بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

29 دی - 12 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-30-2015, 02:03 PM   #221
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

یک سوال دوستان
چرا وقتی سرویس استن in بود داور بجا اعلام کرد ؟؟؟
ست چهارم گیم 2 بازی ؟؟
همیشه ایس اعلام میکنن
چرا همیشه استن تو استرالیا مقابل جوکو دچار اشتباه داوری میشه ؟؟؟

این ضعیف ترین بازی استن و جوکویچ تو این تورنمنت هست
هر کدوم ببرن رو اشتباهات زیاد حریف بردن نه بازی خوب خودشون
استن که فاجعه هست داره رکورد میزنه
خب طبق پیش بینی قبلی من فینال 2013 تکرار شد
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg سشسط.jpg (69.4 کیلو بایت, 108 نمایش)

ویرایش توسط MRF : 01-30-2015 در ساعت 03:15 PM
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 03:25 PM   #222
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده

آفرین به استن
مقاومت خوبی کرد همیشه بیرون کردن مدافع قهرمانی کارسختیه
متاسفانه نواک با اشتباهات زیاد خصوصا در سرویس کار را برای خودش سخت کرد
نواک اگر نواک همیشگی بود توی این بازی هم ست نمیداد
اما استن نشون داد بدون شک شماره یک سوئیسه و کشورش باید بهش افتخار کنه
هرچند نواک با اشتباهاتش کار را برای دوستدارانش سخت کرد اما بیگل ست پنجم آی چسبید ..آی چسبید
Just Nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-30-2015, 03:31 PM   #223
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
جاست نوله عزیز!!!
دوست خوبم
میشه انقدر با همه بحث های بی فایده نکنی؟
هم اعصاب خودتو خورد میکنی هم صفحه ها رو شلوغ میکنی
be calm my friend
سعید2 اف ایکس عزیز!!
دوست خوبم
پیشنهاد خوبیه این پیروزی شیرین را به شما و تمامی دوستداران نواک تبریک میگم
راستی چقدر خوبه که شما همزمان طرفدار نواک نادال و فدرر هستید چون همیشه در هرصورت خوشحالید!

تصمیم ماری برای کار با مورسمو درست بود
شنبه, 31 خرداد 1393 13:11

ماتس ویلاندر - من از این که اندی ماری، امیلی مورسمو را به عنوان مربی انتخاب کرده شگفت‌زده شدم اما شوکه نشدم. همین که ماری تصمیم گرفته یک مربی زن را برای خودش انتخاب کند نشان می‌دهد او مثل بقیه بازیکنان نیست.

او همیشه می‌خواهد اول خودش را شکست دهد و بعد بقیه را. به نظر من کارش خیلی بزرگ بود. خیلی جالب. اندی متفاوت است. به عنوان یک بازیکن با بقیه فرق دارد. حتی در تفکرات هم با بقیه فرق دارد. ذاتش هم با بقیه فرق دارد.

شخصا فکر نمی‌کنم او اصلا به مربی نیاز داشته باشد. واقعا فکر نمی‌کنم. به نظر من او به اندازه کافی از (ایوان) لندل آمخته. لندل یک نابغه در تنیس است و اندی بعد از کار کردن با او می‌تواند بدون مربی هم کارش را پیش ببرد. اما شاید او به کسی احتیاج داشته باشد که به او انگیزه بدهد. کسی که هوایش را داشته باشد و شاید هم کسی که آنقدر صادق باشد که واقعا ایراداتش را به او بگوید. او دنبال کسی می‌گشته که اگر ایراداتش را به او بگوید به آن گوش کند و آن‌ها را باور کند. امیلی مورسمو را که یک قهرمان و مبارز است انتخاب کرده. رک و بی‌پرده.

امیلی می‌داند چه فشارهایی روی یک بازیکن تنیس است. چه در خانه و چه بیرون از آن. حالا اندی در ویمبلدون فشار زیادی را باید تحمل کند و مورسمو می‌داند آن را چطور برایش به تعادل برساند. مربی او یک سلبریتی است. در خانه خودش (اوپن فرانسه) قهرمان گرنداسلم شده. اگر مربی‌تان یک گرنداسلم در خانه نداشته باشد نمی‌توانید به خودتان بقبولانید که او می‌تواند کمک‌تان کند. امیلی می‌فهمد اندی چه روزهایی را در ویمبلدون خواهد گذراند. برای همین خیلی کمکش می‌کند.

