|
مسابقات تنيس BNP Paribas Open |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
03-16-2009, 08:48 AM | #21 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب و فردا صبح(دوشنبه و بامداد سه شنبه) [highlight=#ffffbf]به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 [/highlight][32] P Mathieu (FRA) vs [4] A Murray (GBR) - ATP Not Before 23:30 [13] J Blake (USA) vs [17] F Gonzalez (CHI) - ATP [5] A Ivanovic (SRB) vs [31] G Dulko (ARG) - WTA [highlight=#ffffbf][27] I Karlovic (CRO) vs [2] R Federer (SUI) - ATP[/highlight] Not Before 6:00 AM [30] D Hantuchova (SVK) vs [Q] P Cetkovska (CZE) - WTA Not Before 7:30 AM [22] I Andreev (RUS) vs [11] J Tsonga (FRA) - ATP [highlight=#ffffbf] STADIUM 2 start 21:30 [/highlight][7] A Radwanska (POL) vs [25] A Wozniak (CAN) - WTA [Q] A Haynes (USA) vs [12] F Pennetta (ITA) - WTA [23] R Gasquet (FRA) vs [10] F Verdasco (ESP) - ATP [8] G Simon (FRA) vs I Ljubicic (CRO) - ATP [15] T Robredo (ESP) vs [19] M Cilic (CRO) - ATP [highlight=#ffffbf] STADIUM 3 start 21:30 [/highlight]
P Kohlschreiber (GER) vs N Lapentti (ECU) - ATP N Llagostera Vives (ESP) vs [21] A Kleybanova (RUS) - WTA Not Before 1:00 AM M Llodra (FRA) / R Stepanek (CZE) vs M Fish (USA) / A Roddick (USA) - ATP V Dushevina (RUS) vs [23] S Bammer (AUT) - WTA [3] M Bhupathi (IND) / M Knowles (BAH) vs M Mirnyi (BLR) / A Ram (ISR) or M Damm (CZE) / R Lindstedt (SWE) - ATP |
03-16-2009, 04:37 PM | #22 |
Member
تاریخ عضویت: Feb 2009
پستها: 44
سپاس: 0
در 2 پست 4 بار سپاسگزاری شده
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
21:30Paul-Henri Mathieu - France-- : --Andy Murray - United Kingdom 21:30Philipp Kohlschreiber - Germany-- : --Nicolas Lapentti - Ecuador 23:30James Blake - United States-- : --Fernando Gonzalez - Chile Tuesday 17 Mar 2009 0:30Richard Gasquet - France-- : --Fernando Verdasco - Spain 2:00Gilles Simon - France-- : --Ivan Ljubicic - Croatia 2:31Ivo Karlovic - Croatia-- : --Roger Federer - Switzerland 3:30Tommy Robredo - Spain-- : --Marin Cilic - Croatia 7:30Igor Andreev - Russia-- : --Jo-Wilfried Tsonga - France
|
03-16-2009, 04:38 PM | #23 |
Member
تاریخ عضویت: Feb 2009
پستها: 44
سپاس: 0
در 2 پست 4 بار سپاسگزاری شده
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
لیست بالا به وقت ایران هستند
|
03-17-2009, 09:01 AM | #24 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب سه شنبه و بامداد فردا به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 [4] V Zvonareva (RUS) vs N Li (CHN) - WTA Not Before 23:30 [highlight=#ffff80][3] N Djokovic (SRB) vs T Haas (GER) - ATP[/highlight] [1] D Safina (RUS) vs J Craybas (USA) - WTA [highlight=#ffff80][1] R Nadal (ESP) vs [26] D Tursunov (RUS) - ATP[/highlight] Not Before 6:00 AM [31] N Kiefer (GER) vs [7] A Roddick (USA) - ATP Not Before 7:30 AM [5] A Ivanovic (SRB) vs [12] F Pennetta (ITA) - WTA STADIUM 2 start 21:30 [9] C Wozniacki (DEN) vs [WC] U Radwanska (POL) - WTA Not Before 23:30 [30] J Melzer (AUT) vs [6] J Del Potro (ARG) - ATP [WC] J Isner (USA) vs [24] M Safin (RUS) - ATP S Querrey (USA) vs [16] S Wawrinka (SUI) - ATP [12] D Ferrer (ESP) vs J Chardy (FRA) - ATP [1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) vs [WC] M Lopez (ESP) / R Nadal (ESP) - ATP - After Suitable Rest STADIUM 3 start 23:30
