|
ویمبلدون (Wimbledon) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
07-07-2015, 06:06 AM | #21 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز هشتـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ 16 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 8: TUESDAY, 7th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Maria Sharapova (RUS)[4] vs. Coco Vandeweghe (USA)i i2. Serena Williams (USA)[1] vs. Victoria Azarenka (BLR)[23]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Kevin Anderson (RSA)[14] To Finish 67(6) 67(6) 61 64 i2. Garbine Muguruza (ESP)[20] vs. Timea Bacsinszky (SUI)[15]i i3. Madison Keys (USA)[21] vs. Agnieszka Radwanska (POL)[13]i NO.2 COURT — From 3:15 PM IRDT i1. Artem Sitak (NZL)/Anastasia Rodionova (AUS) vs. Leander Paes (IND)[7]/Martina Hingis (SUI)[7]i Not Before 5:00 PM IRDT i2. Alexander Peya (AUT)[8]/Bruno Soares (BRA)[8] vs. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13]i i3. Jeremy Bates (GBR)/Chris Wilkinson (GBR) vs. Guy Forget (FRA)/Cedric Pioline (FRA)i i4. Marin Draganja (CRO)/Ana Konjuh (CRO) vs. Bruno Soares (BRA)[2]/Sania Mirza (IND)[2]i NO.3 COURT — From 3:15 PM IRDT i1. Joakim Nystrom (SWE)/Mikael Pernfors (SWE) vs. Richard Leach (USA)/Patrick McEnroe (USA)i i2. Greg Rusedski (GBR)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Richard Krajicek (NED)/Mark Petchey (GBR)i i3. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4] vs. Marcin Matkowski (POL)[7]/Nenad Zimonjic (SRB)[7]i COURT 12 — From 3:15 PM IRDT i1. Magdalena Maleeva (BUL)/Rennae Stubbs (AUS) vs. Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT)i i2. Andrew Castle (GBR)/Jeff Tarango (USA) vs. Jacco Eltingh (NED)/Paul Haarhuis (NED)i i3. Jamie Delgado (GBR)/Thomas Enqvist (SWE) vs. Goran Ivanisevic (CRO)/Ivan Ljubicic (CRO)i i4. Alexander Peya (AUT)[5]/Timea Babos (HUN)[5] vs. Oliver Marach (AUT)/Olga Savchuk (UKR)i i5. Justin Gimelstob (USA)/Ross Hutchins (GBR) vs. Jonas Bjorkman (SWE)[2]/Thomas Johansson (SWE)[2]i COURT 18 — From 3:15 PM IRDT i1. Andrea Jaeger (USA)/Andrea Temesvari (HUN) vs. Chanda Rubin (USA)/Sandrine Testud (FRA)i i2. Marion Bartoli (FRA)/Iva Majoli (CRO) vs. Martina Navratilova (USA)/Selima Sfar (TUN)i i3. Albert Costa (ESP)[1]/Fernando Gonzalez (CHI)[1] vs. Wayne Ferreira (RSA)/Sebastien Grosjean (FRA)i i4. Lindsay Davenport (USA)/Mary Joe Fernandez (USA) vs. Tracy Austin (USA)/Helena Sukova (CZE)i To be Arranged Matches — ALL Not Before 7:30 PM IRDT i1. Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Rohan Bopanna (IND)[9]/Florin Mergea (ROU)[9]i i2. Jonathan Erlich (ISR)/Philipp Petzschner (GER) vs. Ivan Dodig (CRO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i i3. Juan-Sebastian Cabal (COL)[9]/Cara Black (ZIM)[9] vs. Daniel Nestor (CAN)[8]/Kristina Mladenovic (FRA)[8]i i4. Mansour Bahrami (IRN)/Henri Leconte (FRA) vs. Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS)i |
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-08-2015, 05:15 AM | #22 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز نهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ 17 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 9: WEDNESDAY, 8th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Vasek Pospisil (CAN) vs. Andy Murray (GBR)[3]i i2. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Marin Cilic (CRO)[9]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Gilles Simon (FRA)[12] vs. Roger Federer (SUI)[2]i i2. Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Richard Gasquet (FRA)[21]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Rick Leach (USA)/Patrick McEnroe (USA) vs. Jeremy Bates (GBR)/Chris Wilkinson (GBR)i Not Before 4:00 PM IRDT i2. Cara Black (ZIM)/Lisa Raymond (USA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i i3. Magdalena Maleeva (BUL)/Rennae Stubbs (AUS) vs. Chanda Rubin (USA)/Sandrine Testud (FRA)i i4. Marcin Matkowski (POL)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Lukasz Kubot (POL)[16]/Andrea Hlavackova (CZE)[16]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Bethanie Mattek-Sands (USA)[3]/Lucie Safarova (CZE)[3] vs. Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5]i i2. Marion Bartoli (FRA)/Iva Majoli (CRO) vs. Lindsay Davenport (USA)/Mary Joe Fernandez (USA)i i3. Mike Bryan (USA)[1]/Bethanie Mattek-Sands (USA)[1] vs. Michael Venus (NZL)/Raluca Olaru (ROU)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Tracy Austin (USA)/Helena Sukova (CZE) vs. Martina Navratilova (USA)/Selima Sfar (TUN)i i2. Robert Lindstedt (SWE)/Anabel Medina Garrigues (ESP) vs. Nenad Zimonjic (SRB)/Jarmila Gajdosova (AUS)i i3. Horia Tecau (ROU)[6]/Katarina Srebotnik (SLO)[6] vs. Raven Klaasen (RSA)[10]/Raquel Kops-Jones (USA)[10]i i4. Jamie Delgado (GBR)/Thomas Enqvist (SWE) vs. Justin Gimelstob (USA)/Ross Hutchins (GBR)i To be Arranged Matches — Not Before 9:00 PM IRDT i1. Martina Hingis (SUI)[1]/Sania Mirza (IND)[1] vs. Casey Dellacqua (AUS)[9]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[9]i i2. Su-Wei Hsieh (TPE)[7]/Flavia Pennetta (ITA)[7] vs. Timea Babos (HUN)[4]/Kristina Mladenovic (FRA)[4]i Not Before 9:30 PM IRDT i3. Wayne Ferreira (RSA)/Sebastien Grosjean (FRA) vs. Richard Krajicek (NED)/Mark Petchey (GBR)i |
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-08-2015, 05:52 PM | #23 |
Junior Member
تاریخ عضویت: Apr 2013
پستها: 4
سپاس: 0
در 2 پست 3 بار سپاسگزاری شده
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
می خواستم بدونم نحوه ی پخش امتازات بین بازیکن ها چطوره...نفر اول و دوم کسایی که بالا اومدن و ...
|
07-08-2015, 06:42 PM | #24 | |
Disciplinary Committee Chairman
تاریخ عضویت: Dec 2010
پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/
جو-ویلفرید زانگا/
تامی هاس/
استن واورینکا/
اندی مارِی/
تامی روبردو/
ژیل سیمون/
فرناندو ورداسکو/
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
نقل قول:
|
|
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-08-2015, 07:00 PM | #25 |
Rafa's Fan
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
هک شدن پکیج AFN آمریکا روی ماهواره Eutelsat 9A با تزریق آخرین نسخه ی نرم افزار رسیور Premium HD 10500 ... یعنی تماشای تمام گرنداسلم های تنیس و بسیار از رویدادهای ورزشی دیگر به صورت رایگان و HD و با گزارش انگلیسی (لهجه ی آمریکایی) ... رویای بسیار از دوستداران ورزش بالاخص تنیس ... با سپاس فراوان از پاور عزیز بابت اطلاع رسانی و راهنمایی ...
|
07-09-2015, 08:34 AM | #26 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ 18 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 10: THURSDAY, 9th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Garbine Muguruza (ESP)[20] vs. Agnieszka Radwanska (POL)[13]i i2. Serena Williams (USA)[1] vs. Maria Sharapova (RUS)[4]i i3. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13] vs. Jonathan Erlich (ISR)/Philipp Petzschner (GER)i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Jamie Delgado (GBR)/Thomas Enqvist (SWE)i i2. Mike Bryan (USA)[1]/Bethanie Mattek-Sands (USA)[1] vs. Daniel Nestor (CAN)[8]/Kristina Mladenovic (FRA)[8]i i3. Marcin Matkowski (POL)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Leander Paes (IND)[7]/Martina Hingis (SUI)[7]i i4. Goran Ivanisevic (CRO)/Ivan Ljubicic (CRO) vs. Justin Gimelstob (USA)/Ross Hutchins (GBR)i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Rohan Bopanna (IND)[9]/Florin Mergea (ROU)[9] vs. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4]i i2. Alexander Peya (AUT)[5]/Timea Babos (HUN)[5] vs. Bruno Soares (BRA)[2]/Sania Mirza (IND)[2]i i3. Horia Tecau (ROU)[6]/Katarina Srebotnik (SLO)[6] vs. Robert Lindstedt (SWE)/Anabel Medina Garrigues (ESP)i i4. Wayne Ferreira (RSA)/Sebastien Grosjean (FRA) vs. Jamie Baker (GBR)/Fabrice Santoro (FRA)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT) vs. Andrea Jaeger (USA)/Andrea Temesvari (HUN)i i2. Taylor Fritz (USA)[1] vs. Yunseong Chung (KOR)[11]i i3. Viktoria Kuzmova (SVK) vs. Katie Swan (GBR)[5]i Not Before 7:30 PM IRDT i4. Andrew Castle (GBR)/Jeff Tarango (USA) vs. Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS)i To be Arranged Matches — Not Before 8:30 PM IRDT i1. Guy Forget (FRA)/Cedric Pioline (FRA) vs. Rick Leach (USA)/Patrick McEnroe (USA)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Richard Krajicek (NED)/Mark Petchey (GBR) vs. Albert Costa (ESP)/Fernando Gonzalez (CHI)i |
