بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-30-2013, 12:36 PM   #211
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط i.emad1990 نمایش پست ها
طرفدارای فدرر هیس 4/5 روزه هیچی نمیگم من از سال 2002 تنیس میبینم اصلی ترین رقیب فدرر قبل از نادال رادیک بود که امار هد تو هدشون 24 یا 25 به 2 به نفع فدرر هست خجالت بکشین اون موقع کس بدرد بخوری نبود وگرنه طرفدارای فدرر اینقد ادعاشون نمیشد از اون موقعی نادال پیدا شد فدرر شبها کابوس میدید اینقد ادعای چمن میکنید کلا فدرر 2 بار برده نادال 1 بار تازه ویمبی 2007 فدرر با خر شانسی برد ویمبی 2009 هم که هرکی خدایی قضاوت کنه حق رادیک برد بود خلاصه غیر از چمن هر کورتی شما بگین نادال راجرو ابکش کرده کورت خاکم که اووووووه فدرر تو رولند گاروس 2008 توسط رافا بیگل شد زیادم به گراند اسلمهاتون اطمینان نکنین رافا رکورد گراند رو خواهد شکست

ویرایش توسط Mahmood : 08-30-2013 در ساعت 01:16 PM دلیل: ویرایش پست نقل قول شده
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 12:55 PM   #212
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
خب پست ها رو مطالعه کردیم تکرار مکرات بود ولی سوالی که واسم پیش اومد اینه که چرا یسری دوستان نادالی پس از 2 قهرمانی اخیر بازیکن محبوبشون میان جوگیر میشن و میخوان راجر و افتخاراتش رو زیر سوال ببرن؟!! آخه چه ربطی داره؟ اگه ما میخواستیم بعد هر قهرمانی راجر جوگیر بشیم و به این و اون گیر بدیم که باید یک دهه تو جو میموندیم!

یعنی واقعا فکر میکنی خارج از جو بودید ؟؟؟ (یه نگاه بنداز به نتیجه نظرسنجی بالا سرت تا بفهمی جو یعنی چی )

راستی 2 قهرمانی ؟؟؟ (بازم لطف کن یه نگاه به امضاء محمود بنداز )
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 01:07 PM   #213
viva rafa
Senior Member

پستها: 120
سپاس: 229
در 115 پست 598 بار سپاسگزاری شده

و این است داستان تنیس تاکرز
صبح بخیر
راجر خوبه راجر بده
رافا خوبه رافا بده
اندی خوبه اندی بده
نوله خوبه نوله بده
او موقع این بوده اون موقع این نبوده
الان این هست الان این نیست
شب بخیر.
صبح بخیر:
راجر خوبه راجر بده
رافا خوبه رافا بده
...
viva rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی viva rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 02:47 PM   #214
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

یعنی واقعا فکر میکنی خارج از جو بودید ؟؟؟ (یه نگاه بنداز به نتیجه نظرسنجی بالا سرت تا بفهمی جو یعنی چی )

راستی 2 قهرمانی ؟؟؟ (بازم لطف کن یه نگاه به امضاء محمود بنداز )
دوست عزیز تو نظرسنجیا معمولا تعصبی رفتار میشه و اغلب به بازیکنای محبوبشون رای میدن نه اونکه شانسش بیشتره. نمونه دیگش رو تو برنامه نود میتونی ببینی که پرسپولیسیا همیشه میبرن. من گفتم چرا رافا جام برده میاین و میخواین راجرو و قهرمانیاشو زیر سوال ببرین؟! این میشه تو جو بودن.

نخیر میدونم رافا امسال کلی جام برده! منظورم این دو جام اخیر بوده که پس از اون جوگیری ها فوران کرده!
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 03:20 PM   #215
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

دوستان بجای کل کل بیایم درباره مسابقات این دوستان نظر بدیم خیلی بهتره,راجر یه اسطوره به تمام معناست کسی بخواد اینو انکار کنه یا چیزی از تنیس نمیفهمه یا علاقش منطقشو کلا کور کرده.
همچنین نادال یکی از بهترین تنیسورهای حاله حاضر هستش هرکی بخواد افتخارات و توانایهاشو زیر سوال ببره اونم یا از تنیس چیزی نمیفهمه یا منطقش زیرسایه علاقشه.
من یه طرفدار سرسخت راجرم از 2003 تا حالا عاشقشم ولی قبول دارم با اومدن نادال راجر دیگه به تنهایی تو تنیس سلطنت نمیکنه چون این یک واقعیت بیایم با منطق نظر بدیم نه تعصب بی منطق.
فلا هردو اسطوره دومسابقه اولشونو به راحتی و قدرت کامل پشت سر گزاشتن امیدوارم شاهد فدالی زیبا بین اون دو اینبار در us open باشیم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 03:21 PM   #216
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

fastest serve speed leader زنان رو عشقه
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 998803_506851972741534_671947664_n.jpg (36.3 کیلو بایت, 152 نمایش)
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 03:53 PM   #217
کیارش
Member