S Peer (ISR) vs [8] V Azarenka (BLR) - WTA V Troicki (SRB) vs [14] D Nalbandian (ARG) - ATP [7] A Radwanska (POL) vs [22] A Szavay (HUN) - WTA [23] S Bammer (AUT) vs [30] D Hantuchova (SVK) or [Q] P Cetkovska (CZE) - WTA |
03-17-2009, 02:24 PM | #25 |
Member
تاریخ عضویت: Feb 2009
پستها: 44
سپاس: 0
در 2 پست 4 بار سپاسگزاری شده
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
23:30Novak Djokovic - Serbia-- : --Tommy Haas - GermanySport 1 HungaryAljazeera Sport 2Eurosport DeutschlandRTS 2Sport 1 RomSport Klub (Croatia)super tennis23:30Jurgen Melzer - Austria-- : --Juan Martin Del Potro - Argentina Wednesday 18 Mar 2009 1:00Viktor Troicki - Serbia-- : --David Nalbandian - Argentina 1:00John Isner - United States-- : --Marat Safin - Russia 1:30Rafael Nadal - Spain-- : --Dmitry Tursunov - RussiaSport 1 HungaryAljazeera Sport 2Eurosport DeutschlandSport 1 RomSport Klub (Croatia)super tennis1:30Sam Querry - United States-- : --Stanislas Wawrinka - Switzerland 3:00David Ferrer - Spain-- : --Jeremie Chardy - France 6:00Nicolas Kiefer - Germany-- : --Andy Roddick - United StatesAljazeera Sport 2
|
03-18-2009, 10:56 AM | #26 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب چهارشنبه و بامداد فردا به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 [4] V Zvonareva (RUS) vs [9] C Wozniacki (DEN) - WTA Not Before 23:30 [highlight=#ffff80][17] F Gonzalez (CHI) vs [2] R Federer (SUI) - ATP[/highlight] [highlight=#ffff80][3] N Djokovic (SRB) vs [16] S Wawrinka (SUI) - ATP[/highlight] [12] D Ferrer (ESP) vs [7] A Roddick (USA) - ATP Not Before 6:00 AM [1] D Safina (RUS) vs [8] V Azarenka (BLR) - WTA Not Before 7:30 AM [highlight=#ffff80][1] R Nadal (ESP) vs [14] D Nalbandian (ARG) - ATP[/highlight] STADIUM 2 start 21:30 P Kohlschreiber (GER) vs [10] F Verdasco (ESP) - ATP [15] T Robredo (ESP) vs [4] A Murray (GBR) - ATP I Ljubicic (CRO) vs [22] I Andreev (RUS) - ATP [WC] J Isner (USA) vs [6] J Del Potro (ARG) - ATP Not Before 4:30 AM F Gonzalez (CHI) / T Robredo (ESP) vs R Gasquet (FRA) / S Wawrinka (SUI) - ATP STADIUM 3 start 00:30 AM
A Kleybanova (RUS) / M Niculescu (ROU) vs [7] M Kirilenko (RUS) / F Pennetta (ITA) - WTA [6] N Llagostera Vives (ESP) / M Martinez Sanchez (ESP) vs [WC] B Mattek-Sands (USA) / M Washington (USA) - WTA |
03-19-2009, 12:19 PM | #27 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب پنج شنبه و بامداد فردا به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 [7] A Radwanska (POL) vs A Pavlyuchenkova (RUS) - WTA Not Before 23:30 I Ljubicic (CRO) vs [4] A Murray (GBR) - ATP Not Before 1:00 AM [5] A Ivanovic (SRB) vs [23] S Bammer (AUT) - WTA M Fish (USA) / A Roddick (USA) vs J Del Potro (ARG) / D Nalbandian (ARG) - ATP Not Before 6:00 AM [highlight=#ffff40][10] F Verdasco (ESP) vs [2] R Federer (SUI) - ATP[/highlight] [1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) vs [5] M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) - ATP STADIUM 2 start 00:30 AM
