بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-15-2012, 12:19 PM   #241
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نوواک جوکوويچ
عالی‌ترين نشان صربستان را دريافت کرد

تنیس‌باز سرشناس صرب و مرد شماره یک تنیس جهان، عالی‌ترین نشان کشورش را دریافت کرد. به گزارش AFP خبرگزاری فرانسه از بلگراد، در مراسمی که با حضور بوریس تادیچ رئیس جمهور صربستان برگزار شد‌، نوواک جوکوویچ به دریافت عالی‌ترین نشان افتخار کشورش مفتخر شد.

Boris Tadić & Novak Đoković

در این مراسم تادیچ از جوکوویچ به عنوان بهترین سفیر کشور صربستان یاد کرد و افتخارات او را موجب سربلندی ورزش و مردم صرب دانست. قرار است امروز نیز در مراسمی در پارلمان صربستان از جوکوویچ تقدیر شود.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-16-2012, 03:22 PM   #242
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

تشخيص اشتباه، علت كناره گيري راونيچ از جام ديويس

راونيچ پس از پيروزي مقابل توبياس كامكه در دور اول مسابقات سن خوزه

ميلوس راونيچ كانادايي گفته كه تفسير اشتباه پزشكان از آزمايش MRI زانوي چپش باعث شد كه از ديدار روز سوم جام ديويس مقابل جو ويلفرد سونگا كناره گيري كند.به جاي او، فرانك دانچويچ (Frank Dancevic) در مقابل سونگا بازي كرد و درنهايت تيم كانادا 4-1 شكست خورد.
راونيچ پس از پيروزي در نخستين بازي خود در تورنومنت سن خوزه به TENNIS.com گفت:”هفته پيش يك بدشانسي بود.بعد از شكست ما در مسابقه دوبل، من در شهر ونكور MRI انجام دادم و به من اعلام شد كه پارگي 4 ميليمتري در تاندون دارم و براي بهبود يك ماه زمان نياز خواهم داشت.به من گفته شد كه در صورت حضور در بازي يكشنبه احتمال صدمه جدي و مصدوميت براي 8 تا 12 ماه است.پس عقل حكم مي كرد كه بازي نكنم.پس از آن با پزشكم در اسپانيا صحبت كردم و به اينجا آمدم چون مي دانستم كلينيك پزشكي استنفورد خدمات خوبي ارائه مي دهد.يك MRI ديگر انجام دادم و به من گفتند كه فقط كمي مايع جمع شده بوده و پارگي در كار نيست و مي توانستم در بازي يكشنبه حاضر شوم، ازين بدتر نمي شود.اين موضوع كمي ناراحت كننده است چون من دوست داشتم بازي كنم.اگر مي دانستم كه خطري وجود ندارد، با سونگا بازي مي كردم.من درد داشتم ولي مي دانستم كه مي توانم از مسكن استفاده كنم و با وجود درد بازي كنم.”

كناره گيري مونفيس از سن خوزه و ممفيس

گائل مونفيس به دليل مصدوميت زانوي راست از تورنومنت هاي سن خوزه و ممفيس كناره گيري كرد.بازيكن رنك 13، دوهفته پيش و در مسابقات مونپليه احساس درد شديدي از اين ناحيه كرد.او پس از آن در مسابقه روز اول خود در جام ديويس شركت نكرد ولي در بازي تشريفاتي روز يكشنبه كه خودش آن را بيشتر شبيه به تمرين خوانده حاضر شد.
مونفيس دوشنبه شب در يك بازي نمايشي حاضر شد و در مسابقه دوبل روز سه شنبه هم بازي كرد ولي پس از شدت گرفتن درد و توصيه پزشك براي قطع كردن قرص هاي مسكن، روز چهارشنبه درد كاملا او را آزار مي داد.
مونفيس به فرانسه باز خواهد گشت و بر روي زانوي خود آزمايش انجام مي دهد.آخرين MRI او نشان مي داد كه در ناحيه كشكك زانو دچار تورم است.او قصد شركت در دو تورنومنت مستررز ايندين ولز و ميامي را دارد ولي گفت كه بازي مقابل آمريكا در جام ديويس برايش مهم تر است:”سوال بزرگ اينست كه آيا براي مدت طولاني استراحت و مداوا كنم يا خير؟”

