بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

30 خرداد - 12 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-25-2011, 11:04 PM   #311
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali #1 نمایش پست ها
خیلی عجیبه که شما جز فرار مغزها نمیشید با این هوش و زکاوت عالیتون و استدلال های بی نظیر
تبریک میگم به هوش و ذکاوت شما, از کجا فهمیدی؟
اتفاقا قصدشو دارم ولی تو ته صفم و دوستان با هوش و ذکاوتی جلوم ایستادن که من به گرد پاشون هم نمیرسم و نوبت به من نمی رسه
Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-25-2011, 11:09 PM   #312
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
تبریک میگم به هوش و ذکاوت شما, از کجا فهمیدی؟
اتفاقا قصدشو دارم ولی تو ته صفم و دوستان با هوش و ذکاوتی جلوم ایستادن که من به گرد پاشون هم نمیرسم و نوبت به من نمی رسه
ایشالله کی نوبتت میشه؟ اگه بری که من خودکشی می کنم . دیگه کسی نیست واسم تحلیل کنه از راجر
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-25-2011, 11:13 PM   #313
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali_asa1367 نمایش پست ها
سودرلینگ در آستانه حذف شدنه
دوست عزیز از اطلاع رسانی شما ممنونیم. با توجه به اینکه تمام نتایج مسابقات در حال انجام و مسابقات به تمام رسیده، در لینک اسکوربورد سایت به راحتی قابل دسترسه و طبق قراردادهای سایت، به اعلام نتایج و برد و باخت تک تک تنیس بازان نیازی نیست، لطف بفرمایید این جملات کوتاه را در قسمت ChatBox سایت که در امضای بنده و بالای صفحه مشاهده می فرمایید، مطرح کنید.

دوستان زیادی هستند که می خواهند از مطالب مفید داخل بخش ویمبلدون استفاده کنند اما تعداد صفحات و پست های زیاد اینچنینی واقعاً این دسته از کاربران را سر درگم می کند. ملاحظه می فرمایید که هنوز ویمبلدون به هفته ی دوم وارد نشده اما 312 پست و 32 صفحه در این تاپیک دیده می شه.

با پوزش فراوان از شما، تاپیک اصلی مسابقات، «چَت روم» نیست.

سپاسگزارم
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-25-2011, 11:14 PM   #314
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

دور سوم هم دقایقی پیش به پایان رسید و در یکی از زیباترین بازی های امسال نواک جوکوویچ در دیداری سخت موفق شد 3-1 مارکوس بگداتیس سخت کوش را شکست دهد. اما مهمترین حذف شده این دور - در کنار اندی رادیک که دیروز به فلسیانو لوپز باخت - رابین سودرلینگ سوئدی بود که در سه ست پیاپی بازی را به برنارد تومیچ (تامیک) 19 ساله واگذار کرد. این 2 تنها بازیکنانی از جمع 8 سید برتر بودند که از راه یابی به هفته دوم ویمبلدون باز ماندند. از دیگر نتایج مهم این دور می توان به پیروزی 3-0 لودرا مقابل لو ، برد 3-1 یوژنی در برابر آلماگرو ، شکست فرناندو گونزالز از جو ویلفرد سونگا و پیروزی دلپوترو در مقابل سیمون اشاره کرد.
فردا بازی ها برگزار نمی شوند و دور چهارم یا همان مرحله 1/8 نهایی از روز دوشنبه پیگیری خواهد شد.

