بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-30-2013, 07:59 PM   #221
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دوست عزیز ضمن سپاس از نکات خوبی که در پستت مطرح کردی در مورد اونجاهایی که خطاب به من بود باید عرض کنم.

من نگفتم کسی باید در مورد تنیس صحبت کند که بازیکن خوبی باشد، هرگز! من هودم اصلا بازیکن خوبی نیستم، ولی وقتی با ورزش تنیس به صورت عملی برخورد داشته باشی نظراتت خیلی خیلی منطقی تر و فنی تر میشه، لازم نیست بازیکن خوبی بشی، ولی دو بار راکت دستت بگیری، ارزش سرویس های ایس 150 کیلومتری راجر از جوس کورت که به صورت واید زده میشه رو میفهمی و متوجه میشی که الکی نیست، نمیای بگی راجر مفت پوینت میگیره، اگه این سرویس رو نداشتا!! (مثلا من خودم قبلا خیلی وقتهت اینطوری فک میکردم)
یا در مورد رافا! دوستان احتمالا چون از فوتبال اومدن سراغ تنیس و به صورت تفریحی تنیس نگاه میکنن، چون اونجا ارتفاع زیاد توپ مسخره میشه، فکر کردن تنیس هم همینه و هر توپی که ارتفاع میگیره مونبالینگه و باید مسخره کنن! ولی اگه راکت که دستشون هیچ! از کنار کورت رد شده بودن با چهار تا بازیکن حرف زده بودند، میفهمیدن که نه بابا داستان چیز دیگه ایه! اصن این دوستان نمیدونن در تنیس حرفه ای بازیکن از توپ مونبال استقبال میکنه میره پشت توپ ستاپ میکنه بنگ یه وینر خوشگل میزنه گوشه زمین، مگه مسابقات آدینه ایرانه؟ یا به قول فرمایش شما مگه فدرر کم کسیه که به کسی که توپ رو هوا میکنه ببازه.
البته من از هر 20 بار که این اظهارات از روی فشار زده میشه یکی دو بارشو خودم رو ملزم میدونم بیام جواب بدم که برای دوستان تازه وارد بدآموزی نداشته باشه!

با سپاس
کاری ندارم نویسنده پست کیه. راجریه یا هیترشه. مخاطب من هم شخص خاصی نیست. کلی میگم اینارو. من به عنوان یه راجری منطقی با این پست موافقم. چون هم درباره سرویس های راجر درست میگه (که بعضی رافائیون میگن پوینت مفت میگیره و ...)، هم درباره فورهندای رافا. من نمی دونم توی فوتبال مونبالینگ به چی میگن. چون اصلا فوتبال بلد نیستم. ولی حتی اون توپایی هم که می بینید رافا می زنه و سرعت نداره، از نحوه زدنش میشه به اسپینش پی برد. توی مونبالینگ از راکت به عنوان یه دیوار استفاده میشه و انرژی کمی به توپ وارد میشه. فقط در حد رد کردن. ولی رافا توی اون توپا هم به توپ انرژی وارد میکنه (از سووینگ، سرعت دست و صداش معلومه). درسته خیلی کمتر از فورهندایی که رو دستشه انرژی وارد میکنه. ولی مونبالینگ نیست. این انرژی صرف اسپین توپ میشه. بخاطر همین نمیشه روی این توپاش وینر زد. چون توپ بعد از برخورد بیشتر از اون چیزی که انتظار داری ارتفاع و سرعت می گیره و نمی تونی خوب جاگیری کنی. اگه بخواد اون انرژیو بذاره رو سرعت توپ (نه اسپین)، توپ سرعت بیشتر و ارتفاع کمتری می گیره. ولی دیگه رد کردنش خیلی سخت میشه و ارورها میره بالا.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 08:08 PM   #222
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

پویا خان تحویل بگیر اولین توهین رو یک فدرری با ادبیات بسیار مناسب به کاربر دیگه کرد !!! اونوقت به ما میگن ادبیاتت خوب نیست.حداقل من به شخص توهین نمیکنم اگه کم میارم
اینکه کسی توهین کنه به من هیچ ارتباطی نداره مرتضی جون. در پست قبل هم گفتم هرکس مسئول کارای خودشه. یه نادالی توهین کنه که ما نمیایم یقه شما رو بگیریم

در مورد خودت هم اگه کسی چیزی گفته، از نظر من(به عنوان کاربر، نه مدیر) حرف بیخود و بی ربطی زده. شما علاوه بر اینکه دوست ما هستی، از کاربران بسیار خوب سایت هم هستی.
--------------------------------------------------------------------------------------
اینم بطور کلی میگم (قبلا در اعلانات هم گفتم):

هر موقع توهینی دیدید، اگر در تاپیک بود، از " گزارش پست خلاف " استفاده کنید. اگر در چت باکس بود به بنده یا محمود عزیز یا سجاد عزیز از طریق پیام خصوصی منتقل کنید. طرف مقابل طرفدار هر کسی باشه، ما 3 نفر طبق قوانین در موردش تصمیم می گیریم.