هريسون از كورير مي خواهد كه به او اعتماد داشته باشد

نواجوان آمريكايي، رايان هريسون، گفته كه در طول بازي تشريفاتي مقابل مايكل لامر سويسي در جام ديويس براي پيروزي و ثابت كردن خود به كاپيتان جيم كورير احساس فشار مي كرده.تيم آمريكا متشكل از مردي فيش، جان ايزنر، مايك برايان و رايان هريسون بود.آمريكا در مرحله ¼ نهايي در زمين فرانسه به ميدان مي رود و كورير احتمالا از باب برايان (برادر دوقلوي مايك) درخواست حضور خواهد كرد.باب مسابقه با سويس را به علت به دنيا آمدن فرزندش از دست داد.
هريسون:”همه مي گويند كه بازي تشريفاتي بود، ولي از نظر من، شما مي خواهيد كه كاپيتان تيم در يك موقعيت زنده و پرفشار به شما اعتماد كند، شما مي خواهيد بجنگيد و بازي تشريقاتي را ببريد تا او ببيند كه توانايي كنترل بازي خارج از خانه و بر روي خاك رس را داريد.اگر در آن بازي شكست مي خوردم شك و شبهه به وجود مي آمد و شما در جام ديويس نمي خواهيد به خود شك كنيد.براي من خيلي مهم بود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2012, 04:21 PM   #243
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

شرکت هواپیمایی امارات، اسپانسر مسابقات آزاد امریکا

us open series.jpg
لوگوی جدید سری مسابقات آزاد امریکا

در همکاری با انجمن تنیس ایالات متحده USTA، امارات، حمایت یکپارچه از مسابقات آزاد امریکا و سری مسابقات آزاد امریکا را اعلام کرده است. به عنوان بخشی از این توافقنامه، امارات به عنوان "هواپیمایی رسمی آزاد امریکا" و حامی خطوط هوایی سری آزاد امریکا، که شامل ده تورنمنت هارد کورت در فصل (تابستان) حرفه ای تنیس که به مسابقات آزاد امریکا رهبری می شود، است .

Capture.jpg

این مشارکت، هفت ساله خواهد بود. بنابراین سرمایه گذاری بلندمدتی برای تقویت ارتباط شرکت هواپیمایی با مصرف کنندگان امریکا و در ورزش این کشور به حساب می آید.
امارات حضور قابل توجهی در کورت ها خواهد داشت و همچنین حقوق جهانی تبلیغات را دریافت می کند.

در سال 2011، سری آزاد امریکا 39 میلیون بیننده امریکایی و 800 هزار طرفدار را به سوی خود جلب کرد "همکاری جدید ما با USTA و حمایت از آزاد امریکا، نشان دهنده تقویت بیشتر حضور امارات در داخل ایالات متحده است" سِر موریس فلاناگان معاون اجرایی رئیس هواپیمایی امارات گفت.

ویرایش توسط M∂hdi : 02-17-2012 در ساعت 04:38 PM
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2012, 07:01 PM   #244
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

پترا کویتووا و رادک استپانک در میکس المپیک

قهرمان ویمبلدون پنرا کویتووا قصد دارد به همراه هم کشوریش رادک اسپانک در میکس دابل المپیک لندن که در تابستان آینده برگزار می شود شرکت کند.
او قرار بود به همراه توماس بردیچ در این مسابقات شرکت کند اما او امروز اعلام کرد که در کنار استپانک در لندن مسابقه خواهد داد.
رادک استپانک در ماه گذشته موفق شد اولین گرند اسلم خود را در بخش دابل به همراه لندر پاییس از هند ببرد. او و پاییس موفق شدند در فینال استرالیا از سد برادرایان برایان عبور کنند.
پترا گفت : " به عنوان یک بازیکن با تجربه در دابل،رادک رهبر خواهد بود."

