بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

17 اسفند ماه تا 1 فروردین - ایندین ولز، ایالات متحده امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-21-2010, 03:03 AM   #231
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

گند زد رافا!!!! ولی خوب شد حداقل رادیک زد روبینو!!! امیدوارم اندی قهرمان بشه!
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 04:01 AM   #232
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

اه این سودرلینگ هم که باخت
بنده خدا خیلبی امید داشت که ببره، و اولین مسترزش رو ببره
منم همین امید رو داشتم

خوشم نمیاد از این اندی رادیک
امیدوارم لیوبیچیچ ببره

لیوبیچیچ پس از میامی 2006 که به راجر باخت، هرگز به فینال مسترز نرسیده
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 04:11 AM   #233
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

از راجر 315 امتیاز کم شد
از رافا 640 امتیاز
از نوواک 90 امتیاز کم شد
از موری 420 تا

همه شاهکار کردن

پس رنکینگ به این صورت می شه:

1- راجر 11035
2- نوواک 8220
3- موری 6835
4- رافا 6800
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 09:04 AM   #234
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

با سلام و تبريك عيد و سال نو

من بازيها رو نديدم و نميبينم!!!!
نتايج عجيبي رقم خورد!!!حذف ماري به فينال رسيدن ايوان پسرفت مجدد نادال!!!!!

خب ما صبر ميكنيم اون روايت خوبي كه كورش كبير(koury) كرد كه قبل از رولن گاروس نادال 2 رو پس بگيره!!!!

و بهتره اين دوست خوبمون شايان نادال تو امضاش يه تجديد نظر كنه!!!!

والا رافا توان مقابله با تاپ 10 رو نداشت ولي حالا كم كم هم داره به پايين تر از تاپ 10 راه ميده.

فك نكنم مشكل نادال طلاق پدر مادر يا عموش يا ناعوذ با... ش ك ي ر ا باشه !!!!تو ميامي هم فك نكنم كاري كنه بايد صبر كنيم تا مونت كارلو...

موفق و پيروز و سربلند باشيد.

سال خوبي داشته باشيد.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 09:53 AM   #235
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
از راجر 315 امتیاز کم شد
از رافا 640 امتیاز
از نوواک 90 امتیاز کم شد
از موری 420 تا

همه شاهکار کردن

پس رنکینگ به این صورت می شه:

1- راجر 11395
2- نوواک 8400
3- رافا 7800
4- موری 7435
اين امتيازات كه ميگي كم ميشه من حساب ميكنم اين عدد ها كه ميگي بدست نمياد روش كم كردن فرق داره؟
آخه امتيازات آخري كه تو سايت زدن اينه :
1 راجر فدرر 11,350
2 نواک جوکوویچ 8,310
3 رافائل نادال 7,440
4 اندی موری 7,255
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 10:43 AM   #236
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

رافا دوباره اومد نامبر4 فك كنم با زير 50 اختلاف امتياز با موري. وقتي گرنداسلم تو امتيازات نباشه، همينه ديگه هي بالا پائين، بالا پائين!!!
ولي حداقل تو دوبل 1000 تا گرفت

Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 11:15 AM   #237
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

1- عيدتون مبارك
2- تبريك بخاطر قهرماني دوبل رافا،بازي رو خوب بردن.
3- متاسفم براي رافا كه همچين هوادارايي داره كه با اين باختش ميگن بايد خداحافظي بكنه.واااااااي اگه به سن روجر ما برسه چه ميكنن!!!يادتون نيست توسال2008چه برسر روجر در اوردين.همه ميگفتن اين تموم شده است.
4-خوشحالم كه طرفدار روجرم و حتي اگه در مسابقات آينده هم خدايي نكرده شكست بخوره بازم طرفدارشم چون او غير از تنيس اخلاقش واسه من مهمه.
5-اميدوارم در ميامي روجر همه چيز و جبران كنه.
6-اين سرويس هايي كه ايوان ميزد بابام هم بود نميتونست بگيره.17 ايس داشت البته 6دوبل فول هم داشت.در كل بازي جالبي بود.من ست سوم فقط بودم چون مراسم عيد هنرمندان بودم ديگه نتونستم سر موقع برسم،فقط ايوان خوب سرويس ميزد و در رالي ها موفق تر از نادال بود..بيچاره خيلي خوشحال بود من ترسيدم يه مرتبه وسط زمين با زنش كاري بكنه!!!
7-بخصوص اين آقاي كورش كه من ازش بيشتر انتظار داشتم،معلومه از قديم الزمان طرفدار رافا بوده الان اينجور در موردش گپ ميزنه ديگه واسم عجيبه،اونم فهش و ناسزار به كسي كه طرفدارشه. ايوان خدايش خوب بازي كرد.
8-بابا رافا هميش تو فكر بوسيدن شكيراست واسه همين نميتونه خوب بازي كنه منم جاش بودم نميتونسم!
9-ديگه هيچي
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 12:47 PM   #238
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
من یکی که دیگه حالم از دیدن باخت های رافا بهم میخوره!! بابا جان مصدوم میشی 4 ماه بازی نمی کنی، خب برگشتی یه ماه دو ماه سه ماه طول میکشه تا به فرمت برسی نه 60 سال!!! رافا بخواد اینطوری کار کنه و بعد از 7-8 تا قهرمانی تا یه سال جام نیاره بهتره همین الان خدافظی کنه تا اینکه هی دوران افتش برسه هی یه مدت کوتاه اوجش

