بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-03-2012, 01:33 AM   #231
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نادال مشكلات مالياتي را تكذيب كرد.

رافائل نادال اظهارات انجام شده درباره عدم پرداخت ماليات بر درآمد او و پدرش از شركت هايشان در منطقه Guipuzcoa (يكي از مناطق كم ماليات در اسپانيا) را رد كرد.
مدير برنامه هاي نادال، كارلوس كاستا چنين گفت:”شركت هاي اشاره شده و بازيكن تنيس هردو ماليات خود را طبق موعد مقرر پرداخت كرده اند.از زمان آغار دوران بازيش، رافا هميشه خواسته كه اقامت خود در اسپانيا را محكم تر كند.چه در زمين و چه خارج از آن هميشه تعهد خود را به اسپانيا نشان داده.”
در مقاله اي منتشر شده در primeran.com، اقتصاددان Sabin Arizmendiarrieta، اظهار كرده كه سباستين نادال و پسرش در Guipuzcoa چند شركت پيشرو بنا كرده اند.اين منطقه در قسمت شمالي منطقه باسك (Basque) اسپانيا واقع شده و به خاطر پيشرفت اقتصاد محلي قوانين مالياتي آسان تري دارد.همچنين در اين مقاله گفته شده كه اهمال در اجراي قوانين به خانواده نادال كمك كرده بر روي درآمد 7 تا 19 ميليون يورويي خود بين سال هاي 2006 تا 2010 مالياتي پرداخت نكنند.گفته شده كه بازرسان محلي در حال تحقيق و بررسي در اين باره هستند.خانواده نادال تجارت خود را به سرزمين بومي خود، مايوركا بازگردانده اند.

ووزنياكي و سانچز از دلايل جدايي سخن مي گويند.

كارولين ووزنياكي به شبكه تلويزيوني TV 2 دانمارك گفته كه دليل جدايي زودهنگام از مربي جديدش ريكاردو سانچز عدم تاثير وي در بازيش بوده.
ووزنياكي:”من به اندازه كافي در بازي تجربه دارم كه بدانم به چه تمريني نياز دارم و از آن جا فهميديم كه اين راه درست است.من همچنين حس كردم كه او نمي تواند از نظر شخصيتي به عنوان يك بازيكن بر روي من تاثير زيادي بگذارد.براي همين ما تصميم به قطع همكاري گرفتيم.اگر من [در آزاد استراليا] قهرمان مي شدم يا نه، تفاوتي نمي كرد.اين تصميم بيشتر شخصي بود.”
سانچز كه ووزنياكي را فقط براي 2 ماه هدايت كرد، در گفتگو با نشريه La Marca اعلام كرده كه پيشنهادهاي مربي گري فراواني را رد كرده تا با ووزنياكي همكاري كند ولي دوست نداشته كه به عنوان شخص دوم تيم (بعد از پيتور، پدر كارولين) حاضر باشد.
سانچز:”به نظرم كارولين همراه پدرش مي تواند گرنداسلم ببرد و به رنك 1 بازگردد، با حضور من يا حتي يك گل فروش.او كيفيت بالا و آينده بسيار درخشاني دارد ولي بايد پيشرفت كند.بايد در مقابل 3 نفر برتر (ويكتوريا آزارنكا، پترا كويتوا و ماريا شاراپوا) كه ثابت كرده اند بازيكنان قوي تري هستند هجومي باشد.من سعي داشتم اين كار را انجام دهم ولي آن ها اين اجازه را به من ندادند.”

توميك از مسابقات سن خوزه انصراف داد.

