بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-01-2013, 08:03 PM   #371
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

♠ هیجان برای طرفداران "ماریا شاراپووا" ادامه دارد ♠
○ مادرید کلید سرنوشت ساز شمارهٔ ۱ ○
(صحبتهای دوست خوبم آقای علیپور. برگردان از سایت تنیس مادرید)

"ماریا شاراپووا" بعد از حدود ۱۰ ماه میتواند به شمارهٔ ۱ برگردد و جای "سرنا ویلیامز" را بگیرد.
در سال 2012 در اُپن مادرید "ماریا شاراپووا" و "سرنا ویلیامز" در یک چهارم نهایی(8نفر) با هم برخورد کردند و "سرنا" از سد "ماریا" گذشت که منتج به قهرمانی او در اُپن مادرید شد.
در این تورنمنت که روز جمعه سوّم ماه می شروع میشود رقابت و جایزه نقدی خیلی بیشتر اهمیت دارد نسبت به جامی که تحویل داده میشود. شمارهٔ ۱ رنکینگ بر روی افق قرار دارد با شانسی که برای ماریا وجود دارد تا دوباره مکانش در بالای سکو(شماره یک) را بعد از ۱۰ ماه که دفعهٔ قبل در آن قرار داشت را بدست آورد.
"سرنا" به مادرید خواهد آمد با چالشی که برای دفاع از عنوان قهرمانی ۱۰۰۰ امتیازی سال ۲۰۱۲ دارد در حالیکه "شارپووا" که در کوارتر(۸نفر) حذف شد میخواهد ۲۵۰ امتیازی را که سال قبل گرفت حفظ کند.
شرایط کنونی این مفهوم را دارد که ماشا(ماریا شاراپووا) میتواند مادرید را با شماره یک ترک کند، اگر جام زیر بغلش باشد.
"ماریا" اروپائی ساکن آمریکا میخواهد به نقطهٔ بالای تنیس زنان برسد اگر تاج قهرمانی در مادرید را روی سر بگذارد. حتی اگر "سرنا" در فینال هم به ماریا ببازد هنوز آن هم کافی نیست تا شمارهٔ یک را حفظ کند.
"ماریا" نیاز دارد حداقل به دور سوم برسد اگر "سرنا ویلیامز" در دور نخست حذف شود. اگر ماریایِ روس به نیمه نهایی(۴نفر) برسد فقط نیاز دارد یک دور جلوتر از "سرنا" برود تا شمارهٔ یک زنان را برای خود تضمین کند
--رقابت سومین تورنمنت ۱۰۰۰ امتیازی زنان، هم برای ماریا هم برای سرنا خوب بنظر میرسد - تمایلاتی هم در "آزارنکا"، "آگنیسکا رادوانسکا"، "لی نا" و "آنجلیک کربر" میباشد اگر چه فقط "ماریا شاراپووا" و خواهر کوچکتر ویلیامزها این شانس را دارند که نقطهٔ بالا(شمارهٔ ۱) را در روز دوشنبه ۱۳ ماه می بعد از رقابت در مادرید داشته باشند.
برای شمارهٔ یک بودن ماریا این احتمالات وجوددارد: اگر سِرنا دور نخست ببازد و ماریا دور سوم ماریا شمارهٔ ۱ میشود. اگر سِرنا دور دوّم ببازد ماریا در ¼، ماریا شمارهٔ ۱ میشود. اگر سِرنا در دور سوّم ببازد و ماریا در نیمه نهایی، ماریا شمارهٔ ۱ میشود. اگر سِرنا در نیمه نهایی ببازد ماریا در فینال ، ماریا شمارهٔ ۱ میشود. اگر سِرنا در فینال ببازد و برندهٔ جام ماریا باشد، باز هم ماریا شمارهٔ ۱ میشود. امّا اگر سِرنا جام را ببرد شمارهٔ ۱ باقی خواهد ماند.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 225641_374899465961596_365279907_n.jpg (32.5 کیلو بایت, 646 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2013, 11:57 PM   #372
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

• رافائل نادال و اُپن فرانسه •
(صحبتهای دوست خوبم آقای علیپور. برگرفته از رویتر)

