بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

23 دی - 6 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-22-2014, 07:25 PM   #341
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

بدون شرح !!!

اسطورگی.تشنه پیروزی.اسطوره جاوادان.پیروزی برق آسا.نابغه.اسطوره تکرارنشدنی عالم تنیس.اسطوره ی دنیای تنیس.سلطان دنیای تنیس.اسطوره بی پایان.فدررالله

moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:34 PM   #342
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer

سلام به تمامی دوستان
برد راجر رو تبریک می گم
دوستان ساعت بازی راجر و رافا کی هست ؟؟؟؟
باتشکر
saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 01-22-2014, 07:39 PM   #343
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها

1) شما وسط بازی به این مهمی گرفتید خوابیدید به نظرتون این منطقیه یک طرفدار ظاهرا دو آتیشه همچین کاری بکنه ؟ حدس میزنم به احتمال زیاد فکر کردید فدرر بعد اون تایبریک دیگه نمیتونه به بازی برگرده به خاطر همین این کارو کردید . اگه این طور باشه بهتره امضاتونو عوض کنید چون خودتون بهش اعتقاد ندارین.

بله کاملا منطقیه وقتی شب گذشته ساعت 3 خوابیدم ، صبحش ساعت 6 بیدار شدم و امشب به احتمال زیاد 3 4 ساعت بیشتر واسه خوابیدن وقت ندارم + اینکه کلی مبحث درسی دارم که باید بخونم .
امضامم واسه 1 بازی خاص نیست . کلا معنیش اینه که راجر برزگترین تمامه تاریخه و من هرگز از این اعتقادم دست نمیکشم . چه ربطی به بازی امروز داره این ؟!!!

نقل قول:

2) به نظر من شما مهمترین ستی که فدرر تو این تورنمنت بازی کرده رو خواب بودید ولی با این حال دارید در مورد بازی نظر کارشناسی میدید . البته میدونم این فقط یک نظره من خودم هم این کارو میکنم ولی بعضی وقتا این نظرات خیلی تو ذوق میزنه .

خب این فقط نظر شماست نه چیز بیشتر .
اگر هم نظرات من تو ذوقتون میزنه میتونید نخونید ، بنده که برای شخص شما ارسال نکردم . هرکی دوست داره میخونه هر کی هم نخواد نمیخونه . بنده هم 80 درصدای پستای تاپیک رو اصلا نمیخونم .

نقل قول:

3) میشه بگین این درصدا رو با چه فرمولی حساب کردین . یه مثال براتون بزنم حتی چند سال پیشا تو خود رولند گاروس که شانس نادال خیلی بیشتره قبل هر بازی خیلیها میگفتند نادال 51درصد فدرر49 درصد ،جالبه سال 2011 بعد از اون سمی میگفتند 50 50.البته که اینا همش آماره و روی کاغذ ، و همه چیز در داخل کورت مشخص میشه . شما جزو افرادی بودید که احتمال میدادید فدرر تو راندهای ابتدایی حذف بشه . ضمنا باز هم این درصدایی که گفتین با امضات در تناقضه .
نیاز به فرمول نداره .
رفتار گذشته نشانگر رفتار آیندست .
شما به هد تو هد مراجعه کن همینطور بازی هایی که در چند ساله گذشته در گرند انجام دادن + اختلاف سنی که دارند .
اون 10 درصدی که گذاشتم واسه مصدومیت احتمالی نادال یا مثلا ان فایر شدن بیش از حد راجــر هست .

نقل قول:

4) من خودم خیلی جرات نمیکنم بازی که در این سطح انجام میشه رو تحلیل کنم اگرهم چیزی بگم بیشتر نقل قول از گزارشگران و کارشناسان تنیسه . ولی این تحلیلی که شما اینجا آوردید مصداق مصرع "تو مو بینی و مجنون پیچش مو" هست . (حرفایی از قبیل ارور بکهندش کم شده و سرویسش بهتر شده و ... ). فقط اینو اضافه کنم که ویلاندر حین گزارش بازی حرف جالبی زد تو این تورنمنت استایل بازی فدرر عوض شده و نه فقط سطح بازیش (نقل به مضمون)

جرات ؟ مگه میخوای ادم بکشی ؟!!!
شما جرات نمی کنی چیزی بگی ؟ بسیار خوب . من جرات میکنم .

