بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-12-2015, 06:21 AM   #251
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

هایلایت بازی راجر و استن . 11 دقیقه کیفیت خیلی خوب 31 مگ برای دوستانی که موفق نشدن مسابقه رو ببینن.
http://tizfile.com/file/2977456#
چند تا کلیپ باحال هم از راجر میذارم حتما ببینین

Roger Federer - Top 10 New Improvisations of 2015 (HD).mp4

Roger Federer Top 10 Genius Fake shots.mp4

Roger Federer Introduced His New Shot 'SABR' to Novak Djokovic and Boris Becker In Cincinnati Final.mp4
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 06:32 AM   #252
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

تبریک به طرفداران نواک و فدرر
منم دیگه سعی میکنم اصلا خواب نبینم!!!
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 07:25 AM   #253
FedEx 1981
Junior Member

آواتار FedEx 1981

پستها: 8
سپاس: 10
در 7 پست 88 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر، استن ،ماری، بیورن بورگ، سمپی ،نیک کیریوس ،دل پوترو

راجر با فرم عالی خودش که از اوایل 2014 شروع شد داره رفته رفته به روزهای «فوق العاده خوبش» نزدیک می شه. فراموش نباید کنیم که فدرر ضعیف، متوسط، خوب و خیلی خوب رو در طول چند سال اخیر تجربه کرده اما این شرایط کنونی و پیروزی تو 28 ست متوالی از فینال ویمبلدون تا به الان یعنی این که باید چشمامون رو باز کنیم و ذهنمون رو برای کسب احتمالی هجدهمین گرند راجر آماده کنیم.
در مورد بازی دیشب می شه گفت که فدرر تو ست اول به عقیده من از نظر فنی و تجربی تونست تا به یک confidence مثال زدنی برسه. یعنی انجام رالی تو بیس لاین روی سرو های دوم (و حتی اول) و تکرار اون که در نهایت با کسب موقعیت ایده آل امتیاز خودش رو کسب می کرد. ریترن های بی نقص روی سروهای استن و البته یک ضد تاکتیک منحصر به فرد که بر اساس اون از اول بازی سعی کرد تا فشار رو روی بکهند واورینکا وارد کنه (نقطه قوت واورینکا) و زمانی که عملاً در کراس ها برتری خودش رو به رخ واورینکا کشید موفق شد تا وینرهای پرتعدادی رو کسب کنه و در نتیجه واورینکا با یک چالش تاکتیکی-عصبی شخصی مواجه شد که تا آخر بازی هم نتونست از اون رهایی پیدا کنه.
در مورد SABR فکر می کنم این تاکتیک سالهاست که توسط فدرر داره مورد استفاده قرار می گیره اما حالا با کمی تغییرات مواجه شده. راجر مثل سایر چلنج های خودش تو این تورنمنت، تو بازی با استن و تو ست اول این تاکتیک رو مورد استفاده قرار داد اما به این علت که 2nd serve های استن کمی ریسکی به نظر می رسید، راجر ترجیح داد تا تو دو ست بعد عقب زمین بیاسته و سعی کنه تنها با یک ریترن خوب، رالی ها رو ببره.
اعتماد به نفسِ بالا تو رالی ها، سرو اند والی های عالی و تحرک بالا تو زمین هارد، مهمترین خصایص موفقیت راجر تا اینجای بازیها بودن.
فکر می کنم فینال رو نشه خیلی دقیق روی کاغذ پیشبینی کرد، باید منتظر باشیم و ببینیم که در شرایط بازی چه اتفاقی می افته اما باید سعی کنیم که در صورت کسب هر نتیجه ای از دیدن بازی فدرر و نوله نهایت لذت رو ببریم.
FedEx 1981 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FedEx 1981 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 07:34 AM   #254
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

