بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-19-2011, 10:39 PM   #411
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
عجب نواک در حد بردن راجر نیست؟خب حالا 2 دفعه تو گرند اسلم برده درسته که بیشتر باخته اما نشون داده که میتونه ببره{اخ ببخشید حواسم نبود اون 2 بارم که باخت نواک خوب نبود راجر بد بود!!!!!!}
اینکه شما بخوای متلک بندازی یا کل کل کنی به خود شما ربط داره نه به من! اما دقیقا همانطور که اول گفتم..نواک در حد بردن راجر نیست!
فقط 1 بار..بازم تکرار میکنم فقط 1 بار راجر در حد و انداره های استاندردش بازی کرد و باخت به نواک اونم امریکا بود که همونم با 2 تا مچ پویت پس گرفتن و بدبختی تونست راجر 29 ساله رو با 23 سال سن ببره.
هر بار راجر در وضع خوبی بوده برده از نواک
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:50 PM   #412
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

باز هم گرند اسلمی دیگه و باز هم شکایت صد در صد! تنیسورهایی که در کورت های بدون Hawk-Eye بازیهاشون افتاده!

اونقدر اعصابم سر این مساله هر بار خورد می شه که خدا می دونه! با اون درآمد میلیاردی حاصل از برگزاری این مسابقات، من نمی دونم چرا کسی برگزار کننده ها رو ملزم به استفاده از این تکنولوژی در همه کورت ها نمی کنه!

در این چند روز ده ها توپ در این کورت های بی امکانات بازبینی، بوده که من به وضوح دیدم که بیرون یا توی زمین بوده اما داوران خط، که اکثرا سنی ازشون گذشته! اونها رو اشتباه تشخیص داده اند و بسیاری از ستاره های تک و دو رقمی دنیای تنیس به همین خاطر، امتیازهای مهمی رو از دست داده اند! یادمون نره که، تنیس ورزشیه که با یکی دو تا توپ این ور و و اونور بودن نتیجه ش کاملا برعکس می شه و شاید اشتباه اعلام شدن توپ ها تاثیر مستقیم در نتیجه بازی داشته باشه!

جالبه وقتی به وضوح توپ بیرون هست و همه با تلویزیون اونرو دیده ایم و بعدش بازیکن به پای صندلی سر داور می ره و التماسش می کنه که پایین بیاد و خودش ببینه که حق با کیه، (طبق چه قانون مسخره ای که نمی دونم کی وضعش کرده!) آقا یا خانم از تخت پادشاهیشون پایین نمی آن و بازیکن چنان حرصش می گیره که می خواد زمین و زمان رو به هم بدوزه! نمی دونم چرا فقط داورها در بازی های خاکی زحمت به پایین اومدن رو به خودشون می دن و در سایر سطوح، لطف نمی کنن و شاهکار چشم های باباقوری Line's Judge ها رو، Overrule نمی دن!

امیدوارم برگزار کننده ها روزی روزگاری! یه خورده از سودهای صد در صدی حاصل از برگزاری این مسابقات رو برای مجهز کردن تمام کورت ها به این امکان اختصاص بدن وگرنه هیچ وقت عدالت بین همه ورزشکاران برقرار نشده و با این وضع هیچ مسئولی هم نمی تونه ادعا کنه که Justice for ALL رعایت شده!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:52 PM   #413
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
اینکه شما بخوای متلک بندازی یا کل کل کنی به خود شما ربط داره نه به من! اما دقیقا همانطور که اول گفتم..نواک در حد بردن راجر نیست!
فقط 1 بار..بازم تکرار میکنم فقط 1 بار راجر در حد و انداره های استاندردش بازی کرد و باخت به نواک اونم امریکا بود که همونم با 2 تا مچ پویت پس گرفتن و بدبختی تونست راجر 29 ساله رو با 23 سال سن ببره.
دل پوترو چی
اونم در حد بردن فدرر نیست؟
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:53 PM   #414
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
نظر شما قابل احترامه اما من نظرم چیزی دیگست.
در ضمن قصد متلک انداختن نداشتم اگه دلخوری پیش اومد شرمنده
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:54 PM   #415
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

خب با بازي امروز راجر واقعا مردم و زنده شدم!!!

من نميدونم چرا راجر ست سوم رو اونجوري بازي كرد!!!به نظر مياد به بي خيالي زد و تا اومد خودشو جمع كنه ست پنجم شد!!!
سيمون هم جز اون مچ اپ هاي بد راجره!!!