رافائل نادال از اینکه در تورنمنت فرانسه(گراند اسلم رولند گاروس) سید بالاتری بگیرد پشتیبانی نشد. رئیس تورنمنت "ژیلبرت یسرن" این مطلب راگفت.
عضو کمیتهٔ اجرائی رولند گاروس آقای "گای فورجه" ماه قبل پیشنهاد داده بود که نادال اسپانیائی که در رنکینگ جهانی به شمارهٔ ۵ رفته باید پشتیبانی شود از اینکه بطور احتمالی در ¼نهایی(۸نفر) با شمارهٔ یک نواک جوکوویچ برخورد کند و تماشاگران از لذّت دیدن بازی آن دو در نیمه نهایی(۴نفر) یا فینال محروم شوند.
با ملاحظه و در نظرگرفتن آنچه که نادال در پاریس نشان داده است بعنوان مثال بهترین بازیکن تاریخ تورنمنت پاریس(گراند اسلم رولند گاروس) نامتجانس بنظر میرسد که او به پاریس بیاید با شمارهٔ ۴ یا اجتناب از ۵.
این موضوع را "ژیلبرت یسرن" به روزنامه معروف "اکیپ" گفت و اضافه کرد او از این مطلب دوری میکند زیرا حرکت به سید ۴ برای او خوشایند نیست. چه تصوّری از یک سمبل قوی(نادال) در ذهن خواهد بود اگر یک هدیه بعنوان یک کار ناخوشایند به او داده شود.
نادال که هفت ماه تنیس را بخاطر آسیب زانو از دست داد، بدنبال داوید فرر در رنکینگ تنیس شمارهٔ ۵ است و شانس بسیار بسیار کمی دارد(درحدصفر) که پوئن کافی جمع کند برای شمارهٔ ۴ قبل از اُپن فرانسه که در تاریخ ۲۶ ماه می شروع میشود.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 945516_376441022474107_1431489699_n.jpg (37.8 کیلو بایت, 598 نمایش)
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-08-2013, 10:00 AM   #373
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

◘ سارا ارانی- ماکزیمم من ◘
(بر گرفته از سایت تنیس زنان ← آقای علیپور عزیز)
"سارا ارانی" امسال در 10نفر اول انفرادی قرار داشته و اکنون نفر اول دوبل است- در ضمن او کارت قضاوت داوری فوتبال دارد و مسابقات زیادی را بدون حرف و حدیث سوت زده است.
سایت تنیس زنان به وبلاگ بازیکنان سرمیزند. سارا ارانی عاشق بودن در اسپانیاست بنابراین آمادگی او است که ما را به اوّلین وبلاگ تنیس زنان در مادرید میاورد.
یکشنبه 5می 2013- سلام به همه از مادرید، اوّل از هر چیز من واقعاً از بودن در اسپانیا خوشحالم. روز بعد از اشتوتگارت من به خانه ام در والنسیا رفتم و در آنجا چند روزی تمرین کردم امّا نه خیلی زیاد زیرا که باران زیادی می بارید و در آنجا کورت داخل سالن وجود ندارد، من اکنون در والنسیا بمدت 9سال است که زندگی میکنم. البته مدّت زیادی در آنجا حضور ندارم بدلیل اینکه بیشتر اوقات در تورنمنت هستم. امّا والدین، مربی من و تمرین دهندهٔ فیزیکی ام نیز آنجا هستند، شبیه یک خانواده بزرگ است.
گاهی اوقات من به منزل والدین مربی ام میروم و غذا میخورم و واقعاً احساس منزل خوم را دارم. من روز چهارشنبه به مادرید آمدم و اینجا بمدّت سه روز تمرین کردم. من خاک رس به رنگ طبیعی خود را دوست دارم نسبت به سال قبل که به رنگ آبی در آورده بودند.(خاک رس را آبی کرده بودند در سال 2012 و اکثر بازیکنان از جمله نادال معترض شدند)
من غذای اسپانیا و نانهای ذرّت اینجا را خیلی دوست دارم. همچنین گوشت ران خیلی عالی دارد. تنها مورد اشکالدار شام خوردن دیروقت آنهاست. گاهی اوقات رستورانها ساعت 8/45 یا 9 باز میکنند که مقداری دیر است امّا شما به آن عادت میکنید.
یک سؤالی که مرتب از من پرسیده میشود راجع به فشاری که روی دوش من است بعد از درخشش سال قبل و فینالیست شدن در رولندگاروس و تورنمنتهای دیگر.
جواب من این است، من تورنمنت به تورنمنت بازی میکنم و سعی میکنم حداکثر تلاشم را بکنم. من فکر میکنم امسال را خیلی خوب شروع کردم. افراد زیادی میگویند که خیلی دشوار است برای شما که مانند سال قبل باشید و البته که همینطور است. امّا من فقط حداکثر تلاشم را میکنم و مهم نیست سال را با شمارهٔ 7 ، 15 یا 30 به پایان ببرم. مهمترین مورد برای من رفتن به کورت است و حداکثر توان را گذاشتن.
موردی که امسال برای من خیلی خوشحال کننده است شماره 1 شدن در دوبل با روبی(روبرتو وینچی) در هفتهٔ گذشته. بطور حتم همیشه برای ما هدف بود که شمارهٔ یک باشیم و ما اینکار را کردیم. بدشانسی است که ما اینجا قادر به بازی دوبل نیستیم . امّا در تورنمنتهای دیگر امسال و سالهای بعد شرکت میکنیم.
من دیروز اوّلین بازی ام را انجام دادم، بنابراین امروز روز استراحتم است.
امروزچکارکردم؟
صبحانه خوردم و با سامانتا استوسُر تمرین کمی بمدّت 45 دقیقه انجام دادم و همینطور قبل و بعد از تمرین با استوسُر تمرین فیزیکی داشتم. الان میخوام کمی غذا بخورم و برم بازی روبی را ببینم. هنگام بازیِ او کمی عصبی میشوم و البته که دوست دارم او برنده باشد.عصبی شدن خوب نیست. شما نیاز دارید در روز استراحت کنید و آسوده و راحت باشید.
یک مصاحبه برای رولندگاروس انجام دادم و کانال تنیس برنامه عکس گرفتن از من داشت. این موارد برای من مشکل هستند. آنها کمی متفاوت از آنچیزی است که من عادت دارم و برای من چندین سال طول میکشد تا با این موارد راحت باشم. انجام این کارها هم خوبه و میتواند سرگرمی باشد.
شب بخیرازمادرید.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 944561_377838792334330_300715401_n.jpg (46.1 کیلو بایت, 549 نمایش)
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-11-2013, 03:30 PM   #374
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

