بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

30 آبان - 6 آذر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات کیست؟
رافائل نادال 20 28.17%
راجر فدرر 40 56.34%
نواک جوکوویچ 4 5.63%
روبین سودرلینگ 2 2.82%
اندی موری 5 7.04%
توماس بردیش 0 0%
داوید فرر 0 0%
اندی رادیک 0 0%
رأی دهندگان: 71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-25-2010, 07:22 PM   #211
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

COME ON ROGER...
BABAK آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:25 PM   #212
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
خوش شانسی نادال نبود که چشمای نواک مشکل پیدا کرد؟
یعنی اگه نواک چشماش مشکل پیدا نمیکرد رافا به راحت تر میبرد یا سخت تر؟من نگفتم الان حتی می باخت اما شاید 2-0 هم نمیشدن؟قبول نداری؟

بازی اول تای بریک با فاصله 1مم از اوت امتیاز گرفتن تجربست یا شانس تو اون امتیاز مهم؟نگو مهارته هیچ کس همچین دقتی نداره واسه 1مم
من منکر تجربه نشدم من میگم شانس داره شما همه دارین کتمان میکنین و میگین نه اصلا شانسی دخیل نبوده

من جایی از صحبت هام قدرت نادال رو زیر سوال بردم؟
من تحسین میکنم که رافا حتی خیلی خوب برگشت به بازی (هرچند ناراحت هم شدم)
به هر حال من سعی میکنم این بحث رو ادامه ندم دیگه چون انگار به شما دوستان ناراحتی ایجاد میکنه

قسمت قرمز شده ی حرفت رو قبول دارم، هر چند به برد رافا ایمان داشتم ولی فک میکردم سه ستی میشه ولی پیش آمده دیگه کف دست که بو نکرده بود!! علم غیب که نداشت نواک میخواد چشمش اوف بشه تازه مگه رافا حداقل 10 بار نواک سالم و غبراغ رو نبرده؟؟ پس چشم نواک کمترین تاثیری در این نتیجه داشت و با روندی که تو 9 گیم ابتدائی بازی داشت شانس رافا باز هم بیشتر بود... نکنه قبول نداری که نواک 9 گیم اول رو بدون مشکل ادامه داد؟؟؟

قسمت آبی، اولا چیزی که Hawk-Eye نشون میده درست نیست و تو Replay هم دیدیم که دقیقا روی خط بود حالا یه میل از توپ بیرونه دیگه دلیل نمیشه بگیم شانس میاره مگه این همه سال همچین Passing Shot Winner هائی نزده رافا؟؟ سالی 20 تا هم بزنه رو خط یعنی اینقدر خوش شانسه؟؟
من خودم به تو گفتم شانس نباشه رافا و راجر باید برن پائین مائینا، نگفتم شانس نداره ولی اینکه هر کی رو برد و حریف یه کم مصدوم شد به شانس ربط نداره این همه هم رافا از بازیها با مصدومیت کنار کشیده پس چقدر حریفاش خوش شانسن

ما ناراحت نمیشیم داریم مثل آدم بحث می کنیم، شما نظرت رو میگی و ما هم نظرمون رو میگیم که مخالفه نظر شماس این دلیلی بر ناراحتی نمیشه طبیعت همینه دلیل نمیشه هر کی با شما مخالفت کرد ناراحت بشه که
koury آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:27 PM   #213
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
اولا رافا هم خیلی دفعات اگه اینطوری نمیشد راحت خیلی از حریفاش رو میبرد!! اینطوری و اونطوری شدن ربطی به نادال یا کس دیگری نداره، مهم اینه که اینطوری یا اونطوری نشه که وقتی میشه دیگه از دست حریف خارجه...

نواک تو ست دوم اوائلش خواست جدی بگیره ولی عادت بدی که داره وقتی اعصاب رو از دست میده دیگه فقط با قدرت زیاد میکوبه تو سر توپ مثل ست سوم یو اس اپن که تا بریک شد دیگه وا داد، اینطوری نبود که از قصدی بزنه بیرون یا بازی نکنه ولی وقتی ست اول رو باخت خیلی براش گرون تموم شد و نتونست روی اعصابش کنترل داشته باشه، این تقصیر رافاس؟؟

اعتراض رافا هم اولا زمانی شروع شد که درمان نواک بیش از حد 3 دقیقه معمول طول کشید بعدش هم درست وقتی که رافا داشت خوب بازی میکرد این اتفاق رخ داد که مشخصه رافا اعتراض نکنه نواک اعتراض کنه؟؟
آره ربطی به حریفش نداره، به این ربط داره که رافا زیادی خوش شانسه !

در ضمن اون موقع که رافا اعتراض کرد بازی مساوی بود و تا اون لحظه نوله بهترم بازی کرده بود

از 5-5 ست اول نوله بخاطر مشکلش حتی 50% اولشم نشد و بازیو واداد.

عصبانیتشم دقیقا واسه این بود که تو روزی که میتونست بازیو ببره یهو یه اتفاق غیرمنظره واسش پیش اومد.

توصیه میکنم تنیس بازا روحیه ورزشکاری و جوانمردی راجر رو سرلوحه خودشون قرار بدن، نه

اینکه واسه مصدومیت حریفشون(که کاملا واضح بود) و مداواش شاکی بشن !

آره جونم اینطوریه !
pouriya.alex آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-25-2010, 07:28 PM   #214
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پیروزی و صعود مقتدرانه یگانه اسطوره تنیس رو به همه هواداراش تبریک میگم.