قبلا در زندگی حرفه‌ای اندی یک زن بوده. او مادرش است. کسی که همیشه پشتش است و حمایتش می‌کند. اندی جوابش را هم گرفته. با حضور مادرش به موفقیت‌های کمی نرسیده. حالا ورود یک زن دیگر به زندگی حرفه‌ایش می‌تواند بیشتر کمکش کند و من فکر می‌کنم امیلی از نظر ذهنی فوق‌العاده قوی است و می‌تواند همه فشارها را از روی اندی بردارد. شاید کمی طول بکشد این زوج به موفقیت برسند اما من به آن خوشبینم.

تجربه امیلی را نباید دست کم گرفت. او یک بازیکن واقعی بود. یک بازیکن بافکر. او خیلی شبیه پسرها بازی می‌کرد. خوب دفاع می‌کرد و خیلی سریع پشت تور سبز می‌شد. مثل بقیه زن‌ها بازی نمی‌کرد چون بیشتر از فکرش استفاده می‌کرد. این دقیقا همان چیزی است که اندی به آن نیاز دارد. اندی کسی را نمی‌خواهد که به او بگوید «تو می‌توانی». او یک بار توانسته. این بار کسی را می‌خواهد که سرش داد بکشد و بگوید «خوب این کاری است که باید انجام بدهی. به نظر کاری که لندل برای اندی انجام داد خیلی باارزش بود. و البته شاید لندل دیگر از این به بعد برای اندی مفید نبود. نمی‌شود یک نفر مدام یک کار را بکند. تغییر همیشه نیاز است. حالا او یک تغییر به زندگی حرفه‌ایش داده و این خیلی بزرگ است.

ویرایش توسط Just Nole : 01-30-2015 در ساعت 03:59 PM
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 03:36 PM   #224
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

دوستان گرامی،ازتون خواهش میکنم موفقیت

های هیچ فرد موفقی،هیچ ورزشکاری،

راجر،نواک،رافا یا اندی یا هر کس دیگه ای

رو به شانس ربط ندید.

شانس همیشه به نفع ذهن های آماده کار

می کند.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 03:45 PM   #225
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

تبريك به طرفداران نواك.
Wawrinka earns a break point with a spectacular backhand down the line. But Djokovic saves it by jamming him with a body serve to take the game to deuce.
منظور از بادي سرو در جمله بالا كه گزارش گاردسن از ست پنجم هست چيه.
ممنون.
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-30-2015, 03:51 PM   #226
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده

جناب Just Nole شما دست از دشمنی با راجر وراجریون برنمیداری حتی داد طرفدارهای نواکو در آوردی از این گونه رفتار برداشتهای زیادی میشه حتی راجرورافا ونواک خیلی محترمانه از هم یاد میکنن وتا اونجا که من میدونم حتی راجرورافا هر وقتی افت میکردن یا باختهایی سنگین درکل تورنمنت داشتن از هم حمایت میکردن (دوست عزیز راجر هنوز تموم نشد وخواهیم دید که هم گرندوهم مسترز میبره وهمینجور رافا وسرآخر این سه از2004 به اینور مشتاقان تنیس رادر دنیاسوپرایز کردن وتا الان هیچ رقابتی درتنیس مثل رقابت اونها جذاب نبود (درمورد راجر یکه تازی اون تو صحنه تنیس برکسی پوشیده نیست وجالب تر اینکه بعنوان دومین شخصیت قابل اعتماد دنیا انتخاب میشه بعد از نلسون ماندلا مرحوم)وبعدازراجر. رافای دوست داشتنی که احتمال زدن رکورد تاریخی راجر رو داره (البته بنده حس میکنم نزدیکش میشه ولی نمی تونه اما نواک با این شرایط میتونه خودشو درکنار این دو سوپراستار تنیس قراربده (خواهشا مثل قهرمانهای این رشته از طعنه وجوسازی وغیره دست برداریم وازاین فضا لذت ببریم بجای فحشو کل کل بیمورد .....صدالبته منظورم فقط شما نیستید به خودم وبقیه کاربرهای عزیز توصیه دوستانه میکنم درکنارهم با احترام بیشتری باشیم جسارتمو ببخشید بامید رقابتهای زیباتر درطول فصل
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 04:02 PM   #227
آذر
Banned Users