[7] M Kirilenko (RUS) / F Pennetta (ITA) vs V Azarenka (BLR) / V Zvonareva (RUS) - WTA M Mirnyi (BLR) / A Ram (ISR) vs R Hutchins (GBR) / A Murray (GBR) - ATP - After Suitable Rest |
03-20-2009, 08:06 AM | #28 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب جمعه و بامداد شنبه به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 G Dulko (ARG) / S Peer (ISR) vs [6] N Llagostera Vives (ESP) / M Martinez Sanchez (ESP) - WTA Not Before 23:30 [8] V Azarenka (BLR) vs [4] V Zvonareva (RUS) - WTA Not Before 1:30 AM [highlight=#ffff80][3] N Djokovic (SRB) vs [7] A Roddick (USA) - ATP[/highlight] [highlight=#ffff40][1] R Nadal (ESP) vs [6] J Del Potro (ARG) - ATP[/highlight] Not Before 6:00 AM [highlight=#ffffbf][5] A Ivanovic (SRB) vs A Pavlyuchenkova (RUS) - WTA[/highlight] [1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) or [5] M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) vs M Mirnyi (BLR) / A Ram (ISR) or R Hutchins (GBR) / A Murray (GBR) - ATP STADIUM 2 start 3:30 AM
M Fish (USA) / A Roddick (USA) vs R Gasquet (FRA) / S Wawrinka (SUI) - ATP - After Suitable Rest |
03-21-2009, 08:42 AM | #29 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب شنبه
به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 V Azarenka (BLR) / V Zvonareva (RUS) vs G Dulko (ARG) / S Peer (ISR) - WTA DOUBLES FINAL Not Before 23:30 [highlight=#ffff40][4] A Murray (GBR) vs [2] R Federer (SUI) - ATP[/highlight] [highlight=#ffff40] [1] R Nadal (ESP) vs [7] A Roddick (USA) - ATP[/highlight] M Mirnyi (BLR) / A Ram (ISR) vs M Fish (USA) / A Roddick (USA) - ATP DOUBLES FINAL |
03-22-2009, 07:18 AM | #30 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
ديدارهاي دور نيمه نهايي مردان انجام شد و اندي موري با شكت راجر فدرر (63 ، 46 ، 61) به فينال راه يافت از ان طرف هم رافائل نادال با شكست اندي راديك با نتيجه (64 ، 76) به فينال راه يافت. برنامه دو فينال زنان و مردان به اين ترتيب است.
(به وقت ايران) امشب يكشنبه و بامداد دوشنبه ديدار فينال زنان
22:30 23:30 به وقت جديد ايران V Zvonareva vs A Ivanovic ديدار فينال مردان 00:30 بامداد 1:30 به وقت جديد ايران R Nadal vs A Murray |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|
موضوعات مشابه | ||||
موضوع | نویسنده موضوع | انجمن | پاسخ ها | آخرين نوشته |
معرفي و اعلام برنامه مسابقات مسترز مايمي | Mohammad | مسابقات تنيس Sony Ericsson Open | 20 | 04-05-2009 11:06 PM |
معرفي و اعلام برنامه/ قهرمان: Novak Djokovic | Mohammad | مسابقات DUBAI TENNIS CH'SHIP دوبی | 7 | 02-28-2009 11:52 PM |
معرفي و اعلام برنامه/ قهرمان: Jo Tsonga | Mohammad | (SA Tennis Open) مسابقات آزاد آفريقاي جنوبي | 1 | 02-09-2009 12:23 PM |
پخش زنده و اعلام برنامه مسابقات Kooyong | Mohammad | تورنمنتهای نمایشی و ملی | 9 | 01-17-2009 05:00 PM |