بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

19-29 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2011, 07:34 PM   #441
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

اگه دلپوترو به نادال ببازه و به فینال نرسه تو رده بندی جدید رتبش میشه 54
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 07:47 PM   #442
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

امشب با یکی دوستام شرط کردم!اگه گاسکه جوکو رو مغلوب کرد،قراره براش یه کار بزرگی انجام بدم
...............
Joachim Johansson دوباره retires کرد!!!
................
اینجور که معلومه بازی دابل فقط از شبکه تنیس تی وی(که تو ایران نمیشه گرفت و نخواهد شد)و به صورت اینترنتی که شبکه تنیس تی وی باید ثبت نام کنی! که اینم نمیشه!بعدشم سرعت ما خوب نیست که بازم نمیشه!
پس همون نتیجه آنلاین رو ببینیم و تو کف باشیم خیلی بهتره!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 07:57 PM   #443
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دیکتاتوری چیه؟؟؟ حالا خوبه یه سری همینجا ما رو مسخره میکردن که زیادی میخوای دموکراسی رو رعایت کنی.
ایمان جان شما در جریان کامل اتفاقات نبودید و نمی تونید قضاوت درستی انجام بدید.

من شخصا و بسیار محترمانه به طور خصوصی به اهورا تذکر دادم و ازشون خواستم امضاشون رو اصلاح کنند، بعد ایشون بی محلی کردند و اومدن باز یه پست دیگه تو فروم زدند و چیزای دیگه گفتند.
به هر حال برای برقراری نظم یه سری ابزار تنبیهی باید استفاده بشه، من نگفتم، که دیگه امضا ندارن هیچ وقت، ابتدا گفتم یک ماه و بعد گفتم در صورت رفتار مناسب زودتر این محرومیت بخشیده میشه.

من واقعا نمی فهمم، چرا هر چند وقت یه بار باید سر اون امضا یکی بیاد الکی فضای فروم رو متشنج کنه، بابا نکنید این کارا رو.
درسته تذكر دادي ولي بعدش چي شد. بعدش من پست زدم فعلا اينترنت با pc ‎‏ قطعه حالا شما فعلا امضا رو غير قابل نمايش بكن بعد كه اينترنتم وصل شد اصلاحش مي كنم. كه شما هم خيلي تحويل گرفتي گفتي ديگه تا 1 ماه نمي توني از امضا استفاده كني.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2011, 08:05 PM   #444
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
در این که توهین به کسی تو امضا نباشه که شکی نیست ولی محمد جان فکر کن کاربرای این سایت 10000000 نفر بودن اونوقت هم می تونستی روی همه امضا ها و پست ها کنترل داشته باشی.
در ضمن خواهشاً ازادی بیان رو اینجا دیگه از کسی نگیرین چون همه کاربرا عقل و شعور دارن و خوب رو از بد تشخیص می دن. ما کاربرای زیادی داشتیم که به قوانین فروم احترام نذاشتن و خود به خود از بین بچه ها ترد شدن. بستن امضاء اهورا دیگه اخره دیکتاتوریه
هر چند که کار اهورا هم اشتب بود.
پارسال قرار شده بود که اگر کسی توهین به کسی کنه از دکمه گزارش استفاده بشه به همین دلیل تعداد کاربرا هر چقدر زیاد بشه خللی ایجاد نمیکنه بلاخره یکی امضارو میبینه و گزارش میده

فکر نکنم آزادی بیان این باشه که یه نفر بیاد تو تایپیک یو اس اپن قبل از بازی راجر و نوواک لقب خیلی زشتی به نوواک نسبت بده یا به نادال بگه سگ و آشغال و یا بگه خاک تو سر راجر و یا کاربری به یکی از بهترین مدیرای سایت بگه مزخرف حرف نزن در صورتی که اون پست هیچ ربطی به اون کاربر نداشت آیا برخورد با این پستها توهین به عقل و شعور بقیه کاربراست یا برخورد نکردن توهین محسوب میشه؟ آیا تذکر دادن به اینگونه پست ها دیکتاتوری حساب میشه؟