پدر برنارد تامیک، تنیس‌باز استرالیایی و مربی وی در دادگاهی در مادرید حاضر شد

پدر برنارد تامیک در حال تماشای تمرین پسرش در مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا

این اتفاق پس از آن رخ داد که پدر برنارد تامیک در یکی از خیابان های اسپانیا به توما دروئه، حریف تمرینی فرزندش حمله کرده بود و با ایجاد درگیری فیزیکی موجب ایراد ضرب و جرح به توما دروئه شده است.

به گزارش یورونیوز اتهام پدر برنارد آقای تامیک ایراد ضرب و جرح است، چرا که در این درگیری بینی توما دروئه شکسته است. برنارد تامیک تنیس‌باز کم حاشیه‌ای نیست چرا که چندی پیش به دلیل تخلف رانندگی، گواهینامه این تنیس‌باز استرالیایی ابطال شده بود.

آثار ضرب و جرح بر روی گردن و بینی توما دروئه حریف تمرینی برنارد تامیک استرالیایی

برنارد تامیک یکی از امیدهای کسب مقام برای تنیس استرالیا به شمار می رفت اما در دور مقدماتی رقابت های آزاد مادرید مغلوب رادک استپانک شد. او همچنین به دلیل دادگاه پدرش برای هفته جاری از مسابقات Italian Open کناره گیری کرد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2013, 11:51 PM   #375
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

ماریا شاراپووا و تماشای دیدار دیمیترف - سلا در لندن

3232355565.jpg

با آغاز رقابتهای مردان کوئینز در لندن، تنیس بازان مطرح پای به میدان گذاشتند. در دیدار سوم بخش انفرادی، تماشاگران از "کامان"ـــهای معروف و شنیدنی لیتون هیوئیت استرالیایی لذت بردند. او در سه ست موفق شد مایکل راسل امریکایی را شکست دهد. اما در مسابقه چهارم و پایانی امروز، کورت اصلی رقابتها پذیرای یک مهمان ویژه بود. ماریا شاراپووای روس پس از ترک پاریس، به لندن آمده بود تا از دوست پسر خود، گریگور دیمیترف بلغاری حمایت کند. شاراپووا تا پیش از پایان ست نخست با عینک دودی مسابقه را تماشا می کرد. با نتیجه 1-1 تکلیف برنده دیدار به ست نهایی کشیده شد.