نوجوان استراليايي، برنارد توميك، به علت مسائل شخصي از تورنومنت SAP Open كه بين روزهاي (13-19 فوريه) در سن خوزه كاليفرنيا برگزار مي شود كناره گيري كرد.او بايد روز 14 فوريه در دادگاه ايالت كوينزلند استراليا براي رسيدگي به تخلفات رانندگيش حاضر باشد.مسئولين تورنومنت مصدوميت ناحيه پا را علت انصراف توميك اعلام كرده اند ولي به مسئول بازيكنان ATP گفته شده كه بازيكن 19 ساله يكي از دو معافيت خود براي عدم حضور در تورنومنت هاي 250 امتيازي را استفاده كرده و به همين دليل جريمه اي برايش درنظر گرفته نخواهد شد.توميك چند روز قبل از مسابقات سن خوزه در رقابت هاي گروهي جام ديويس براي استراليا بازي خواهد كرد.
همچنين جيمز بليك آمريكايي هم كه با مصدوميت زانو دست و پنجه نرم مي كند از اين مسابقات كنار كشيد.سم كوئري و ميخائيل كوكوشكين، جايگزين اين دو خواهند شد.

ویرایش توسط Nima93 : 02-04-2012 در ساعت 07:52 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-07-2012, 12:56 PM   #232
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

ونوس درباره زمان حضور مجدد در مسابقات شك دارد

ونوس ويليامز در مصاحبه روز يكشنبه مسابقات فدكاپ

ونوس ويليامز درباره حضور مجدد در مسابقات و آمادگيش مطمئن نيست.روز يكشنبه، او به همراه ليزل هوبر (Liezel Huber) تيم دوبل آمريكا را در مسابقات فدكاپ تشكيل و بلاروس را شكست دادند.ويليامز 31 ساله با نوعي بيماري ضعف ايمني بدن به نام سندرم شوگرن دست و پنجه نرم مي كند.
ونوس در گفتگو با خبرنگاران:”درباره برنامه هايم مطمئن نيستم.صادقانه مي گويم، هفته آينده در مسابقات شركت مي كنم تا در خانه تمرين كنم، بازي انفراديم را بهبود ببخشم و ببينم كه پوششم در زمين چگونه است و چيزهايي شبيه اين.براي من اتفاقات هفته به هفته پيش مي روند.سعي مي كنم كه به خودم فشار نياورم، اگرچه اينكار را انجام مي دهم.منظورم اينست كه اگر مي توانستم، در [آزاد استراليا] شركت مي كردم.من هنوز با خستگي مي جنگم.در حال بهبود هستم.كمي زمان مي برد تا دارو و درمان مناسب را پيدا كنم تا قوي تر شوم.وقتي شما شانس حضور در زمين را پيدا كنيد، حدود 6 هفته طول مي كشد تا بازي از بيس لاين را خوب اجرا كنيد و مصدوم نشويد.”
ويليامز كه اكنون در رتبه 133 رنكينگ انفرادي است و در رنكينگ دوبل حضور ندارد، گفت كه هدف اصليش حضور در مسابقات المپيك 2012 لندن است.او براي حضور خودكار در بخش انفرادي مسابقات بايد تا پايان مسابقات رولندگاروس به رتبه 48 رنكينگ (و يا بهتر از آن) برسد.همچنين ممكن است كه او و خواهرش سرنا، تقاضاي دريافت سهميه وايلدكارد در بخش دوبل را كنند.اين دو مدافع عنوان قهرماني اين بخش هستند.
ونوس ادامه داد:”انگيزه بزرگ براي من المپيك است، پس مي توانم به زمين بازگردم و در رنكينگ صعود كنم.اگر سالم باشم، درباره رنكينگ نگران نخواهم بود.فكر كنم كه مي توانم بازي كنم.فقط بدنم بايد مقاومت كند.شركت در بازي هاي پياپي مهم است.در حال حاضر مي دانم كه چقدر قادر به انجام اينكار هستم ولي خواهيم ديد...قطعا يك تجربه سخت خواهد بود.زندگيم تغيير خواهد كرد ولي خوشحالم كه مشكلاتم را مي دانم و بنابراين مي توانم بهتر شوم.”