منم برد زیبای راجر رو تبریک میگم.
موقعی به پیشرفت شگفت آور راجر پی بردم که توی ست اول ریتم بازی استن رو بدجوری به هم ریخت. شاید 2-3 بار از ریترن اختراعی خودش استفاده کرد اما به کل ریتم سرو استن رو به هم ریخت. عالی سرو زد و یه تریپل بریک پوینت رو به خوبی سیو کرد. از ست دوم به بعد فقط 6 امتیاز توی سرو از دست داد که این موضوع کاملا قابل توجهیه.
اما این نکته لازم به ذکره که تاکتیک استن در مقابل سرو دوم راجر اشتباه بود. در واقع این تاکتیک برای زمین های رس قابل انجامه نه برای زمین هارد اون هم یو اس اپن. رفتن عقب از بیس لاین و فول سوینگ کردن سرویس. جالب اینجاست که با وجود عدم موفقیت اقدامی به تغییرش هم نمی کرد. استن تقریبا تمام بازی یکجور بازی کرد البته از نظر من هر جور دیگه هم بازی میکرد این راجر از پسش بر میومد. ولی این اتخاذ تاکتیک اشتباه باعث شد خیلی راحت تسلیم بشه. در اینجور مواقع ادم فکر می کنه هر کاری میکنه نمیتونه حتی یک پوینت هم ببره.
یه نکته دیگه درصد سرو 1 استن بود توی ست اول خیلی پایین بود و در اوایل ست دوم این آمار رو درست کرد ولی فدرر بهتر از اون بود که با این تغییر از پا در بیاد. استن در ست اول سعی می کرد راجر رو اوت هیت کنه تا حدودی توی گیم اول هم موفق شد اما در سرو های راجر با سرو اند والی کردن های به موقع و در سرو های استن با حمله به سرو 2 راجر این امکان رو از استن گرفت.

در کل روز خوب راجر بود امیدوارم همین بازیرو جلوی نواک هم انجام بده. توی همه تورنومنت ها توی همه ورزش ها فینال با همه بازی ها فرق داره فینال خودش یه تورنمنته. از نظر من راجر میتونه از پس نواک بر بیاد پتانسیلش رو داره اما در عمل باید دید که چه اتفاقی می افته. اما به نظر من اگه راجر این یو اس اپن قهرمان بشه تمام ورزش دنیا باید به نشانه احترام به او تمام قد خم بشن و احترام بذارن چون کار بسیار بزرگی انجام داده توی این سن.
این رو هم بگم که اگه میبینن راجر تا اینجا اومده بالا با این سن، نتیجه تغییراتیه که جرات کرد و انجام داد. این تغییرات رو هم حدود 1-2 سال پیش شروع کرد. مهم اینه که به خودش قبولوند که با روش بازی گذشته نمیتونه به جایی برسه و تغییر رو ایجاد کرد.
امیدوارم مزد این جسارت و دید بلند مدت رو بگیره
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 09:04 AM   #255
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

سلام

برد نواک و راجر رو تبریک میگم

به نظر من امسال فدرر قهرمان میشه چون نواک اون صلابت همیشگی رو نداره و اگر به این راحتی اومد فینال، چلیچ فوق العاده افتضاح بود و نمیشه گفت نواک خوب بازی کرد. این مورد توی بازی های گذشته نواک هم میشه مشاهده کرد.

از طرفی فدرر داره بهترین بازی هاش رو انجام میده و من احتمال میدم توی یه بازی راحت نواک رو از پیش رو برداره و قهرمان شه.

farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 09:28 AM   #256
FANTASTIC
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده

فدرر واقعا باور نکردنی و عالی بازی کرد من که هنوز تو شوکم
تا اینجای کار که یک ست هم نداده احتمالا نوله رو هم سه هیچ میزنه
FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FANTASTIC به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 09:45 AM   #257
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط masa نمایش پست ها
منم دیگه سعی میکنم اصلا خواب نبینم!!!