پترا و بردیچ در ماه ژانویه موفق شدند که در هوپمن کاپ به مقام قهرمانی برسند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-18-2012, 01:07 AM   #245
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

آزارنكا:بر شماره 1 هاي بدون گرنداسلم سخت نگيريد

ويكتوريا آزارنكا، قهرمان مسابقات آزاد استراليا، در گفتگو با خبرنگاران در دوحه اعلام كرد كه هرچند از خطاب كردنش به عنوان صدرنشين “واقعي” رنكينگ قدرداني مي كند، ولي كاملا با اين عقيده كه نفر اول رده بندي بايد حتما در گرنداسلم قهرمان شده باشد موافق نيست.بازيكنان اخيري كه اين رتبه را در اختيار داشته اند –كارولين ووزنياكي، يلنا يانكويچ و دينارا سافينا- هيچكدام موفق به كسب عنوان قهرماني گرنداسلم نشده بودند.آزارنكا دوست صميمي ووزنياكي است.
او گفت:”خب، مي دانيد، به نظرم شغل شما اينست كه ارزيابي كنيد و نمره دهيد.كار ما هم بازي كردن و پيروز شدن است.هرطوري كه مردم بگويند، منظورم اينست كه اگر من مستحق نفر اول بودن هستم قدرداني مي كنم ولي آن ها نبايد بر ديگر بازيكنان هم خيلي سخت بگيرند.”

ايزنر حس مي كند كه به اوج بازيش و 10 نفر برتر نزديك شده

جان ايزنر كه هفته گذشته در جام ديويس راجر فدرر را مغلوب كرد و در حال حاضر بهترين رنكينگ دوران بازيش (رنك 14) را در اختيار دارد، گفت كه به نقطه كمالش نزديك شده است:”حس مي كنم كه موقعش رسيده.به نظرم بهترين تنيس دوران بازيم پيشِروي من است و اميدوارم در سال 2012 باشد.”
ايزنر كه هفته آينده در تورنومنت ممفيس شركت مي كند، 645 امتياز با نفر دهم رنكينگ فاصله دارد و فقط از 315 امتياز تا پس از مسابقات ويمبلدون دفاع مي كند.

27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-19-2012, 01:03 PM   #246
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

هريسون:بعضي سر و صدا كردن را براي مزاحمت آموزش مي دهند

رايان هريسون باور دارد كه بازيكنان نوجوان امروزي مي توانند بدون ايجاد سر و صدا در زمان بازي (grunting) پرورش يابند ولي بازيكنان قديمي قادر به كمتر كردن صداي خود نيستند.پدر هريسون، پِت، مربي با سابقه تنيس است و به فرزندش گفته پرسر و صدا نباشد.
رايان هريسون در جريان مسابقات سن خوزه به خبرنگاران گفت كه بعضي كودكان در آكادمي تنيس نيك بالتيري (جايي كه او معمولا تمرين مي كند) بيش از حد لازم سر و صدا ايجاد مي كنند.
هريسون:”اگر شما يك دختر 7 ساله داريد كه بيشتر از صداي فرياد من سر و صدا مي كند، واقعا چنين چيزي نياز نيست.اگر شما كمي صدا پس از زدن ضربات ايجاد كنيد، مشكلي نيست، ولي وقتي يك جيغ بلند مي شنويد، فكر نكنم هميشه نيازي به آن باشد.بعضي از بازيكنان حرفه اي تور زنان نمي توانند اين كار را متوقف كنند چون براي مدت ها آن را انجام داده اند، اگر به آن ها بگوييد آن را متوقف كنند بازيشان به هم مي ريزد.آن ها ريتم بازي خود را در آن حالت پيدا كرده اند و آسودگي خود را با آن به دست مي آورند.شما نمي توانيد به بازيكني مانند ماريا شاراپوا بگوييد اين كار را متوقف كند چون از ابتداي دوران بازيش به آن عادت كرده.از نظر او، اين يك روش براي به هم زدن تمركز حريف نيست، كاريست كه هميشه انجام داده.”
هريسون اضافه كرد كه بعضي از مربيان در اين باره مقصر هستند:”كودكاني در آكادمي هاي تنيس مانند [آكادمي] بالتيري وجود دارند كه اين كار را براي اذيت كردن حريف خود ياد مي گيرند.پدر من با بعضي صداهاي آرام و پس از ضربات مشكلي ندارد ولي اگر حس كند كسي براي مزاحمت حريفش اين عمل را انجام مي دهد...بازيكني كه من امروز با او مسابقه دادم [ديميتار كوتروفسكي (Dimitar Kutrovsky)] سعي مي كرد حين زدن سرويس دوم من حركت كند و من هيچ وقت چنين كارهايي را انجام نمي دهم، از وقت استراحت و سر و صدا گرفته تا حركت كردن حين سرويس زدن حريفم تا حواس او را پرت كنم.تنها كاري كه هميشه انجام داده ام تلاش براي كنترل بازي خودم بوده.من اينگونه پرورش يافته ام.پدرم هيچ گاه به من ياد نداد كه از فرصت استراحت استفاده كنم، مانند بعضي از مربيان كه اين كار را براي به هم زدن ريتم حريف آموزش مي دهند.من هميشه اين ذهنيت را دارم كه بازيم بهتر از شماست و نيازي به ايجاد مزاحمت براي شما ندارم چون هركاري را كه بتوانم انجام مي دهم و اين براي پيروزي كافيست.”

