بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

25 دی - 8 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-25-2013, 05:26 PM   #461
divooneyeroger
Junior Member

آواتار divooneyeroger

پستها: 13
سپاس: 95
در 11 پست 118 بار سپاسگزاری شده

من ناراحتم راجر باخته،درست.ولی یه چیز میگم بی تعصب .اصلا گذاشتم چند ساعت از بازی بگذره اعصابم بیاد سر جاش بعد کامنت بدم.
باید در قانون تنیس یه تغییراتی بدن. باید در هر بازی برای aces یک محدودیت بذارن مثلا از فلان مقدار بالاتر دیگه حساب نشه . واقعا این باعث میشه هم بازیکن مقابل سرد شه هم بیننده بیچاره تا میاد یه ذره لذت ببره از رالیها هی گیم 3 ثانیه ای تموم میشه.
divooneyeroger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-25-2013, 05:26 PM   #462
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
الان شما قوانین انجمن رو رعایت کردی با این فوشی که دادی؟؟؟
درسته که این یک اصطلاحه و اصلش هم for god sake just . ولی شما اون کلمه زشت رو توش گذاشتی. به هر حال هرچی به من گفتی به خودت گفتی.
خیلی جالبه واسم که اینجا طرفدارهای راجر همه کار میتونن بکنن.
اينكه داري همه هوادار راجر رو با يه صحبت مسخره كه ديگه
حتي هوادار نادال و اندي و حتي خيلي از هوادار جوكر ميدون هيچ منطقي پشتش نيست
اين كمترين جوابي بود كه بهت دادن دوستان
زياد جو گير شدي عزيزم
شما هنوز تا چند ماه پيش نميدونستي تايبريك واسه چه مسابقه اي هست واسه كجا نيست
هنوز فرق مسترز و مسابقات 500 و 250 رو نميدونستي
حالا ادعاي تنيس ت هم ميشه

msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:31 PM   #463
Ehsλn
Roger's Fan

آواتار Ehsλn

پستها: 298
سپاس: 2,824
در 298 پست 2,751 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.Federer

نقل قول:
تبریک به طرفدارهای راجر فدرر. به نظر من برد امروز راجر فقط از یک لحاظ به سودش بود. اون هم این که با رسیدن به نیمه نهایی در رنکینگ امتیاز از دست نمیده. و اگر نه با بازی که امروز مقابل سونگا انجام داد 100% به ماری میبازه. چون ماری مثل سونگا اینطور خنگ بازی در نمیاره. ماری خیلی باهوش تر از سونگا بازی میکنه.
پیش بینی من برای بازی ماری و فدرر اینه که ماری 3.1 راجر رو میبره.
Ehsλn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ehsλn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:32 PM   #464
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط divooneyeroger نمایش پست ها
من ناراحتم راجر باخته،درست.ولی یه چیز میگم بی تعصب .اصلا گذاشتم چند ساعت از بازی بگذره اعصابم بیاد سر جاش بعد کامنت بدم.
باید در قانون تنیس یه تغییراتی بدن. باید در هر بازی برای aces یک محدودیت بذارن مثلا از فلان مقدار بالاتر دیگه حساب نشه . واقعا این باعث میشه هم بازیکن مقابل سرد شه هم بیننده بیچاره تا میاد یه ذره لذت ببره از رالیها هی گیم 3 ثانیه ای تموم میشه.
احیانا راجر خودش از این سبک سرو و والی استفاده نمیکنه برای زود تموم شدن بازیهاشبنظرم میرسه که تمام هواداری راجر این سبکو خیلی دوس دارندو ترجیح میدند به رالی شما چرا برعکسی
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:33 PM   #465
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
الان شما قوانین انجمن رو رعایت کردی با این فوشی که دادی؟؟؟
درسته که این یک اصطلاحه و اصلش هم for god sake just . ولی شما اون کلمه زشت رو توش گذاشتی. به هر حال هرچی به من گفتی به خودت گفتی.
خیلی جالبه واسم که اینجا طرفدارهای راجر همه کار میتونن بکنن.

