بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-26-2013, 08:33 PM   #471
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

اسطوره مون يه پا 007 شده...

I had a great time visiting Rolex at Baselworld. Here's a picture from a recent photo shoot with their brand new watch...
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2013, 09:56 PM   #472
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

راجرفدررجنتلمنی که ازمادریدلذت میبرد.
(صحبتهای دوست خوبم آقای علیپور - برگرفته از سایت تورنمنت مادرید)
راجرفدرر قهرمان سه دوره تورنمنت اپن مادرید وارد شهر خواهد شد به امید اینکه عشق وعلاقه اش را به مادرید گسترش دهد. مصاحبه ای قبلی او رامیخوانیدکه درروزنامه رسمی تورنمنت میباشد. وقتیکه راجر فدرر بازنشسته شود شهر مادری دیک مکان مخصوص رادرقلبش درمیان شهرهای محبوب جهان خواهدداشت. فدرر 3بار قهرمان اپن مادرید- بومی بازل بامسئول روزنامه تورنمنت نشست ودرباره احساساتش تاحرکت بسوی 2013گفت. ایده اش درباره روزنامه تورنمنت و چقدر مسترز مادرید برایش مهم است. فدرر بعد از بلندکردن کاپ قهرمانی 2012 تنها بازیکنی است که مادرید را 3 بار برده است. درحالیکه نادال 2بار و همچنین فدررسوئیسی در11 باری که اینجا رقابت کرده 5بار به فینال رسیده بنابراین ایده های اومهم هستند.فدررگفت من ازبازی کردن در مادری دلذت میبرم.انها رویداد بزرگی رابرپامیکنند. وقتیکه من بازی میکنم همیشه جوعالی است. راجرفدرر میداند محبوب سکوها چه کسی است اما او نیز ازتورنمنت لذت خود را دارد و ازعکس العملهای جمعیت تشکرمیکند.راجرمیگویدمردم اسپانیابه تنیس عشق میورزند. رافایک چنین قهرمان مهمی است دراسپانیا اما من هم احساس خوبی دارم که انها از من ودیگر بازیکنان برترتجلیل میکنند و این مسئله مهمی است.راجرفدرردرسن31سالگی وشماره 2فعلی تاکیدزیادی برروی مسائل جسمانی داردبرای اینکه کار خود را درسطح بالا در مقابل حریفانی مانند نادال-جوکوویچ-فرر-ماری انجام دهد. او میگوید من مجبورم یک کم بیشتر کار کنم از انجائیکه هرسال به سنم افزوده میشود و ابن کاراسانی نیست.اگرتنها یک چیزباشدکه هم درکورت و هم دربیرون کورت فدرر را مجزا میکند ان نجابت او است وبازیکنی که خودش مدام روی این ایده کارمیکندکه انرا افزایش دهد و میگوید روزی که شروع کردم بایدبا روزی که کارم در کورت پایان میگیرد فرق کند و پیشرفت کرده باشد. اودرحال اماده سازی خود میباشد تا از عنوانش درمادریددفاع کند.جنتلمن تنیس ازمادریدلذت میبرد و مادرید از او لذت میبرد.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Roger-FEDERER.jpg (214.4 کیلو بایت, 265 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2013, 09:14 AM   #473
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده
Thumbs up

چیزی که منو جذب خودش کرد وباعث شد از طرفدارهای افراطی راجر جون بشم نجابت وجنتلمن بودن اون بوده البته تعصبی نیستم واز نوله وماری ونادال هم خوشم میاد اما راجر جون تو چیزدیگری (به امید پیروزیت)
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2013, 11:24 AM   #474
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