مونفيس، نامطمئن از حضور در مسابقه جام ديويس مقابل كانادا

با توجه به مصدوميت زانو، حضور گائل مونفيس در ديدار اين هفته تيم فرانسه با كانادا در مسابقات جام ديويس مبهم است.روز يكشنبه، مونفيس در فينال مسابقات مونپليه از توماس برديچ شكست خورد.
او در جمع خبرنگاران گفت:”من [روز شنبه] مطمئن نبودم [كه بازي كنم] چون زانويم ورم كرده بود.تصميم نهايي را پس از تمرين صبح آن روز گرفتم.من قبل از رفتن به كانادا چند آزمايش انجام خواهم داد چون مصدوميت زانو زندگيم را خراب كرده و نمي خواهم براي ادامه فصل ريسك كنم.نمي خواهم كه براي تيم فرانسه مشكل ساز باشم.من براي هر چيزي آماده ام، حتي بازي كردن در روز پاياني.”
بازيكنان ديگر فرانسه، جو ويلفرد سونگا، مايكل لودرا و جولين بنتو هستند.ژيل سيمون هم بازيكني خواهد بود كه در صورت عدم حضور مونفيس وارد تركيب خواهد شد.

كليبانوا در حال بهبود و تمرين

آليسا كليبانوا، شيمي درماني خود را به پايان رسانده و تمرينات خارج از زمين را آغاز كرده است.شماره 20 پيشين زنان هنوز بايد يك آزمايش مهم ديگر را پشت سر بگذارد تا اجازه تمرين كردن با راكت را بيابد.در تابستان 2011، كليبانوا اعلام كرد كه از سرطان لنفوم هوچکین رنج مي برد.بازيكن 22 ساله روس به TENNIS.com گفت كه در صورت مثبت بودن نتيجه آزمايش، به آمريكا سفر خواهد كرد تا در هواي گرم تمرين كند.

سرنا چندين انتخاب براي مسابقات مختلط المپيك دارد

سرنا ويليامز مي گويد چندين گزينه براي همكاري در مسابقات مختلط دوبل المپيك دارد.
سرنا:”يك دختر دوست دارد كه چندين انتخاب داشته باشد.قطعا برادران برايان بهترين بازيكنان دوبل در دنيا هستند.اندي [راديك] و من خيلي خيلي به هم نزديك هستيم.شخصا به جان [ايزنر] علاقه دارم.شما نمي توانيد سرويسش را بريك كنيد.او به طور خوكار گيم ها را مي برد.فكر كنم اتخاب سختي خواهد بود.نمي دانم اگر همه را كانديد كنيد بعد آن چه پيش خواهد آمد.به هر حال، ما مي خواهيم خوب عمل كنيم و براي كشورمان مدال كسب كنيم.اين تمام چيزيست كه مي خواهيم.”

27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-08-2012, 07:29 PM   #233
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

دورخیز نوواک جوکوویچ برای قهرمانی در مسابقات تنیس
گرند اسلم رولند گروس و کسب مدال طلای المپیک لندن

قهرمانی در رقابت‌های تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه و مدال طلای المپیک در بخش انفرادی تنیس افتخاراتی هستند که آقای شماره یک تنیس جهان تاکنون آن‌ها را کسب نکرده و او اکنون به دنبال کسب این دو عنوان است.

نوواک جوکوویچ پس از دریافت جایزه Laureus World Sports Award به عنوان بهترین ورزشکار سال جهان در لندن اعلام کرده که قصد دارد در سال 2012 طلای المپیک و عنوان قهرمانی تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه را به دست آورد.

جوکوویچ که اخیراً قهرمان تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا شده، گفت: «یاد گرفته‌ام که چطور برنامه‌ریزی کنم و درون و بیرون زمین مسابقه، خود را آماده رقابت‌های مهم کنم. در وهله اول سعی می‌کنم خودم را آماده رولند گروس (تنیس آزاد فرانسه) کنم و پس از آن آماده ویمبلدون و المپیک می‌شوم.»

