بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-29-2013, 11:23 PM   #421
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

دوستان من الان یه نکته رو دیدم ، اینکه نواک روز سه شنبه باید بازی کنه.میخواهم بدونم احتمالا فردا بازی برگزار نمیشه؟و فردا روز استراحته؟
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2013, 11:44 PM   #422
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
دوستان من الان یه نکته رو دیدم ، اینکه نواک روز سه شنبه باید بازی کنه.میخواهم بدونم احتمالا فردا بازی برگزار نمیشه؟و فردا روز استراحته؟
دوست عزیز طبق سنت، روز یکشنبه بین 2 هفته برگزاری ویمبلدون، رو استراحته و هیچ مسابقه ای برگزار نمیشه.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 12:19 AM   #423
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

صحبتهای نواک بعد از بازی امروز با چاردی :
بازی عالی بود.از ابتدا تا انتهای بازی احساس خوبی داشتم.تمرکزم عالی بود و سعی کردم برای هر امتیازی بجنگم و اجازه ندم حریفم به بازی برگرده یا شانسی پیدا کنه.آمار رو دیدم که صد در صد سرویس اول رو برنده شدم و بالای 80 درصد سرویسها در تمام بازی رو.این برای من باور نکردنیه.
از هر لحظه بازی لذت بردم .مخصوصا از انتهاش .من نوع سرویس زدنش رو بررسی کرده بودم.همه چیز خوب پیش رفت ، پس وقتی شما انقدر خوب بازی می کنید ، واضحه که احساس خوبی دارید ،.این نوع از بازی کردن در زمان درست به سراغ من اومد.
در مورد بازی با تامی هاس :
این یه مبارزه بزرگ برای هر دوی ما خواهد بود .اون عاشق بازی در چمنه.اون اخیرا بردهای خوبی داشته.توی فینال تورنمنت هال سال قبل راجر رو شکست داد.این فصل داره عالی بازی میکنه.35 سالشه و از نظر من بهترین تنیس زندگیش رو ارائه میکنه.
منبع: http://www.atpworldtour.com
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 12:19 AM   #424
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک باید سه شنبه راند 4 بازی کنه و 5 شنبه کوارتر و جمعه نیمه نهایی. من ری** تو این سنتشون که نواک باید تو 2 روز 2تا بازی کنه ولی ماری همه بازیهاش تا فینال یک روز در میون هستند. خاک تو سرتون انگیلیسی ها که هر کاری میکنید که یکی از خودتون قهرمان بشه. خودتون رو بکشید تا ماری قهرمان بشه. البته با احترام به علیرضا ماری و سهند عزیز. تو رو خدا شما طرفدار ماری هستید ناراحت نشید ولی قبول کنید این نامردی بزرگیه در حق جوکوویچ و دلپوترو و وفرر و ......

ویرایش توسط BABAK : 06-30-2013 در ساعت 08:54 AM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 12:27 AM   #425
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

سروش جان تو این صحبت های آقای علیپور رو از چه سایتی پیدا می کنی؟

این هم برای اون دسته از طرفدارای نادال که تفاوت بین طرفداری و سرسپردگی رو خوب می فهمن:

هشت نشانه ای که شما طرفدار نادال هستید:

http://blog.tenniswarehouse.com/misc...ael-nadal-fan/

ویرایش توسط mspayam : 06-30-2013 در ساعت 12:39 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 07:25 AM   #426
Red-Line
Former Staff

آواتار Red-Line

پستها: 138
سپاس: 916
در 113 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال - ماریا شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
20

نه تعداد هفته های نامبر وانی نه تعداد گرند نه GOD of all surface نه تعداد پیروزی نه سبکی دلپذیر !!

A player who wins all four Grand Slam tournaments and the Olympic gold medal during his or her career is said to have achieved a Career Golden .Slam

Men's singles : Rafael Nadal
Men's singles : Andre Agassi
Red-Line آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Red-Line به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 08:18 AM   #427
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها

