بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-03-2013, 09:31 PM   #281
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

خب، شكر ميون كلام افشين و مجي عزيز، با اجازه منم ي پست بدم

استن هيترها، ريشارد، كرمپ، بنتو (if u know what i mean)
كلا اورين كه بردي.بعدا و مخصوصا در اواخر سال اهميت برد امروز مشخص ميشه.شايد فقط رسيدن به كوارتر و ي برد ساده به نظر بياد ولي خيلي مهم تر ازين حرفا بود.چيز خاصي از نظر تغيير تو بازي استن نميتونم به حرفايي كه تو مادريد زدم اضافه كنم، روحيه جنگندگي مهم ترين تغيير بوده.در مورد امروز هم بازم ميگم ست 1 رو كه مفت داد، ست دوم رو هم كلا وا داد و دليلش مصدوميت نبود، خودش گند زد.ست اخرم الكي الكي اجازه داد ريشارد به بازي برگرده.واقعا با ي بازي حساب شده و خوب پتانسيل 3-0 بردن رو داشت ولي خو حالا اينجوري شد ديگه. بازي از نظر shot making و اين چيزا فراتر از بازي هاي معمول تور بود ولي از نظر ذهني و تاكتيك و كلا هرچي كه به فكر و عقل و مغز ربط داره تعطيل تعطيل بود بعيد ميدونم خستگي عامل تاثيرگذاري برا بازي رافا باشه، مگه اينكه مصدوميت اين چند هفته يكم اذيت كنه.ولي به اميد اينكه برا اولين بار ست بگيريم از رافا ميريم جلو.
اينم جالب بود: It's been 2158 days since Gasquet last played a QF match at a Grand Slam event (07/07/07 Wimbledon)
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 09:35 PM   #282
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ پس از پیروزی مقابل کوهلشرایبر روی دوربین امضا کرد و نوشت همیشه در قلب من میمانی یلنا گینچیچ. مرسی نوله.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 935927_463294463745888_1971621437_n.jpg (19.0 کیلو بایت, 127 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 09:53 PM   #283
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

جونم اقا افشین پستتو میخونم لذت میبرم داش درود بر تو که انصافت جلوتر از احساسته داش.درووووود بر شما.
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 10:02 PM   #284
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

قهرمان 100 در 100 بین نوله یا رافا هستش
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 10:07 PM   #285
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roooger نمایش پست ها
جونم اقا افشین پستتو میخونم لذت میبرم داش درود بر تو که انصافت جلوتر از احساسته داش.درووووود بر شما.
مگه ما احساسمون سبقت گرفته از منطقمون؟!!!
احساس و خرد هر دو ب یک اندازه برا انسان مفید و لازمه
و مقایسه ی ایندو و برتری دادن ب یکیشون اشتباهه
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 10:15 PM   #286
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
مگه ما احساسمون سبقت گرفته از منطقمون؟!!!
احساس و خرد هر دو ب یک اندازه برا انسان مفید و لازمه
و مقایسه ی ایندو و برتری دادن ب یکیشون اشتباهه
داداش عزیزم بنده قصد بی احترامی بشما نداشتم کوچیک شماهم در بستو در باز هستیم.بعنوان یک راجری در جمع راجریون با اقا افشین خیلی حال میکنم با جملات و تفکرش.قصدم این نبودش بگم شما بی منطقی داشم اگه اینطور استنباط مبفرمایید بنده عذر میطلبم.
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 10:31 PM   #287
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

چرا قهرمانی بین رافا و نواکه.
از الان دلمون رو نشکونید بابا راجر هم می تونه قهرمان شه.سونگا رو بزنه روبردو یا فرر فرقی نمی کنه.
استن رافا رو خیلی اذیت می کنه ها!ولی نواک هم همچین راهش آسون نیست.هاس دیونه می شه
قبول دارم که نواک و رافا اگه به هم برسن بازیشون مثل فیناله ولی راجر هم آدمه ها!
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 10:35 PM   #288
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

بازیها فردا از ساعت 16:30 به وقت ایران شروع میشن و بازی فدرر و سونگا بعد از بازی رادوانسکا و ایرانی است.احتمالا ساعت 18:30 یا 19:00 شروع میشه بازی راجر و سونگا. من موندم چرا اینقدر دیر شروع میکنن. آخه نمیترسید بارون بگیره؟؟؟ حالا اگه استادیوم اصلی سقف داشت میگفتیم عیبی نداره به هر صورت بازیها انجام خواهد شد. واقعا این فرانسویها ............! خیلی دوست دارم بارون بگیره این فرانسویا ضایع بشن. بابا حداقل به فکر خودتون نیستید به فکر ما ایرانی ها باشید فردا ما تو روز عزا چه کنیم تا ساعت 7؟
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 11:12 PM   #289
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خب ضمن عرض تبریک به نیمای عزیز بابت صعود واورینکا به 1/4 نهایی یه صحبت کلی راجع ادامه بازی ها داشته باشیم.