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-08-2012, 10:53 PM   #234
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

جوکوویچ مطمئن نیست که بتواند تیم ملی صربستان
را در رقابت‌های تنیس جام دیویس 2012 همراهی کند

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان روز چهارشنبه اعلام کرد به دلیل «برنامه بسیار فشرده» مطمئن نیست بتواند تیم ملی کشورش، صربستان، را در رقابت‌های جام دیویس 2012 همراهی کند. جوکوویچ پیشتر از عدم حضور خود در دور اول مسابقات گروه جهانی جام دیویس 2012 به دلیل استرحت برای ادامه فصل خبر داده بود.

تیم صربستان در رقابت‌های این مرحله دهم تا دوازدهم فوریه در نیس (جنوب صربستان) به مصاف سوئد خواهد رفت. جوکوویچ گفت :«از این که نمی توانم در نیس مقابل سوئد بازی کنم عصبی و ناراحت هستم و نمی توانم وعده بدهم که در ادامه این رقابت ها در سال جاری حضور خواهم داشت.»

شایان یادآوریست که نوواک جوکوویچ در بازگشت به کشورش پس از کسب مقام قهرمانی در رقابت‌های تنیس گرند اسلم اوپن استرالیا، به عنوان یک قهرمان ملی مورد استقبال قرار گرفت. وی در فینال رقابت‌های اوپن استرالیا در دیدار نفس گیر پنج ساعت و پنجاه و سه دقیقه‌ای موفق شد در مقابل رافائل نادال به برتری برسد و سومین پیروزی خود را در این رقابت ها کسب کند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-09-2012, 01:23 PM   #235
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

بازگشت كندريك محروم به مسابقات

رابرت كندريك آمريكايي كه به دليل استفاده از مواد نيروزا به هشت ماه محروميت محكوم شده بود، به ميادين تنيس بازگشت.روز سه شنبه و در دور نخست مسابقات چلنجر دالاس، كندريك 31 ساله 2-6, 7-6(1), 6-3 از جك ساك شكست خورد.او همچنين دو هفته پيش در دور اول چلنجر هونولولو هم شكست خورده بود.
كندريك به دليل آلوده بودن خونش به ماده غير مجاز methylhexaneamine در رولندگاروس 2011 محروم شد و پس از آن اعلام كرد كه از غير مجاز بودن اين ماده اطلاعي نداشته و از آن براي جلوگيري از خستگي ناشي از سفرهاي طولاني استفاده كرده.
او قصد داشت كه در مسابقات آزاد آمريكا به عنوان2011 آخرين تورنومنت حرفه ايش شركت كند ولي دادگاه ورزش درخواست تجديد نظرش براي كم شدن محروميتش را فقط به مدت 4 ماه تاييد كرد.
پس از راي دادگاه مشخص نبود كه آيا او مجددا در مسابقات شركت خواهد كرد يا خير، ولي با توجه به متولد شدن فرزندش و از دست دادن درآمد خود، بازگشت او غيرمنتظره نيست.

ونوس ويليامز در تورنومنت چارلستون شركت مي كند

ونوس ويليامز حضور خود را در تورنومنت Family Circle Cup چارلستون آمريكا كه از 31 مارس تا 8 آوريل (12-20 فروردين) برگزار مي شود اعلام كرد.چارلستون اولين تورنومنت پس از آزاد آمريكا 2011 است كه ونوس رسما در آن اعلام حضور كرده است، اگرچه گمان مي رود كه او به صورت خودكار در مسابقات ميامي (كه در دو هفته پاياني ماه مارس برگزار مي شود) وارد مي شود.
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-12-2012, 10:33 PM   #236
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

ناوراتیلووا: آزارنکا و کویتووا رقابت سنگینی خواهند داشت

قهرمان افسانه ای تنیس،مارتینا ناوراتیلووا معتقد است قهرمان استرالیا، ویکتوریا آزارنکا و قهرمان ویمبلدون، پترا کویتووا رقابت سختی با یکدیگر در ادامه فصل خواهند داشت.
ناوراتیلووا پس از مسابقه نمایشی روز یکشنبه در تورنمنت پاریس گفت این دو تنیسور به دلیل داشتن ویژگی های خاص می توانند رقبای سختی برای یکدیگر باشند " اگر آن ها سالم بمانند، رقابت نزدیک و زیبایی درست می شود."
او در مورد شاراپووا کمی دچار شک و تردید است ولی معتقد است که شاراپووا هم با داشتن فیزیک قوی می تواند وارد این رقابت شود.

