بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-19-2011, 07:19 AM   #351
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohsen federer نمایش پست ها
aval az hame sharmande k fingilish taip mikonam
bande chand ruzi bishtar nist k ba in anjoman ashna shodam
az kuchiki tenniso dus dashtam va tarafdare federer budam va az tu akhbar varzeshie televiziun haraz gahi mididamesh
mahvare ham k bi mahvare
alan ye chand vaghti hast k daram baziaye tenniso(bishtar federer) az youtube danlod mikonam albate besurate highlight
nesbat be barobache in anjoman va etelaateshun ham dar hade 0 hastam(vali tu koshti kaj etelaatam fule fule va tarafdare Undertaker hastam)
sharmande saretuno be dard avordam
shayad nabayad tu in tapic hamchin postio midadam vali khob goftam shayad zudtar javab begiram
chanta soal dar hade amator daram k age dustan lotf konan javabamo bedam kheili mamnoon misham
1-tu che mosabeghati bazi ha 2 az 3 va tu che mosabeghati 3 az 5 hast?
2- lotf konid esme tornoment hayio k har sale bargozar mishe ro vasam be tartib begid?
3- vaghti bazi dar har seti 6 bar 6 mosavi mishe badesh chetor emtiazat pish mire va tu hamun set barande tayin mishe?
4- mishe begid rajer va rafa daghighan dar sale 2010 va 2009 chan bar bazi kardan va ki borde?
age soala bache gunast be bozorgie khodetun bebakhshid
دوست عزيز به اين تالار خوش اومدين. شما بايد فارسي تايپ كنيد. و اگه نمي تونيد بايد به اين سايت http://www.behnevis.com/ بريد و به فينگليش رو به فارسي تبديل كنيد. من اينكار رو براتون انجام دادم. اينم ترجمه صحبت هاي دوستمون

اول از همه شرمند ک فینگیلیش تیپ می‌کنم
بنده چند روزی بیشتر نیست ک با این انجمن آشنا شدم
از کوچیکی تننیسو دوس داشتم و طرفدار فدرر بودم و از توی اخبار ورزشی تلویزیون هراز گاهی می‌دیدمش
ماهواره هم ک بی‌ ماهواره
الان یه چند وقتی‌ هست ک دارم بازیهای تننیسو(بیشتر فدرر) از یوتوب دانلود می‌کنم البته بصورت هایلایت
نسبت به بربچ این انجمن و اطلاعتشون هم در حد ۰ هستم(ولی‌ توی کشتی‌ کاج اطلاعاتم فول فول و طرفدار یوندرتکر هستم)
شرمند سرتونو به درد آوردم
شاید نباید توی این تاپیک حمچهین پستیو میدادم ولی‌ خوب گفتم شاید زودتر جواب بگیرم
چنتا سوال در حد آماتور دارم ک اگه دوستان لطف کنن جوابمو بدم خیلی‌ ممنون میشم
۱-توی چه مسابقاتی بعضی‌‌ها ۲ از ۳ و توی چه مسابقاتی ۳ از ۵ هست؟
۲- لطف کنید اسم تورنمنت هاییو ک هر ساله برگزار می‌شه رو واسم به ترتیب بگید؟
۳- وقتی‌ بعضی‌ در هر ستی ۶ بر ۶ مساوی می‌شه بعدش چطور امتیازات پیش میره و توی همون ست بارند تعیین می‌شه؟
۴- می‌شه بگید راجر و رافا دقیقا در ساله ۲۰۱۰ و ۲۰۰۹ چن بار بازی‌ کردن و کی‌ برده؟
اگه سوالا بچه گونست به بزرگیه خودتون ببخشید
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 07:47 AM   #352
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود من برگشتم(انگاری کجا رفته بودم)
رافا، ای بت من استرالیا رو به رولند و ویمبلدون وصلش کن
وای چه حالی میده تنیس دیدن وقتی یونی رو یه ماه تعطیل کنی

ویرایش توسط Rafa : 01-20-2011 در ساعت 12:14 PM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 07:57 AM   #353
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jiji-federer نمایش پست ها
هرچی باشه نیکولای از نادال و خیلیایه دیگه بهترنه ولی قشنگتر بازی می کنه ولیاقتش جایگاهی بالاترازاینه که هست.ولی هیچ وقت نمی تونست رنک 1 باشه
عه شما هم تنیس میبینی؟!!! خیلی خوبه ادامه بده
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 08:15 AM   #354
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
الان این پست در جواب پست من بود؟
من گفتم کند بهتره؟
من اتفاقی که افتاده رو گفتم. شما گفتی هر سال دارن کمتر میکنن، که من گفتم به نظر من اینطور نیست، که هی هر سال بیان یه مقدار کمتر کنن، خود رادیک هم که هی میگی گفته زمین همونه که همیشه بوده.