از باخت هييوويت مقبل نلبنديان ناراحت شدم!!ليتون توي ست چهارم ميتونست كار رو تمام كنه!
جاستين هنين هم خيلي در مقابل تنيسور هندي(ميرزا)شانس اورد!!ميرزا توي ست دومش چه برك پوينت هايي از دست داد!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:56 PM   #416
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

دوستان ميگن چي به روز دينارا سافينا اومده؟
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:21 PM   #417
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
دل پوترو چی
اونم در حد بردن فدرر نیست؟
Head to Head گویای همه چیز هست! 6-2 برای راجر اون 2 بازی هم فوق العاده نزدیک..ولی اینجا یک اما وجود داره!
شکی در با استعداد بودنه دلپترو نیست! بازیکن خیلی با استعدادی هست و بردن گرنداسلم در سن 20 سالگی نشانگر این قضیه هست
اون اما این هست که کلا راجر با بازیکنان Hard Hitter مشکل داره...شبیه دلپترو. شبیه بردیچ..و بازیکنای به این سبک! این مشکل داشتن با این سبک بازی هست که راجر رو اذیت میکنه و مختص به دلپترو نمیشه...
استایل بازی دلپترو و هر بازیکنی به اون سبک راجر رو اذیت میکنه! اگر شما بیای و مو به مو بازی راجر و دلپترو رو مقایسه کنی...راجر از هر لحاظ بالاتر هست به جز سرویس محکم و فرهندهای سنگین که خب در عوض راجر به جای محکم زدن تکنیکی میزنه و در نقاط بهتر زمین ضربه میزنه که نشه برش گردوند! نتیجه اینکه...دلپترو ویژگی خاصی برای بردن راجر نداره. استایل بازیش هست که راجر رو اذیت میکنه...شما دلپترو رو بردار...X بزار اما با اون استایل...
راجر با اون X مشکل خواهد داشت! که البته بستگی به فرم و گیم پلن فدرر هم داره.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:28 PM   #418
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

بالاخره دل پوترو یه ویژگی داره که فدرر رو اذیت کنه
نمیشه که x رو گذاشت جای دل پوترو
اونجوری باید 10 تا دل پوترو وجو داشته باشه که
استایل دل پوترو فقط مخصوص خودشه

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:36 PM   #419
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
بالاخره دل پوترو یه ویژگی داره که فدرر رو اذیت کنه
نمیشه که x رو گذاشت جای دل پوترو
اونجوری باید 10 تا دل پوترو وجو داشته باشه که
استایل دل پوترو فقط مخصوص خودشه

منم نگفتم نه! اما مشکل اصلی راجر با دلپترو هارد هیتر بودنش هست..مسله خاص دیگری نیست که راجر رو خیلی اذیت کنه! برای همینم در بازیهای رو در رو نتیجه بهتری داره..چون وقتی گیم پلن درست رو انتخاب میکنه و روی فرم هست میتونه ببره
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:57 PM   #420
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

از مدیرای خوبمون درخواست میکنم کمی به این وضعیت سرو سامون بدند و یه راه کاری واسه این مشکلات در نظر بگیرن
یکم بحث ها خیلی داره از تنیس خارج میشه و سایت شده کل کل محض
من خودم مخالف خارج شدن کل کل هستم تو چند تورنومنت قبلی هم خودم مخالف بعضی از دوستایی بودم که میگفتن کل کل نکنیم اما الان واقعا احساس میکنم داریم خارج میشیم از تنیس البته من خودم هم دست کم ندارم و خیلی خارج میزنم و به عبارتی اصلا داخل نمیزنم
اما مثلا یکی میاد یکم بخونه تو بحث ها که ببینه تنیس چه خبر شده اون روز فقط و فقط کل کل سر چیز های بی ارزش و تکراری میبینه
لطف کنید یه فکر اساسی واسه ایم مشکل پیشنهاد بدین
شاید بد موقع باشه وسط یک گرنداسلم اما خوب این موضوع رو در نظر داشته باشین چون مخصوصا الان داره تو این گرنداسلم استرالیا خودنمایی میکنه که مشکلات داره زیاد میشه
ممنون از همه
واسه همین یه تاپیک زدم که اگه نظری دارین اونجا اعلام کنید که این بحث خارج نشه حداقل
http://tennistalkers.com/showthread.php?p=42639
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)