تغییری در آزارنکا پس از قهرمانی در استرالیا ایجاد نشده

ویکتوریا آزارنکا می گوید پس از شاهکار دو گانه ی خود ( او با قهرمانی در استرالیا به اولین تنیسور ار بلاروس تبدیل شد که موفق به بردن گرند شده. هم چنین با این قهرمانی موفق شد برای اولین بار به رتبه 1 تنیس زنان نیز برسد ) تغییر چندانی در خود ایجاد نکرده.
ویکتوریا سال 2012 را رویایی آغاز کرده. او با قهرمانی در استرالیا به اولین گرند خود دست یافت و تونست کرولاین ووزنیاکی دانمارکی رو پس از دو سال از رتبه 1 پایین بیاورد.
ویکا به خبرنگاران گفت: " پس از قهرمانی در استرالیا تغییر ناگهانی در زندگی من ایجاد نشده. مسلما پس از اینکه من شماره یک شدم توجه ها بسیار به من بیشتر شد. اما در حقیقت من همان شخص قبلم و هیچ تغییری نکردم. "
ویکتوریا پس از بردن یک گرند اسلم به شماره یک رسید و این موضوع باعث میشه که دیگر شاهد پرسش سوال های تکراری راجع به نامبر وانی بدون گرند از او نشود. سوالاتی که همیشه از کرولاین ووزنیاکی،دینارا سافینا و یلنا یانکوویچ پرسیده می شود. اما آزارنکا این را خوب می داند که انتظارات از او بیشتر است و بردن یک گرند شاید برای او کافی نباشه.
" بدیهی به نظر می رسد که هدف من بردن تورنمنت های بیشتری در این فصل است. امیدوارم که حتی بتوانم امسال گرندی دیگری هم ببرم. این طبیعیه که در حال حاضر فشار مردم روی من خیلی بیشتر شده . آن ها در حال حاضر انتظاراتشون از من بیشتر شده. اما من فکر نمی کنم که این موضوع برای من یک چالش به حساب بیاد."
ویکا در تورنمت قطر در نیمه خود شیاوونه و رادوانسکا رو پیش رو دارد. او احتمال دارد که در کوارتر به شیاوونه برخورد کند و پس از اون هم ممکنه در نیمه نهایی یه آگنیسزکا رادوانسکا برخورد کند.
در سمت دیگر کرولاین ووزنیاکی قرار دارد. او تمام تلاش خود را می کند تا دوباره یه رنک 1 برگردد.
" رقابت در دوحه سخت است. اما من خوش حالم که تونستم دوباره برگردم به دوحه." ویکا گفت.
او همچنین در نیمه خود تنیسور های بزرگ دیگری همچون مدافع عنوان قهرمانی ورا زوناروا،ماریون بارتولی و قهرمان مسابقات آزاد آمریکا سمانتها استوسور رو در پیش رو داره.

ویرایش توسط Ahoura : 02-12-2012 در ساعت 10:44 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-13-2012, 12:55 PM   #237
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