Q. You'd like a faster court?

ANDY RODDICK: It's the conditions. The court's fine. It's like it always is. We don't get many days below 70 Fahrenheit here. Like I say, I think it's more the conditions, meaning weather conditions more specifically.
درود محمد جان خوبی داداش
در تأیید حرفات بگم ، کلی که حسابش جداس و استرالیا و رو 2،3 سالیه که کندش کردن حالا لو بانس هستش که یه تعادلی ایجاد بشه، ویمبلدون رو هم از رافا و موری که چند بار پرسیدن ، سریع ترین سطحه فقط های بانسه که به نظر میاد زمین کند باشه، ضربات رابین هاس به رافا گویای همه چیزه، یو اس اوپن هم که بحثی توش نیست، در حال حاضر دو سطح کند و 2 سطح تند واسه گرند اسلم ها داریم
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 08:17 AM   #355
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

فرناندو نزدیک بود بیام چند تا فحش حوالت کنم، حالا وایسم ببینم چی میشه
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 08:53 AM   #356
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
فرناندو نزدیک بود بیام چند تا فحش حوالت کنم، حالا وایسم ببینم چی میشه
سلام مجتبی جون
اینم آخر و عاقبت تیپسارویچ.3 تا مچ پوینت رو از دست داد.تو مچ پوینت دوم فرصت حتمی داست.والی های بدی زد.
ولی ناندو اصلا خوب بازی نمیکرد.سرویس خوب به کمکش اومد.
ولی یه چیز عجیب برام این بود که پوینت رو پوینت ناندو خراب میکرد اما اصلا عصبی نمیشد.در ارامش و بیخیالی کامل بود.نکنه روانشناس گرفته
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 09:12 AM   #357
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohsen federer نمایش پست ها
aval az hame sharmande k fingilish taip mikonam
bande chand ruzi bishtar nist k ba in anjoman ashna shodam
az kuchiki tenniso dus dashtam va tarafdare federer budam va az tu akhbar varzeshie televiziun haraz gahi mididamesh
mahvare ham k bi mahvare
alan ye chand vaghti hast k daram baziaye tenniso(bishtar federer) az youtube danlod mikonam albate besurate highlight
nesbat be barobache in anjoman va etelaateshun ham dar hade 0 hastam(vali tu koshti kaj etelaatam fule fule va tarafdare Undertaker hastam)
sharmande saretuno be dard avordam
shayad nabayad tu in tapic hamchin postio midadam vali khob goftam shayad zudtar javab begiram
chanta soal dar hade amator daram k age dustan lotf konan javabamo bedam kheili mamnoon misham
1-tu che mosabeghati bazi ha 2 az 3 va tu che mosabeghati 3 az 5 hast?
2- lotf konid esme tornoment hayio k har sale bargozar mishe ro vasam be tartib begid?
3- vaghti bazi dar har seti 6 bar 6 mosavi mishe badesh chetor emtiazat pish mire va tu hamun set barande tayin mishe?
4- mishe begid rajer va rafa daghighan dar sale 2010 va 2009 chan bar bazi kardan va ki borde?
age soala bache gunast be bozorgie khodetun bebakhshid
نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
دوست عزيز به اين تالار خوش اومدين. شما بايد فارسي تايپ كنيد. و اگه نمي تونيد بايد به اين سايت http://www.behnevis.com/ بريد و به فينگليش رو به فارسي تبديل كنيد. من اينكار رو براتون انجام دادم. اينم ترجمه صحبت هاي دوستمون