===========

سوال دیگه ای هم توی ذهنتون هست بفرمایید .
در خدمتم .

ویرایش توسط Ahoura : 01-22-2014 در ساعت 07:44 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:48 PM   #344
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

خب بعد از ی وقفه ی طولانی برگشتم . :) اسطوره چه وینرهایی میزد آآآ !!!!
به امید پیروزی جمعه
Come on Roger
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:57 PM   #345
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

به هر روی چه اسون و چه سخت و چه با اقتدار و یا بی اقتدار راجر برد و کاری کرد که دیگه در این تور امتیازی ازش کم نشه خوشحالم و به هر حال هم خیلی دلم میخواد رفا ببره فدال هاهمیشه جذاب بوده و امید وارم که باشه

تبریک اسطوره به نظر من که خوب داری بازی میکنی
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:58 PM   #346
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

برای اولین بار هستش که شانس راجر رو برای پیروزی بیشتر از نادال میدونم به چند دلیل:
1-راجر سال گذشته در سینسیناتی تونست یه ست از نادال بگیره اونم در دورانی که راجر ضعیفترین دورانه ورزشیش بود و ناداله آماده ترین.
2-راجر دوبازی سنگین رو با دوتا از تاپ 10 ها به راحتی برد ولی نادال دوبازی آسون رو به سختی تونست به پیروزی برسه.
3-بک هند راجر خیلی خوب شده چیزی که به وصیله ضعفش نادال درمقابل راجر به پیروزی میرسید ولی تو این تور عالی بود اگه این بکهندها رو بکهند نادال بیوفته راجر با استفاده از فورهندهای خوبش میتونه وینر کنه.
4-راجر بخواد با انگیزه باشه میتونه نادال رو شکست بده نمونش بارکلای سال 2011 راجر اون زمان هم تو دورانه بدی بود ولی تونست نادال آماده که فقط نواک حریفشبودو بیگل کنه و یه پیروزی قاطع بدست بیاره.
من از این راجر خیلی امیدوارم به قهرمانی انشااله که همین میشه (با احترام به طرفدارای نادال)
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 08:13 PM   #347
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

یعنی خون توجیگرم کرده بوداسطوره امروز، ساعت 1ظهربه هزارکلک ازسرکارجیم شدم بیام بازی اسطوره رونگاه کنم توی ست سوم وقتی 5-4جلو بود وتلویزیون نوشت سروتومچ گفتم تمامه که بعدش اندی به خودش اومد و 5-5شد توی تایبرک هم دوبارمچ پوینت نوشت گفتم تمامه بازمساوی و ست سوم رو واگذارکردفدرربعدش هم که دیگه ازسرکارزنگ زدن گفتن کجارفتی مجبورشدم برم یه خودی نشون بدم وخروج کنم بیام خونه ولی خداییش دل تو دلم نبود الان که از توی سایت اومدم فهمیم اسطوره برده خیلی خوشحالم .ودارم برای دیدن یه جدال زیبا و همیشگی که علاقمندان دنیای تنیس حدود8یا9ساله همیشه ازدیدنش لذت میبرن لحظه شماری میکنم .به امید موفقیت ورسیدن به قهرمانی که فقط یه قدم سخت باهاش فاصله داره بدرود
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 09:22 PM   #348
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedshl نمایش پست ها
سلام به تمامی دوستان
برد راجر رو تبریک می گم
دوستان ساعت بازی راجر و رافا کی هست ؟؟؟؟
باتشکر
تا حالا فقط ساعت بازی واورینکا و بردیچ اعلام شده که 12 ظهر به وقت ایرانه
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 09:23 PM   #349
CANDIS
Member

آواتار CANDIS

پستها: 75
سپاس: 56
در 71 پست 393 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer Djokovic Del Potro Gasquet Wawrinka Kohlschreiber Verdasco Davydenko Llodra Baghdatis Halep Radwanska Kuznetsova Henin

یعنی این رادوانسکا از خود نواک هم اعتماد به نفسش بیشتره واسه اینه دوسش دارم. ویکا امروز معلوم نیست چش شده بود همش ارور بود! ست 3 قشنگ بود هایلایت بازی رو حتما ببینید. شانس لی نا برای قهرمانی از همه بیشتره ولی خب WTA سر و ته نداره مشخص نیست (بارتولی ویمبلدون! )
CANDIS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی CANDIS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 10:42 PM   #350
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
1- عاشق موقع هایی هستم که «نابغه» در سیاه ترین لحظات، زیبا ترین چهره ی خودش رو نشون می ده...جالبه که بد خواهان درس هم نمی گیرن...این همه معجزه، اما بازم تو لحظات سیاهش بدخواهان عبرت نمی گیرن و هزاران هزار حرف جعلی به زبون می یارن... این هم یه درس دیگه، عبرت بگیرید، باشد که رستگار شوید...

