بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

5-12 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-01-2010, 10:52 PM   #271
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

من اول به فينال رسيدن(همون قهرماني) رافا و بعد پيشرفت و ظهور ارنست رو تبريك ميگم.
واقعا يه نيمه نهايي(همون فينال) قشنگي ديديم!!!

خب فرر هم يه موجود بسيار بي ازار برا رافاست!!!
ولي بالاخره يكي پيداشد كه از رافا ست بگيره
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:54 PM   #272
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

من واسه هر 2 تای شما تشکر رو میزنم چون میدونم همه این حرفا جدی نیستن!

بزنین تو سر هم تا خسته شین!
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 11:02 PM   #273
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

اه
بعضيا هستن كه اسطوره براشون كابوسه و از كنترل خارج ميشن و دست به الفاظي ميزنن و هويت خودشون رو نمايان ميكنن...
واقعا اين ادما بخيل هستن و بايد براشون تاسف خورد!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 11:02 PM   #274
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
همشهری من ولک بهترینه تاریخه؟؟!!!!!!!
شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 62 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

2- ایوان لندل: 94 عنوان قهرمانی، 50 فینال

3- جان مکنرو: 77 عنوان قهرمانی، 31 فینال، 71 عنوان قهرمانی دابل و 22 فینال دابل

4- پیت سمپراس: 64 عنوان قهرمانی،24 فینال

5- بیون بورگ: 63 عنوان قهرمانی،24 فینال

6- آندره آغاسی: 60 عنوان قهرمانی،30 فینال

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

درضمن رود لور طی دو سال هر چهار گرنداسلم رو برده (62 و 69)

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا خیال کردی تو فقط این آمار رو بلدی ؟ مگه تو عصر ارتباطات نیستیم ؟ پس همه از این آمار اطلاع دارن ، پس چرا میگن راجر فدرر بهترین تنیسور تاریخه ؟

واضحه چرا این حرف رو میزنن
چون بیشتر از همه گرند اسلم برده
چون توی مسترز 1 دونه با بهترین فاصله داره
رکورد نامبر وانی سمپراس هم که داره شکسته میشه
5 سال بهترین تنیسور سال شد ، 4 سال بهترین ورزشکار جهان شد

به این تاپیک هم یه سری بزن ، ضرر نمیکنی

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2503

قبول کنی یا نکنی اعتبار یک تنیسور بیشتر به گرند اسلمهاییه که برده ، خود دوستان نادالیت هم به این موضوع اشاره کردن . همین ممدی که میبینی اینقدر با ما بحث میکنه و از راجر متنفره اعتراف کرده که راجر زیباترین تنیس رو ارائه میده (در دوران اوجش)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست

قابل توجه جناب حاتم خان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
Bjorn Borg:

نقل قول:
Something happened with tennis that was a positive thing, and I was happy to be part of it,
Most people remember me as a great player and I’m very happy for that, but even so, Roger Federer is the greatest player to ever play the game