roger at Madrid
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2013, 10:38 PM   #475
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
راجرفدررجنتلمنی که ازمادریدلذت میبرد.
(صحبتهای دوست خوبم آقای علیپور - برگرفته از سایت تورنمنت مادرید)
راجرفدرر قهرمان سه دوره تورنمنت اپن مادرید وارد شهر خواهد شد به امید اینکه عشق وعلاقه اش را به مادرید گسترش دهد. مصاحبه ای قبلی او رامیخوانیدکه درروزنامه رسمی تورنمنت میباشد. وقتیکه راجر فدرر بازنشسته شود شهر مادری دیک مکان مخصوص رادرقلبش درمیان شهرهای محبوب جهان خواهدداشت. فدرر 3بار قهرمان اپن مادرید- بومی بازل بامسئول روزنامه تورنمنت نشست ودرباره احساساتش تاحرکت بسوی 2013گفت. ایده اش درباره روزنامه تورنمنت و چقدر مسترز مادرید برایش مهم است. فدرر بعد از بلندکردن کاپ قهرمانی 2012 تنها بازیکنی است که مادرید را 3 بار برده است. درحالیکه نادال 2بار و همچنین فدررسوئیسی در11 باری که اینجا رقابت کرده 5بار به فینال رسیده بنابراین ایده های اومهم هستند.فدررگفت من ازبازی کردن در مادری دلذت میبرم.انها رویداد بزرگی رابرپامیکنند. وقتیکه من بازی میکنم همیشه جوعالی است. راجرفدرر میداند محبوب سکوها چه کسی است اما او نیز ازتورنمنت لذت خود را دارد و ازعکس العملهای جمعیت تشکرمیکند.راجرمیگویدمردم اسپانیابه تنیس عشق میورزند. رافایک چنین قهرمان مهمی است دراسپانیا اما من هم احساس خوبی دارم که انها از من ودیگر بازیکنان برترتجلیل میکنند و این مسئله مهمی است.راجرفدرردرسن31سالگی وشماره 2فعلی تاکیدزیادی برروی مسائل جسمانی داردبرای اینکه کار خود را درسطح بالا در مقابل حریفانی مانند نادال-جوکوویچ-فرر-ماری انجام دهد. او میگوید من مجبورم یک کم بیشتر کار کنم از انجائیکه هرسال به سنم افزوده میشود و ابن کاراسانی نیست.اگرتنها یک چیزباشدکه هم درکورت و هم دربیرون کورت فدرر را مجزا میکند ان نجابت او است وبازیکنی که خودش مدام روی این ایده کارمیکندکه انرا افزایش دهد و میگوید روزی که شروع کردم بایدبا روزی که کارم در کورت پایان میگیرد فرق کند و پیشرفت کرده باشد. اودرحال اماده سازی خود میباشد تا از عنوانش درمادریددفاع کند.جنتلمن تنیس ازمادریدلذت میبرد و مادرید از او لذت میبرد.
دوست عزیزم سروش جان :
درسته که من و تو بعضی وقتها با هم کل کل میکنیم و همدیگه رو ناراحت میکنیم ، همچنین میدونم که تو از راجر خوشت نمیاد ولی اینکه زحمت میکشی و از راجر مطلب میذاری خیلی با ارزشه و من به نوبه خودم ازت خیلی خیلی ممنونم .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2013, 10:56 PM   #476
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
دوست عزیزم سروش جان :
درسته که من و تو بعضی وقتها با هم کل کل میکنیم و همدیگه رو ناراحت میکنیم ، همچنین میدونم که تو از راجر خوشت نمیاد ولی اینکه زحمت میکشی و از راجر مطلب میذاری خیلی با ارزشه و من به نوبه خودم ازت خیلی خیلی ممنونم .
خواهش میکنم. این چه حرفیه. من از دست هیچکس ناراحت نمیشم وقتی کل کل میکنم. البته در صورتی که توهین نباشه تو کل کل. من همیشه نظر خودم رو میگم و به نظر بقیه دوستان هم احترام میزارم.
معمولا هم نظرهای من با مخالفت شدید طرفدارها راجر روبرو میشه. ولی این دلیل نمیشه که بخوام از کسی کینه به دل بگیرم و اگه مطلب جالبی از راجر به چشمم خورد واسه دوستان اینجا به اشتراک نزارم. چون ما اینجا همه با هم دوست هستیم نه دشمن.

