بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

31 خرداد - 13 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-28-2010, 01:55 PM   #451
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

خب حرف منم همینه، شما میگی رادیک با استایل Defensive Counter Puncher الان در راند چهارم حضور داره و یه سری نتیجه گیری از اون درباره سطح بازی میکنید، ولی در صورتی که رادیک با این استایل به این مرحله نرسیده!!! که اگه اینطور بود جلوی لیودرا، حذف شده بود رفته بود.
من هم گفتم میشه کلی حرف زد، ولی بازی به بازی فرق داره، مثلا همین سیمون در برابر موری، اصلا Pusher همیشگی نبود، کاملا از بیس لاین، ضربات با مارجین کم و سرعت زیاد میزد. حالا اگه میبرد نمیشد بگیم یه پوشر رسید به راند چهارم وای وای زمین چقدر کنده!
نه اصلا هم به لفظ Defensive حساسیت ندارم، گفتم، اتفاقا از دفاع هوشمندانه هم خوشم میاد، و به نظرم اول باید دفاع بلد باشی بعد حمله کنی، نه مثل BallBasher های مثل بلیک و سودرلینگ و گولبیس و ... که جز پشت توپ کوبیدن چیز دیگه ای بلد نیستن، اتفاقا همیشه بازی دفاعی فدرر در برابر اینها رو هم تحسین کردم.(البته منظورم نیست جلوی اینا همش دفاع میکنه، از نوع دفاعش لذت میبرم)
همیشه هم سعی میکنم واقع گرا باشم به خصوص درباره رافا، همیشه مثلا انتقاد به Shot Selection ش در Forecourt داشتم و هر وقت بد و دفاعی بازی کرده گفتم، ولی خب بازی که از بیسلاین ارائه میده، به خصوص این فصل، و باز به خصوص با شروع فصل چمن، به نظر من اصلا در کتکوری Defensive Baseliner نمیگنجه، حالا نه من که طرفدار رافا هستم، برای مثال JMac و Andrew Castle ، Boris Becker و که دارن بازیها رو گزارش میکنن اصلا با شما موافق نیستند.
فدرر اتفاقا گفته بعضیها (مثل شما) فکر میکنند رافا دفاعی هست چون پسینگ شاتهای فوق العاده ای داره، ولی در فاز حمله هم با فورهند همه کار میکنه، جالبه فدرر اشاره کرده که بردش در ویمبلدون و استرالیا اپن به خاطر همین توانایی های تهاجمیش بوده، به قول راجر رافا نیاز به اثبات خودش بیشتر از این نداره.
ادیت ....................
یه چیزی هم در مورد موری بگم، به نظر من بعضی از بازیکنها هستند که اصلا در یک کتگوری نمیگنجن، بارزترین نمونش همین اندی موری هست، از نظر من موری یکی از باهوش ترین و Versatile ترین بازیکنان در توره، در برابر حریفای مختلف استراتژیهای فوق العاده مختلفی استفاده میکنه، از Counterpunching کردن و استفاده از Softball گرفته تا Net Rushing و سرو والی و بعضا بازی تهاجمی از بیسلاین.
تو این یکی دو سال اخیر خیلی هم پیشرفت کرده و من اگه بخوام اسمی بهش بدم، All Courter ه تا Counterpuncher . هر چند استایل پایش Counter-Punching عه.

ویرایش توسط Mohammad : 06-28-2010 در ساعت 02:52 PM دلیل: اضافه کردن یک پاراگراف
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 02:16 PM   #452
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

اینم بگم من بخاطر اینکه ویلیامزها سیاه پوست هستن ازشون بدم نمیاد
از خیلی سیاپهوستها هم خوشم میاد
مثل کوبی برایانت تو بسکتبال یا تسونگا یا دروگبا تو فوتبال و خیلی های دیگه که یادم نیست الان
ولی از از این دو تا خواهر هم بخاطر قیافشون هم بخاطر ادا اطوارشون بدم میاد
سرنا که اصلا غیر قابل تحمله

ویرایش توسط davidbeckham : 06-28-2010 در ساعت 02:23 PM
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 02:50 PM   #453
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
سلام. بچه ها من تا اینجا هیچ بازی رو ندیدم. بازی ها رو از چه کانالی می بینید. در ضمن من از شیرینگ هم استفاده می کنم.