البته حال ندارم بگردم ، ولی مطمئنم خیلی های دیگه هم گفتن که بهترینه تاریخه

ویرایش توسط Afshin : 05-01-2010 در ساعت 11:04 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 11:03 PM   #275
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
خودت موجوری ، دیگه به من فحش نده
منم دو تا دلیل اوردن واسه کانورت نشدن ، گفتم خوب سرویس میزد ، توی رالی هم عمیق و قدرتی ضربه میزد . تو پست های منو خوب نمیخونی .
درضمن من دوست دارم جواب بدم ؟ مشکلی داری ؟
تو دوست نداری جواب نده . ولی من همیشه جواب میدم . بی منطق
من میگم بازی میرفت تو رالی میگه خوب سرویس میزد!!! میگم ریتم میگرفت؟ میگه ضربه عمیق میزد؟ نود درصد رالیها بین فورهند و بکهند گولبی بود، اونکه معمولا زیاد ریسک نمیکرد با بکهندش، رافا که توپ رو فورهندش بود، بهترین ضربش، ولی باز افتضاح و محتاط میزد دوباره رو بکهندش در حالی که اصلا گولبیس ضربه ای نمیزد که رافا نتونته روش اتک کنه، قشنگ خیلی از ضرباتش قابل اتک بودن، نه زاویه داشتن، نه فورهند دلپوترو، بودن، نمیگم اصلا هیوج وینر نزد از بیس لاین ولی تعدادش خیلی نبود که تعیین کننده باشه، اون امار وینرها، سرویس وینر رو شامل میشه اون رو ملاک قرار ندید، اگه امتیازهایی که از رو چیپ پوینتهایی که که به واسطه سرویس خوبش میزد رو کنار بزاریم، از روی بیسلاین زیاد وینر نزد، محتاط بود از اون ناحیه، تمام حرف من اینه، هی بیا یه چیز دیگه بگو، جون هر کی دوست داری اول پستمو بخون، نوکرتم افشین جون.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 11:58 PM   #276
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
مناظره بین افشین و ممد رو خوندم.هرکسی بازی رو با دقت دیده باشه میدونه کاملا صحبت های افشین منطقی تره (البته ببخشید ممد جان )

موقع برک پوینت ها واقعا گولبیس عالی سرویس میزد یا ایس میشد یا رافا ue می کرد (سرویس کمتر از 210 کیلومتر نبود !!) یا نادال توپ رو به سختی تو زمین می رسوند و گولبیس برای وینر زدن چندان مشکلی نداشت.بله نادال زیاد برک پوینت داشت ولی حریف اجازه نمیداد (مث بازی نادال - لیوبجیچ ایندیان ولز)

و اما نادال
من هنوز حیرانم چرا رافا این همه ریترن هاش ارتفاع زیادی از تور داره.چندین چند بار دراپ خورد پشت ریترنش. خیلی ها رو هم گولبیس با فورهند مهیبش وینر می زد ...

قابل توجه افشین خان
مثل امروز گولبیس سرویس بزنی - مث نواک بکهند بزنی - مث راجر فورهند و دراپ - مث فرر روی بیس لاین باشی ....

بله اگه رافا مث ست دوم باشه برا شکستش کار سختی نداری
ولی اگه نمایش ست سومش رو اجرا کنه:اگه نظر من رو بخوای میگم بازی خیلی نزدیک مشه ولی بازم رافا برندست !!
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 12:31 AM   #277
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
نترس پسرم، نترسیده اینطوری داری جر میخوری دیگه بترسی که میشاشی به خودت!! من که آخرم نفهمیدم حرف حسابت چیه برو هر وقت تونستی بگی گولبیس بیا ببینیم چی میگی!!؟
از جمله اخر مهد کودکانه ات. به توی احمق هیچ ربطی نداره من کیو چه طوری تلفظ میکنم اگه نگرفتی تا یه جور دیگه حالیت کنم
من ازچی بترسم؟ از رافا ؟خندم میندازی خداییش به وضعش نگاه کن طوری هست هست که تو رولند واسه راجر شاخ بشه؟بقیه فصل هم که وضع معلومه بردن 4 تا ادم مثل لاکو وحذف جلو رقیبای قدر البته منظورمگوبلیس
نیست.بقیه که جای خود داره انوقتته که که قبل هر بازی مدام باید بری دستشویی برینی بعد بازی هم تهوع و استفراغ و.... بیایی ای اینجا بگی رافا مربی نداره روز خوبش نبود....شب دراز است و قلندر بیدار جناب مهمل گو.
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-02-2010, 08:42 AM   #278
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
درود
مناظره بین افشین و ممد رو خوندم.هرکسی بازی رو با دقت دیده باشه میدونه کاملا صحبت های افشین منطقی تره (البته ببخشید ممد جان )