بازی های مرحله 1/8 نهایی:

کوارتر 1 :

نادال - دلپوترو ، فیش - بردیچ

کوارتر 2 :

ماری - گاسکه ، لوپز - کوبوت

کوارتر 3 :

فرر - سونگا ، فدرر - یوژنی

کوارتر 4 :

تومیچ - مالیس ، جوکوویچ - لودرا

----------------------------------------------------------
fourth round fearless forecast

nadal in 5 (if injured : del potro in 4 (
berdych in 3
gasquet in 4
lopez in 4
tsonga in 5
federer in 3
tomic in 4
djokovic in 4
----------------------------------

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
3rd round fearless forecast : part 1

nadal in 3 A
del potro in 4 B
fish in 4 A
berdych in 3 A
murray in 4 A
gasquet in 5 C
monfils in 4 D
roddick in 3 F
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
3rd round fearless forecast : part 2
ferrer in 4 B
tsonga in 5 C
youzhny in 5 B
federer in 3 A
soderling in 4 F
malisse in 4 B
lu in 5 F
djokovic in 4 A

Third round grade : B
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-25-2011, 11:22 PM   #315
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali #1 نمایش پست ها
ایشالله کی نوبتت میشه؟ اگه بری که من خودکشی می کنم . دیگه کسی نیست واسم تحلیل کنه از راجر
آخه نفر جلوییم شمایی
شما باید بری که نوبت به من برسه رفیق

اما در مورد وضعیت روحی فدرر در بازی های رودررو با رافا
مگه غیر از اینه که فدرر از نظر روحی کم میاره و خیلی ارور میده؟
فینال رولند گاروش رو که هنوز یک ماه ازش نگذشته دوباره نگاه کن, فدرر 2-5 جلو افتاد و حتی setpoint داشت, همه گفتن کار تمومه که رافا جانانه برگشت و البته ارورهای وحشتناک فدرر هم خیلی کمکش کرد و رافا راحت تر از نوش جان کردن یک جام آبجو فدرر رو برد.
نوشته های طرفداران تعصبی فدرر رو پس از اون بازی بخون, از هر ده نفر, یازده نفرشون در مورد ضعف روحی فدرر در مقابل رافا داد سخن دادن.
بقیه بازی هاشون هم بدون سرسوزنی توفیر به همین صورته.
Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-25-2011, 11:31 PM   #316
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
آخه نفر جلوییم شمایی
شما باید بری که نوبت به من برسه رفیق

اما در مورد وضعیت روحی فدرر در بازی های رودررو با رافا
مگه غیر از اینه که فدرر از نظر روحی کم میاره و خیلی ارور میده؟
فینال رولند گاروش رو که هنوز یک ماه ازش نگذشته دوباره نگاه کن, فدرر 2-5 جلو افتاد و حتی setpoint داشت, همه گفتن کار تمومه که رافا جانانه برگشت و البته ارورهای وحشتناک فدرر هم خیلی کمکش کرد و رافا راحت تر از نوش جان کردن یک جام آبجو فدرر رو برد.
نوشته های طرفداران تعصبی فدرر رو پس از اون بازی بخون, از هر ده نفر, یازده نفرشون در مورد ضعف روحی فدرر در مقابل رافا داد سخن دادن.
بقیه بازی هاشون هم بدون سرسوزنی توفیر به همین صورته.
من خیلی وقته رفتم و برگشتم حالا نوبت شماست .
در ضمن در مورد وضعیت روحی خود منم گفتم راجر از نظر فشار روانی و روحی بازی رو واگذار کرد . ولی الان بحث ویمبلدون وسطه که شما پای رولند رو میاری وسط . فکرم چیز خوبیه واسه بعضی مواقع که اینجا چمنه و دیگه خبری از این ارورا نیس که رافا تاپ اسپسن بزنه رو بک راجر و توپ باونس بگیره و راجر ارور بده
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-26-2011, 12:37 AM   #317
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Cool Wimbledon Theme

آهنگ زيبا ويمبلدون...

• مطمئن هم نيستم كه اين تم اصلي ويمبلدون باشه چرا كه ممكنه تغييرات زيادي كرده باشه....براي همين چند تا گذاشتم.

Wimbledon Tennis(tennistalkers.com).rar

Wimby.rar

ESPNWimbledontennismusictheme.rar
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-26-2011, 07:24 AM   #318
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

دیروز، پس از چند روز بارانی که باعث می شد مسابقات زیادی کنسل شده و به روز بعد موکول شوند، نهایتاً تمامی دیدارهای برنامه ریزی شده به اتمام رسیدند و برای "اولین بار" فقط یک مسابقه دوبل، ناتمام ماند.