پستها: 7
سپاس: 8
در 8 پست 33 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر * خوان مارتین دلپوترو * ماریا شاراپووا * سیمونا هالپ

هر تنیسوری طلوع و غروبی داره
اینکه فکر کنیم راجر فدرر قراره تا 40 سالگی فرمش را حذف کنه و بیست تا گرند بگیره خودفریبیه
آذر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی آذر به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 04:04 PM   #228
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
تبريك به طرفداران نواك.
Wawrinka earns a break point with a spectacular backhand down the line. But Djokovic saves it by jamming him with a body serve to take the game to deuce.
منظور از بادي سرو در جمله بالا كه گزارش گاردسن از ست پنجم هست چيه.
ممنون.
درود
سرویسی که ب سمت بدن حریف زده میشه و ریترن را برای حریف سخت میکنه، حرکتی است کاملا حرفه ای
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 04:07 PM   #229
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط YOSEF نمایش پست ها
جناب Just Nole شما دست از دشمنی با راجر وراجریون برنمیداری حتی داد طرفدارهای نواکو در آوردی از این گونه رفتار برداشتهای زیادی میشه حتی راجرورافا ونواک خیلی محترمانه از هم یاد میکنن وتا اونجا که من میدونم حتی راجرورافا هر وقتی افت میکردن یا باختهایی سنگین درکل تورنمنت داشتن از هم حمایت میکردن (دوست عزیز راجر هنوز تموم نشد وخواهیم دید که هم گرندوهم مسترز میبره وهمینجور رافا وسرآخر این سه از2004 به اینور مشتاقان تنیس رادر دنیاسوپرایز کردن وتا الان هیچ رقابتی درتنیس مثل رقابت اونها جذاب نبود (درمورد راجر یکه تازی اون تو صحنه تنیس برکسی پوشیده نیست وجالب تر اینکه بعنوان دومین شخصیت قابل اعتماد دنیا انتخاب میشه بعد از نلسون ماندلا مرحوم)وبعدازراجر. رافای دوست داشتنی که احتمال زدن رکورد تاریخی راجر رو داره (البته بنده حس میکنم نزدیکش میشه ولی نمی تونه اما نواک با این شرایط میتونه خودشو درکنار این دو سوپراستار تنیس قراربده (خواهشا مثل قهرمانهای این رشته از طعنه وجوسازی وغیره دست برداریم وازاین فضا لذت ببریم بجای فحشو کل کل بیمورد .....صدالبته منظورم فقط شما نیستید به خودم وبقیه کاربرهای عزیز توصیه دوستانه میکنم درکنارهم با احترام بیشتری باشیم جسارتمو ببخشید بامید رقابتهای زیباتر درطول فصل
نظرتون محترمه و 80 درصدش موردقبول
قبول دارم بحث به کل کل و کرکری کشیده اما برخوردها در حد کنش و واکنش بوده
فحاشی و هتاکی هم کار آدم ضعیف و بی شخصیته
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2015, 04:21 PM   #230
Just Nole
Banned Users

امسال دو فینال جذاب داریم
در قسمت مردان باید دید اندی برای بار چهارم فینال را اینجا میبازه و نواک چهارمین گرند استرالیا را در پنج سال اخیر میگیره یا داستان فرق میکنه!
اندی رو فرمه بازی راحت تری را گذرانده و 24 ساعت برای ریکاوری وقت بیشتری داشته
اما بنظرم اندی نمیتونه به اندازه استن دردسر ساز باشه استن امروز احتمالا تا قبل از ست پنجم یکی از بهترین بازیهای عمرش را انجام داده بود
اندی در دوبازی آخرش که دیدیم تو سرویس خیلی خوب بود و نواک هم باید بتونه سرویسهای امروز را فراموش کنه تا شرایط را برای خودش دوباره سخت نکنه

در قسمت زنان فینال جذاب ماریا سرنا را متعلق به ماریا می دونم...میتونه!
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)