پستها: 34
سپاس: 32
در 27 پست 132 بار سپاسگزاری شده

ازص اول تااین ص دوکلام حرف حسابی ندیدم .فقط..........

خیلی جالبه طرف داران دوبازیکن اسطوره اینقدربچه گانه کل کل میکنندودراین کری خواندن ناشیانه طرف

مقابل راهیچ میپندارند.

دوست عزیزتنیس لازم نیست بهترین بازیکن باشی تالذت ببری ویانقدکنید.اگرهرورزشی بهترین بازیکن

بهترمیفهمیدحتما"بهترین مربیان ومفسران همانهابودند.دلیل نمیشوداگرمن بازیکن تنیس نیستم زیبایی

تنیس رانبینم ویاخوب بازی کردن رامتوجه نشوم شایدبعضی ازاصطلاحات فنی رشته راندانم اماضربه خوب را

متوجه میشوم چون هرورزشی وبازیکنی چه باپاوچه بادست توپ بزرگ باشدویاکوچک مشت باشدویالگد

اگربه بهترین شیوه ممکن زده شودجذابیت وزیبایی خلق میکندوتماشاگرلذت میبردنمیخواهدشماکارشناس

آن ورزش باشید.تمام هیجان وعشق به ورزش همین است .شمااگرراکت دست گرفتیدمن دنبال توپ دویدم

همانطورشمافوتبال راتماشامیکنیدونظرمیدهیدمن هم تنیس رابیش ازفوتبال نگاه میکنم ونظرمیدهم.

هردوبازیکن بهترین هستندنمیتوانیم به صرف حمایت ازیکی دیگری رانفی کنیم.

مگرمیتوان بخاطررنک 7فعلی افتخارات ورکوردهای راجررازیرسوال برد.

یاکسی که دراوج پادشاهی راجرکه دیگه تنیس داشت کسل کننده میشدچون همش راجربرنده بود

ولذت واوج ورزش دربردوباخت است)یکی پیداشدودرمیان بهت همگان از تختش پایین کشیدشمابگید

توپ هوامیکندتازه شماچقدرطرفدارهای مضرهستیدچون هرچقدرحریفت راضعیف نشان دهیدارزش

بازیکن خودراپایین میاورید.پس اسطوره شماتاجش رابه یه توپ هواکن واگذارکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پستی دیگردلیل انتخاب بازیکن موردعلاقه ام رامیگم........
کیارش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی کیارش به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 04:43 PM   #218
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط کیارش نمایش پست ها

خیلی جالبه طرف داران دوبازیکن اسطوره اینقدربچه گانه کل کل میکنندودراین کری خواندن ناشیانه طرف

مقابل راهیچ میپندارند.

دوست عزیزتنیس لازم نیست بهترین بازیکن باشی تالذت ببری ویانقدکنید.اگرهرورزشی بهترین بازیکن

بهترمیفهمیدحتما"بهترین مربیان ومفسران همانهابودند.دلیل نمیشوداگرمن بازیکن تنیس نیستم زیبایی

تنیس رانبینم ویاخوب بازی کردن رامتوجه نشوم شایدبعضی ازاصطلاحات فنی رشته راندانم اماضربه خوب را

متوجه میشوم چون هرورزشی وبازیکنی چه باپاوچه بادست توپ بزرگ باشدویاکوچک مشت باشدویالگد

اگربه بهترین شیوه ممکن زده شودجذابیت وزیبایی خلق میکندوتماشاگرلذت میبردنمیخواهدشماکارشناس

آن ورزش باشید.تمام هیجان وعشق به ورزش همین است .شمااگرراکت دست گرفتیدمن دنبال توپ دویدم

همانطورشمافوتبال راتماشامیکنیدونظرمیدهیدمن هم تنیس رابیش ازفوتبال نگاه میکنم ونظرمیدهم.

