|
آزاد امریکا (US Open) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
09-04-2014, 02:49 PM | #21 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ 13 شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران: U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day 11: Thursday, September 4, 2014 Arthur Ashe Stadium — From 8:30 PM IRDT i1. Men's Doubles — Semi-Finals Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Scott Lipsky (USA)/Rajeev Ram (USA)i Not Before 10:00 PM IRDT i2. Men's Singles — Quarter-Finals Tomas Berdych (CZE)[6] vs. Marin Cilic (CRO)[14]i Night Session — From 3:30 AM (Friday) IRDT i1. Exhibition Doubles James Blake (USA)/John McEnroe (USA) vs. Jim Courier (USA)/Mats Wilander (SWE)i Not Before 4:30 AM (Friday) IRDT i2. Men's Singles — Quarter-Finals Gael Monfils (FRA)[20] vs. Roger Federer (SUI)[2]i Louis Armstrong Stadium — From 7:30 PM IRDT i1. Women's Doubles — Semi-Finals Ekaterina Makarova (RUS)[4]/Elena Vesnina (RUS)[4] vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)i Not Before 9:00 PM IRDT i2. Men's Doubles — Semi-Finals Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4] vs. Marcel Granollers (ESP)[11]/Marc Lopez (ESP)[11]i Not Before 10:30 PM IRDT i3. Women's Doubles — Semi-Finals Martina Hingis (SUI)/Flavia Pennetta (ITA) vs. Cara Black (ZIM)[3]/Sania Mirza (IND)[3]i i4. Wheelchair Men's Singles — Quarter-Finals Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Michael Jeremiasz (FRA)i Court 7 — From 7:30 PM IRDT i1. Junior Boys' Singles — Round 3 Omar Jasika (AUS) vs. Jared Donaldson (USA)[3]i i2. Junior Girls' Singles — Round 3 Jil Belen Teichmann (SUI)[6] vs. Caroline Dolehide (USA)i Not Before 11:30 PM IRDT i3. Women's Champions Doubles — Semi-Finals Tracy Austin (USA)/Gigi Fernandez (USA) vs. Lindsay Davenport (USA)/Mary Joe Fernandez (USA)i i4. Women's Champions Doubles — Semi-Finals Iva Majoli (CRO)/Chanda Rubin (USA) vs. Martina Navratilova (USA)/Jana Novotna (CZE)i i5. Men's Champions Doubles Michael Chang (USA)/Mark Philippoussis (AUS) vs. Pat Cash (AUS)/Todd Martin (USA)i Court 11 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles Lucas Sithole (RSA) vs. David Wagner (USA)i i2. Wheelchair Women's Singles — Quarter-Finals Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Sharon Walraven (NED)i i3. Wheelchair Men's Singles — Quarter-Finals Joachim Gerard (BEL) vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i i4. Wheelchair Women's Singles — Quarter-Finals Kgothatso Montjane (RSA) vs. Aniek Van Koot (NED)[2]i i5. Wheelchair Men's Singles — Quarter-Finals Nicolas Peifer (FRA) vs. Maikel Scheffers (NED)i Court 13 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles Andrew Lapthorne (GBR) vs. Nicholas Taylor (USA)i i2. Wheelchair Women's Singles — Quarter-Finals Jiske Griffioen (NED) vs. Sabine Ellerbrock (GER)i i3. Wheelchair Men's Singles — Quarter-Finals Gustavo Fernandez (ARG) vs. Gordon Reid (GBR)i i4. Wheelchair Women's Singles — Quarter-Finals Marjolein Buis (NED) vs. Jordanne Whiley (GBR)i Court 17 — From 7:30 PM IRDT i1. Junior Boys' Singles — Round 3 Marcelo Zormann (BRA)[9] vs. Francis Tiafoe (USA)[6]i i2. Junior Girls' Singles — Round 3 Vera Lapko (BLR) vs. Tornado Alicia Black (USA)[4]i Not Before 11:30 PM IRDT i3. Men's Champions Doubles John McEnroe (USA)/Patrick McEnroe (USA) vs. Henri Leconte (FRA)/Mats Wilander (SWE)i |
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
09-05-2014, 07:13 PM | #22 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 14 شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران: U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day Twelve: Friday, September 5, 2014 Arthur Ashe Stadium — From 9:00 PM IRDT i1. Mixed Doubles — Final Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Abigail Spears (USA)/Santiago Gonzalez (MEX)i Not Before 10:15 PM IRDT i2. Women's Singles — Semi-Finals Shuai Peng (CHN) vs. Caroline Wozniacki (DEN)[10]i Not Before 12:15 AM (Saturday) IRDT i3. Women's Singles — Semi-Finals Serena Williams (USA)[1] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[17]i Court 4 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles David Wagner (USA) vs. Nicholas Taylor (USA)i i2. Wheelchair Women's Singles — Semi-Finals Marjolein Buis (NED) vs. Aniek Van Koot (NED)[2]i i3. Wheelchair Men's Singles — Semi-Finals Gustavo Fernandez (ARG) vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i i4. Wheelchair Women's Doubles — Semi-Finals Marjolein Buis (NED)/Sharon Walraven (NED) vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i i5. Wheelchair Men's Doubles — Semi-Finals Michael Jeremiasz (FRA)/Nicolas Peifer (FRA) vs. Gordon Reid (GBR)[2]/Maikel Scheffers (NED)[2]i Court 5 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles Lucas Sithole (RSA) vs. Andrew Lapthorne (GBR)i i2. Wheelchair Women's Singles — Semi-Finals Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)i i3. Wheelchair Men's Singles — Semi-Finals Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Nicolas Peifer (FRA)i i4. Wheelchair Women's Doubles — Semi-Finals Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Sabine Ellerbrock (GER)/Kgothatso Montjane (RSA)i i5. Wheelchair Men's Doubles — Semi-Finals Stephane Houdet (FRA)[1]/Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Gustavo Fernandez (ARG)/Joachim Gerard (BEL)i |