جدايي كوئري از مربيش و به خدمت گرفتن گيلبرت

بر اساس گزارش هاي رسيده به TENNIS.com، سم كوئري از مربي خود، ديويد ناينكِن (David Nainkin) جدا شده و بِرَد گيلبِرت (Brad Gilbert) را به طور آزمايشي استخدام كرده است.گيلبرت به TENNIS.com گفته كه گزارش و تفسير مسابقات براي شبكه تلويزيوني ESPN كماكان شغل اصلي او خواهد بود و همكاري او با كوئري به صورت نيمه وقت و هفته به هفته خواهد بود.گيلبرت گفت كه مطمئن نيست در چند تورنومنت با كوئري همراه خواهد بود چون اين همكاري به صورت آزمايشي است.آن ها در تورنومنت هفته آينده در ممفيس باهم كار خواهند كرد.
گيلبرت تا به حال چندين بازيكن نامدار را هدايت كرده، از جمله اندي راديك، اندي ماري و كي نيشيكوري (كه به طور آزمايشي همكاري كردند) ولي در پايان فصل گذشته تصميم گرفتند كه قرارداد خود را تمديد نكنند.
يك منبع به TENNIS.com گفته كه كوئري و ناينكن چند هفته پيش درباره جدايي باهم صحبت كرده اند و كوئري شخصا تصميم به جدايي گرفته است.كوئري كه قبلا در بين 20 نفر برتر رنكينگ حضور داشته، اكنون در رتبه 85 است كه قسمتي ازين سقوط به علت جراحي آرنج دست در ماه ژوئن گذشته است.

خروج سرنا از تورنومنت مونتري

سرنا ويليامز به علت مصدوميت مچ پاي چپ از تورنومنت هفته آينده مونتري در مكزيك كناره گيري كرد.سرنا از دو هفته پيش كه در مسابقات فدكاپ تيم آمريكا را همراهي كرد، در هيچ مسابقه اي شركت نكرده.او در تورنومنت بريزبين مچ خود را مصدوم كرد ولي با وجود اين مصدوميت در مسابقات آزاد استراليا بازي كرد.
ESPN Deportes گزارش داد كه او در تمرينات هفته گذشته خود در لس آنجلس يك بار ديگر مچ پايش را مصدوم كرده است.عكس سرنا در تبليغات تورنومنت مشاهده مي شود و 60 درصد بليت هاي مسابقات به فروش رفته است.مدير تورنومنت مونتري، هرنان گارزا (Hernan Garza) گفت:”افراد حاضر در تيم سرنا با دخترم دنيلا تماس گرفتند و گفتند كه حتي جرات صحبت كردن با سرنا درباره اين موضوع را ندارند.”
تورنومنت بعدي براي سرنا، ميامي خواهد بود كه حدود 1 ماه ديگر آغاز مي شود.

