بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-27-2013, 10:23 PM   #351
Nikoo
Senior Member

پستها: 155
سپاس: 2,189
در 154 پست 1,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

مطلب رو کامل نخوندی دوست عزیز
صحبت از گذشته بود و هدتوهد های اول فدرر و نادال یعنی سالهای 2006 2007
بله اون زمان نادال بچه بود و معروف به بچه بود اتفاقا[/QUOTE]

دوست عزیز شما از کجا میدونی من مطلب رو کامل نخوندم؟ اتفاقا شما متوجه منظور من نشدید!
من در جریان هستم که تو اون تایم نادال سنش کم بوده ولی چون راجرو شکست داده بچست؟حداقل اطلاعاتو هرکسی نسبت به تنیسور فیورتش داره ! به نادال لقب های دیگه ای هم دادن به خاطر سبک لباسش بهش میگفتن کارگر! درسته اون زمان سنش کم بوده ولی کار بزرگی انجام داده که با دادن لفظ بچه دارین کم لطفی میکنین! من منظورم این بود ...بزرگی به سنه یعنی؟! به خدا من و خیلی های دیگه تو این سایت از تنیس یه چیزایی میدونیم
Nikoo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nikoo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2013, 10:44 PM   #352
havzhin
Junior Member

آواتار havzhin

پستها: 27
سپاس: 7
در 22 پست 155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer Andre Agassi

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
اولا که اینجا جای بحثه و اصولا این تاپیک برای همین بوجود اومده. تا زمانیکه به کسی توهین نشه چه اشکالی داره که با هم بحث کنیم.بحث یعنی گفتگو نه دعوا.من حرفهای شما رو خوندم.شما یکبار دیگه حرفهای خودت رو دوباره بخون.شما نوشته بودی نواک شایسته شماره یکی نیست.اما بعدا میگی یکسالش شایسته بود.خوب این نشون میده که من تونستم با حرفهام کمی شما رو قانع کنم.بعدشم نواک قبل از سال 2011 تنیسور بدی نبود.حتی گرند هم برده بود. اما بالاخره یکجائی شما به بلوغ میرسید.یکجائی رفته رفته کاملتر میشید و دوران اوج نواک از 2011 شروع شد.حالا اینکه نادال عزیز متاسفانه مصدومیت داره اذیتش میکنه هیچ ربطی به شایستگی نواک نداره.یا اگر راجر افت کرده (واقعا متاسفم از این قضیه) ربطی به شایستگی نواک نداره.درباره اینکه کسی که گرند نبره شایسته هست یا نه من اصلا بحثی ندارم.چون فکر کنم بحث گسترده ایه و نظرات خیلی متفاوته و اصولا نوع نگاهها هم به این موضوع متفاوته.یه مثال.هلند در فوتبال تا حالا قهرمان جام جهانی نشده. اما همیشه یک نام بزرگه. همیشه یک شانس بزرگ قهرمانیه و خیلیها هم دوستش دارند. ایتالیا 4 بار قهرمان جهان شده.خوب در ظاهر وقتی میگی ایتالیا و هلند همه میگند دو تیم بزرگ ، اما همون جامها اونها رو متمایز میکنه.در کل گفتم این بحث رو زیاد جالب نمیدونم. اما درباره اینکه میگی چون نادال مصدومه و چون راجر افت کرده نواک دو سال بعد رو شماره یکه ، قابل قبول نیست.چون از کجا معلوم که اگر نادال مصدوم هم نبود این اتفاق میفتاد یا نمیفتاد.بحث جالبی نیست ولی در کل با حرفات موافق نیستم و میگم من حرفها رو کامل میخونم.برای نظراتتم ارزش قائلم(هر چند قبولشون ندارم) و امیدوارم موفق باشی.
من هم از بحث و اظهار نظر لدت میبرم ولی خب متاسفانه توی فرهنگ ما این درست جا نیفتاده و همینجا هم دیدم متاسفانه بحثهای سالم و خوب اخرش تبدیل به جدل و دعوا و عقده گشایی میشه که جالب نیست

حرفاتون رو من تا حدود زیادی قبول دارم چون یکبعدی به قضایا نگاه نمیکنم و بیشتر بحث سلیقه هست و نوع نگاه به تنیس

من نظرمو گفتم حالا درست یا غلطش رو حرفی در موردش ندارم هرچند موضوع اینکه لایق شماره یکی هست یا نه یکی سلیقه هست و یکی تجزیه و تحلیلی که هر کسی واسه خودش داره
ولی من پیش خودم مثالهایی دارم که از لحاظ توانی و استعداد و نوع بازی خیلی سرتر از حال حاظر جوکوویچ بودن ولی چون تو زمان خودشون رقیبهای بهتری داشتن نتونستن زیاد جام بگیرین و پیروزی بدست بیارن