3265655444221.jpg

در ست سوم، گریگور دیمیترف با بریک حریف 4-2 پیش افتاد اما سه گیم بعدی را از دست داد در حالی که در گیم نهم، سه گیم پوینت متوالی داشت. او سرویس حریف برای پیروزی را شکست و نتیجه 5-5 شد. در نهایت بازی به تای بریک رفت و در آنجا بلغاری برتری 3-0 4-1 را با دو خطای دودی سلا در نواختن سرو و بکهند 7-4 خاتمه داد. با پیروزی در سه ست برابر اسرائیلی، دیمیترف دیداری جذاب با هیوئیت در راند دوم برپا کرد.

665988965.jpg

تنیس هاله آلمان؛ خروج زودهنگام تیم دونفره هاس/فدرر

2323556.jpg

با شکست در دور یک چهارم نهایی آزاد فرانسه، راجر فدرر و تامی هاس به آلمان سفر کردند تا قبل از شروع ویمبلدون، به آمادگی کامل دست پیدا کنند. فدرر و هاس امروز در بخش دونفره رقابتهای هاله در دو ست که بیشتر جنبه سرگرم کننده داشت تا اینکه جدی و حساس باشد، مغلوب تیم پتشنر/ملتزر (آلمانی/ اتریشی) شدند. نکته جالب، رقابت فدرر و هاس در فینال فصل پیش (2012) این رقابتهاست که با برتری تنیس باز کهنه کار آلمانی خاتمه یافته بود.

تنیس کوئینز لندن؛ بازگشت ماری و دل‌پوترو

23326565232.jpg

با کناره گیری از دومین گرنداسلم سال به علت آسیب دیدگی، اندی ماری و خوان مارتین دل پوترو تمرینات خود در فصل چمن را با هدف کسب آمادگی مطلوب برای شرکت در رقابتهای ویمبلدون آغاز کردند. ماری در دیدار نخست خود در راند دوم تورنمنت، به مصاف برنده بازی ماهو/ویلیامز خواهد رفت. ماهو در راند دوم فصل پیش موفق شده بود ماری را در سه ست شکست دهد. اما حریف دل پوتروی آرژانتینی در راند دوم رقابتها، ژاوی مالیسه از بلژیک است. اندی ماری، توماس بردیچ، خوان مارتین دل پوترو و جو ویلفرد سونگا به ترتیب سیدهای اول چهارم تورنمنت AEGON Championships هستند که از 10 تا 16 ژوئن در شهر لندن برگزار می شود.

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2013, 03:03 PM   #376
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض نادال، ماندلا را کشت!

رافائل نادال، مرد شماره "5" تنیس جهان روز دوشنبه در صفحه اجتماعی خود در "توییتر" به اشتباه خبر مرگ نلسون ماندلا، رهبر آفریقای جنوبی را اعلام کرد.
نادال در صفحه اختصاصی خود نوشت: "امروز یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین چهره‌های جهان را از دست دادیم. نلسون آرام بخواب!"
این پیام نادال مدت زیادی روی صفحه اجتماعی او نماند. این تنیسور سرشناس اسپانیایی به محض این که متوجه اشتباه خود شد، خبر را برداشت و به جایش نوشت: اطلاعات اشتباهی به من دادند. ماندلا هنوز زنده و در بین ماست. آنچه او انجام داده هرگز از ذهن‌ها زدوده نخواهد شد.
صفحه اجتماعی نادال در توییتر از سوی شرکتی خارجی اداره می‌شود. حدود چهار میلیون نفر عضو صفحه توییتر این تنیسور اسپانیایی هستند.
ماندلای 94 ساله از شنبه هفته‌ گذشته در بیمارستان بستری و شرایط جسمی او وخیم گزارش شده است.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1370933234.jpg (75.0 کیلو بایت, 382 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2013, 05:58 PM   #377
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