اگر كارگري ، خوب برو عزيزم كارتو بكن ، چرا 24 ساعته آنلاين هستي تمام پست ها را زير رو رو مي كني ، اين جوري عزيزم به كارت نمي رسي ، اونوقت نمي توني خرج دانشگاهتو دربياري ، پاشو عزيزم ، پاشو ، بسه ديگه آنلاين بودن ، برو دنبال كارت كه خربزه آبه ، ضمنا خودت همين 2 ماهه پيش بود كه در جواب پستم گفتي 2 3 تا ليسانس و فوق ليسانس از بهترين دانشگاهها را دارم يادت رفته ، وقتي مي گم ، كل هيبتت ضد و نقيضه نگو نه
،
این پست رو ویرایش کنید . این بی احترامی به کارگرهایی هست که اگه نباشن ، شما که هیچی ، خانواده ی شما هیچ کاری تو جامعه نمیکنند ، شما فکر خودت باش که 24 ساعت آنلاینی و خودت رو قاطی موضوع میکنی . من کارگر نیستم ، اما 2 کارگری رو میشناسم که خرج تحصیلشون رو با کارگری در میارن و به این عزیزان تلاش و کوشش رو در یک کلمه ی کارگری معنا کردند . شما برو تجزیه تحلیل کن با مشاغل جامعه ای که توش پر از بیکاری و زشتی هست چگونه برخورد کنی دوست عزیز
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 08:54 AM   #428
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
نواک باید سه شنبه راند 4 بازی کنه و 5 شنبه کوارتر و جمعه نیمه نهایی. من ری** تو این سنتشون که نواک باید تو 2 روز 2تا بازی کنه ولی ماری همه بازیهاش تا فینال یک روز در میون هستند. خاک تو سرتون انگیلیسی ها که هر کاری میکنید که یکی از خودتون قهرمان بشه. خودتون رو بکشید تا ماری قهرمان بشه. البته با احترام به علیرضا ماری و سهند عزیز. تو رو خدا شما طرفدار ماری هستید ناراحت نشید ولی قبول کنید این نامردی بزرگیه در حق جوکوویچ و دلپوترو و وفرر و ......
نه سروش جان اینجوری نیست. تمام بازی های راند 4 فردا با هم برگزار میشه. این هم برنامه بازی های فردا :

BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 09:32 AM   #429
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

خسته شدم بس تهمت میزنیدنمی خوایند تمومش کنید؟اولی میگیند قرعش آسون و مهندسی شدس که ما نفهمیدیم حضور نادال و فدرر و سونگا چه جوری مهندسی حساب میشه.بعد میگیند زمین مذخرفه و اندی از ماهها پیش تو چمن مشابه تمرین کرده.این زمین هرچیشم باشه باخت فدرر و نادال رو توجیه نمی کنه چون فدرر و نادال اونقدر بزرگ هستند که حتی رو آسفالت رو شن و ماسه تو باتلاق رو کره ماه و حتی تو شرایط بی وزنی یه همچین حریفایی رو ببرند.باختشون دلایل دیگه ای میتونسته داشته باشه مثل خستگی یا تمرین نکردن رو چمن یا درد زانو یا درد کمر یا فوق العاده بودن حریف ولی مسلما چمن دلیل اصلیش نبوده.حالا هم که میایند برنامه اشتباهی میدیند تا ملت گمراه شندجوکو 5شنبه و جمعه پشت سر هم بازی دارهحالا اگه تمام اینا معنیش میشه اینکه میخواند هر طور هست اندی رو قهرمان کنند من دیگه حرفی ندارم ولی راههای بهتری هم بود مثل اینکه نادال و فدرر رو بندازند سمت نواک ولی خب خوب خیلی ها رو اینجا شناختیم کسانی که فقط میخواند دیگران رو اذیت کنند و صد البته بردشون رو بی مزه کنند.دیگه همه میدونند که تا الان ماری در 90% مسابقات شرایط بدتری از لحاظ قرعه و زمان بندی حداقل نسبت به نادال و نواک داشته.حالا اگه هم اینجا (هرچند حرفتون مسخرست) میخواند اندی رو قهرمان کنند دمشون گرم بذار بکنند به هر حال تنیسورهای دیگری هم از این مدل قهرمانیها داشتند.ولی شماها انقدر مزه این گرند رو برام کوفت کردیند که امیدوارم اندی به فینال نرسه تا همه شما ضایع شیند و خجالت بکشیند و اون وقته که من خیلی خوشحال میشم.
کامان اندی برو بباز
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 09:53 AM   #430
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Red-Line نمایش پست ها

A player who wins all four Grand Slam tournaments and the Olympic gold medal during his or her career is said to have achieved a Career Golden .Slam

Men's singles : Rafael Nadal
Men's singles : Andre Agassi
گرفتن مدال طلای المپیک (که فدرر هم نقره ش رو داره) ربطی به اون کلمه که هایلایت کردید نداره.اون واژه کریر گلدن اسلم هم افتخار بسیار مهمیه ولی برای استناد به مرد همه زمین ها و فصل ها بودن، به گرنداسلم ها استناد میشه. فدرر در تمامی گرندها حداقل 5 بار به فینال رسیده. (استرالیا و رولند 5 ، امریکا 6 ، ویمبلدون 8) . 23 نیمه نهایی پشت هم در گرند داشته. یه دوره 10 بار حضور پشت سر هم در فینال داشته و یه دوره 8 تا . و رکورد 36 کوارتر پیاپی.
اینکه آغاسی و نادال در همه سطوح موفق عمل کردن هیچ بحثی توش نیست. حتی اگر طلای المپیک هم نداشتن تفاوتی در این موضوع ایجاد نمیشد و بازهم در همه سطوح موفق بودن. ولی اگر قرار باشه یه GOD of all seasons یا هر عنوانی با توجه به توضیحاتی که دادم انتخاب بشه بدون شک فدرر هست.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)