در هر حال من فقط نظر و نوع نگاهم رو گفتم وگرنه نظرم چیزه قوانومندی نیست که قابل اثبات بشه و فقط یه دیدگاه هست
havzhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی havzhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2013, 10:48 PM   #353
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

در طول سالهایی که تنیس نگاه می کنم اولین باریه که این اتفاقات در یک گرند اسلم افتاده

من هیچ انگیزه ای برای ادامه ویمبلدون ندارم، واقعا گرند اسلمی که نادال و فدرر توش نباشند ارزش دیدن داره؟؟

Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2013, 10:57 PM   #354
havzhin
Junior Member

آواتار havzhin

پستها: 27
سپاس: 7
در 22 پست 155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer Andre Agassi

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نیکو نمایش پست ها
مطلب رو کامل نخوندی دوست عزیز
صحبت از گذشته بود و هدتوهد های اول فدرر و نادال یعنی سالهای 2006 2007
بله اون زمان نادال بچه بود و معروف به بچه بود اتفاقا

دوست عزیز شما از کجا میدونی من مطلب رو کامل نخوندم؟ اتفاقا شما متوجه منظور من نشدید!
من در جریان هستم که تو اون تایم نادال سنش کم بوده ولی چون راجرو شکست داده بچست؟حداقل اطلاعاتو هرکسی نسبت به تنیسور فیورتش داره ! به نادال لقب های دیگه ای هم دادن به خاطر سبک لباسش بهش میگفتن کارگر! درسته اون زمان سنش کم بوده ولی کار بزرگی انجام داده که با دادن لفظ بچه دارین کم لطفی میکنین! من منظورم این بود ...بزرگی به سنه یعنی؟! به خدا من و خیلی های دیگه تو این سایت از تنیس یه چیزایی میدونیم
[/QUOTE]

والا نمیدونم در اینباره چی باید بگم چون واقعا این نظر شما برام عجیبه

اگه واقعا برداشت شما از بکار بردن لفظ بچه این بوده که برای تحقیر بوده من هم از شما و هم از تمام کسایی که نظر منو خوندن عذرخواهی میکنم

ولی کاش شما فقط از دیده منفی به صحبتهای همه نگاه نکین و یه جنبه مثبت و دوستانه هم نسبت به دیگران داشته باشین
چون دلیل من از بکار بردن لفظ بچه توی اون جمله هرگز و هرگز برای تحقیر یا کوچیک کردن نبود بلکه کاملا برعکس
اگه به جمله دقت میکردین درباره شرایط روحی روانی فدرر بحث بود و کلمه بچه رو من به این خاطر بکار بردم که اینو برسونم که کسی مثل فدرر تو اون شرایط در مقابل یه تنیسور تقریبا تازه وارد و کم سن و سال دچار مشکل میشد
پس اگه کم لطفی نمیکردین و مثبت به قضیه نگاه میکردین اتفاقا لفظ بچه برای تعریف و بالا بردن نادال بود نه کوچیک کردنش

هرچند کسی مثل من هیچی از تنیس نمیدونه و تا حالا یکبار هم راکت دست نگرفته و فقط یه ببینده هست که عاشق نگاه کردن این ورزش هست و جزع 3ورزشی هست از نگاه کردنش نزدیک 11ساله لذت میبره و نه بیشتر و نظری هم میدم فقط از دید یه ببینده هست نه یه کارشناس و پروفشنال
ولی خوشحالم اساتید قابل و حرافه ای اینجا هستن که میتونیم از وجودشون استفاده کنیم
havzhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما havzhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-27-2013, 11:15 PM   #355
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