ویرایش توسط Sorou$h : 05-04-2013 در ساعت 11:11 AM
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-05-2013, 08:42 PM   #477
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

♣ فدرر بیشترین "The Golden Bagel award" را دارد ♣
[صحبتهای آقای علیپور]

این جایزه ای است که در سال 2004 در تنیس بوجود آمد و از تنیسور مردی که بیشترین سِتهای 6-0(Bagel) را نسبت به بازیکنهای دیگر برده است قدردانی میکند.
راجر فدرر بیشترین رکورد را دارد، فقط در فصل 2006 رکورد 18 ست برده 6-0 را دارد و به روایتی دیگر 19 سِت. او در سال 2004 که این مطلب بوجود آمد رکورد 12ست برده 6-0 را بدست آورد.
مطلب دوم بخاطر درگذشت برند درویت:
" ....ما عمیقاً از شنیدن خبر درگذشت دوست عزیز و راهنمایمان برند درویت غمگین و متأثر هستیم. او یک بازیکن بزرگ و همینطور یک مسئول اجرائی مهم و عالی در تنیس مردان بود و بطرز شگفت انگیزی دوست همگی ما بود. او در تلاش کوتاه مدتش در تنیس مردان خیلی به شخصیت عالی-ثابت قدمی اش و وظیفه شناسی اش نائل آمد و این موضوع برای تمام خانوادهٔ جهانی تنیس بسیار آشکار بود.
ما این مرد را دوست داشتیم و به همسرش جو و 4 فرزندش تسلیت میگوئیم. ورزش تنیس امروز یکی از اعضای مهمش را از دست داد. ولی ما مطمئنیم که میراث و مشارکتهای او برای ورزش تنیس برای سالهای آینده خواهد ماند.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 303061_376435229141353_1410957254_n.jpg (48.0 کیلو بایت, 212 نمایش)
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2013, 12:11 AM   #478
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

* قول راجر به هواداران برای روزهای بهتر *
Adios Roger - با تشکر از آقای علیپور

فدرر بعد از شکست مقابل نیشیکوری:
اول از همه قول میدم که خیلی زود تمریناتم رو سخت تر از گذشته شروع کنم و دیگه نمیخوام همچین روز نا امید کننده ای رو داشته باشم.
بازی خیلی مشکلی بود و باید اعتراف کنم که فکر نمی کردم نیشیکوری به این خوبی مقابل من بازی کنه و همین کار رو سخت تر کرد .
من از ابتدای بازی ریتم مطلوب خودمو نتونستم پیدا کنم و برای شروع و پایان رساندن گیم ها مشکل داشتم و این در حالی بود که سرعت توپ های جدید هم مزید بر علت شده بود.
اما بهرحال باید سخت تلاش کنم تا برای مسابقات هفته بعد مسترز رم آماده باشم و این قول رو به هواداران میدم که تلاش بیشتری در کورت از خودم نشون بدم.
ترجمه از سایت Atpworldtour.com
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 931236_378485172269692_394322126_n.jpg (29.3 کیلو بایت, 181 نمایش)
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2013, 10:19 AM   #479
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

بابا جون مادرت یه خورده انگیزه و اعتماد به نفس داشته باش ... هرکی به جاش بود الان خدا رو بنده نبود ، حتما باید از حریفش جلو باشه وگرنه میره تو فاز کرختی!
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Federer-Leaves-Caja-Magica.jpg (22.8 کیلو بایت, 174 نمایش)
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2013, 04:03 PM   #480
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

راجر تو فيس بوكش اين عكس گذاشته و يه سوال پرسيده!

Does anyone know the best way to get rid of a fly?
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)