من هر چی دلم میخواد می گم . کسی که جنبه نداره و وقتی میدونه یه عده ناراحتن میاد راه میره رو اعصابشون و رسماً به همشون توهین میکنه ، بهتر از این نباید بهش گفت .
فقط شانس بیار نواک فینال رو ببره ، چون اگه باخت چنان میرم روی اعصابت که دیگه بصورت مهمان هم این تاپیک رو دنبال نکنی.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:35 PM   #466
.RF
Member

آواتار .RF

پستها: 42
سپاس: 38
در 42 پست 470 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Pete Sampras

نقل قول:
نوشته اصلی توسط divooneyeroger نمایش پست ها
محدود کردن ACE از اون حرفا بود ها! اولا اینکه فدرر یکی از بازیکنایی که موثرترین سرویس هارو داره رو یک بازی نمیشه استدلال کرد ثانیا اینکه با اتکا به سرویس هیچ بازیکنی تاپ نمیشه (مثلا کارلوویچ). حالا گیرم Ace محدود شد! و یه بازیکنی سهمیشو تموم کرد! اونوقت طرف مقابلش هر سرویسی بالای 100 کیلومتر در ساعت بیاد اصلا طرفش نمیره که Ace بشه انقدر تکرار شه تا طرف مقابل از سر ناچاری یک سرویس باقلوا تقدیمش کنه!
.RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:38 PM   #467
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

باو دیگه به قوانین تنیس گیر ندید . اونقدری که راجر از سرویسش سود برده توی این سالها ، ماری و نادال و جکوویچ سود نبردند .
بالاخره این سطح جز سطوح کند هست و راجر سرویسش توی این سطوح مقابل ریترنر های فوق العاده ای مثل اندی ، چندان کارساز نیست .
اگه قرار باشه همه چیز مطابق میل ما باشه که دیگه مسخره میشه
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:40 PM   #468
divooneyeroger
Junior Member

آواتار divooneyeroger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
احیانا راجر خودش از این سبک سرو و والی استفاده نمیکنه برای زود تموم شدن بازیهاشبنظرم میرسه که تمام هواداری راجر این سبکو خیلی دوس دارندو ترجیح میدند به رالی شما چرا برعکسی
احیانا شما برعکس متوجه شدی حرفمو.من حریفای راجرو میگم تق و توق ایس میزنن و میترسن باهاش رالی داشته باشن
قدیمی 01-25-2013, 05:44 PM   #469
divooneyeroger
Junior Member

آواتار divooneyeroger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
باو دیگه به قوانین تنیس گیر ندید . اونقدری که راجر از سرویسش سود برده توی این سالها ، ماری و نادال و جکوویچ سود نبردند .
بالاخره این سطح جز سطوح کند هست و راجر سرویسش توی این سطوح مقابل ریترنر های فوق العاده ای مثل اندی ، چندان کارساز نیست . اگه قرار باشه همه چیز مطابق میل ما باشه که دیگه مسخره میشه
اصلا موافق نیستم راجر از سرویساش بیشتر سود برده تا بقیه .منم نگفتم همه چی طبق میل ما باشه من میگم این تغییراتو بدن بهتره چون اینجوری یکی صبح تا شب سرویس تمرین کنه هی بیاد سرویس بزنه که نشد.راستی همیشه نظراتتونو thanks کردم امیدوارم این تبادل بحثی که باهاتون دارم موجب دلخوریتون نشه چون احساس کردم در این تاپیک اکثریت ،تبادل نظرو درک میکنن
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی divooneyeroger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:51 PM   #470
divooneyeroger
Junior Member

آواتار divooneyeroger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط .RF نمایش پست ها
محدود کردن ACE از اون حرفا بود ها! اولا اینکه فدرر یکی از بازیکنایی که موثرترین سرویس هارو داره رو یک بازی نمیشه استدلال کرد ثانیا اینکه با اتکا به سرویس هیچ بازیکنی تاپ نمیشه (مثلا کارلوویچ). حالا گیرم Ace محدود شد! و یه بازیکنی سهمیشو تموم کرد! اونوقت طرف مقابلش هر سرویسی بالای 100 کیلومتر در ساعت بیاد اصلا طرفش نمیره که Ace بشه انقدر تکرار شه تا طرف مقابل از سر ناچاری یک سرویس باقلوا تقدیمش کنه!
احیانا داور اینا عقل دارن که بفهمن بازیکن عمدی طرفش نمیره
اتفاقا به نظر من در اینده ای نزدیک بازیکنی میاد که بتونه با اتکا به سرویس تاپ شه. خیلی خوبه که بتونیم در نهایت احترام جواب همو بدیم .
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی divooneyeroger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)