بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

24-30 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-21-2011, 03:10 PM   #211
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_ROGER نمایش پست ها
من نیازی به رجوع ندارم قطر بود که فدرر قهرمان شد؛درمورد فینال هم من شانس رو به ماری میدم چون جوکویچ به نظر خسته میاد دیشب هم سرویساش خوب نبود و ضرباتش هم کم جون بود؛
فکر نمیکنم خستگی تو نواک اثر بزاره اگه یادت باشه تو رم با همین اندی بازیشون خیلی طول کشید بعد اکثریت میگفتن نواک خستس راحت به نادال می بازه ولی این اتفاق نیفتاد.
تو تنیس هر اتفاقی ممکن بیفته امکان قهرمان شدن ماری هم هست اما من شانس جوکو بیشتر میدونم.
come on nole
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 03:20 PM   #212
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nole نمایش پست ها
یه جوری میگی دلتو خوش نکن انگا این ماریه که امسال فقط یه باخت داده!‌اونم به فدرری که واقعا فدرر شده بود!!!!!
ولی بازم نمیگم نوواک حتما میبره احتمال اینکه ببره خیلی بیشتره فقط باید اتفاق خیلی خاصی بیوفته که اندی اول بشه!
من خیلی حرفه ای نیستم ولی هر چی بازی اساسی توی این دو تا مسترز جوکوویچ داشته حریفاش انصراف دادند.تو مونترال که سونگا فدرر را برد بعد کتف راستش مصدوم شد وانصراف داد. اینجا هم که بردیچ فدرر را برد بعد کتف راستش مصدوم شد و انصراف داد.قصدم زیر سؤال بردن بردهای جوکوویچ نیست ولی به نظر من تو این دو تا مسترز قهرمانی حقش نبوده.
از بابت ساعت مسابقه هم ممنون.
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 03:26 PM   #213
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

اندی اگه بخواد وایسه توپ هوا کنه به هیچ وجه نمیتونه حتی به نوواک سختی وارد کنه! اگه بخواد واسه نوله دردسر ساز بشه باید سبک بازی دیشبش رو کامل عوض کنه اینجا دیگه رم نیست سینسیناتیه!‌
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 03:30 PM   #214
sahand
Senior Member

آواتار sahand

بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nole نمایش پست ها
اندی اگه بخواد وایسه توپ هوا کنه به هیچ وجه نمیتونه حتی به نوواک سختی وارد کنه! اگه بخواد واسه نوله دردسر ساز بشه باید سبک بازی دیشبش رو کامل عوض کنه اینجا دیگه رم نیست سینسیناتیه!‌
منم موافقم اندی باید تو کارش تغییر ایجاد کنه تا پیروز شه . اندی باید سعی کنه اندی 2008 و 2009 بشه.من دیشب بازی را ندیدم ولی 100% با توپ هوا کردن کسی را که نادال را 2-0 برده و هفته ی پیش به نوله 2-1 باخته را نمی تونسته 2-0 ببره.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 04:32 PM   #215
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

با اینکه طرفدار نادال هستم ولی نظر شخصی من این هست که اگه سونگا و بردیچ در یک چهارم نهایی با جوکویچ رو به رو میشدند بی شک نواک بازنده این دو بازی بود
پیشرفت جوکویچ و سطح بازیش و موفقیت های اخیرش ستودنی هست قصدم زیر سوال بردن موفقیت های چشم گیرش در این فصل نیست ولی من سطح بازی و کیفیت بازی سونگا و بردیچ در مقابل فدرر رو با بازیشون در مقابل جوکویچ قابل مقایسه نمیدونم...کافیه بدون تعصب به قضیه نگاه کنید...
درسته فدرر اون فدرر همیشگی نبود ولی بردیچ و سونگا هم
در برابر فدرر عالی بودن و در مقابل جوکویچ به هیچ وجه فرم بازی با فدرر رو نداشتند و مصدوم شدند...
امیدوارم که منظورم رو درست متوجه شده باشید و به شکستهای اخیر نادال در برابر جوکویچ ربطش ندید
با سپاس

Mahmood آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 04:32 PM   #216
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

كسي مي تونه نوواك رو ببره كه دراراي 2 سلاح باشه. 1- سرويس - 2- والي. اندي ماري در بازي ديشب نشون

داد سرويس هاي چندان جالبي نداره و از طرف ديگر اصلا ميل به حمله روي تور هم نداره هر چند كه به نظر من