2-عاشق این فیلد فوق العاده ی الانم...که یه پیرمرد داغون از یک فیلد چپرچلاق می تونه با سخت ترین قرعه ی ممکن درس تنیس به 2 تا از بهترین بازیکنای این فیلد فوق العاده بده!!! و باز بیشتر عاشق این « فیلد فوق العاده ی الانم» که بهترین بازیکن چند سال اخیرش از یک چهارم فراتر نمی یاد و یکی از با استعداد ترین بازیکناش هم به 8 تا نمی رسه...ای بابا...

3-در 3 تا کلمه ی کلیدی می تونیم موفقیت های اخیر راجر رو جست و جو کنیم...تمرکز،آرامش و لذت...مادامی که راجر از بازیش درون کورت لذت ببره، بهترین نمایشش رو هم نشون می ده...تمرکز و آرامش در تک تک رفتارها و حرکات راجر در کورت نهفته است... این تمرکز و آرامش هست که می تونه باعث بسیاری تغییرات فنی بشه..می تونه ارور ها رو کم کنه، می تونه ثبات رو بیشتر کنه، می تونه دقت رو افزایش بده...

4-شاید خیلی ها ناراحت باشن که راجر بازی رو که مفت و مسلم 3 سته می تونست تموم کنه طولانی تر کرد. این دسته ناراحتن چون اعتقاد دارن ممکنه راجر برای بازی با نادال خسته تر بشه..اما من اگه این بازی 5 سته هم می شد ناراحت نمی شدم...مادامی که راجر این سبکی رفتار کنه درون کورت، از لحاظ بدنی مشکلی نخواهد داشت...اگر شما از لحاظ ذهنی متمرکز باشید و درون خودتون آرام باشید، از لحاظ بدنی هم کمتر خسته می شید..راجر هیچ گونه حرکت و رفتار اضافه ای در این تورنومنت از خودش نشون نمی ده و این مساله اون رو کمتر خسته می کنه...این خستگی ذهنیه که خستگی بدنی رو به وجود می یاره...

5- خداحافظی؟!!!... این هفته ای که گذشت رو با دقت نگاه کنیم و کمی جدی تر باشیم...هزار بار گفتم زودتر از ریو 2016 خداحافظی کنه راجر، بد ترین خیانت و به خودش و هواداراش کرده...خوشبختانه خودش هم چنین قصدی نداره...بهتره بعده ریو 2016 بشینیم فکر کنیم که کی باید خداحافظی کرد...

6- گول بازی با نیشیکوری و دیمیتروف رو نباید خورد...رافا مشخصا در ماکزیمم قدرت خودش در برابر فدرر خواهد بود. رافا به هیچ وجه سونگا و ماری هم نیست...گول سونگا و ماری رو هم نباید خورد...

7- من اصن به پارامترهای فنی بازی راجر کاری ندارم، مادامی که راجر مثه دو بازی اخیرش «رفتار» کنه و مثه دو بازی اخریش متمرکز و آرام باشه، پارامتر های فنی خود به خود به مدد خواهند اومد...راجر همین طوری نگه داره خودش رو جلوی رافا شانس خوبی خواهد داشت، اما با کمال احترام در هر صورت فیورت نخواهد بود...

8- برا من مهم تر از پیروزی بر رافا، ادامه ی تماشای جشنواره ی زیبایی های راجر در استرالیای امسال خواهد بود. اگر همین طوری ادامه بده و ببازه هم ناراحت کننده نیست...اصن ناراحت کننده نیست که راجر به رافا ببازه و رکورد «17» قابل دسترس تر بشه، ناراحت کننده این مساله هست که راجر در کورت باشه، اما «زیبا» نباشه...

9- اما داستان زیبایی ها حالا حالاها ادامه خواهد داشت...
منم عاشق این پست گذاشتناتم roger 4ever
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)