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-10-2015, 06:56 AM | #27 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 19 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 11: FRIDAY, 10th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Richard Gasquet (FRA)[21]i i2. Andy Murray (GBR)[3] vs. Roger Federer (SUI)[2]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Martina Hingis (SUI)[1]/Sania Mirza (IND)[1] vs. Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5]i i2. Jeremy Bates (GBR)/Chris Wilkinson (GBR) vs. Joakim Nystrom (SWE)/Mikael Pernfors (SWE)i i3. Mike Bryan (USA)[1]/Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]vs. Leander Paes (IND)[7]/Martina Hingis (SUI)[7]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Albert Costa (ESP)/Fernando Gonzalez (CHI) vs. Jamie Baker (GBR)/Fabrice Santoro (FRA)i i2. Timea Babos (HUN)[4]/Kristina Mladenovic (FRA)[4] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i i3. Chanda Rubin (USA)/Sandrine Testud (FRA) vs. Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT)i i4. Robert Lindstedt (SWE)/Anabel Medina Garrigues (ESP) vs. Alexander Peya (AUT)[5]/Timea Babos (HUN)[5]i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Mikael Ymer (SWE)[12] vs. Patrik Niklas-Salminen (FIN)i i2. Sofya Zhuk (RUS) vs. Viktoria Kuzmova (SVK)i i3. Andrea Jaeger (USA)/Andrea Temesvari (HUN) vs. Magdalena Maleeva (BUL)/Rennae Stubbs (AUS)i Not Before 7:30 PM IRDT i4. Martina Navratilova (USA)/Selima Sfar (TUN) vs. Lindsay Davenport (USA)/Mary Joe Fernandez (USA)i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Louise Hunt (GBR)/Katharina Kruger (GER)i i2. Sabine Ellerbrock (GER)/Lucy Shuker (GBR) vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i To be Arranged Matches — Not Before 8:30 PM IRDT i1. Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Jacco Eltingh (NED)/Paul Haarhuis (NED)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Mansour Bahrami (IRN)/Henri Leconte (FRA) vs. Andrew Castle (GBR)/Jeff Tarango (USA)i |
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-10-2015, 11:48 PM | #28 |
Senior Member
تاریخ عضویت: Mar 2013 محل سکونت: تهران
پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
سلام
بازي منصور بهرامي تو ليست استريم هانتر نيست كجا ديگه پخش ميكنه ؟ ممنون |
07-11-2015, 04:12 AM | #29 | |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
نقل قول:
درود بر شما اگر بازی روز آدینـه استاد بهرامی مقابل «اندرو کاسل» منظورتون هست که در زمان پست شما، مسابقه به اتمام رسیده بود و به طبع از فهرست مسابقات آنلاین حذف شد. اما اگر مراد شما مسابقه شنبه (امروز) ایشان مقابل زوج هلندی در کورت 12 است، در StreamHunter من چک کردم و همانند روزهای پیشین، در دومین سطر فهرست بازیهای اعلام شده برای شنبـه، از همان وبسایت پخش خواهد شد. |
|
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-11-2015, 04:15 AM | #30 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 20 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 12: SATURDAY, 11th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 5:30 PM IRDT i1. Serena Williams (USA)[1] vs. Garbine Muguruza (ESP)[20]i i2. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4] vs. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13]i i3. Martina Hingis (SUI)[1]/Sania Mirza (IND)[1] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Sofya Zhuk (RUS) vs. Anna Blinkova (RUS)[12]i i2. Guy Forget (FRA)/Cedric Pioline (FRA) vs. Joakim Nystrom (SWE)/Mikael Pernfors (SWE)i i3. Vera Lapko (BLR)/Tereza Mihalikova (SVK) vs. Anna Brogan (GBR)/Freya Christie (GBR)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Wayne Ferreira (RSA)/Sebastien Grosjean (FRA) vs. Richard Krajicek (NED)/Mark Petchey (GBR)i i2. Miomir Kecmanovic (SRB)[5]/Casper Ruud (NOR)[5] vs. Nam Hoang Ly (VIE)[8]/Sumit Nagal (IND)[8]i i3. Miriam Kolodziejova (CZE)[1]/Marketa Vondrousova (CZE)[1] vs. Dalma Galfi (HUN)[3]/Fanni Stollar (HUN)[3]i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Jacco Eltingh (NED)/Paul Haarhuis (NED) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Henri Leconte (FRA)i i2. Taylor Fritz (USA)[1]/Michael Mmoh (USA)[1] vs. Reilly Opelka (USA)[4]/Akira Santillan (JPN)[4]i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Joachim Gerard (BEL)/Alfie Hewett (GBR) vs. Michael Jeremiasz (FRA)[2]/Gordon Reid (GBR)[2]i i2. Stephane Houdet (FRA)[1]/Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Gustavo Fernandez (ARG)/Nicolas Peifer (FRA)i To be Arranged Matches — Not Before 7:30 PM IRDT i1. Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Goran Ivanisevic (CRO)/Ivan Ljubicic (CRO)i |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|