موقع برک پوینت ها واقعا گولبیس عالی سرویس میزد یا ایس میشد یا رافا ue می کرد (سرویس کمتر از 210 کیلومتر نبود !!) یا نادال توپ رو به سختی تو زمین می رسوند و گولبیس برای وینر زدن چندان مشکلی نداشت.بله نادال زیاد برک پوینت داشت ولی حریف اجازه نمیداد (مث بازی نادال - لیوبجیچ ایندیان ولز)

و اما نادال
من هنوز حیرانم چرا رافا این همه ریترن هاش ارتفاع زیادی از تور داره.چندین چند بار دراپ خورد پشت ریترنش. خیلی ها رو هم گولبیس با فورهند مهیبش وینر می زد ...

قابل توجه افشین خان
مثل امروز گولبیس سرویس بزنی - مث نواک بکهند بزنی - مث راجر فورهند و دراپ - مث فرر روی بیس لاین باشی ....

بله اگه رافا مث ست دوم باشه برا شکستش کار سختی نداری
ولی اگه نمایش ست سومش رو اجرا کنه:اگه نظر من رو بخوای میگم بازی خیلی نزدیک مشه ولی بازم رافا برندست !!
چرا ببخشم‏‏, نه اتفاقا خيلي هم خوشحال ميشم كه ميبينم طرفداراي رافا اينقدر به بلوغ فكري رسيدن‏ كه فارغ از رنگها و حب و بغض ها‏, ميان حرفشون رو ميزنن‏, بدون اينكه اينجا رو با ميدون جنگ اشتباه بگيرن‏ و چشم بسته از هم حزبيهاشون طرفداري كنن. اين كه نكته مثبتيه.