هر چی فحش خانوادگیه الان دارم نثارش می کنم!! دیگه لیوبیچیچ باختن داره؟؟ اونم با اون موقعیت های طلایی که تو ست دوم داشت و میتونست بازی رو ببره اه اه اه خیلی از دست این بشر عصبانیم هی دوست ندارم سال نو رو با عصبانیت شروع کنم نمیزاره

امیدوارم اندی رادیک قهرمان مسابقات بشه تا بعد از مدت ها یه مسترز ببره!! البته از لیوبیچیچ هم بدم نمیاد خلاصه هر کی میخواد ببره الا سودرلینگ...
بیخیال کوروش، نزدیک یک سال چیزی نبردن خیلی سخته ولی بی انصاف نباشیم رافا بازیش خیلی پیشرفت کرده، بازی دیروز اولش خوب نبود ولی اواسط بازی اکثر پوینتها زیر فورهندهای رافا میچرخید، اواخر بازی هم آمار فورهند وینرها رو نشون داد فک کنم 17 به 7 به نفع رافا بود، کی تا حالا دیده بودیم رافا بیاد درون زمین On-Rise بزنه فورهند؟ در صورتی که چند وقته شروع کرده به اینکار، این خودش خیلی عالیه. همین فورهندهای Down the Line ش که به مراتب بیشتر استفاده میکنه این روزها. تغییر جهت دادن به ضربات!! دیگه 50 بار کراسکورت نمیزنه، سعی میکنه امتیازها رو کوتاه کنه. اینا همش چیزای جدیده که بهاش هم سنگینه و داریم میدیم، ولی آینده اینطور نمیمونه ....
یه نکته دیگه در مورد رافا برام خوشحال کنندست، اینکه شده مثل بقیه تنیسبازها.
رافا معمولا قبلا یا میبرد یا اگه میباخت بدجور میباخت علی الخصوص روی هارد، ولی الان اینجوری نیست میاد یه بازی رو نزدیک میبازه، از ابتدای این فصل اول که اصلا سودرلینگ رو برد، بعد تو دوحه تا یک قدمی بردن نیکلای پیشرفت رفت، بعد تو استرالیا در بازی باخت که دست و پا بسته نبود، نمیدونم منظرومو رسوندم یا نه مثلا تو شانگهای با همین داویندکو اصلا جریان بازی طوری نبود که بگیم رافا میتونه ببره، یا مثلا یو اس اپن، اون باختها واقعا دردآور بود، رافا اصلا نمیتونست بریک پوینت بدست بیاره، ولی الان کلی بدست میاره و در کانورتش موفق نیست، الان رافا خیلی جاهای بازی به راحتی دامینیت داره بر امتیازها و عالی بازی میکنه ولی چیزی که الان به نظرم برعکس قبل دیگه نداره همون Mental Toughness که قبلا بهش شهره بود، الان وقتی بریک میشه، استرس از سر و روش میریزه بیرون، تصمیماتش اشتباه میشه، بازی دیروز، رافا با نامیدی کامل رفت تو تایبریک، چون انتظار داشت گیم آخر ایوان رو بریک کنه ولی نتونست بعد تو تایبریک نقطه عطفش همون امتیازی بود که اومد روی تور و یه والی احمقانه Deep کرد که به معنای واقعی کلمه Frustrating بود، بعدشم به قول رابی زد Safe Mode و بازی پسیو و بقیه ماجرا. اینجور عدم یکنواختی و نداشتن اعتماد به نفس، چیزای جدیدیه تو رافا که فقط میتونه با بردن تورنمنت بهش برگرده، فصل خاک در راهه و رافا اونجا حرفای زیادی برای گفتن داره ...
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 02:14 PM   #239
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