انتقاد فدرر از زمين خاك رس، و واورينكا؟

راجر فدرر از سطح خاك رس نصب شده توسط فدراسيون تنيس سويس در شهر فرايبورگ انتقاد كرد.تيم جام ديويس سويس در زمين خودي 5-0 از ايالات متحده آمريكا شكست خورد.همچنين نقل شده كه فدرر از دوست و هم تيمي خود، استانيسلاس واورينكا هم انتقاد كرده.
فدرر و واورينكا هردو بازي هاي انفرادي خود را (به ترتيب به جان ايزنر و مردي فيش) واگذار كردند و در قسمت دوبل هم از تيم متشكل از فيش و مايك برايان شكست خوردند.
به نقل از روزنامه Tages-Anzeiger، فدرر چنين گفته:”تيم آمريكا در كل مسابقات بهتر از ما بود.بايد اين را قبول كنيم.شرايط براي ما سخت بود، به خاطر توپ ها، به خاطر ارتفاع زياد [شهر فرايبورگ از سطح دريا] و توپ ها پس از برخورد به زمين خيلي بلند مي شدند و در زمين خاك رس چاله وجود داشت.”
همچنين منابعي به TENNIS.com گفته اند كه تيم آمريكا هم زمين مسابقات را تقريبا غيرقابل بازي كردن يافته است.
دفتر خبرگزاري AP در سويس هم گزارش داده كه فدرر از واورينكا به خاطر نحوه بازيش در قسمت دوبل انتقاد كرده ولي رِنه استافر، زندگي نامه نويس فدرر و روزنامه نگار سويسي اين خبر را تكذيب كرده.
AP از صحبت هاي فدرر به زبان فرانسوي اينگونه نقل قول كرده:”من در فسمت دوبل به اندازه كافي خوب بودم، ولي استن [واورينكا] نه خيلي.استن در انفرادي هم بهترين بازيش را ارائه نداد.مايه تاسف است، چون به خاطر آن شكست ما نتواسنتيم آمريكا را تحت فشار قرار دهيم.”
ديگر روزنامه نگار سويسي، سِوِنيا ماستروبراردينو (Svenja Mastroberardino) كه در محل برگزاري مسابقات حاضر بود گزارش داده كه فدرر به زبان سويسي گفته:”استن خوب بازي نكرد و من دو بازي نزديك داشتم...”
ماستروبراردينو گفت:”او واورينكا را بيش از يك بار [براي بازيش در انفرادي] سرزنش كرد.”
نشريه L'Equipe از فدرر چنين نقل قول كرده:”من در دوبل خوب بازي كردم، استن هم بد نبود، او اغلب برروي سرويسش مشكل داشت.”

31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-14-2012, 01:16 AM   #238
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

فدرر، انتقاد از واورينكا را تكذيب كرد

فدرر در مصاحبه پيش از تورنومنت روتردام

راجر فدرر انتقاد از هم تيمي خود، استانيسلاس واورينكا را تكذيب كرد.از فدرر نقل شده بود كه واورينكا را به خاطر ارائه بازي ضعيف در طول شكست 5-0 سويس از آمريكا در دور اول جام ديويس سرزنش كرده.
فدرر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در روتردام گفت:”من يكشنبه يك روز براي بازيابي و انجام مصاحبه داشتم.كاملا اشتباه برداشت شده بود، انتقاد من از استن.هيچ وقت چنين كاري نمي كنم.اين فقط يك آخر هفته نااميدكننده بود.همراه با شرايط گوناگوني كه باعث شكست ما شد، اولين و مهم ترين آن ها به نظرم بازي خيلي خوب آمريكا بود.من ديروز و امروز چندين گفتگوي خوب با كاپيتان [سورين لوتي] و خود استن داشتم.فقط تا مطمئن شوم سوءتفاهمي بين ما دو نفر وجود ندارد.اين رسانه ها بودند كه از هيچ چيز شروع به ساختن داستان كردند.”
واورينكا روز يكشنبه در استاديوم حاضر نشد.لوتي گفت كه او خسته بوده و در هتل استراحت مي كرده.
در حالي كه فدرر انتقاد از عملكرد واورينكا در بازي دوبل را رد مي كند، روز جمعه –بعد از شكست مقابل جان ايزنر و باخت واورينكا به مردي فيش- بهDavisCup.com چنين گفت:”در واقع من خوب بازي كردم، شرايط به نفع من پيش نرفت، براي استن هم همينطور ولي او بازي خوبي نداشت، من با اين نظر موافقم.”