ویرایش توسط Nima93 : 02-19-2012 در ساعت 01:45 PM
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-20-2012, 12:01 PM   #247
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

راونيچ:فاصله بين 4 نفر برتر و بازيكنان جوان زياد نيست

پس از دفاع از عنوان قهرمانيش در مسابقات سن خوزه، بازيكن 22 ساله كانادايي، ميلوس راونيچ گفت بازيكنان بااستعداد جوان فاصله زيادي براي رقابت با 4 نفر برتر رنكينگ (نواك جوكويچ، رافائل نادال، راجر فدرر و اندي ماري) ندارند.راونيچ كه اكنون در رتبه 34 قرار دارد، يكي از 4 بازيكن 23 سال و جوان تر از آن است كه در بين 40 نفر برتر رنكينگ حاضر هستند (رنك 17 كي نيشيكوري، رنك 18 آلكساندر دولگوپولوف و رنك 37 برنارد توميك).
راونيچ كه در ديدار نهايي تورنومنت مقابل دنيس ايستومين فقط 4 امتياز سرويسش را از دست داد، گفت:”فرصت اين كار وجود دارد، ولي سوال بزرگ اينست كه آيا قادر به استفاده از آن هستيد؟من فكر مي كنم كه ما مي توانيم نزديك تر شويم و فقط اين مهم است كه آيا مي توانيد در امتيازهاي مهم اين كار را انجام دهيد يا نه.اين همان جاييست كه آن ها عالي هستند.حس مي كنم كه اگر خوب سرويس بزنم، مي توانم خيلي به آن ها نزديك شوم.كاري كه اين هفته در اينجا انجام دادم اين بود كه در تايبريك ها خوب و محكم بازي كنم.اگر واقعا مي خواهم آن ها را شكست دهم به چند امتياز برروي سرويس آن ها نياز دارم و اگر آنجا موفق نشدم، حس مي كنم مي توانم در تايبريك فشار وارد كنم و در آن حالت همه چيز با چند امتياز مشخص مي شوند.به نظرم فاصله زيادي وجود ندارد، ولي آموختن اينكه چگونه آن لحظات را كنترل كنيد مهم است.براي ما، پيشرفت كردن بخش بزرگي از آن است و اگر بهتر شويم، مديريت كردن آن لحظات خيلي راحت تر خواهد بود.”

يانكويچ مصدوم، در روياي طلاي المپيك

شماره 1 پيشين جهان، يلنا يانكويچ مي گويد در جريان مسابقات فدكاپ دو هفته پيش به شدت مصدوم شده و بزرگترين آرزويش قهرماني در المپيك است.
يانكويچ در گفتگو با Gulf Times:”من در فدكاپ هم مصدوم شدم، جايي كه پارگي عضله برايم رخ داد.خيلي سخت است ولي تمام تلاشم را مي كنم كه بازگردم.من براي 5 سال مداوم در بين 10 نفر برتر بودم و پارسال اولين فصلي بود كه كارم را در رتبه 14 به پايان رساندم.حالا من در رده سيزدهم هستم ولي مي خواهم بين بازيكنان برتر بازگردم و دوباره موفق باشم.من مي توانم فهرستي از تورنومنت هايي كه مي خواهم ببرم بنويسم، ولي اول از همه مدال المپيك را مي خواهم.آن را به دور گردنم بندازم، بدرخشد، اين خيلي ويژه خواهد بود.”

