بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-27-2017, 05:54 PM   #261
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

من از اول گفتم هیچ کس جلودارمون نیست این هیجدهمین گرند ماست حالا هر کی میخواد باشه باشه این گرند برای ماست حالا چه بهتر این گرند رو با شکست نادل بگیره
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2017, 05:56 PM   #262
momo 1364
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 3
در 3 پست 9 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

فدرر باید ایس بزنه تا نادال شکست بده... به امید پیروزی راجر.... راستی بازی شروع بشه میشه 12:20 ظهر یکشنبه دیگه؟ برا تعطیل کردن دفترم باید وقت تنظیم کنم
momo 1364 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی momo 1364 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2017, 05:58 PM   #263
hamedd
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 0
در 6 پست 31 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farhad10 نمایش پست ها
الان تفاوت اینه که راجر یک روز بیشتر استراحت کرده
ضمنا نادال 2009 رو با الان مقایسه نکنید
ولی در کل من خودمم بیشتر نظرم روی نادال هست واسه قهرمانی

Sent from my LT28h using Tapatalk
تو 2009 هم فدرر یه روز بیشتر استراحت کرده بود و اون سال هم نادال تو 5 ساعت verdasco رو شکست داده بود. به نظر من تاریخ یه جوارایی داره تکرار میشه.
hamedd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2017, 06:00 PM   #264
hamedd
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
من از اول گفتم هیچ کس جلودارمون نیست این هیجدهمین گرند ماست حالا هر کی میخواد باشه باشه این گرند برای ماست حالا چه بهتر این گرند رو با شکست نادل بگیره
ما هم همیشه این امیدو داشتیمو داریم و امیدواریم این طلسم یه جورایی این بار بشکنه.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hamedd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2017, 06:04 PM   #265
hamedd
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط momo 1364 نمایش پست ها
فدرر باید ایس بزنه تا نادال شکست بده... به امید پیروزی راجر.... راستی بازی شروع بشه میشه 12:20 ظهر یکشنبه دیگه؟ برا تعطیل کردن دفترم باید وقت تنظیم کنم
تقریبا همو موقه هاس زمان بازی.
علاوه بر ایس باید بتونه بازی هم بکنه که متاسفانه طول رالی هایی که فدرر بازی میکنه چند سالی هست که کم شده و شما هر چقدم که ایس بزنی اگه بازی نکنی اونم در مقابل نادال بازنده ای.
مثلا تو ویمبلدون 2008 که قشنگترین فدال بود از نظر خیلی ها با اینکه فدرر اکثرا ایس زد و تاره بازی هم خیلی خوب کرد و شانسم داش ست پنجمو ببره و اینکه تو چمن آمارش خوبه ولی بازم شکست خورد تازه اون موقع تجربه نادال خیلی کم بود.
قدیمی 01-27-2017, 06:16 PM   #266
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hamedd نمایش پست ها
با قسمت اول حرفت کاملا موافقم به خاطر اینکه یه زمانی وقتی فدرر یه بازی ترکیبی فوق العاده ارائه می داد و به نظر کسی جلودارش نبود بازم با نادال مشکل داش و تو این سالها تنها دو تا گرند گرفته از نادال
راجع به تحلیل قوای بدنی نادال و خستگیش، اصلا فک کردن به این قضیه راجع به نادال خنده داره مثل همون سال 2009
راجع به تحلیل قوای جسمانی نادال هم که منم همینو گفتم
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2017, 06:21 PM   #267
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی

1- خوشحال هستم که این دو بازیکن بر خلاف انتظار ، حتی خلاف انتظار هوادارهای سفت و سختشون بار دیگه شایستگی خودشون را نشون دادند و به یک فینال گرند اسلم دیگه پس از طی مراحل سخت و نفسگیر رسیدن .
2- واقعا حیف بود این دو بازیکن با آن پیشینه به این راحتی از تاپ تن خارج بشن و کم - کم به فراموشی سپرده بشن .
3- با این آمادگی که این دو عزیز دارند فکر می کنم از امشب نواک و اندی باید به صورت جدی تر به ادامه فصل فکر کنند و طرحی نو دراندازند که سرشون بی کلاه نمونه .
4- من زیاد تو موارد فنی اطلاعات جامعی ندارم و هر چی هست از تماشای مدوام مسابقات تنیس هست ولی اگر راجر بخواهد پیروز فینال بشود احتیاج دارد به :
* سرویس عالی ( نشون داده تو این زمینه اگر روز خوبش باشه مشکلی نداره )
**بازی تهاجمی و ریسکی ( نمی دونم اصطلاح انگلیسیش چی میشه ) یعنی باید ضرباتش رو تا حد ممکن روی خطوط بزنه تا نادال را از ریتم خارج کنه در غیر این صورت کارش سخت میشه .
***سرویس ریترن تهاجمی ، متاسفانه راجر اصرار خیلی زیادی داره تو سرویس ریترن اسلایس که به بازیکن مقابل اجازه میده ابتکار عمل را در درست بگیره - تو بازی با استن چندین سرویس ریترن تهاجمی داشت که نتیجه بخش هم بود .
****به عقیده من نباید زیاد رو تور بیاد ، نادال تبحر زیادی تو پسینگ شات زدن داره که هم روحیه خراب کن هست و هم امتیاز از دست می ده - به عقیده من زیر 80% احتمال موفقیت رو نباید بره رو تور
*****در آخر ست اول خیلی مهم هست اگر راجر بتونه تو ست اول زود برک کنه و ست اول را بگیره تعین کننده خواهد بود و احتمال بردش را افزایش خواهد داد .

ببخشید اگر نظراتم زیاد فنی و دقیق نیست
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2017, 06:45 PM   #268
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط momo 1364 نمایش پست ها
برا من ساعت 3.5 شبه
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2017, 06:50 PM   #269
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی

1- خوشحال هستم که این دو بازیکن بر خلاف انتظار ، حتی خلاف انتظار هوادارهای سفت و سختشون بار دیگه شایستگی خودشون را نشون دادند و به یک فینال گرند اسلم دیگه پس از طی مراحل سخت و نفسگیر رسیدن .
2- واقعا حیف بود این دو بازیکن با آن پیشینه به این راحتی از تاپ تن خارج بشن و کم - کم به فراموشی سپرده بشن .
3- با این آمادگی که این دو عزیز دارند فکر می کنم از امشب نواک و اندی باید به صورت جدی تر به ادامه فصل فکر کنند و طرحی نو دراندازند که سرشون بی کلاه نمونه .
4- من زیاد تو موارد فنی اطلاعات جامعی ندارم و هر چی هست از تماشای مدوام مسابقات تنیس هست ولی اگر راجر بخواهد پیروز فینال بشود احتیاج دارد به :
* سرویس عالی ( نشون داده تو این زمینه اگر روز خوبش باشه مشکلی نداره )
**بازی تهاجمی و ریسکی ( نمی دونم اصطلاح انگلیسیش چی میشه ) یعنی باید ضرباتش رو تا حد ممکن روی خطوط بزنه تا نادال را از ریتم خارج کنه در غیر این صورت کارش سخت میشه .
***سرویس ریترن تهاجمی ، متاسفانه راجر اصرار خیلی زیادی داره تو سرویس ریترن اسلایس که به بازیکن مقابل اجازه میده ابتکار عمل را در درست بگیره - تو بازی با استن چندین سرویس ریترن تهاجمی داشت که نتیجه بخش هم بود .
****به عقیده من نباید زیاد رو تور بیاد ، نادال تبحر زیادی تو پسینگ شات زدن داره که هم روحیه خراب کن هست و هم امتیاز از دست می ده - به عقیده من زیر 80% احتمال موفقیت رو نباید بره رو تور
*****در آخر ست اول خیلی مهم هست اگر راجر بتونه تو ست اول زود برک کنه و ست اول را بگیره تعین کننده خواهد بود و احتمال بردش را افزایش خواهد داد .

ببخشید اگر نظراتم زیاد فنی و دقیق نیست
دوست عزیز، سرویس ریترن اسلایس، بک اسپین روی توپ ایجاد میکنه که دفعش سختتر هست.
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-27-2017, 07:12 PM   #270
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

عجب جوی. بنظر من راجر قهرمان میشه. سطح بازی که راجر در بازی های گذشته انجام داد واقعا خوب بود. فدرر اگه بتونه ست اول رو بگیره میتونه برنده بشه.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)