بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-18-2011, 11:08 AM   #311
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
یعنی الان به نظر شما راجر در سال 2005 یا 2006 اگر به دلپترو یا جوکویچ( در سطحی که راجر رو بردن در گرنداسلم ) بازی میکرد...نتیجه مشابه رقم میخورد؟
نه فرشاد من منظورم این نیست!من کلی میگم..میگم جدا از اینکه خود بازیکن چطوره پرفورمنس طرف مقابلتم بسنج!!!مثلا من بت میگم اگه دلپونی 90٪سرویس اولش تو زمین باشه بریک کردنش کار حضرت فیله!!!!!شرایط مختلفه و نمیشه در موردش به همین راحتی صحبت کرد.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:21 AM   #312
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
نه فرشاد من منظورم این نیست!من کلی میگم..میگم جدا از اینکه خود بازیکن چطوره پرفورمنس طرف مقابلتم بسنج!!!مثلا من بت میگم اگه دلپونی 90٪سرویس اولش تو زمین باشه بریک کردنش کار حضرت فیله!!!!!شرایط مختلفه و نمیشه در موردش به همین راحتی صحبت کرد.
حرفت درست دوست عزیز کلا مقایسه کردن این مسایل اگر و اما های زیادی داره!
اینا نمیخوان یکم بازی های مردان رو نشون بدن؟ هرکی میزنی 2 تا زن دارن بازی میکنن و جیغ میکشن!
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:34 AM   #313
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
دوست عزیز مگر من گفتم داویدنکو در حد ماری . جوکویچ یا دلپترو هست؟!
داویدنکو هیچوقت در حد ماری یا جوکویچ نیست ...شاید در 2 ست در 1 بازی ببره اما در نهایت در حد اونها نیست!
بله قبول دارم 1 بازیکن باید همه رو ببره اگر میخواد کار خاصی انجام بده.
حرف من این بود که داویدنکو در زمان اوجش شبیه هیویت یا رادیک...میتونست رنک 1 باشه و اسلم هم ببره اما به دلیل هم بازی بودن با بازیکنی مثل راجر و رافا...نتونست خودش رو بیشتر از این نشون بده.در واقع بد شانس بود...
در مورد دلپترو و جوکیوچ هم دوست گرامی ...اونها بردن اما فراموش نکن که زمانی بردن که راجر در اوج نبود...اگر سال های اوج هردوی اونا به اوج راجر میخورد(شبیه داویدنکو) بعید میدونم چیزی گیر اونا میومد.نمیتونستن راجر رو ببرن و البته نبردن!..نمونش امریکا...3 سال طول کشید تا نواک بالاخره از سد راجر گذشت..به رافا باخت! این 1 نمونش هست...جوکویچ-ماری-دلپترو...کدومشون راجر رو در اوج در یک گرنداسلم بردن؟! همشون باختن داویدنکو هم شبیه اونها...
این 2 بازیکن (راجر و رافا) مانع بزرگین واسه بازیکنای دیگه..اگه این 2 نبودن الان بازیکنای بزرگ تر زیادی داشتیم.اینو من نمیگم خیلی از تنیس شناسان میگن که اخرینش هم یادمه محمد رضای عزیز در همین سایت گذاشت که اغاسی همینو گفته بود.
فرشاد جان من منظورت از تو اوج بودن متوجه نمیشم یعنی چون راجر تو استرلیا 2008 و us open 2009 باخت یعنی تو اوج نبود اتفاقا خیلیم تو اوج بود ولی نواک و خوان بهتر بودن بردنش.
دلیل نمیشه یه تنیسور میبره بگیم تو اوج بود میبازه بگیم تو اوج نبود
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:46 AM   #314
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jiji-federer نمایش پست ها
هرچی باشه نیکولای از نادال و خیلیایه دیگه بهترنه ولی قشنگتر بازی می کنه ولیاقتش جایگاهی بالاترازاینه که هست.ولی هیچ وقت نمی تونست رنک 1 باشه
داویدنکو از نادال بهتره؟
خیلی حرف خنده داری زدی
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:46 AM   #315
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
فرشاد جان من منظورت از تو اوج بودن متوجه نمیشم یعنی چون راجر تو استرلیا 2008 و us open 2009 باخت یعنی تو اوج نبود اتفاقا خیلیم تو اوج بود ولی نواک و خوان بهتر بودن بردنش.
دلیل نمیشه یه تنیسور میبره بگیم تو اوج بود میبازه بگیم تو اوج نبود
دوست من . من نمیدونم چرا انقدر سخت هست قبول این موضوع که اوج راجر 2004 تا 2008 بوده...شکی نیست که عالی بازی کرده سالهای دیگه رو اما اوج این بازیکن 2004 تا 08 هست! قبولش سخته چون راجر 2009 هم عالی بازی کرده! اگر شما 2005-06 رو ببینین متوجه اوجی که من میگم میشین! که البته الان راجر از همیشه نزدیک تر هست به اون اوج!! ( از ویمبلدون پارسال داره نزدیک و نزدیک تر میشه)
نه منظورم این نیست تو اوج نبود و باخت! عالی بازی کرد و باخت( به هزار دلیل ) یکیش هم عالی بودنه دلپترو و جوکویچ بود..اما به نظر شخصی بنده اوج راجر یعنی همون سال هایی که خدمتت گفتم از سد جوکویچ و دلپترو ( در سطحی که راجر رو بردن) میگذشت! الانم به نظرم بازی کنن میبره چون به روزهای اوجش برگشته
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:54 AM   #316
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