ابهام درباره حضور راونيچ در سن خوزه

حضور مدافع عنوان قهرماني، ميلوس راونيچ، در تورنومنت سن خوزه كاليفرنيا مبهم است.او پس از مصدوم شدن از ناحيه زانو در حين مسابقه دوبل كانادا و فرانسه در دور اول جام ديويس نتوانست روز يكشنبه در مسابقه انفرادي مقابل جو ويلفرد سونگا حاضر شود.
قرارست راونيچ روز دوشنبه به كاليفرنيا پرواز كند و زانوي خود را در استنفورد مورد معاينه پزشكان قرار دهد.اولين بازي او در تورنومنت چهارشنبه شب خواهد بود.
راونيچ در گفتگو با خبرنگاران:”اولين اولويت من تشخيص مشكل است، پس از آن مراجعه به افرادي كه به آن ها اعتماد دارم و پيدا كردن درمان.وقتي خم مي شوم و هنگامي كه چيزي را فشار مي دهم احساس درد مي كنم.دقيقا نمي دانم در چه شرايطي هستم...من [در مقابل سونگا] بي فايده مي بودم و اصلا نمي دانم چه مشكلي دارم.هنوز به اطلاعات بيشتري نياز دارم و همين قسمت بزرگي از تصميم (براي شركت در تورنومنت سن خوزه) را تشكيل مي دهد.همچنين به من زمان مي دهد كه با پزشكم در اسپانيا مشاوره كنم.”

فرانسه به دنبال زمين روباز براي مسابقه با آمريكا

تيم جام ديويس فرانسه به دنبال يك زمين روباز و ترجيحا در جنوب فرانسه براي ديدار ¼ نهايي جام ديويس با ايالات متحده آمريكا كه بين روزهاي 6-8 آوريل (18-20 فروردين) برگزار مي شود است.بعد از پيروزي مقابل كانادا، كاپيتان تيم فرانسه، گي فورجِي (Guy Forget) گفته كه از شكست 5-0 سويس مقابل آمريكا درس هايي را آموخته است.
Montreal Gazette از فورجي نقل كرده:”ما اشتباه سويس را تكرار نخواهيم كرد، بازي در ارتفاع.ما بايد زمين متوسطي را انتخاب كنيم.درباره خاك رس زياد صحبت مي كنيم.يك احتمال است ولي ضرورتا تنها انتخاب نيست.هنوز درباره اين موضوع مشورت نكرده ايم.ولي به نطر من، ما بايد سطح نسبتا كندي را انتخاب كنيم و كاملا از سطح با پرش زياد توپ اجتناب كنيم، چون بازيكني مثل جان ايزنر (در آن شرايط) قطعا خطرناك است.ما كاملا مطمئنيم كه از حادثه پيش آمده براي سويس در فرايبورگ اجتناب مي كنيم.من شخصا مي گويم زمين روباز بهتر است ولي اگر ما مكاني براي ميزباني پيدا نكنيم، بايد در زمين داخل سالن مسابقه دهيم.و مجموعه هاي ورزشي كه بتوانند رقابتي به اين بزرگي را ميزباني كنند در فرانسه زياد نيستند.”
شهر نيس (Nice) به عنوان يكي از گزينه ها اعلام شده ولي فورجي گفته كه شهر پاو (Pau) كه در مرز شمالي كشور، نزديك به اسپانيا است را هم در نظر مي گيرد.
برترين بازيكن فرانسه، جو ويلفرد سونگا، خاك رس را ترجيح مي دهد.او بهL’Equipe گفت:”حالا اين آمريكا است كه قويست، من تا به حال در مسابقه به اين بزرگي [در جام ديويس] بازي نكرده ام و بازي در خانه است.مدتيست كه آنجا بازي نكرده ايم.به نظرم بهترست بر روي خاك رس از آن ها ميزباني كنيم.”