26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-21-2012, 12:20 PM   #248
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

راديك در رتبه 27، پايين ترين رنكينگ از سال 2001

پس از كسر شدن امتيازات قهرماني در تورنومنت ممفيس 2011، شماره 1 پيشين مردان، اندي راديك به رتبه 27 رنكينگ سقوط كرد.اين پايين ترين رنكينگ او از ماه آگوست 2001 است.راديك هفته گذشته و در نخستين بازي خود در سن خوزه مچ پايش را مصدوم كرد و در مرحله ¼ نهايي از دنيس ايستومين شكست خورد.با اين وجود، او تا پايان تورنومنت ميامي فقط 100 امتياز براي دفاع كردن دارد.
هنگام ترك سن خوزه، راديك نااميد گفت كه سعي مي كند با وجود مصدوميت مچ در ممفيس بازي كند ولي اين را هم در نظر دارد كه يك تا دو هفته استراحت كند.راديك كه در دو سال گذشته از مصدوميت هاي زيادي رنج كشيده به شدت به انجام مسابقه نياز دارد.
او گفت:”فاصله زيادي بين جايي كه هستم و جايي كه مي خواهم باشم وجود دارد.اگر شما ناراحت نباشيد غيرعاديست.سوال بزرگ اينست كه چگونه راهي براي آن پيدا كنيد...فاصله كوچكي [بين تصميم براي بازي كردن و يا استراحت كردن] وجود دارد و چيزي كه من نمي دانم، جواب درست به اين سوال است.فكر نمي كنم بتوانم به شما بگويم كدام تصميم درست يا غلط است.”

ووزنياكي مقداري احترام را نسبت به مارتينا از دست داده

كارولين ووزنياكي، از صحبت هاي مارتينا ناوراتيلوا مبني بر اينكه بازيكن دانماركي بدون گرنداسلم هيچ وقت شايستگي رسيدن به رنك 1 را نداشته انتقاد كرد.
ووزنياكي در دوبي گفت:”من هيچ وقت نمي گويم كه وقتي مارتينا در صدر رنكينگ بود هيچ بازيكني بازي نمي كرد يا اينكه او در زماني كه هيچكس حاضر نبود، بهترين بود.اين بي احترامي خواهد بود.”
ووزنياكي در ادامه گفت تنيس بازان پيشين كه اكنون در تلويزيون گزارش مي كنند (ناوراتيلوا براي شبكه تلويزيوني Tennis Channel كار مي كند) مجبور هستند تا از بازيكنان انتقاد كنند.
ووزنياكي:”به نظرم بايد صادقانه بگويم، كمي احترام را نسبت به او از دست داده ام.چون من به آنچه كه آن ها كسب كرده اند احترام مي گذارم.او (ناوراتيلوا) چندين گرنداسلم برده، ضربات لمسي باورنكردني داشت.مارتينا هينگيس هم باورنكردني بود –بازيكن مورد علاقه من.ولي گمان مي كنم كه آن ها بايد به بازيكنان امروزي هم احترام بگذارند.چون مي دانند چه كار سختيست.شما از خواب بيدار نمي شويد و بگوييد من مي خواهم در اين تورنومنت قهرمان شوم و اينگونه پيش برود...آن ها هميشه مجبور به نظر دادن هستند و اين چيزيست كه براي آن پول دريافت مي كنند –تا صحبت كنند، چون ديگر در زمين بازي نيستند.و نياز دارند كه همه چيز را به هم بريزند.”

آزارنكا:من هيچ وقت راضي نيستم

زن شماره 1 تنيس جهان، ويكتوريا آزارنكا به خبرنگاران حاضر در دوبي گفت برايش مهم نيست كه بقيه از پشت در تعقيب او باشند.پس از كسب سومين قهرماني پياپي اين فصل در دوحه، آزارنكا امسال را با ركورد 17 پيروزي و بدون شكست آغاز كرده و پس از ركورد 18-0 ماريا شاراپوا در 2008، اين برترين شروع فصل در تور زنان است.سرنا ويليامز در ابتداي سال 2003 ركورد 21-0 و مارتينا هينگيس ركورد 37-0 را در ابتداي فصل 1997 رقم زدند.استفي گراف بهترين ركورد تاريخ را با پيروزي در 45 بازي پياپي در سال 1987 دارد.
آزارنكا گفت:”قطعا، بازيكنان برتر انگيزه بيشتري براي بازي در برابر من دارند و براي من تفاوتي ندارد چون مي خواهم آن ها را هم شكست دهم.من بزرگترين طرفدار رقابت كردن هستم.من از آن افرادي هستم كه هيچ وقت راضي نمي شوند.هميشه سعي دارم كه بهتر بازي كنم.نه فقط در تنيس، بلكه در زندگي هم همينگونه است.من مي خواهم خيلي رقابت كنم و هيچ وقت شكست نخورم.”