Final`s Preview
Andy RODDICK vs. Ivan LJUBICIC
Ljubicic از حالا بعد از انکه وی Nadal اسپانیائی و مدافع عنوان قهرمانی را از مسابقات خارج کرد جشن گرفته است انگار که جام را برده است.
" بدون شک بهترین بازی بود که من در طول دوران بازیم بازی کرده ام ... , فوق العادست , لحظه محشریست ... , بهترین Tie-Break دوران بازیم ... "
درحالیکه Nadal عقاید دیگری داشت: " امروز ان یک اتفاق بود. این احساس من است زیرا من به اندازه کافی برای بردن جام خوب بازی می کردم. " - بعد از پایان بازی چنین گفت.
اما , امتیاز مهم بازی در Game ششم ست دوم بود هنگامی که Ljubicic بر روی سرویس خود 0/40 عقب بود اما توانست که سرویس خود را حفظ کند. بعد از ان , Nadal با دادن 7 Unforced-Error ست را به این بازیکن کروات تقدیم کرد. Ljubicic ست Decider را با یک Break شروع کرد اما Nadal بلافاصله Break را پس گرفت , این بازیکن اسپانیائی شانسهای بیشتری داشت اما در Tie-Break این Ljubicic بود که با ظربات قویتری به میدان امد. این یک برد ارزشمند برای Ljubicic است از انجائیکه وی خیلی خسته به نظر می امد , حرکاتش به جناحین در برخی لحظات ضعیف بود از انجائیکه وی زمان مورد نیاز برای اماده شدن برای ظرباتش را نداشت اما توانست بازی را ببرد.
" من دوست دارم فردا بازی را ببرم , به خاطر اینکه به اندازه یک دنیا برای من ارزش دارد. حس من واقعا مانند 2005 , 2006 است زمانی که من بهترین تنیسم را بازی می کردم و لیاقت بردن ان Masters 1000 را داشتم. فردا من یک شانس دیگر برای انکه به ان دست پیدا کنم را دارم . " - Ljubicic چنین گفت.
اما وی با رکوردی منفی در برابر حریفش پا به فینال می گذارد. Roddick در سریهای H2H با نتیجه 9-3 پیش است , 6-2 بر روی سطوح Hard اما اخرین دیدار ایندو به 2008 بر می گردد.
این بازیکن امریکائی توانست در بازی نیمه نهائی در برابر Soderling به سختی پیروز شود. بعد از 3 دوره رسیدن به مرحله نیمه نهائی این بازیکن امریکائی بالاخره یک مرحله بالاتر رفت. Roddick بازی را بهتر شروع کرد و ست اول را تنها با یک Break سرویس به پایان رسانید. وی Momentum را حفظ کرد و در ست دوم هم Break کرد اما Soderling با بردن 6 Game از 7 Game انتهائی ست را برد. Roddick ست Decider را با یک Break شروع کرد اما Soderling نتیجه را برابر کرد اما Roddick توانست Break پیروزی را در Game ششم بگیرد و بازی را بر روی سرویس خود به پایان رساند.
" بدون شک این تنها مسابقاتی در امریکای شمالیست که من نبرده ام , بنابراین من واقعا دوست دارم انرا ببرم. " - Roddick چنین گفت.
هر دو بازیکن به دنبال بردن فینال هستند. هر دو بازیکن Big-Server ند و نمایش Solid ی در Baseline دارند اما نکته مهم در این بازی Level of Fitness یست که Ljubicic در ان قرار دارد. این بازیکن کروات احتیاج دارد تا Aggressive باشد , به دنبال ظربات خود برود و امتیازات را کوتاهتر کند , قوی سرویس بزند و توپهای زیادی را برگرداند تا بتواند شانسی در این بازی داشته باشد.
وی سعی می کند به Tie-Break برود و انجا بهترین بازی خود را ارائه کند , همانطوریکه در برابر Nadal بازی کرد.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2010, 02:48 PM   #240
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
اين امتيازات كه ميگي كم ميشه من حساب ميكنم اين عدد ها كه ميگي بدست نمياد روش كم كردن فرق داره؟
آخه امتيازات آخري كه تو سايت زدن اينه :
1 راجر فدرر 11,350
2 نواک جوکوویچ 8,310
3 رافائل نادال 7,440
4 اندی موری 7,255
آره، حق با شماست
من دقیقا مثل شما حساب کرده بودم
ولی بعد فکر کردم شاید امتیارات پارسال قبلا کم شده باشه

5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)