مــاردی فیش آمــاده برای بازگشت

فیش می گوید اکنون از نظر ذهنی و جسمی آماده است تا به تور ATP بازگردد و بار دیگر در مسابقات حاضر شود . ماردی پس از انصراف در راند 4 یو اس 2012 فقط در یک تورنمنت شرکت کرده است. فیش از اینکه نتوانسته در مسابقات حاضر شود عذر خواهی کرد او همچینن اذعان کرد بیشتر مشکل او برای عدم حضور در تورنمنت ها برخی مشکلات روانی بوده است. او تقریبا نصف اول فصل 2012 را به دلیل مشکلات قلبی از دست داد اما در ماه مِی گفت " نگران نباشید همه چیز رو به راه است "
او در کنفرانس تلفنی اخیر با مسئولین تورنمنت آتلانتا گفت " اکنون در تلاش هستم تا کاملا از نظر ذهنی آماده شوم . "
تنیسور 31 ساله آمریکایی می گوید مدتی با Jim Loehr کار کرده است. Loehr یک روانشناس است که سابقه کار با جیم کوریر و ورزشکاران حرفه ای دیگری را هم داشته است. " بعضی روزها بهتر از روز های دیگر هستند . برخی هفته ها بهتر از هفته های دیگر هستند . "
ماردی فیش در سال 2011 توانست به رتبه 7 برترین تنیس بازان مرد صعود کند. اکنون هیچ نگرانی وجود ندارد و میدانیم که مشکل چیست . ماردی پس از مصدومیت نتوانست از امتیازات خود دفاع کند و اکنون در رتبه 61 قرار دارد. فیش امیدوار است بار دیگر بتواند وضعیت خود را در جدول بهبود بخشد و نام آمریکا را دوباره در تنیس بالا بیارد. آمریکایی که امسال در راند 3 ویملبدون هیچ نماینده ای نداشت.
" از همه نظر برای بازگشت آماده هستم . اکنون باید این کار را انجام دهم . "
فیش قصد دارد در 2 تورنمنت آتلانتا و واشنگتون شرکت کند.

کالیاری میزبان فینال فد کاپ

روسیه و ایتالیا فینال مسابقات فد کاپ امسال را بر روی سطح خاک رس در شهر کالیاری در کشور ایتالیا برگزار خواهند کرد . فدراسیون بین المللی تنیس در روز چهارشتبه این تصمیم را اعلام کرد . این مسابقه 2و3 نوامبر در یک باشگاه تنیس با ظرفیت 5 هزار نفر در شهر کالیاری انجام می شود. ایتالیا و روسیه از سال 2000 به بعد قهرمان 7 دوره مسابقات شده اند. ایتالیا در سال های 2006 2009 2010 و روسیه در سال های 2004 2005 2007 2008 توانستند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.
روسیه در سال 2007 موفق شد در فینال مسابقات که در هارد کورت شهر مسکو برگزار شد 4-0 از سد ایتالیا عبور کند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-16-2013, 09:00 PM   #378
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

بازگشت هینگیس به مسابقات تنیس

مارتینا هینگیس قصد دارد بار دیگر به مسابقات دابل برگردد و در تورنمنت Southern California Open شرکت کند. او به همراه دانیلا هانتوچووا در مسابقات دابل شرکت خواهد کرد. تنیسور 32 ساله سوییسی از سپتامبر 2007 تا کنون در هیچ تورنمنتی حاضر نبوده و هم چنان هم به صورت رسمی از تنیس کناره گیری نکرده است. شماره یک سابق جهان دچار مصدومتی در ناحیه پا شد که او را آزار میداد. او پس از مثبت نشان دادن آزمایشش مبنی بر مصرف کوکائین در سال 2007 برای دومین بار از تنیس کناره گیری کرد . مارتینا مصرف مواد مخدر را تکذیب کرد اما در خواست او مورد قبول واقع نشد.
هینگیس موفق به قهرمانی در 43 تایتل افرادی شده که شامل 5 قهرمانی در گرند اسلم است. او همچنین در بخش دابل نیز 37 قهرمانی شده که 9 تای آن ها در گرند اسلم بوده است. این تورنمنت در تاریخ 27 جولای آغاز خواهد شد.
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 05:13 PM   #379
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

گاف اندی ماری و عصبانیت سازندگان ساعت مچی گرانقیمت

اندی ماری که با قهرمانی در ویمبلدون به ستاره این روزهای ورزش بریتانیا تبدیل شده، از سوی یکی از اسپانسرهایش با دردسر روبه‌رو شده است.