سلام ...

همیشه در همه ی تورنمنت ها برنامه ی پخش و کانالهای پوشش دهنده در تاپیک مخصوص خودش اعلام می شن.

با مراجعه به تاپیک زیر به جواب سوالتون می رسید:

موضوع مهم : اعلام برنامه + کانالهای پوشش دهنده مسابقات تنیس گرنداسلم 2010 Wimbledon

با سپاس
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 02:54 PM   #454
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

امروز قراره علاوه بر JSC Sports 2 در نایلست، NTV Spor ترکیه در ترکست سه بازی Venus Williams و بازی Roger Federer و همچنین بازی Serena Williams برابر Maria Sharapova رو به صورت مستقیم و رایگان پخش کنه.

با سپاس

ویرایش توسط PowerVu : 06-28-2010 در ساعت 03:23 PM
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 02:59 PM   #455
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
تو این یکی دو سال اخیر خیلی هم پیشرفت کرده و من اگه بخوام اسمی بهش بدم، All Courter ه تا Counterpuncher . هر چند استایل پایش Counter-Punching عه.
محمد جان استایل کانترپانچر برای اندی مناسب نیست . تو چند جا حتی تو بازی های ویدئویی هم استایلش رو All Rounder می ذارن ...
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 03:08 PM   #456
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hossein Murray نمایش پست ها
محمد جان استایل کانترپانچر برای اندی مناسب نیست . تو چند جا حتی تو بازی های ویدئویی هم استایلش رو All Rounder می ذارن ...
حسین به نظرم هر چی میگذره بیشتر به All Rounder نزدیک میشه، ولی خب بیشتر Counterpunching میکنه تو بازی مثلا جلوی Hard hitter ها که خودشون بالقوه میرن برای ارور دادن، سعی میکنه اینکارو بکنه و به نگه داشتن توپ تو بازی و استفاده از نیروی ضربات اونا بسنده میکنه، ولی مثلا جلوی رافا Serve and Volley هم میکنه.
اصلا شاید به خاطر همینه بازیکنای کمی پیدا میشن که جلوشون به مشکل بخوره از لحاظ تاکتیک، تو هر بازی خودش رو خوب وفق میده با شرایط.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 03:21 PM   #457
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

Jelena Jankovic سید 4 خانم ها از صربستان در حالی که یک ست را به
Vera Zvonareva روس واگذار کرده بود، در ست دوم 3 گیم پست سر هم را نیز به حریف واگذار کرد و به دلیل احساس درد شدید از ناحیه ی پشت از ادامه مسابقه انصراف داد. پس Vera Zvonareva به دور بعد رفت تا یلنا ینکوویچ صرب وداع تلخی با ویمبلدون 2010 داشته باشد.

10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 03:32 PM   #458
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

باز که بازی فدرر رو پخش نکرد؟
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 04:06 PM   #459
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
خب فردا شاهد دور چهارم هستیم ، امیدوارم بازی های جذابی رو ببینیم
فدرر و ملزر : به نظرم راجر 3-1 میبره
جوکوویچ و هویت : هویت 3-1 میبره
رادیک و لو : رادیک 3-0 میبره
سودرلینگ و فرر : سودرلینگ 3-0 میبره
نادال و متیو : متیو 3-2 میبره
ماری و کوئری : ماری 3-0 میبره
کلایسترز و هنین : هنین 2-0 میبره
شاراپووا و سرنا ویلیامز : شاراپووا 2-1 میبره
هر نتیجه ای که دوس داری اتفاق بیوفته رو نوشتی دیگه؟!؟!؟!
با اسکوره هیوئیت - نوواک موافقم!
ولی چه حالی میکنم کوئری بزنه بترکونه این پسره رو!!!
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 04:16 PM   #460
Barca&Lona
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 3,769
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-سمپراس-آغاسی-جاستین

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
باز که بازی فدرر رو پخش نکرد؟
ntv بازی راجرو گذاشته.
Barca&Lona آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Barca&Lona به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
چمن، ویمبلدون، گرنداسلم، 2010، راجر فدرر، مدافع قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)