اینم اضافه کنم که انتظار نداشته باشید ما تمام پست ها رو به طور کامل بخونیم. هیچ کس چنین وظیفه ای نداره. وظیفه ما اینه که اگه پستی به عنوان پست خلاف گزارش شد، در موردش تصمیم می گیریم. با توهین مستقیم به کاربر و بازیکن به محض رویت پست به شدت برخورد میشه اما با حرف های کنایه آمیز و ... تا زمانی که پستی گزارش نشه برخوردی صورت نمی گیره. از هر پستی ناراحت شدید گزارش کنید تا در موردش تصمیم گیری بشه و از برخوردهای شخصی جدا خودداری کنید.

سپاس فراوان که که علی رغم اختلاف نظر چه در بحث و چه کل کل، قوانین رو رعایت می کنید.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 09:56 PM   #223
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
اینکه کسی توهین کنه به من هیچ ارتباطی نداره مرتضی جون. در پست قبل هم گفتم هرکس مسئول کارای خودشه. یه نادالی توهین کنه که ما نمیایم یقه شما رو بگیریم

در مورد خودت هم اگه کسی چیزی گفته، از نظر من(به عنوان کاربر، نه مدیر) حرف بیخود و بی ربطی زده. شما علاوه بر اینکه دوست ما هستی، از کاربران بسیار خوب سایت هم هستی.

پویا جان مخاطبم شما بودید چون فرموده بودید که کسی به کسی هم توهین نکرده تو تاپیک واسه همین خواستم بگم نادالیون دارن بحث میکنن اما جناح مخالف دیگه زده تو جاده خاکی ... !!!
البته در مورد ادبیات و نوع صحبت من جبران میکنم بعد از یو اس اوپن که خدایی نکرده راجر هم نتونه بگیرتش !!!!
این مورد آخر هم که فرمودید شما لطف دارید .ممنون هستم ازتون .اگر ممکنه یه پارتی بازی هم کنید هر چه سریعتر روند تودیع و معارفه بنده با تک ساپورت رو انجام بدید ممنون میشم !!
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 10:04 PM   #224
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

^^
تا اون موقع که گفتم کسی چیزی نگفته بود. الانم پست یک کاربر از جناح شما ویرایش شده که مستقیم توهین کرده بود. جمع نبندید دیگه. نادالیون فلان راجریون فلان!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 10:21 PM   #225
i.emad1990
Senior Member

پستها: 146
سپاس: 5
در 44 پست 93 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

دوست عزیز اینارو قرمز کردی که چی بگی میخوایی بگی حقیقت ندارن
i.emad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-30-2013, 10:27 PM   #226
i.emad1990
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
عزیز من اینارو قرمز کردی که چیو ثابت کنی میخوایی بگی حقیقت ندارن
قدیمی 08-30-2013, 10:44 PM   #227
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
^^
تا اون موقع که گفتم کسی چیزی نگفته بود. الانم پست یک کاربر از جناح شما ویرایش شده که مستقیم توهین کرده بود. جمع نبندید دیگه. نادالیون فلان راجریون فلان!
بله درست میفرمایید.
شوخی کردم اما شما اون قضیه یادت نره .من جبران میکنم برگشتم !
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2013, 06:23 AM   #228
i.emad1990
Senior Member

طرفدارای دلپورتو هم بای بای فقط رافا پیشاپیش سیزدهمین گراند نادال به نادالیون تبریک
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی i.emad1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2013, 06:34 AM   #229
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

مرسی دلپو تلاشتو کردی نشد دیگه.
تبریک به طرفداران هیوئیت عالی بازی کرد.
پویا جان تبریک
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2013, 07:24 AM   #230
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

پیروزی یکی از همین " چپر چلاق " ها رو بر مرد شماره 7 تنیس جهان آن هم در 32 سالگی و در بازی 5 سته تبریک عرض میکنم .

لایتون .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)