22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-15-2012, 12:53 AM   #239
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

توميك اتهام خلاف رانندگي را رد كرد

تنيس باز نوجوان استراليايي، برنارد توميك، اتهام رانندگي خلاف با خودرو سريع و پرقدرتش را رد كرد.بازيكن 19 ساله امروز در دادگاه حاضر شد تا درباره دو خلاف رانندگي و تعقيب شدن او توسط پليس تا منزلش جواب دهد.
وكيل توميك، كريس نيست (Chris Nyst) در خارج از دادگاه به خبرنگاران گفت:”يك اتهام عبور از خط دوگانه است و ديگري عدم توقف [پس از فرمان پليس].اين ها جزء بي اهميت ترين خلاف ها هستند و امروز در دادگاه همين تشخيص داده شد.”
اين اتهام ها پس از آن ايجاد شد كه ماه گذشته توميك در فاصله كمتر از يك ساعت در حال رانندگي با خودرو BMW M3 -كه حالا قصد فروش آن را دارد- جريمه شد.پليس ادعا كرده كه او فرمان توقف براي بار سوم را ناديده گرفته است.
نيست گفت كه ادعايي مبني بر “رانندگي غيرمسئولانه، خطرناك يا مواردي شبيه به آن” وارد نشده و او با پليس درباره اين موضوع گفتگو خواهد كرد.جلسه بعدي دادگاه در ماه آوريل برگزار خواهد شد.
توميك به خبرنگاران گفت كه اين موضوع تاثيري بر تنيس او نداشته:”موضوع مهمي نيست، من خوب بازي مي كنم.در جام ديويس 5-0 پيروز شديم.در راه درستي حركت مي كنيم و اميدوارم سال خوبي برايم باشد.”

استوسر از فرم 2012 خود راضي نيست

سامانتا استوسر به خبرنگاران حاضر در دوحه گفت كه از فرم امسالش راضي نيست.شماره 5 جهان در طول تورنومنت هاي تابستان استراليا 1 پيروزي و 3 شكست داشت.وقتي از او درباره رضايت از عملكردش سوال شد، اينگونه پاسخ داد:”خلاصه بگويم، نه، واقعا نه.به نظرم مي توانستم تا به اينجا سال خيلي بهتري داشته باشم.ممكن است شما برنامه ريزي و تمرينات خود را دقيق انجام دهيد ولي نتيجه آن را به زودي نبينيد.با توجه به اين، من هفته خوبي در فدكاپ [برابر سويس] داشتم و حس مي كنم كه بعد از دو پيروزي در آنجا شرايط بهتري دارم.اميدوارم اين هفته هم همينطور ادامه دهم و باقي فصل هم چنين باشد.”

روبرِدو هفته آينده جراحي مي شود

به گزارش تورنومنتBarcelona Open Banc Sabadell ، شماره 5 پيشين مردان، تامي روبردو هفته آينده مورد عمل جراحي از ناحيه پاي چپ قرار مي گيرد.قهرمان سال 2004 اين تورنومنت چنين گفت:”به احتمال خيلي زياد چند ماه طول مي كشد تا به مسابقات باز گردم.اگر جراحي خوب پيش برود، در مونت كارلو و بارسلونا بازي خواهم كرد.”
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-15-2012, 12:13 PM   #240
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

انصراف کیم کلایسترز از ایندین ولز

کیم کلایسترز بلژیکی در روز 3 شنبه اعلام کرد که به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پای چپ قادر به بازی کردن در تورنمنت ایندین ولز که در ماه آینده برگزار می شود، نیست.
کیم گفت با ایتکه خاطرات خوبی از ایندین ولز دارم ولی من دیگه از بازی کردن در ایندین ولز نا امید شده ام.
کلایسترز بلژیکی قصد دارد که در پایان فصل از تنیس خداحافظی کند. او در سال 2007 بکبار از تنیس کناره گیری کرد اما در سال 2009 دوباره به دنیای تنیس برگشت و موفق به بردن 3 گرند دیگر هم شد.
او در سال قبل موفق به قهرمانی در گرند اسلم استرالیا شد اما در ادامه فصل به دلیل مصدومیت شکم ، مچ دست و صدماتی در قسمت شانه نتوانست در ادامه فصل خوب کار کند.
کیم در ماه قبل هم در استرالیا به دلیل پیچیدگی مچ پا نتوانست بهترین بازی خود را ارایه دهد. او در مرحله نیمه نهایی مغلوب ویکتوریا آزارنکا شد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)