با وجود كناره گيري از تورنومنت، سرنا به مونتري رفته است

روز دوشنبه، سرنا ويليامز در يك مسابقه نمايشي ميني تنيس بر روي آب در مونتري، مقابل گيسلا دالكو (Gisela Dulko) شركت كرد.سرنا به علت مصدوميت مچ پاي چپ از مسابقات انصراف داده ولي با اين وجود به مكزيك سفر كرده تا به پيشرفت تورنومنت كمك كند.
سرنا:”خيلي ناراحتم چون مي خواستم اينجا بازي كنم و اين قصد را داشتم، ولي گاهي اوقات شرايط خارج از برنامه ريزي شما پيش مي روند.من دو روز پيش مصدوم شدم و براي حضور در اينجا آماده بودم ولي با اين مصدوميت نمي توانستم.”

28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2012, 11:25 AM   #249
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

رافائل نادال
در فکر انجام بازی خیریه برابر فدرر در برنابئو

مرجع خبری رئال مادريد: رافا نادال می‌خواهد که در یک بازی خیریه در برابر راجر فدرر در برنابئو به میدان برود. این تنیس‌باز مشهور اسپانیایی که به رئالی بودن نیز معروف است‌، این دیدار را بین روزهای 18 تیر تا 7 مرداد در استادیوم تیم محبوبش انجام خواهد داد.

مجله "ورلد تنیس" گزارش داده که این بازیکن اسپانیایی در فکر انجام یک بازی تنیس در برنابئوست . همه می دانند که نادال رئالی است و شماره دو فعلی تنیس جهان، می‌خواهد که به یک رویای دیرینه خود تحقق ببخشد.

نادال می خواهد که رقیبش در این بازی خیریه در پایتخت اسپانیا، فدرر باشد. نادال در سال 2010 در «کاخا ماجیکا»، استادیوم تیم بسکتبال رئال بازی کرد و حالا برنابئو را برای بازی کردن در نظر دارد.

ویرایش توسط PowerVu : 02-22-2012 در ساعت 11:31 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-24-2012, 09:26 PM   #250
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

عمل جراحي هيويت و دوري 4 ماهه از مسابقات

به گزارشHerald Sun ، ليتون هيويت يك عمل جراحي ديگر و دوري 4 ماهه از مسابقات را پيش رو دارد.او كه در سال 2011 دو عمل جراحي داشت، از ناحيه پاي چپ تحت عمل قرار مي گيرد و قصد بازگشت در فصل مسابقات زمين هاي هارد را دارد.
با وجود پارگي شست پاي چپ، شماره 1 پيشين جهان در تورنومنت هاي تابستان استراليا و جام ديويس بازي كرد ولي او گفت پزشكان اعلام كرده اند كه:“مفصل شست پايم كاملا خرد شده.بايد كاري انجام دهم.از زمان عمل جراحي قبليم پس از تورنومنت سن خوزه سال گذشته تا كنون يك روز بدون درد نداشته ام و به جايي رسيده ام كه حتي اگر پس از تابستان استراليا قصد كناره گيري از تنيس را داشتم، باز هم نياز داشتم كاري انجام دهم تا بتوانم با فرزندانم بازي كنم.”
هيويت كه امروز تولد 31 سالگي خود را جشن مي گيرد، ادامه داد:”به جز يك يا دو بازي تقريبا هميشه مجبور بودم با تزريق داروي مسكن يا بي حسي موضعي وارد زمين شوم.اين مشكل براي چهار يا پنج سال وجود داشته و به خاطر بازي در زمين بدتر شده.”
هيويت گفت كه قصد بازنشستگي از دنياي تنيس را ندارد چون “بهتر از چهار پنج سال گذشته به توپ ضربه مي زنم.بازي هاي اخيرم اعتماد به نفس بالايي براي آينده به من داد.”
با توجه به رتبه فعليش در رنكينگ (رده 170)، هيويت براي حضور در مسابقات المپيك لندن به سهميه وايلد كارد نياز خواهد داشت.او گفت:”اكنون [حضور در] المپيك خارج از دستان من است.ولي با توجه به نتايجم در جام ديويس و حمايت ITF، اگر وايلد كارد دريافت نكنم مايوس خواهم شد.”

