بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

5-12 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-01-2010, 09:20 PM   #261
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
همین که میگی پرفورمنس ضعیفی نداشت، معلومه اصلا بازی رو ندیدی، بدی کارت دی وی بی همینه دیگه، یه گیم میبینی یه گیم میری نت گردی!!! از این افتضاح تر نمیشد!!
تک تک گیم ها و پوینت های بازی رو دیدم . .. ظاهرا خودت این کار رو میکنی که بازی ها رو این قدر خز تحلیل میکنی ... منو باش که دلم خوش بود بیای یه تحلیل منطقی کنی
یا از این ور بوم میفتی یا ازون ورش ... حد وسط نداری ... یا میگی فوق العاده بود یا میگی افتضاح
خب اگه بازی رو ندیدی و در حال وبگردی بودی حتما تکرارشو ببین . گولبیس فوق العاده سرویس زد . یعنی واقعا بریک کردنش دشوار بود . چند بار رافا فرصت داشت بریک کنه و با سرویس فوق العاده ی ارنست سیو میشد ؟
فورهند هم خیلی خوب زد ارنست . بابا جان خوبی های حریف رو هم ببین ، بدی های تنیسورت رو هم منطقی تر بررسی کن ، مثلا بگو امروز رافا در مقایسه با دیشب خیلی بد بکهند زد ، این حرفت منطقیه ، بگو مثل دیشب سرویس نزد ، نه این که بگی افتضاح بود .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 09:26 PM   #262
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نمیدونم این پرفورمنس ضعیف چرا جلوی یه سری حریفهای مشخص همیشه نمایان میشه

مثلا هر وقت به گولبیس میرسه،یهو بازیش افت میکنه و به مشکل میخوره
ولی فردا که مثلا با فرر بازی داره،یهو بازیش خدا میشه و تحسین همگان رو برمی انگیزه

همه میدونن که جواب دادن توپهایی با اون سرعت،با اون گریپ و اون سوئینگ چقدر مشکلتر از حالت معمول هست
بعد یهو تفسیر میشه که فورهندش افت کرده

Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 09:53 PM   #263
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
دوست عزیز عجب امضای قشنگی برا خودت انتخاب کردی روز به روز داره بیشتر از دیروز به طرفدارای فدرر فشار میاد

به ATP پیشنهاد می کنم فصل کلی رو برداره تا چند تا از این دوستان سالم بمونن
میترسم فصل کلی تموم شه شماها سالم نمونین اتفاقا این فصل برا تعدیل عقده کل سال خوبه برا شما بزار فصلش تمموم شه ببینیم دهن گشادت باز میمونه یا باز مچپی یه جایی تا.......فصل خاک بعد
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:00 PM   #264
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
تک تک گیم ها و پوینت های بازی رو دیدم . .. ظاهرا خودت این کار رو میکنی که بازی ها رو این قدر خز تحلیل میکنی ... منو باش که دلم خوش بود بیای یه تحلیل منطقی کنی
یا از این ور بوم میفتی یا ازون ورش ... حد وسط نداری ... یا میگی فوق العاده بود یا میگی افتضاح
خب اگه بازی رو ندیدی و در حال وبگردی بودی حتما تکرارشو ببین . گولبیس فوق العاده سرویس زد . یعنی واقعا بریک کردنش دشوار بود . چند بار رافا فرصت داشت بریک کنه و با سرویس فوق العاده ی ارنست سیو میشد ؟
فورهند هم خیلی خوب زد ارنست . بابا جان خوبی های حریف رو هم ببین ، بدی های تنیسورت رو هم منطقی تر بررسی کن ، مثلا بگو امروز رافا در مقایسه با دیشب خیلی بد بکهند زد ، این حرفت منطقیه ، بگو مثل دیشب سرویس نزد ، نه این که بگی افتضاح بود .
شما متر این قضیه هستی که من باید خودمو با شما تنظیم کنم؟ شاقول!!
تحلیل من اینه، شما دلت رو به تحلیلای ارزشمند خودت خوش کن، کسی کور نیست دید گولبیس چطور سرویس زد، ولی، تو هر سه ست رافا موقعیت بریک داشت یا نمیدونم هاف چنس داشت، بعد ریترن نسبتا خوبی میکرد بازی ریتم میگرفت، میتونست بره برای وینر ولی نمیرفت، مدام میزد رو بکهند بنده خدا
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:12 PM   #265
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
شما متر این قضیه هستی که من باید خودمو با شما تنظیم کنم؟ شاقول!!
تحلیل من اینه، شما دلت رو به تحلیلای ارزشمند خودت خوش کن، کسی کور نیست دید گولبیس چطور سرویس زد، ولی، تو هر سه ست رافا موقعیت بریک داشت یا نمیدونم هاف چنس داشت، بعد ریترن نسبتا خوبی میکرد بازی ریتم میگرفت، میتونست بره برای وینر ولی نمیرفت، مدام میزد رو بکهند بنده خدا
مرسی از بذل توجهت ... لابد شما متر این قضیه هستی که به من میگی بازی رو ندیدی و تو وب در حال گشت و گذار بودی ... به جای تحلیل منطقی به مردم توهین میکنی ، مثلا همه احمقن و تو خدایی ؟ همه و کورن و تو فقط میبینی ؟ همه هیچی از تنیس حالیشون نیست و تو فقط حالیته ؟حالم بهم خورد از این طرز پست دادنت
اگه کسی کور نبود نمیگفت رافا خودش بد بازی کرد ، اون سرویس رو میدید و میفهمید که خیلی از بریک پوینت هایی که کانورت نشدن بخاطر سرویس حریف بود و خیلی از رالی هایی که نمیتونست کنترل کنه به علت ضربات عمیق و قدرتی حریفه ... میفهمید که ممکنه ، لااقل فکر میکرد که ممکنه بازی خوب حریف تحت تاثیر قرارت بده ، نه این که کلا منکر حریف بشه و خودش رو ببینه ... اینا همه نشانه های بیناییته لابد ؟!