از کوچیکی تننیسو دوس داشتم و طرفدار فدرر بودم و از توی اخبار ورزشی تلویزیون هراز گاهی می‌دیدمش
ماهواره هم ک بی‌ ماهواره
الان یه چند وقتی‌ هست ک دارم بازیهای تننیسو(بیشتر فدرر) از یوتوب دانلود می‌کنم البته بصورت هایلایت
نسبت به بربچ این انجمن و اطلاعتشون هم در حد ۰ هستم(ولی‌ توی کشتی‌ کاج اطلاعاتم فول فول و طرفدار یوندرتکر هستم)
شاید نباید توی این تاپیک حمچهین پستیو میدادم ولی‌ خوب گفتم شاید زودتر جواب بگیرم
۳- وقتی‌ بعضی‌ در هر ستی ۶ بر ۶ مساوی می‌شه بعدش چطور امتیازات پیش میره و توی همون ست بارند تعیین می‌شه؟
۴- می‌شه بگید راجر و رافا دقیقا در ساله ۲۰۱۰ و ۲۰۰۹ چن بار بازی‌ کردن و کی‌ برده؟
1-در مسابقات گرنداسلم 3 از 5 و در مسابقات عادی ( مسترز-250 -500) 2 از 3 هست البته اخیرا این مسله پیش اومده . قدیم فینال مسترز ها هم 3 از 5 بود!
2-اسم تورنومنت ها ؟! تورنومنت های بسیار زیادی هر روز در گوشه و کنار دنبا برگزار میشه اگر بازیکن خاصی مد نظرت هست بگو اگه نه برو به www.atpworldtour.com اونجا همه چیز مشخص هست!
3-بله وقتی 6-6 میشن قانون Tie-Break هست که بازیکن اول 1 سرویس رو میزنه ! از اون به بعد هر بازیکن 2 سرویس میزنه و هرکس با اختلاف 2 امتیاز یا بیشتر زودتر به امتیاز 7 رسید . ست رو میبره..مثلا 7-4 یا 7-5 ...اما اگر 6-6 شدن در تایبریک...باید اختلاف 2 امتیاز باشه تا برنده مشخص شه...مثلا 8-6 10-8....و....البته در ست اخر 3 گرنداسلم ( استرالیا-ویمبلدون و رولاندگاروس) تای بریک نیست و هر بازی کنی با اختلاف 2 گیم باید ببره . یعنی زمانی که 6-6 هستن تای بریک نمیشه! به بازی معمولی ادامه میدن . تا یک بازیکن از بازیکن دیگر بریک بگیره
4-راجر و رافا در 2009 , 2010 جمعا 4 بار بازی کردن..که سهم هر سال 2 بازی بود

استرالیا 2009 (فینال) رافا برد در 5 ست
مادرید 2009(فینال) راجر در 2 ست
مادرید 2010 (فینال) رافا در 2 ست
ATP World Rour Finals 2010(مستر کاپ سابق-فینال) راجر در 3 ست (2-1)

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-19-2011 در ساعت 09:18 AM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 10:14 AM   #358
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

بازیه جالبی بود بازیه فری ورداسکو و تیپسارویچ
تیپسارویچ خیلی خوب بازی میکرد.لا اقل یه گیم پلن داشت تو بازی. سعی میکرد ارور نده و رالی ها رو طولانی کنه که بتونه با توجه به استعداد فری تو ارور از اون پوینت بگیره و موفق بود.
اما در مقابل به نظر من فری هیچی ندداشت تو این بازی و حقش بود ببازه
موندم خودش یا مربیاش نفهمیدم که باید پوینت هارو کوتاه کنه و با استفاده از اسلایس و دراپ شات تیپساروویچ رو به داخل کورت بیاره و راحت اون رو pass کنه هر موقع این کارو کرد امتیاز رو گرفت اما ادامه نداد
امروز فقط سرویس و فورهندای توپش و هراز گاهی بکهنداش کمکش کرد.
فکر کنم سر مچ پوینت سوم باید تیپسارویچ برنده میشد.چون تصویر نشون میداد که توپ رو خط خورده.اما داور که پرتغالی هم بود تصمیم داور خط رو نقض کرد و فری رو نجات داد.تیپسا هم دیگه چلنجی نداشت که استفاده کنه ... واین شد که عشق ما برنده شد!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:18 AM   #359
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

come on masha

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2011, 11:45 AM   #360
mohsen federer
Junior Member

پستها: 21
سپاس: 25
در 9 پست 15 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها

ماهواره هم ک بی‌ ماهواره
داداش دست گلت درد نکنه
زنده باشی‌
mohsen federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mohsen federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)