با تاخیر اومدم حرفامو بزنمو تا سینسیناتی برم بکارو زندگیم برسم.دلم بدجور از بازی دیشب راجر پر بود که خلاصش میکنم.کل تورنمنتای تنیس واس من یطرف ویمبلدون یطرف یعنی فقطو فقط ویمبی واسم خیلی خیلی با ارزش بعد چند ماه چشم انتظاری راجر براحتی در ی بازی ضعیف حذف شدش.دیشب خواستم پست بزارم اما از بس داغون بودم تصمیم گرفتم وقتی اروم شدم حرفامو بزنم.من پست دوستانو خوندم راجریا همه خیلی ناراحت بودن اما همه یحرف مشترک داشتن اونم این که راجر دوست داریم حتی باشکست در مقابل رنک 116.شکست تلخی بودش اما باید با واقعیت زندگی کرد ورزش همین یروزی شکست میخوری.با اینکه بدترین روزامو میگذرونم اما شک ندارم این شکست پلی واس افتخارات دیگه فدرر خواهد بود حالا چرا؟
همیشه ادمای بزرگ ورزشکارای معروفی که در تاریخ بعنوان بهترین ازشون یاد میشه اگه به غرورشون بر بخوره با قدرت بیشتر برمیگردن حتی توی 32 سالگی کاری که اغاسی انجامش داد و راجرم انجام میده شک ندارم .
من وقتی از یکی خوشم بیاد تا اخر کنارش هستمو دیگه هرگز طرفدار کس دیگه ای نمیتونم بشم.من تنیسو فقط و فقط به عشق اسطوره نگاه میکنم و قطعا روز پایان افتخارات این تنیسور دز زمین تنیس روز پایان عشق من به تنیس خواهد بود.راجر بازی رو باخت فدای سر دوقلوهاش.یکی از دوستان نقلو قلی از نادال داشت واقعا زیبا بودش . هرگز این جمله یادم نمیره که گفت مردم افتخارات شمارو همیشه بخاطر میسپارن نه شکستاتونو. جمله زیبایی بودش.ایا راجر افسانه ای در ادامه فصل که فصل هارد راجر همیشگی خواهد بود؟باورو اعتقاد من به این پسر سوءیسی برگشت به افتخارات گذشتش خواهد بود ایمان من به اسطوره اینو میگه با افتخار و با قهرمانی در اوج برای همیشه بدرود بفرست بر راکت تنیس و ی خداحافظی باشکوه در زمین.
راجر با قهرمانی در یکی دیگر از گرندها از تنیس برای همیشه دور خواهد شد و شک ندارم با توجه به علاقه راجر به چمن این مرد سنگی در ویمبلدون 2014 با قهرمانی برای همیشه از زمین تنیس خارج میشه تا بگه چمن مال خودش مال راجر افسانه ای.راجر با گرفتن 8 ویمبی دیگه همه رکوردا رو از ان خودش میکن امسال نشد اما سال بعد دیگه باید بشه.راجر اخرای تنیسشه و نهایتا 1سال دیگه بتونه بازی کن.شکسته شدن رکورد 36 یک چهارم متوالی شکسته شدن رکورد 10 سال بیگ فور بودن و باختن به ی تنیسور با رنک 116 خیلی سخت واسش و همین راجرو برای یکسال طوفانی تهیج میکنه پس نا امیدی برای راجریون بی معنی.شاید راجر سینسیناتی رو هم ببازهو حذف شه بره رنک 6یا7 اما راجر همیشه راجر خواهد بود هرگز این مرد سنگی شکسته نخواهد شد.اون روزی که راجر تنیسو بزار کنار برام حکم مرگ عزیزامو داره الانم کمی احساسی شدم خیلی دوسش دارم با 23 سال سن نمیتونم عشقمو به این مرد کتمان کنم و با افتخار تمام و با صدای بلند فریاد میزنم دوووووووووست دارم راجر بخاطر افتخاراتت بخاطر محبوبیتت بخاطر جنتلمن بودنت بخاطر اخلاقو منشی که داری بخاطر راه رفتنت بخاطر come on گفتنت بخاطر چهرت بخاطر اشکا و لبخندایی که هم خودت داشتی هم دوسدارانت مرد دیوووونتم بخدا زبانم عاجز از علاقم بتو.نمیدونم که کی قهرمان میشه اما با توجه به اینکه هفتادو اندی سال که هیچ بریتانیایی قهرمان نشده دوس دارم اندی قهرمان شه که بنظرم از این فرصت باید استفاده کن برای قهرمانی.هرکی قهرمان بشه من از الان تبریکمو نثارش میکنم چون دیگه پست نمیزارم تا مسترز بعدی.تنیس بدون راجر لذتی واس دیدنش ندارم.بدروووووووووووووووود عزیزانم
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 01:42 AM   #356
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

یادش بخیر. تاپیک یه زمانی شلوغ بود. همین 2 روز پیش بود وقتی ریفرش می کردی یه پست جدید می دیدی. ولی حالا چی. 2تا سلطان ها حذف شدن. امیدوارم اشکال از چمن باشه و ماری قهرمان شه. می ترسم ماری قهرمان نشه سال بعد ویمبی بدتری ببینیم. یهو دیدی سال بعد بازیکنا پاتیناژ می رن تو زمین.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 08:53 AM   #357
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