بالای جدول :

نواک در برابر هاس :

مهم ترین بازی های ایندو در چمن رقم خورده ، هر دو 2009 ، هر دو رو هاس برده. فینال هاله و 1/4 نهایی ویمبی که بازی جالبی بود و امتیاز های قشنگی هم داشت.
3 بار در 1 سال گذشته باهم بازی کردن ، در مسترز (هارد) . 2 بار نوله برده و آخری رو هاس در میامی امسال.
هاس میتونه برای نواک مشکل ایجاد کنه اما نهایتا نوله پیروز خواهد بود به نظرم ، شاید در 4 ست.
هاس تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده و می تونه با عملکرد خوبش در ادامه فصل رتبه ش رو هم ارتقا بده.
نواک خیلی انگیزه داره و از طرفی فشار هم روش زیاده و کمی عصبی تر از قبل بازی می کنه ، اما به راحتی نخواهد باخت . همه منتظر رویارویی نادال و نواک در نیمه نهایی هستن ، شاید بشه بهش گفت فینال زودهنگام.

نادال در برابر واورینکا :

9 برد در برابر 0 ، 19 ست در برابر 0 . خود بازی ها مثل آمار خیلی پرت نبودن و شاید بعد از بازی چهارشنبه 0 بالاخره به 1 تبدیل بشه. (22-1) اما نادال در نیمه نهایی خواهد بود. نادال با فرم مطلوبش فاصله داره ولی با همین فرم هم فقط نواک میتونه جلوی قهرمانیشو بگیره ، اونم شاید . صحبت بیشتر ، قبل نیمه نهایی.

پایین جدول :

فرر در برابر روبریدو :

هر اتفاقی در ادامه بازی ها بیفته ، از نظر من روبریدو موفق ترین بازیکن تورنمنت هست . بعد از اون مصدومیت به اوجش برگشت و با 3 بازگشت به بازی خارق العاده ، بازهم جنگندگیش رو نشون داد و دل هوادارانش رو شاد کرد. با توجه به خستگیش و انگیزه و فرمی که الان فرر داره شانس بردش اندک هست ولی امیدوارم بازی نزدیک بشه تا روبریدو بازنده سربلند باشه ، اگر هم برد با اینکه طرفدار فرر هستم ولی بسیار لذت خواهم برد. در مورد فرر هم قبل نیمه نهایی بیشتر صحبت می کنم ، تا اینجا بسیار خوب کار کرده.

راجر در برابر جو :

به نوعی مهم ترین بازی این مرحله. قاعدتا فدرر باید در خاک جو رو شکست بده ولی اگر سانگا جو گیر بشه کارمون پیچیده میشه ، سرو 1 + فورهند مهلک . سرو 1 + فورهند مهلک ، ... . بازی رو باید هر چه زودتر تمام کنیم . 2-0 جلو بودن 50% قضیه س . و برک شدن در ست 3 میتونه گرون تموم شه. (رجوع شود به مصاحبه راجر بعد 1/4 امریکا 2011) به نظرم راجر شانس بیشتری داره و با تجربه ای که داره می تونه هر طور شده این بازی رو رد کنه.(هر چند پیش بینی و حرف های عزیزترین رفیقمون من رو نگران می کنه.) نیمه نهایی هم جمعه هست و طولانی شدن بازی نمی تونه فاکتور خیلی منفی ای باشه. بنابراین شاید پیروزی - به هر قیمتی - کلید صعود به فینال باشه.

به امید صعود راجر

پ.ن. 1 : اول بازی ها گفتم هیچ انتظاری از کسی ندارم اینجا ، صرف جاده صاف کن نشدن کفایت می کنه که خدا را شکر این اتفاق افتاد . در مورد گسکه هم با اینکه خوب بازی نکرد ، از عملکردش در رولند رضایت کامل دارم. از نظر من تلاشش در عین ناتوانی و ناامیدی قابل تحسین بود. ریشارد

نقل قول:
It's been 2158 days since Gasquet last played a QF match at a Grand Slam event
آمار تلخیه برام امیدوارم امسال شکسته شه. اما ، آخرین بار که واورینکا در نیمه نهایی گرند حاضر بود کی بوده ؟ من که یادم نیست! 2 سال قبل ؟ 5 سال قبل ؟ 8 سال قبل؟ آها !! هنوز موفق نشده!

البته امیدوارم بالاخره موفق شه ، فقط به خاطر روی گل نیمای عزیز.

پ.ن. 2 : شرایط در دبل خیلی خوبه برای دوقلو ها ، امیدوارم بعد مدت ها قهرمان شیم و بریم برای 4 گرند در سال یرزی و دوستش هم خوب دارن پیش میرن.

پ.ن. 3 : در مورد بحث شکل گرفته هم اینقدر قبلا صحبت کردم که واقعا خسته شدم. فقط یه نکته : زیر سوال بردن هر چیزی راحته ، به شرطی که منطق (و وجدان) کنار گذاشته بشه. البته برای زیر سوال بردن افتخارات رقبای راجر نیاز به کنار گذاشتن منطق کمتری هست.

ویرایش توسط Pouya : 06-03-2013 در ساعت 11:22 PM
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2013, 11:13 PM   #290
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده

هات شات فوق العاده زیبای راجر فدرر در روز هشتم مسابقات مقابل سیمون

33.jpg

Frame width 768
Frame height 432
Size : 4.64 MB

دانلود
Roland Garros 2013 - Hot Shot .rar

ویرایش توسط AndreS : 06-03-2013 در ساعت 11:35 PM
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)