نقل قول:
دوست من . من نمیدونم چرا انقدر سخت هست قبول این موضوع که اوج راجر 2004 تا 2008 بوده...شکی نیست که عالی بازی کرده سالهای دیگه رو اما اوج این بازیکن 2004 تا 08 هست! قبولش سخته چون راجر 2009 هم عالی بازی کرده! اگر شما 2005-06 رو ببینین متوجه اوجی که من میگم میشین! که البته الان راجر از همیشه نزدیک تر هست به اون اوج!! ( از ویمبلدون پارسال داره نزدیک و نزدیک تر میشه)
نه منظورم این نیست تو اوج نبود و باخت! عالی بازی کرد و باخت( به هزار دلیل ) یکیش هم عالی بودنه دلپترو و جوکویچ بود..اما به نظر شخصی بنده اوج راجر یعنی همون سال هایی که خدمتت گفتم از سد جوکویچ و دلپترو ( در سطحی که راجر رو بردن) میگذشت! الانم به نظرم بازی کنن میبره چون به روزهای اوجش برگشته
پس به امید دیدار نواک وراجر تو نیمه نهایی
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 11:58 AM   #317
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

برد دل پترو و بازگشت اين شماره 1 آينده جهان رو به همه طرفداراش تبريك ميگم اگه كسي تو خاك جلوي نادال بتونه بايسته بنظرمن اون يك نفر خوانه .
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 12:04 PM   #318
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

دم كلايسترز گرم در دو ست دينارا رو بيگل كرد .
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 12:12 PM   #319
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
از الان به بعد هم ببینید ، ولی اطلاعات غلط به کاربرها ندید . چون به هیچ عنوان بازیهای دوم و سوم در Day Session ساعت برگزاریشون مشخص نیست و کاملا به بازیهای قبل بستگی داره.میتونید خودتون امشب چک کنید .
هیچ چیز معتبر تر از سایت رسمی مسابقات نیست که ساعت خاصی رو برای بازی دوم و سوم مشخص نکرده ! فقط نوشته از ساعت 11 به وقت محلی بازی اول شروع میشه و بدنبالش بازیهای بعد.

http://www.australianopen.com/en_AU/..._schedule7.pdf

این شما نیستی که صحیح یا غلط بودن حرف منو تشخیص میدی، این شواهدیه که تاحالا

وجود داشته و نشون داده بازی قبلی اگه زودتر تموم بشه بازی بعدی سرساعت مقرر برگزار میشه.

الانم دارم میگم بازی فردا فدرر-سیمون طبق اعلام رسمی 1:30 به وقت تهران برگزار میشه.

چیه ؟ دوباره کل کل خونت کم شده؟ کلا آدم بیکاری هستی ! از خروس خون تا بوق سگ میای تو سایت ببینی کی به کی چی میگه بپری وسط !

دفعه قبلی داشتم با علیرضا مورای بحث میکردم و گفتم بیشتر باختای فدرر به مورای مربوط به سال2008 بوده که پریدی وسط گفتی نه سال 2009 !!!! که بهت اثبات کردمو کنف شدی !

ای سریم باز یه چیزی گفتم اومدی گفتی نه دقیقا معلوم نیست کی برگزار میشه که بازم ... !!!

هنوزم که چندروزی بیشتر از کل کل تاریخیت(!) نمی گذره که اعصاب همه رو خرد کرده بود!

مجبور نیستی هرکی هرچی میگه بپری وسط و فکر کنی عقل کلی یا اطلاعات صحیح اونچیزیه که تو میگی !

دیگه بحثی بات ندارم !

ویرایش توسط pouriya.alex : 01-18-2011 در ساعت 12:26 PM
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-18-2011, 12:26 PM   #320
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

خوان چه فورهنهایی میزد
مثل پتک بود

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)