خوشبختانه نوله خوب بازی میکنه
تا فینال مشکلی نداره به شرط اینکه همینطوری کم خطا بازی کنه
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 10:25 AM   #358
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
سال 2011 نادال رو اوج بود دیگه ... 7 تا پشت سر هم باخت .....
همون بس بود واسه اثبات این که حق نوله اس شماره 1 شه
اولا که 2011 نادال 6 بار به نواک باخت و ثانیا نادال چند تا بازی رو فوق العاده ضعیف بازی کرد و رو اوج نبود هنوز معنی اوج نادالو نمیدونی.فرمی که 2010 داشت اصلا 2011 نداشت و همچنین برای نواک
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 10:32 AM   #359
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
یادش بخیر. تاپیک یه زمانی شلوغ بود. همین 2 روز پیش بود وقتی ریفرش می کردی یه پست جدید می دیدی. ولی حالا چی. 2تا سلطان ها حذف شدن. امیدوارم اشکال از چمن باشه و ماری قهرمان شه. می ترسم ماری قهرمان نشه سال بعد ویمبی بدتری ببینیم. یهو دیدی سال بعد بازیکنا پاتیناژ می رن تو زمین.
دقیقا چنین اتفاقی خواهد افتاد.پس از 3 دور شکست به نادال در ویمبی سقفی که باید حداکثر 10 دقیقه بسته میشد 45 دقیقه بسته شد تا نادال که تازه راه افتاده بود و تو نیمه موری بود رو به راحتی اوت کنن.دیگه میخان هر جور شده ویمبی رو بهش بدن و.........ازالمپیکم که نوع چمن عوض شد و ........فقط هر جور شده امسالو ببره که اینا شاید دست بردارن از این کاراشون.این حرفا رو تقریبا 2 ماه پیشم من زده بودم
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 12:26 PM   #360
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

آن لحظه ای که شما درک میکنید . هر 2نفر قهرمان 7 دوره ویمبلدون . هر 2 در دور دوم در26 جون(ژوئن) باختند. سمت چپ پیت سامپراس از امریکا راست راجر فدرر ازسوئیس. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

ماریا شراپووا بعداز حذف بیکارنبود و به تماشای بازی گریگور دیمیتریوف در دور دوم رفت.

مطلبی از تنیس جوک. ترجمه: بنابراین تو داری بمن میگی که فدرر در چمن و کورت مرکزی به استاخوفسکی باخت و رنکینگش هم 116 است؟

یک مصاحبه دیگر از استاخوفسکی که فدرر را شکست داد . استاخوفسکی گفت شما نمیتوانید از بیس لاین (خط سرویس) درکورت چمن درمقابل راجر مقاومتی داشته باشید. او میتواند با توپ هر آنچه راکه میخواهد آنجام دهد من سعی کردم تا آن حدی که میتوانستم به تو(لب تور)بیایم . من موفق بودم بجهت اینکه جلوگیری کردم تا ریتم برگرداندنش رابدست آورد . ورزش ما راجر فدرراست. او (راجر) بزرگترین و مهمترین بازیکنی است که ما داشتیم وبزرگترین نامی است که ماداشتیم و هنوز هم داریم و خدا را شکر میگویم . بعنوان یک شخص او به ما نشان داده است که شما میتوانید یک انسان محجوب باشید و هنوز به چیزهای دیگر دست یابید . من امیدوارم که دراین تورنمنت بتوانم جلو بروم. اما بله-من قطعا روزی به نوه هایم خواهم گفت من پیروزی شگفت انگیزی درمقابل راجر فدرربدست اوردم(باخنده) . با تشکر از اقای علیپور عزیز.

حضور آندره شوچنکو در بازی دیشب نواک جوکوویچ

این هم پیام یکی ازطرفداران رافائل نادال . من طرفدار رافا هستم اما دلم شکست هر زمانیکه آنها رابرت فدرر(پدر راجر) را بعد ازباخت او نشان میدادند . او خیلی انسان بامقام و منزلت است و به حریف آفرین گفت و سرش رابعنوان تصدیق تکان میداد . اما شما میتوانستید ببینید که اوغمگین است . من بیاد دارم او درفینال 2008 ویمبلدون با رافا دست داد . دیروز بعد ازباخت راجر به استاخوفسکی -رابرت ایستاد وکف زد اما شما میتوانستید ببینید که او آزرده شده است واین موضوع باعث گریه من شد. با تشکر از آقای علیپور.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)