یاکسی که دراوج پادشاهی راجرکه دیگه تنیس داشت کسل کننده میشدچون همش راجربرنده بود

ولذت واوج ورزش دربردوباخت است)یکی پیداشدودرمیان بهت همگان از تختش پایین کشیدشمابگید

بازیکن خودراپایین میاورید.پس اسطوره شماتاجش رابه یه توپ هواکن واگذارکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انصافا منطقیه...
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 05:03 PM   #219
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط کیارش نمایش پست ها

مقابل راهیچ میپندارند.

دوست عزیز ضمن سپاس از نکات خوبی که در پستت مطرح کردی در مورد اونجاهایی که خطاب به من بود باید عرض کنم.

من نگفتم کسی باید در مورد تنیس صحبت کند که بازیکن خوبی باشد، هرگز! من هودم اصلا بازیکن خوبی نیستم، ولی وقتی با ورزش تنیس به صورت عملی برخورد داشته باشی نظراتت خیلی خیلی منطقی تر و فنی تر میشه، لازم نیست بازیکن خوبی بشی، ولی دو بار راکت دستت بگیری، ارزش سرویس های ایس 150 کیلومتری راجر از جوس کورت که به صورت واید زده میشه رو میفهمی و متوجه میشی که الکی نیست، نمیای بگی راجر مفت پوینت میگیره، اگه این سرویس رو نداشتا!! (مثلا من خودم قبلا خیلی وقتهت اینطوری فک میکردم)
یا در مورد رافا! دوستان احتمالا چون از فوتبال اومدن سراغ تنیس و به صورت تفریحی تنیس نگاه میکنن، چون اونجا ارتفاع زیاد توپ مسخره میشه، فکر کردن تنیس هم همینه و هر توپی که ارتفاع میگیره مونبالینگه و باید مسخره کنن! ولی اگه راکت که دستشون هیچ! از کنار کورت رد شده بودن با چهار تا بازیکن حرف زده بودند، میفهمیدن که نه بابا داستان چیز دیگه ایه! اصن این دوستان نمیدونن در تنیس حرفه ای بازیکن از توپ مونبال استقبال میکنه میره پشت توپ ستاپ میکنه بنگ یه وینر خوشگل میزنه گوشه زمین، مگه مسابقات آدینه ایرانه؟ یا به قول فرمایش شما مگه فدرر کم کسیه که به کسی که توپ رو هوا میکنه ببازه.
البته من از هر 20 بار که این اظهارات از روی فشار زده میشه یکی دو بارشو خودم رو ملزم میدونم بیام جواب بدم که برای دوستان تازه وارد بدآموزی نداشته باشه!

با سپاس
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 06:12 PM   #220
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

من تعریفم رو از ضد تنیس عرض کردم و مطمئنا نظر خودم رو گفتم، ممکنه از نظر بعضی از طرفداران نادال این ضد تنیس نباشه، یا به خاطر تعصبی که دارن از بعضی رفتارهای زشت تنیسورشون چشم پوشی کنن (همین واسه ما هم صادقه، مثلا اینکه راجر تو رولند 2 سال پیش داد زد گفت shut up خیلی هم حال کردم ولی همین کار رو نادال میکرد رقت آور بود واسم! ). به عنوان مثال جالبه که بعضی از طرفداران از تاخیر مسخره نادال در سروهاش دفاع میکنن، در حالی که واضحه، حرکات تکراری و ضایعی که انجام میده در هر سرو، جای دفاع نداره

در مورد این جناب Mohammad که واقعا تعجب میکنم نامزد خردمحورترین عضو سایت هم شده و گیر داده به راکت دست گرفتن! نشانه ای از خرد در حرفای شما دیده نمیشه! جملات "به شما فشار اومده"، "سوختی آب بریز" و "زنگ بزن آتش نشانی" و حرفای چاله میدونی از این قبیل به قول این دوستمون، نشانه ای از خرد نیست.
بازیکنان حرفه ای از مونبال استقبال می کنن، اما نه جلوی نادال، صد بار گفتم بیشتر منظورم بکهند و سطح خاک هست، که نادال وینر نمیخوره و مثل چی همه توپ ها رو بر میگردونه و خیلی هاش هم مونبال میکنه تا بالاخره حریف ارور بده، نمونش همین بازی نواک-نادال رولند امسال، 100 تا رالی این اتفاق پیش اومد.
بحث تکراری و بی نتیجس، اما حداقل باعث میشه بیشتر با اعضای این سایت و مدیران اعظم و ادبیاتشون آشنا شیم.

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)