اما در مورد پستت‏ اولا من و شما ميتونيم نظر خودمون رو بگيم‏, هر كي خودش ميتونه بياد نظرش رو بگه. نيازي نيست من و شما از نظر جمع حرف بزنيم
اما در مورد بازي وقتي من يه سري حالت رو به قول معروف Exclude ميكنم شما نميتوني اونا رو دوباره دخيل كني اگه داري درباره پست من نظر ميدي.
وقتي سرويس زننده سرويس عالي بزنه اگه حريف نتونه بگيره بشه Forced Error ميگن نه Unforced Error ‏, من همه اينها رو كنار گذاشتم‏, فقط درباره حالتهايي صحبت كردم كه بازي رفت داخل رالي, ريتم گرفت و راليها بين بكهند گولبيس و فورهند رافا كه قوي ترين سلاحشه و يه اسلحه مرگبار رو خاكه جريان ميگرفت ولي رافا بسيار پسيو بازي ميكرد‏, رافا بارها تو هر سه ست هاف چنس داشت كه با بازي پسيو خودش فرصت رو از دست داد. ببين من درباره حالتي كه گولبيس سرويس عالي ميزد و رافا اون رو داخل سرويس باكس جواب ميداد و گولبيس به يه ضربه ساده امتياز ميگرفت صحبت نميكنم‏, چيپ پوينتها رو بزاريم كنار. رافا هميشه معرروف بوده جلوي بيگ سروها بازيكن خوبي بوده و از كوچكترين فرصت بيشتر استفاده ر و ميبرده‏, جان ايزنر سرويسش خيلي بهتر از گولبيسه, يعني هم سريعتره, هم چون قدش خيلي بلنده ريترنش سختتره و هم سرويس دومش بر خلاف گولبيس كه نقطه ضعفشه بسيار عاليه سرويس Kick ايزنر عاليه و براي جواب دادن خيلي دشواره.
خب رافا جلوي ايزنر‏ رو هارد كه جواب دادن به سرويس سخت تره, تا بازي ميرفت تو رالي سريع Direction عوض كرد, قشنگ يادمه چقدر تو همين بازي اخيرش با ايزنر رافا از فورهند Down the line ش استفاده ميكرد‏, ولي ديروز من در حسرت موندم رافا يه بار دايركشن رو عوض كنه همش رو بكهند, جلوي فدرر هم من نديده بودم اينطوري هم بزنه رو بكهند, تازه باز نكته جالببتره اينه رافا موقع سرويس زدن به خصوص از AD Side كه كه در اكثريت مواقع Out Wide ميزنه رو بكهند راست دستها رافا به درستي متوجه شده بود كه نبايد اينكارو كنه و اكثر سرويسها رو ميزد رو فورهند گولبي كه اوايل بازي هم خيلي چيپ پوينت اينطوري بدست اورد, ولي در عجبم چرا در حين بازي هي ميزد رو بكهندش ببين گولبيس چي گفته:
Honestly I expected a little bit more from him today
چرا رافا بايد از فورهند گولبيس رو خاك بترسه؟ و اين تاكتيك پسيو رو اختيار كنه.
اين بازي كه تموم شد رفت پي كارش‏, اما اگه ديروز به جاي گولبيس, خوان مارتين دلپوترو بود كه هم سرويس خوب ميزنه مثل گولبيس, هم يك ميليون UE نميزنه تو بازي برعكس گولبيس، و هم اينقدر با بكهند Hard بازي ميكنه كه فورهند رافا رو از بازي خارج كنه, چه اتفاقي ميوفتاد؟ گولبيس چقدر توپ از Forecourt زد تو باقاليا؟ دلپوترو همين همينطوره؟
من فقط اميدوارم اين بازي به خاطر روز بد رافا كه نه روز افتضاحش باشه و ديگه تكرار نشه, اين نوع پسيو بازي كردن يادوارد بازيهاي سال ٢٠٠٩ ه كه اصلا نشونه خوبي نيست.
سوپر تنيس داره بازيهاي قديمي رم رو اين چند روز هي نشون ميده واقعا حسرت ميخورم وقتي رافا رو ميبينم جلوي كوريا اونقدر اگرسيو بازي ميكرد و چه فورهندهايي روانه زمين حريف ميكرد
بيخود نيست وقتي نت رو ميگردي و مطالب ٣ ٤ سال پيش درباره تنيس رو ميبيني همه چطور فورهند رافا رو خاك رو بسيار خوب توصيف ميكردند.
اميدوارم اين چنين بازي ديگه نبينم از رافا وگرنه روزي كه داوي و دلپوترو برگردن رافا نميتونه قسر در بره. راستي داوي فك كنم ديگه براي رولند برگرده.
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:05 AM   #279
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
با سلام
Hrbaty هم که الان دیگه در دوران اخر بازیش به سر می بره و در Challenger بازی میکنه هم در سریهای Head-to-Head از Federer پیش است.
فريد جان من خودم زياد به بحث هد تو هد علاقه اي ندارم‏, اگه ميگيم بيشتر براي فان و كل كله البته نميگم بي ارزشه, ولي در حد خودش.
ولي از نظر من مثال شما كاملا يه مثال مع الفارقه, شرط مقايسه دو چيز اينكه شرايطشون مشابه هم باشه, مقايسه هد تو هد راجر و رافا با راجر و اربتي هيچ سنخيتي نداره
اولا شرط تكرار پذيري توش رعايت نشده, تعداد كلا سه تاست هم كمه هم عدد فرده به هر حال يكي بايد ٢ بشه يكي ١ خارج از اين كه نداريم نكته بعد اينكه راجر اون موقع در چه سن و سالي بوده بازي اولش كه راجر ١٩ سالش بوده. و اخرين نكته اينه در چه تورنمنتهايي بوده؟ رافا و راجر ٨ بار فقط تو گرنداسلم بازي كردند. هيچ وجه مشتركي در بينشون ديده نميشه از ديدگاه من.

حالا شما چه جوري اينو با اون موقع مقايسه ميكنيد؟
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:23 AM   #280
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

واقعا از یه چیز خوشم میاد
رافا اتیش زده به جون بعضی ها
vamos rafa
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، رم، مدافع، رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)