قدرت والي بالايي داره ولي تا زماني كه استفاده نكنه داشتنو نداشتنش تفاوتي ندارن. كسي كه اين دو رو

نداشته باشه امكان نداره بتونه از پس نوواك بر بياد. فلي لوپز از تنيسور هايي هست كه هميشه عالي نتيجه

نگرفته ولي وقتي در مقابل نوواك قرار مي گيره يه ست هميشه ازش ميگيره. مانند دبي و بلگراد . تنها دليلش

هم همين سرويس و واليه. نوواك در مقابل اين تنيسور ها ضعف داره. به نظر من با اينكه اندي ماري آمادست ولي

امشب با توجه به دلايل بالا شانسي براي قهرماني نداره. مگر اينكه اتفاق غير منتظره اي بيوفته.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 05:23 PM   #217
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

به نظر من اندي مي تونه برنده ي بازي باشه من فكر مي كنم اسم نوله از خودش بزركتر شده يعني تنيسورها از قبل با فكر شكست وارد بازي ميشن مونفيس اكر ي ذره شخصيت داشت مي أونسن برنده ي بازي بشه هرجند كه توانايي بازي زيبا و باتكنيك رو نداره
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 07:06 PM   #218
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

به نظر من نواک در این چند بازی اخیر نشون داده که زیاد حوصله رالی های طولانی رو نداره!
از طرفی یکم هم فشار به خودش نمیاره در آستانه یو اس! بازیش یه جورایی القا میکنه که انگار خسته ست!
همه این ها یه طرف،رقیب امروز و سبک بازیش و سابقه آخرین بازیشون که اندی تا بردن فاصله کمی داشت(که همین باعث میشه اندی روحیه برد رو داشته باشه)هم نشون میده که این بازی بازی ای هست که احتمال باخت نوله بیشتر از بقیه بازی های فصلش هست!

اندی اگه در این بازی با حوصله بازی کنه و بتونه همه توپ هارو خوب برگردونه ،عمیق و کم ارنفاع دفاع کنه،نواک تحریک خواهد شد و ارور هاش بالا میره! ارور بالا هم مساوی هست با از بین رفتن تمرکز و ذهنیت بازی!
اما اگه اندی نتونه به درستی رالی ها رو اداره کنه و کم حوصله باشه،سرویس خوب نزنه باز هم باید شاهد قهرمانی نوله خواهیم بود!

به نظرم سه سته بشه بازی و 60-40 به سود اندی!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 07:31 PM   #219
Nasir
Member

پستها: 78
سپاس: 319
در 68 پست 404 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King.Rafa نمایش پست ها
با اینکه طرفدار نادال هستم ولی نظر شخصی من این هست که اگه سونگا و بردیچ در یک چهارم نهایی با جوکویچ رو به رو میشدند بی شک نواک بازنده این دو بازی بود
پیشرفت جوکویچ و سطح بازیش و موفقیت های اخیرش ستودنی هست قصدم زیر سوال بردن موفقیت های چشم گیرش در این فصل نیست ولی من سطح بازی و کیفیت بازی سونگا و بردیچ در مقابل فدرر رو با بازیشون در مقابل جوکویچ قابل مقایسه نمیدونم...کافیه بدون تعصب به قضیه نگاه کنید...
درسته فدرر اون فدرر همیشگی نبود ولی بردیچ و سونگا هم
در برابر فدرر عالی بودن و در مقابل جوکویچ به هیچ وجه فرم بازی با فدرر رو نداشتند و مصدوم شدند...
امیدوارم که منظورم رو درست متوجه شده باشید و به شکستهای اخیر نادال در برابر جوکویچ ربطش ندید
با سپاس

امثال تسونگا و بردیچ فاقد یه فاکتور اساسی بنام تداوم ( consistency ) هستند.
اونا در هر تورنمنت میتونن حداکثر یه بازی رو فوق تصور ظاهر بشن و در بازی بعدی
براحتی شکست میخورن.
معمولا انگیزه این تنیسورها مقابل راجر و رافا به اوج خودش میرسه و بعدش بلافاصله
فروکش می کنه.
Nasir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nasir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-21-2011, 08:47 PM   #220
sahand
Senior Member

آواتار sahand

هوووووووووررررررررا ست اول رو اندی 6-4 برد.زود باش اندی هوادارهات منتظرند دومین شکست اسطوره ی امسال را رغم بزن.به امید پیروزی.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)