فکر کنید سالی یک میلیون پوند پول بگیرید تا فقط ساعت مچی «رادو» را دستتان ببندید، اما پول را بگیرید و ساعت را دستتان نکنید! این اتفاقی است که برای اندی ماری افتاده. درست است که ماری، قهرمان ویمبلدون و ستاره این روزهای ورزش بریتانیا و البته جهان به حساب می آید اما ممکن است از سوی یکی از اسپانسرهایش با دردسر رو به رو شود. حالا ماجرا چیست؟

بعد از پیروزی دراماتیک ماری در فینال ویمبلدون مقابل «نوواک جوکوویچ»، عکسهایی از او منتشر شد که در این عسکها ساعت اسکوربورد ورزشگاه زمان 5:24 بعد از ظهر را نشان می داد اما ساعت مچی اتوماتیک و گرانقیمتی که ماری در دست داشت روی زمان 10:27 دقیقه صبح متوقف شده بود. سال گذشته ماری 26 ساله باز هم در مورد ساعت اسپانسر خود گاف داده بود؛ او بعد از قهرمانی در مسابقات اوپن آمریکا هرچه گشت نتوانست ساعت مشکی رنگ گرانقیمت خود را پیدا کند که در مراسم اهدای جام آن را در دست کند. او امسال برای جبران آن اتفاق، ساعت را به دست بست اما زمان آن را تنظیم نکرد و همین موضوع تبدیل شد به یک سوژه رسانه ای تا آنجا که نارضایتی سازندگان ساعت سوئیسی «رادو» را در پی داشته، چرا که طبق گزارش‌ها این شرکت سالانه یک میلیون پوند فقط برای به دست کردن این ساعت به ماری می پردازد. حالا مشخص است که ماری معمولا این ساعت را به دست نمی کند و بعد از فینال هم آنقدر آن را با عجله به دستش بسته که متوجه نشده هفت ساعت عقب است. یک متخصص ساعت در این مورد می گوید: «این ساعتهای مچی با حرکت دست صاحب آن، خود به خود کوک می شوند. این ساعت‌ها هیچ وقت متوقف نمی شوند مگر اینکه چند روز کسی آن را دستش نکند.»

منبع : خبر آنلاین
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-23-2013, 01:34 PM   #380
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

سمپراس پادشاه جدیدی در چمن نمی بیند

پیت سمپراس نگران نیست. او معتقد است 7 قهرمانیش در ویمبلدون ( در کنار راجــر فدرر ) به این زودیا شکسته نخواهد شد و اکنون هیچ تنیسوری وجود ندارد که بتواند پادشاهی زمین های چمن را بر عهده بگیرد.
" من نمی دانم شاید در 10 سال آینده کسی بتواند 5 یا 6 ویمبلدون را ببرد . " قهرمان افسانه ای تنیس آمریکا پیت سمپراس در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه گفت .
سمپراس که به زودی در مسابقات Rogers Legends Cup به میدان خواهد رفت به همراه راجــر فدرر تنها تنیسور های تاریخ هستند که موفق به 7 قهرمانی در گرند اسلم ویمبلدون شدند. همچنین اندی مـاری امسال برای اولین بار موفق شد قهرمانی این مسابقات را بدست بیارد.
" این بار نوبت ماری بود. این رویداد برای اندی بود و او توانست خوب پیش برود و امسال به مقام قهرمانی دست پیدا کند . او قطعا پتانسیل فتح دوباره یو اس اپن را هم دارد. "
مـاری پس از جوکوویچ در جایگاه دوم قرار دارد ، داوید فرر سوم است ، نادال و فدرر هم به ترتیب در مکان های چهارم و پنجم قرار دارند .
" در 12 ماه گذشته مهم ترین چیز برای من پیشرفت و درخشش اندی ماری بود . " اما او معتقد است در حال حاضر هیچ کس نمی تواند مانند خودش و راجــر فدرر ویمبلدون را فتح کند . " بازی من و راجــر در چمن بسیار .... مسلط و برجسته بود. فکر می کنم ماری و جوکوویچ می توانند ویمبلدون های دیگری را نیز ببرند اما توانایی آن ها در چمن به حدی نیست که رکورد 7 قهرمانی را تکرار کنند. شاید هم من دارم اشتباه می کنم "
علی رغم شکست در راند دوم امسال اما همچنان فدرر شانس این را دارد که ویمبی بیشتری به کارنامه خود اضافه کند . او پس از این شکست بیکار ننشست و به فکر تعویض راکت افتاد. فدرر هم اکنون از راکت بزرگتری استفاده می کند.

29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)