البته من مطمئنم که اهورا منظوری نداشته ولی اگه یه نادالی بیاد بنویسه آشغالی وابسته به سرویس!! علاوه بر اینکه اول همه اهورا جان ناراحت میشه بخدا من بعنوان طرفدار رافا و بقیه نادالیا اینو توهین حساب میکنیم و ناراحت میشیم مثلا من نادالی اولین نفری بودم که به اونی که گفت خاک بر سر راجر اخطار دادم مطمئن باش توی این مسائل هیچکدوم از مدیرا جناحی برخورد نمیکنه توهین به راجر یا رافا توهین به تنیس و طرفداراش هم هست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
اگه دلپوترو به نادال ببازه و به فینال نرسه تو رده بندی جدید رتبش میشه 54
تو رنکینگ میشه 53

ویرایش توسط Hatam : 03-20-2011 در ساعت 02:11 AM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:57 PM   #445
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دیکتاتوری چیه؟؟؟ حالا خوبه یه سری همینجا ما رو مسخره میکردن که زیادی میخوای دموکراسی رو رعایت کنی.
ایمان جان شما در جریان کامل اتفاقات نبودید و نمی تونید قضاوت درستی انجام بدید.

من شخصا و بسیار محترمانه به طور خصوصی به اهورا تذکر دادم و ازشون خواستم امضاشون رو اصلاح کنند، بعد ایشون بی محلی کردند و اومدن باز یه پست دیگه تو فروم زدند و چیزای دیگه گفتند.
به هر حال برای برقراری نظم یه سری ابزار تنبیهی باید استفاده بشه، من نگفتم، که دیگه امضا ندارن هیچ وقت، ابتدا گفتم یک ماه و بعد گفتم در صورت رفتار مناسب زودتر این محرومیت بخشیده میشه.

من واقعا نمی فهمم، چرا هر چند وقت یه بار باید سر اون امضا یکی بیاد الکی فضای فروم رو متشنج کنه، بابا نکنید این کارا رو.
اتفاقاً من جزو اون دسته افرادی هستم که می گفتم بعضی وقتا زیادی نرمش نشون میدی و نمی دونم این دفعه چه اتفاقی افتاد که اینجوری شد. من توی بحث چند ماه پیش هم نظرم این بود که توی اینجور مسائل کاربرای دیگه اظهار نظری نکنن و فقط گزارش بدن و موارد بصورت مدیریتی حل بشه اما دیدم یه عده خودشون می خوان موضوع رو حل کنن که باعث شد منم پست بزنم. ضمناً قضیه اهورا با یه کاربر تازه وارد که با جو فروم اشنا نیست و میاد یه حرفی میزنه و میره فرق میکنه.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2011, 09:02 PM   #446
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
فکر نکنم آزادی بیان این باشه که یه نفر بیاد تو تایپیک یو اس اپن ...
اتفاقاً معنی ازادی بیان همینه. اینکه هر کس حرفش رو بزنه و مخاطبان خودشون خوب رو از بد تشخیص بدن نه اینکه بخوایم کسی رو سانسور کنیم. همه می دونیم کسایی که از قوانین فروم پیروی نکردن حداکثر چند روزی بیشتر اینجا دوام نیاوردن.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2011, 10:25 PM   #447
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

محمد جان چي شد؟
پست زدم فعلا امضامو غير قابل نمايش كن تا بعدا يا نزدم؟
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2011, 10:44 PM   #448
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

شما تا پی سیت درست بشه دسترسی به امضات هم آزاد میشه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 10:51 PM   #449
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نواک راکتشو داد به تماشاگرایا زیادی دست و دل بازه!یا زیادی خوشحالهنمیدونم والله!حیف راکت....
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 11:08 PM   #450
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
نواک راکتشو داد به تماشاگرایا زیادی دست و دل بازه!یا زیادی خوشحالهنمیدونم والله!حیف راکت....
نواک از این کارا زیاد می کنه چند بارم قبلا راکتای شکسته شدش و حتی سالمش(مثل استرالیا 2008) رو داده بود به تماشاگرا... کلا میخوره آدم لارژی باشه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، ایندین ولز، 1000، امریکا، اولین مسترز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)