با توجه به 3 از 5 بودن مسابقات انفرادی و دوبل آقایان در ویمبلدون، مشاهده شد که در دو روز آخر، تعدادی از مسابقات دوبل آقایان به صورت 2 از 3 برگزار شوند و این موضوع باعث تعجب علاقه مندان پیگیر این بخش از مسابقات شد.

به دلیل کنسل شدن پی در پی مسابقات بخش دوبل آقایان به خاطر بارش باران و به جهت جلوگیری از طولانی شدن بیش از حد این دور، (به عنوان مثال بازی دور اول باب و مایک برایان، Seed اول مسابقات در بخش دوبل، چهار روز پشت سر هم کنسل شد تا بالاخره دیروز در "کورت 19" به انجام رسید!!) از سوی برگزار کنندگان تصمیم گرفته شد تا «فقط در دور اول مسابقات بخش دوبل آقایان»، بازی ها به صورت 2 از 3 ست برگزار گردند تا با اتمام دور اول، از دور دوم همان قانون همیشگی 3 از 5 بر مسابقات دوبل نیز اعمال شود.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-26-2011, 07:41 AM   #319
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
من از این سابین لیزیکی خیلی خوشم اومد، خیلی حال کردم وقتی نا لی رو حذفش کرد، اصلا باور کردنی نبود، داشت میباخت که یهویی بازی رو برگردوند
واقعا که بی ثباتی موج میزنه تو تنیس زنان، زووناروا به همین زودی حذف شد
امیدم به کویتوا و همین سابین لیزیکیه، البته سابین تا اینجاش هم خوب بوده
از طرف دیگر این MJMS واقعا بازیش چشم نوازه، حیف که سرویس اول خوب نداره وگرنه تنها بازیکن تنیس زنیه که به زیبایی سرو اند والی کار میکنه، البته معلوم بود که جلوی و ویلیامز با اون ریترن های وحشتناک کار به جایی نمیبره،ولی فوق العاده بود که چند از سرویس های سنگین ویلیامز رو با دراپ شات امتیاز میگرفت
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-26-2011, 09:03 AM   #320
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

• هنمن براي سرويس هاي نواك خوشحال است!او معتقد است پس از 12 ماه مشكل در سرويس او حالا آماده تر از هميشه به نظر مي رسد..."12 ماه پيش من نگراني واقعي در مورد سرويس جوكويچ داشتم..او بسيار دابل فولت مي كرد،اين يك مسئله فني است كه هنگامي كه او سرويس ميزد بازو و آرنج او بسيار پايين بود ولي الان او خيلي بهتر سرويس ميزند و بهتر از سال گذشته شده است و بيشتر براي اين است كه موقعيت دستش بهتر شده است...من بازي او را نگاه كردم و فكر ميكنم درصد سرويس اول او خيلي بالا است" هنمن گفت.
  • مطمئنن ناكام ترين فرد دهه اخير تنيس در ويمبلدون اندي راديك است ... چه بر سر اندي مي آيد...
  • از نه بازيكن آمريكا،فقط يك آمريكايي مانده!فقط فيش! Bogomolov معتقد است كه فيش هنوز هم خوب بازي ميكند..من فكر ميكنم او به خوبي مي تواند چرا كه او در چمن خوب است..اما من فكر ميكنم Ryan Harrison به خوبي كارش را انجام داد.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
آزارنکا , استوزر , برایان , بردیچ , تنیس , جوکوویچ , رادیک , زووناروا , زیمونیچ , سرنا , سودرلینگ , سونگا , شاراپووا , فدرر , لودرا , ماری , ملتزر , نادال , نستور , هانتوچووا , وزنیاکی , ویمبلدون , پتشنر , کویتووا , گرند اسلم

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)