خواب ببین
اما دیگه اینجا تعریف نکن
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 09:59 AM   #258
پیچ
Junior Member

آواتار پیچ

پستها: 7
سپاس: 40
در 6 پست 8 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر دل پوترو واورینکا دیمیتروف

نقل قول:
نوشته اصلی توسط lordmani نمایش پست ها

هایلایت بازی راجر و استن . 11 دقیقه کیفیت خیلی خوب 31 مگ برای دوستانی که موفق نشدن مسابقه رو ببینن.
http://tizfile.com/file/2977456#
چند تا کلیپ باحال هم از راجر میذارم حتما ببینین

Roger Federer - Top 10 New Improvisations of 2015 (HD).mp4

Roger Federer Top 10 Genius Fake shots.mp4

Roger Federer Introduced His New Shot 'SABR' to Novak Djokovic and Boris Becker In Cincinnati Final.mp4
مسشه در مورد نحوه دانلود از این سایت توضیح بدید؟!!!!!!
من برای اولین بار این سایت را دیدم و
نتونستم دانلود کنم و
اینترنتم هم 3G همراه اوله و
واقعا دوست دارم هایلایت بازی را ببینم و
از شما دوست عزیز خیلی زیاد تشکر می کنم
پیچ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما پیچ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-12-2015, 11:17 AM   #259
Jym
Member

پستها: 36
سپاس: 49
در 18 پست 31 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer-Nadal-Wawrinka-Andy Murray

با توجه به بازي هاي قبليه راجر و نواك ، شانس قهرمانيه راجر رو خيلي بيشتر ميدونم
Jym آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Jym به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2015, 11:33 AM   #260
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دیروز از معدود دفعاتی بود که از تنیس زنان لذت بردم . بازی اول بازی پنتا و هالب بود . یه بازی فوق العاده قدرتی از پشت بیس لاین که هالب را که برای پیروزی به میدان اومده بود در همون دقایق اول کاملا شوک زده کرد . یه بازی سراسر تهاجمی اولترا اگرسیو از سوی پنتا تماشاچیان را در دور اول مسابقات نیمه نهایی زنان کاملا سیراب کرد . بازی دوم وینجی از ایتالیا و سرنا از ایالات متحده آمریکا . جالب اینکه از سوی کانال ESPN آمریکا در خصوص برنده این مسابقه رای گیری شده بود و سرنا 89 درمقابل 11 درصد وینجی پیروز میدان عنوان شده بود . یه بازی عالی و بی نقص از سوی وینجی با بکهند اسلایس ها و فورهند های تماشایی بلای جان سرنا شد . سرنا هم طبق معمول در زمانهای حساس مسابقه با گفتن کامان کامان نه یک بار بلکه چند بار در هر پوینت واقعا باعث تهییج تماشاگران شده بود که در مقطعی وینجی با دست به کمر عکس العمل سرنا و تماشاچیان رو نظاره می کرد. سرنا هم با بازی خوب و بی نقص وینجی حذف شد تا یه فینال تمام ایتالیایی در یک گرند اسلم برگزار بشه . نه وینچی و نه پنتا هیچکدام تجربه حضور در فینال یک گرند اسلم رو ندارند. به نطر فینال امشب که ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران برگزار میشه بسیار جذاب و فوق العاده خواهد بود .
پی نوشت : نظر شخصی : سقوط سرنا از اوپن آمریکا آغاز شده است .
اما از بازی نواک و چلیچ که بگذریم . بازی جذاب و فوق العاده فدرر در مقابل هموطنش واورینکا نشان از فدرر سالهای 2004-2005 بود که امیدوارم این فرم خوب و بازی بی نقص خودشو در مقابل نواک حفظ کنه و بتونه با کسب گرند آمریکا به تنهایی در صدر بیشترین تعداد گرند در اوپن آمریکا بایسته.

پی نوشت : به قول دوستمون نوشته های من رو نه به عنوان یک تحلیل گر تنیس بلکه به عنوان عاشق تنیس بخونید .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)