگه میداری تا قهرمان رولند گاروس راشکست دهی . با خنده پاسخ داد چکار کنم در قرعه سمت من نیایند . تبریک به سابین لیسکی. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

صحبتهای سرنا ویلیامز بعد از مسابقه . او بعد از مسابقه عکس العمل نشان داد و گفت من پوئنهای مهم را به حد کافی خوب بازی نکردم . من در بازی کمی مردد (دو دل) بودم . این میتواند توضیحش باشد . او همچنین افزود لیسیکی اکنون 23 ساله است وبرای 4 امین باربه 8 نفر اخر رسیده است پس نمیتوان او را برنده شوک دهنده در نظر گرفت . هر دفعه من به کورت گام میگذارم من مطلوب برد هستم و من به این موضوع عادت کرده ام . اما این شوک نیست . او در چمن بسیار خوب بازی میکند . او سرویس خیلی عالی دارد و بنابراین من به کورت که واردشدم میدانستم قرار بر این نیست که مسابقه آسانی باشد . کی وی تووا تنیسور چک و قهرمان سابق ویمبلدون بعد از برد 7-6/6-3 برکارلا سوارز ناوارو اسپانیائی گفت اوائل بازی عصبی بودم و خوب بازی نکردم . همه درباره این موضوع صجبت میکنند که من بالاترین سید در نیمه قرعه سمت خودم هستم . تصور میشود که من ازقبل در فینال هستم و واقعآ شنیدن چنین مطالبی آسان نیست . تنها بازیکن آمریکائی چه از بخش زنان وچه ازبخش مردان باقی مانده است کسی نیست جز اسلون استیفنز که با نتیجه 2.1 بر مونیکا پویگ تنیسور 20 ساله پورتوریکوئی مقیم آمریکا غلبه کرد که هر 2تنیسور در یک مکان تمرین میکند . استیفنز که سرنا ویلیامز را در اپن استر الیا شکست داده بود گفت من قبل از بازی خودم -در تی وی میدیدم که کریستین فلیپکینز بلژیکی وقتی بر پنتا از ایتالیا غلبه کرد چنان روی زمین افتاد و پشتک بالانس میزد که انگار ویمبلدون را برده است . اما من ارام بودم و خوشحالم که پیروز شدم. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

تمام امیدهای انگلیسی ها برای لارا رابسون تنیسور تین ایجر شان با شکستی که در مقابل کای کانپی استونیائی که مدت کوتاهی است از آسیب دیدگی برگشته است بر باد رفت . کانپی موفق شد لارا رابسون را در 2ست مستقیم با نتیجه 2.0 شکست دهد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

این شخص 41 مسابقه پی در پی در ویمبلدون برده است . اوکسی نیست جز بیورن بورگ سوئدی که درسن 26 سالگی خود را بازنشست کرد . او 3بار پی درپی رولند گاروس و ویمبلدون را در سالهای 1978-79-80 برده است . نادال در سالهای 2008 و 2010اینکار را کرد و فدرر فقط در سال 2009 موفق به برد پشت سرهم این 2گراند اسلم شد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 10:28 AM   #478
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
دوستان عزیز به سر خوردن نواک گیر دادند.البته نظرشون محترمه اما نمیدونم اشکالش چیه!!!. نواک وقتی میدید توپ از دسترس خارجه سر میخورد و میتونست توپ رو هم اکثرا برگردونه.خوب فعلا هم که حالت عادی همه دارند توی این زمینها سر میخورند(یکی دوتا هم مصدوم داده) ، نواکم داره از این قضیه استفاده میکنه.جنگندگی نواک که برای هر توپی و هر امتیازی کم نمیزاره قابل تقدیر هم هست.کیفیت زمین بالا و پائین بره هم ربطی به نواک و بازیش نداره.بنده خدا سپی ایتالیائی همچین امروز خورد زمین گفتم اونم رفت خونشون . هرچند بازی رو باخت اما فکر کردم با مصدومیت میره خونه.به نظر من که نواک عالی بازی کرد. به غیر ست آخر که وقتی 5.3 جلو بود باید کارو تموم میکرد ، اما واقعا تماشاگرهای انگلیسی هم رفتند رو اعصابش.هو کردن بعد از اینکه نواک دوبار سرویس رو خراب کرد اصلا کار خوبی نبود.البته منتظر بدتر از این هم تو بازیهای بعدی هستم.بدم نیست. نواک عادت میکنه و برای بازی فینال (که امیدوارم برسه) آماده تر میشه.مطمئنا تماشاگران انگلیسی دوست دارند نواک به فینال نرسه و اگر اندی به فینال رسید کار راحتتری داشته باشه. با حذف نادال و راجر اونها تنها حریف سر سخت اندی رو نواک میدونند.فعلا که نواک داره عالی کار میکنه. return های سرویس نواک فوق العاده است و برای چمن که همه سرویس زن خوبی شدند خیلی بکار می اد. اندی هم برد اما نکته جالب فشاریه که روی اندیه.همه انگلیسیها و حتی خودش انتظار قهرمانی دارند . با حذف راجر و نادال دیگه بدتر.یک صحنه که توپ یوژنی روی خط خورد همچین دوبار داد زد challenge که موندم.نشون میداد که فشار زیادی روشه.سرنا هم حذف شد تا جام جالبی برای قسمت زنان بشه. همه مدعیان اصلی حذف شدند دیگه.من شخصا فکر میکنم نواک از پارسال داره بهتر توی ویمبلدون بازی میکنه.حتی داره جنگندگی بیشتری نسبت به 2011 نشون میده.امیدوارم موفق بشه.تامی هم واقعا بازیکن خوبیه.توی این سن و سال واقعا عالی میجنگه. دمش گرم.به امید قهرمانی نواک.

یکی از دلایلی که من از بازی نواک خوشم نمیاد اینه که خیلی یکنواخت بازی میکنه . حتی سُر خوردن هاش هم یک جوره . توی هارد کورت هم مثل چمن سُر میخوره که البته کار هر کسی نیست . نکته بعدی اینه که نواک در اکثر تورنومنت ها طرفداراش از فدرر - ماری و نادال کمتره با اینکه بازی بی نقصی ارائه میده. دلیلش رو منم نمیدونم.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 10:29 AM   #479
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

من تازه الان خلاصه ی ست آخر بازی لیزیکی و سرنا رو دیدم. لیزیکی عاااااااااااااالی بازی کرد. شکستن سرویس سرنا دوبار پشت سر هم توی ست آخر کاری نیست که هر تنیسوری به راحتی از پسش بربیاد. امیدوارم که بتونه دست کم تا فینال بالا بیاد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:04 AM   #480
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
من نظرم عوض شد ، صحبت هاي عليرضا تو چت باكس رو اعصابه !
اگه اندي قهرمان نشد به همه شيريني ميدم ، به همه .
نوواك جوكويچ نزار اندي ويمبلدون رو ببره ، همين يه بار طرفدار توام گند نزني !
درسته خيلي چيپ شده ويمبلدون امسال ولي بازم اندي نبايد ببره ، نبايد ببره ، نبايد ببره ، نبايد ببره
مانی همه چیز از پیش تعیین شده و مهندسی شده هست تا وقتی انگلیسی ها هستن هیچکس نمیتونه اندی رو ببره
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)