رادوانسكا احترام زيادي را نسبت به آزارنكا از دست داده

آگنيستا رادوانسكا از ويكتوريا آزارنكا به خاطر بزرگ نمايي مصدوميتش در جريان بازي نيمه نهايي آن ها در مسابقات دوحه كه با پيروزي آزارنكا به پايان رسيد انتقاد كرد.بازيكن 22 ساله لهستاني گفته كه از رفتار آزارنكا كه براي سومين بار در اين فصل او را شكست داد “رنجيده” است.جالب است كه هردوي آن ها دوست صميمي كارولين ووزنياكي هستند.
در جريان بازي، آزارنكا –كه از مصدوميت مچ پا رنج مي برد و درنهايت محبور به كناره گيري از تورنومنت اين هفته در دوبي شد- لنگ لنگان راه مي رفت و به نظر مي رسيد كه از درد آزار مي بيند.اين دو پس از اتمام مسابقه به ندرت دست يكديگر را لمس كردند و هيچ نگاهي به همديگر نكردند.در روز بعد، آزارنكا موفق شد سامانتا استوسر را شكست دهد و قهرمان شود.
رادوانسكا در جمع خبرنگاران حاضر در دوبي:”به نظرم پس از اين مسابقه...من احترام زيادي را از دست دادم.ناراحتم چون فكر نمي كنم كه آنچه كه پيش آمد صحنه خوبي براي تنيس زنان باشد.”

سيرز:ايوانويچ خيلي زود در گرنداسلم قهرمان شد

نايجل سيِرز (Nigel Sears) كه از ماه جولاي گذشته مربي گري آنا ايوانويچ را به عهده گرفته، مي گويد كه شماره 1 پيشين زنان در حال پيشرفت تدريجي است و نبايد از او انتظار داشت كه بلافاصله موفق باشد.
سيرز در مصاحبه با Gulf Times:”او قدم به قدم به فرم قابل قبول خودش نزديك مي شود ولي تغيير سريعي وجود ندارد و شما نمي توانيد با زدن يك دكمه او را به بازيكني تبديل كنيد كه دوباره عنوان گرنداسلم ببرد.در ماه هاي اخير چند بازي خيلي خوب ارائه داده، در آزاد استراليا خوب عمل كرد و در چند مرتبه ديگر فوق العاده خوب ظاهر شد، مانند قهرماني در تورنومنت بالي در پايان فصل گذشته.ولي اين فراينديست كه به صبر و گذر زمان نياز دارد.”
سيرز كه در گذشته مربي گري دنيلا هانتوكوا و مسئوليت هدايت مربيان زن اتحاديه تنيس بريتانيا را به عهده داشته، گفت كه عنوان قهرماني ايوانويچ در رولندگاروس 2008 و در سن 20 سالگي شايد سبب خارج شدنش از رقابت شده.
سيرز ادامه داد:”شايد عادلانه باشد كه بگوييم او خيلي زود در دوران بازيش گرنداسلم برد و هميشه پس از اين نقطه سختي بيشتر مي شود و كار زيادي بايد انجام گيرد.چالش بزرگيست و حالا من نشانه هاي خيلي اميدواركننده اي مي بينم كه همه چيز خوب مي شود و او در مسير درست قرار گرفته است.”

24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)