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
09-06-2014, 02:19 PM | #23 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز سیزدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 15 شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران: U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day Thirteen: Saturday, September 6, 2014 Arthur Ashe Stadium — From 8:30 PM IRDT i1. Men's Singles — Semi-Finals Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Kei Nishikori (JPN)[10]i Not Before 10:00 PM IRDT i2. Men's Singles — Semi-Finals Marin Cilic (CRO)[14] vs. Roger Federer (SUI)[2]i Not Before 11:30 PM IRDT i3. Women's Doubles — Final Martina Hingis (SUI)/Flavia Pennetta (ITA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[4]/Elena Vesnina (RUS)[4]i Court 5 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles Lucas Sithole (RSA) vs. Nicholas Taylor (USA)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Women's Collegiate Invitational — Final Jamie Loeb (USA)[1] vs. Julia Elbaba (USA)i i3. Men's Collegiate Invitational — Final Marcos Giron (USA)[1] vs. Peter Kobelt (USA)i Court 7 — From 7:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles Andrew Lapthorne (GBR) vs. David Wagner (USA)i i2. Wheelchair Women's Doubles — Final Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i i3. Wheelchair Men's Doubles — Final T.B.D vs. T.B.D Court 11 — From 7:30 PM IRDT i1. Junior Girls' Singles — Semi-Finals Katerina Stewart (USA) vs. Anhelina Kalinina (UKR)[9]i i2. Junior Boys' Singles — Semi-Finals Omar Jasika (AUS) vs. Jan Choinski (GER)i Not Before 12:30 AM (Sunday) IRDT i3. Women's Champions Doubles — Final Martina Navratilova (USA)/Jana Novotna (CZE) vs. Tracy Austin (USA)/Gigi Fernandez (USA)i i4. Wheelchair Quad Doubles — Final Nicholas Taylor (USA)/David Wagner (USA) vs. Andrew Lapthorne (GBR)/Lucas Sithole (RSA)i Court 17 — From 7:30 PM IRDT i1. Junior Girls' Singles — Semi-Finals Caroline Dolehide (USA) vs. Marie Bouzkova (CZE)i i2. Junior Boys' Singles — Semi-Finals Francis Tiafoe (USA)[6] vs. Quentin Halys (FRA)[5]i i3. Junior Girls' Doubles — Final Ipek Soylu (TUR)[6]/Jil Belen Teichmann (SUI)[6] vs. Vera Lapko (BLR)/Tereza Mihalikova (SVK)i i4. Junior Boys' Doubles — Final Rafael Matos (BRA)/Joao Menezes (BRA) vs. Omar Jasika (AUS)[6]/Naoki Nakagawa (JPN)[6]i |
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
09-06-2014, 02:32 PM | #24 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
کدهای کانال ESPN Caribbean که در ماهـوارهی Telstar 12 به شکل رایگان مسابقات گرند اسلم آزاد امریکا را پخش میکند، به همراه کد تازه کانال USRSC Europe HD در ماهـوارهی Eutelsat 10A تغییر کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرکانس کانالها و تغییرات مربوط به کدها، لطفاً به پست شماره سه همین تاپیک مراجعه بفرمایید. |
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
09-07-2014, 04:55 PM | #25 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهاردهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ 16 شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران: U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day Fourteen: Sunday, September 7, 2014 Arthur Ashe Stadium — From 9:00 PM IRDT i1. Men's Doubles — Final Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Marcel Granollers (ESP)[11]/Marc Lopez (ESP)[11]i Not Before 1:00 AM (Monday) IRDT i2. Women's Singles — Final Serena Williams (USA)[1] vs. Caroline Wozniacki (DEN)[10]i Court 11 — From 8:30 PM IRDT i1. Wheelchair Quad Singles David Wagner (USA) vs. Andrew Lapthorne (GBR)i Not Before 10:30 PM IRDT i2. Men's Champions Doubles Pat Cash (AUS)/Todd Martin (USA) vs. John McEnroe (USA)/Patrick McEnroe (USA)i i3. Wheelchair Women's Singles — Final Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Aniek Van Koot (NED)[2]i i4. Wheelchair Men's Singles — Final Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Gustavo Fernandez (ARG)i Court 17 — From 8:30 PM IRDT i1. Junior Girls' Singles — Final Anhelina Kalinina (UKR)[9] vs. Marie Bouzkova (CZE)i i2. Junior Boys' Singles — Final Quentin Halys (FRA)[5] vs. Omar Jasika (AUS)i |
09-08-2014, 07:07 PM | #26 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز پانزدهـم و پایانی » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ 17 شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران: U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day Fifteen: Monday, September 8, 2014 Arthur Ashe Stadium — From 1:30 AM (Tuesday) IRDT Men's Singles — Final i[10] Kei Nishikori (JPN) vs. [14] Marin Cilic (CRO)i |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|