ویرایش توسط Afshin : 05-01-2010 در ساعت 10:15 PM
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:12 PM   #266
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
میترسم فصل کلی تموم شه شماها سالم نمونین اتفاقا این فصل برا تعدیل عقده کل سال خوبه برا شما بزار فصلش تمموم شه ببینیم دهن گشادت باز میمونه یا باز مچپی یه جایی تا.......فصل خاک بعد
نترس پسرم، نترسیده اینطوری داری جر میخوری دیگه بترسی که میشاشی به خودت!! من که آخرم نفهمیدم حرف حسابت چیه برو هر وقت تونستی بگی گولبیس بیا ببینیم چی میگی!!؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:35 PM   #267
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
مرسی از بذل توجهت ... لابد شما متر این قضیه هستی که به من میگی بازی رو ندیدی و تو وب در حال گشت و گذار بودی ... به جای تحلیل منطقی به مردم توهین میکنی ، مثلا همه احمقن و تو خدایی ؟ همه و کورن و تو فقط میبینی ؟ همه هیچی از تنیس حالیشون نیست و تو فقط حالیته ؟حالم بهم خورد از این طرز پست دادنت
اگه کسی کور نبود نمیگفت رافا خودش بد بازی کرد ، اون سرویس رو میدید و میفهمید که خیلی از بریک پوینت هایی که کانورت نشدن بخاطر سرویس حریف بود و خیلی از رالی هایی که نمیتونست کنترل کنه به علت ضربات عمیق و قدرتی حریفه ... میفهمید که ممکنه ، لااقل فکر میکرد که ممکنه بازی خوب حریف تحت تاثیر قرارت بده ، نه این که کلا منکر حریف بشه و خودش رو ببینه ... اینا همه نشانه های بیناییته لابد ؟!
ببین پسر خوب، بنده اومدم درباره بازی نظر خودمو گفتم، هیچ کاری هم به شما نداشتم، هیچ ادعایی خدایی نکردم، نظرمه، غلط یا درست نظرمه به شما ربطی نداره، مسخره هست یا نیست، بعد اومدی میگی مشکل داری، معلوم نیست چه موجوری هستم، حالا من ادعا دارم چیزی حالیمه؟ اصلا به پستهای شما کاری داشتم؟
ول کن بابا، تو زحمت نمیدی پست منو درست بخونی، من میگم بریک پوینت داشت، بعد سرویس طرف رو خوب ریترن میکرد بازی ریتم هم میگرفت ولی باز پسیو بازی میکرد نمیرفت برای وینر، میگی به علت سرویس خوب حریف نمیتونست کانورت کنه؟ اوکیی؟

اقا مگه زورت کردم من هر پستی میزنم بیای جواب بدی؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:38 PM   #268
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
ببین پسر خوب، بنده اومدم درباره بازی نظر خودمو گفتم، هیچ کاری هم به شما نداشتم، هیچ ادعایی خدایی نکردم، نظرمه، غلط یا درست نظرمه به شما ربطی نداره، مسخره هست یا نیست، بعد اومدی میگی مشکل داری، معلوم نیست چه موجوری هستم، حالا من ادعا دارم چیزی حالیمه؟ اصلا به پستهای شما کاری داشتم؟
ول کن بابا، تو زحمت نمیدی پست منو درست بخونی، من میگم بریک پوینت داشت، بعد سرویس طرف رو خوب ریترن میکرد بازی ریتم هم میگرفت ولی باز پسیو بازی میکرد نمیرفت برای وینر، میگی به علت سرویس خوب حریف نمیتونست کانورت کنه؟ اوکیی؟

اقا مگه زورت کردم من هر پستی میزنم بیای جواب بدی؟
خودت موجوری ، دیگه به من فحش نده
منم دو تا دلیل اوردن واسه کانورت نشدن ، گفتم خوب سرویس میزد ، توی رالی هم عمیق و قدرتی ضربه میزد . تو پست های منو خوب نمیخونی .
درضمن من دوست دارم جواب بدم ؟ مشکلی داری ؟
تو دوست نداری جواب نده . ولی من همیشه جواب میدم . بی منطق
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:43 PM   #269
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

اقا یه پیشنهاد
بریم تو رینگ تا جایی که میشه همدیگه رو بزنیم
هر کی تونست رو پاش وایسه حرف اون درست
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2010, 10:48 PM   #270
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

حالا این دعوا ها یه طرف ، تشکر ها هم یه طرف . سعید واسه من تشکر میزنه و خشی و کوروش واسه ممد
درضمن من با ممد دعوا ندارم خودشم میدونه دوسش دارم ، فقط بعضی وقتا میره رو اعصابم
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، رم، مدافع، رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)