بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-11-2011, 01:36 PM   #411
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

در ضمن دوستان عزیز کسی بازی دیشب راجر و نوله را ضبط کرده که اون صحنه ی مچ پوینت اول که دوستان میگن نواک شوت شانسی را زد برای دانلود بذاره؟ چون من نتونستم بازی دیشب را ببینم.اگه دارید بذارید.
Behr@d آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 03:07 PM   #412
2329
Member

پستها: 40
سپاس: 43
در 35 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر كبير، جوكويج، اندي ماري و راديك

من بازي را از ست چهارم به بعد ضبط نموده ام ولي نمي دانم به چه شكلي بايد آن صحنه مورد نظر و همچنين رقص آخر بازي نواك را در اينجا قرار دهم . لطفا راهنمايي نمائيد
2329 آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 03:09 PM   #413
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

خب دوستان بهتره بازیهای نیمه نهایی رو فراموش کرده!!!! و به بازی فینال بپردازیم...هرچند که خودم تا آخر عمرم یادم نمیره!!!!
با توجه به بازیهای نیمه نهایی و خستگی نوله و بدون هیچ گونه تعصبی!جوکوویچ نهایتا میتونه1ست بگیره!! البته اگر بازی فینال هم مثل دیشب عجیب غریب نشه!!!
SABER FED آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 03:36 PM   #414
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roli نمایش پست ها
راجر چه كردي با هوادارات؟! خوب حال ميگيري. خوشحالي بعد بازيه نواك هم بابت اين بود كه خودش باختو پذيرفته بود يهو ورق برگشت.تنها چيزي كه اين باختو يه كم برام قابل هضم ميكنه اينه كه مطمئنم اگه راجر ميومد فينال به نادال ميباخت پس چه بهتر كه از نادال اونم تو فينال usopen نبازه. اين بازيهارو ميبينم ياد سالهاي قبل بازيه پرسپوليس-استقلال ميفتم كه چه فشاري بهم ميومد. اميدوارم يه روز از اين تنيس هم مثل فوتبال دل بكنم ولي فكر نكنم تا روزي كه راجر باشه اين اتفاق بيفته. ديگه بايد سوخت و ساخت.ضمناً نادال هم بعد مسابقش با موري تو مصاحبه داخل استاديوم گفت "من هنوز راه حلي براي شكست نواك پيدا نكردم ولي سعي ميكنم بهترين بازيمو ارائه بدم".
به نظر خودم نواك قهرمانه.
كي ميگه اگر ميومد فينال به نادال مي باخت چون مي خواست از ركورد گرفتن حداقل يگ گرند اسلم از سال 2003الي 2010دفاع كنه حتما مي برد . ديگه همه روش بردن روجر رو بلد شدن دو ست اول رو بهش مي بازن بعد كه خوب روجر خسته شد شروع مي كنند به ست گرفت .
rezapor آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-11-2011, 03:48 PM   #415
!! كيمياگر !!
Rafa's Fan

آواتار !! كيمياگر !!

پستها: 88
سپاس: 804
در 83 پست 708 بار سپاسگزاری شده

فدرر که این کارو نکرد اما خدا کنه رافا بعد چند ماه یه حال درست و حسابی به طرفداراش بده
!! كيمياگر !! آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !! كيمياگر !! به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 04:31 PM   #416
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
كي ميگه اگر ميومد فينال به نادال مي باخت چون مي خواست از ركورد گرفتن حداقل يگ گرند اسلم از سال 2003الي 2010دفاع كنه حتما مي برد . ديگه همه روش بردن روجر رو بلد شدن دو ست اول رو بهش مي بازن بعد كه خوب روجر خسته شد شروع مي كنند به ست گرفت .
آره؛ آخرشم یکی دو تا مچ پوینت می زارن که طبیعی شه. کسی شک نکنه.
راستی تو ست آخر یک آماری نوشت من درست نفهمیدم. نوشت فدرر نمی دونم از کی وقتی دو ست اول بازی رو برده بازی رو برنده شده به جز بازی با تسونگا تو ویمبلدون یا همچین چیزی . . . کسی دیده؟
nima.a آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 04:40 PM   #417
milikan
Member

آواتار milikan

پستها: 33
سپاس: 132
در 31 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Andre Agassi Juan Carlos Ferrero Marat Safin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
آره؛ آخرشم یکی دو تا مچ پوینت می زارن که طبیعی شه. کسی شک نکنه.
راستی تو ست آخر یک آماری نوشت من درست نفهمیدم. نوشت فدرر نمی دونم از کی وقتی دو ست اول بازی رو برده بازی رو برنده شده به جز بازی با تسونگا تو ویمبلدون یا همچین چیزی . . . کسی دیده؟
تا جایی که یادمه نوشت تو 183 بازی که دو ست اول رو پیروز بوده فقط یک بار باخته که اون هم بازیش با تسونگا بوده
milikan آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milikan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 05:32 PM   #418
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
Smile

شما میتوانید از نرم افزار ulead استفاده کرده صحنه هارا برش دهید و برای دانلود بگذارید.
Behr@d آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 05:47 PM   #419
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

سلام من برگشتم
مبینیم که رافا و نوله ترکوندن
دمشون گرم

davidbeckham آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 06:43 PM   #420
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود دوستان راجری حرفاتون خیلی تحت تکثیرم قرار دادم
خیلی متآثر شدم
Rafa آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)