پیش به سوی قهرمانی...
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:29 PM   #215
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

COME ON ROGER
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:31 PM   #216
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
قسمت قرمز شده ی حرفت رو قبول دارم، هر چند به برد رافا ایمان داشتم ولی فک میکردم سه ستی میشه ولی پیش آمده دیگه کف دست که بو نکرده بود!! علم غیب که نداشت نواک میخواد چشمش اوف بشه تازه مگه رافا حداقل 10 بار نواک سالم و غبراغ رو نبرده؟؟ پس چشم نواک کمترین تاثیری در این نتیجه داشت و با روندی که تو 9 گیم ابتدائی بازی داشت شانس رافا باز هم بیشتر بود... نکنه قبول نداری که نواک 9 گیم اول رو بدون مشکل ادامه داد؟؟؟

قسمت آبی، اولا چیزی که Hawk-Eye نشون میده درست نیست و تو Replay هم دیدیم که دقیقا روی خط بود حالا یه میل از توپ بیرونه دیگه دلیل نمیشه بگیم شانس میاره مگه این همه سال همچین Passing Shot Winner هائی نزده رافا؟؟ سالی 20 تا هم بزنه رو خط یعنی اینقدر خوش شانسه؟؟
من خودم به تو گفتم شانس نباشه رافا و راجر باید برن پائین مائینا، نگفتم شانس نداره ولی اینکه هر کی رو برد و حریف یه کم مصدوم شد به شانس ربط نداره این همه هم رافا از بازیها با مصدومیت کنار کشیده پس چقدر حریفاش خوش شانسن

ما ناراحت نمیشیم داریم مثل آدم بحث می کنیم، شما نظرت رو میگی و ما هم نظرمون رو میگیم که مخالفه نظر شماس این دلیلی بر ناراحتی نمیشه طبیعت همینه دلیل نمیشه هر کی با شما مخالفت کرد ناراحت بشه که
آخه کوروش جا همه مثل شما بحث نمیکنن بعضی دوستان با تیکه جواب میدن و منظور ها رو تفسیر میکنن که من از مسابقه راجر و رافا میترسم که ببازه و از الان دارم شانتاژ میکنم
به هر حال من با اینکه شاید احتمال برد راجر در برابر رافا روی کاغذ و بر اساس تجربه کمتر باشه اما واسه من قهرمانی تو این جام بدون برد نادال شیرینی کمتری داره
پیش بسوی قهرمانی
msh13792 آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:31 PM   #217
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
آره ربطی به حریفش نداره، به این ربط داره که رافا زیادی خوش شانسه !

در ضمن اون موقع که رافا اعتراض کرد بازی مساوی بود و تا اون لحظه نوله بهترم بازی کرده بود

از 5-5 ست اول نوله بخاطر مشکلش حتی 50% اولشم نشد و بازیو واداد.

عصبانیتشم دقیقا واسه این بود که تو روزی که میتونست بازیو ببره یهو یه اتفاق غیرمنظره واسش پیش اومد.

توصیه میکنم تنیس بازا روحیه ورزشکاری و جوانمردی راجر رو سرلوحه خودشون قرار بدن، نه

اینکه واسه مصدومیت حریفشون(که کاملا واضح بود) و مداواش شاکی بشن !

آره جونم اینطوریه !

روحیه ی جوانمردی==> اعتراض به خانواده ی رقیب؟ اینکه به Ball Bounce حریفت موقع سرویس اعتراص کنی؟ بگی نور استادیوم کمه؟ بگی حریف داشت Coach میشد؟؟ بگی من خوب سرویس نزدم؟ و و و ...

خوبه معنا و مفهوم روحیه ی جوانمردی هم فهمیدیم
koury آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:33 PM   #218
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
آخه کوروش جا همه مثل شما بحث نمیکنن بعضی دوستان با تیکه جواب میدن و منظور ها رو تفسیر میکنن که من از مسابقه راجر و رافا میترسم که ببازه و از الان دارم شانتاژ میکنم
به هر حال من با اینکه شاید احتمال برد راجر در برابر رافا روی کاغذ و بر اساس تجربه کمتر باشه اما واسه من قهرمانی تو این جام بدون برد نادال شیرینی کمتری داره
پیش بسوی قهرمانی
پس مهرداد جان قطعا قهرمانی رولند پارسال بدون شکست دادن رافا کمتر هم برات شیرین بود
koury آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:36 PM   #219
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
پس مهرداد جان قطعا قهرمانی رولند پارسال بدون شکست دادن رافا کمتر هم برات شیرین بود
آره شیرینی کمی داشت اما اونقدر لذت داد که بعد از 4 سال قهرمان شد که اون شیرینی رو یادم رفت
msh13792 آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2010, 07:41 PM   #220
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

برد راجر رو مقابل سودرلينگ تبريك ميگم و به روبين هم خسته نباشيد ميگم!!!

ست پوينتي كه فدرر در ست اول گرفت واقعا ستودني بود!!! مخصوصا دراپشاتهايي كه ضعف عمده روبين بود!!!و همينطور ارورهاي راجر هم نرمال بود!!

خب به لطف چلنج درست راجر در گيم اول ست دوم راجر از برك شدن اون ست و باخت احتمالي اون ست نجات پيدا كرد!!!

سرويس هاي روبين رو خيلي دوست دارم كه كاملا غير قابل مهاره!! من به نامبر 3 شدن رابين در سال اينده ايمان دارم!!!سال قبل در دور اول استراليا حذف شد به علت مصدوميت!!!

گروه بندي كمي نا عادلانه بود وگرنه روبين رو در نيمه نهايي ميديديم!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)