بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

26 دی - 9 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2012, 07:32 PM   #211
sirvan
Member

آواتار sirvan

پستها: 86
سپاس: 2,464
در 83 پست 498 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: NOVAK DJOKOVIC - ANA IVANOVIC

D3ADMAN
کاربر گرامی اسپانیا یکی از با فرهنگ ترین و متمدن ترین و پر قدمت ترین کشور های اروپایی می باشد.
این گونه پست ها از شما جز پایین بودن اطلاعات شما چیز دیگری را ثابت نمی کند.
sirvan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sirvan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 07:34 PM   #212
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dr_shahrooz نمایش پست ها
از بین 2 مسابقه ی دیگه احتمالا بازی داوید فرر و جوکوویچ از AD SPORTS 2پخش زنده میشه،درسته ؟
میشه به من بگین بازی دقیقا چه روزی و چه ساعتی شروع میشه ؟
7 صبح 4 شنبه به وقت ایران شروع میشه ؟
Ad Sports 2
زنده نشون میده دیگه ؟ ( یوقت صبح پا نشم از خواب بعد ضایع بشم )

شما متاسفانه پست‌ها را به دقت مطالعه نمی‌کنید.

بنده عرض کردم تمام مسابقات انفرادی کورت اصلی موسوم به Rod Laver پخش مستقیم می‌شوند اما شما گویا آن قسمت را نخوانده‌اید.

همچنین برنامه کامل زمانی ترتیب مسابقات به وقت ایران در تاپیک مخصوص به خود درج شده‌اند. اگر آن پست را مطالعه بفرمایید می‌بینید که مسابقه اندی ماری ساعت 7 پگاه به بعد و مسابقه جوکوویچ از ساعت 12 نیم‌روز آغاز خواهند شد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 07:35 PM   #213
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

باسلام به تمام بروبچه هاي تنيس تاكرزي ،برد روجرو نادال رو به همه هوادارانشون تبريك ميگم. واقعا امروز نادال خيلي دوندگي ميكرد،شايد اگر برديچ اينقدر توپ به تور نمي زد و يا اوت نمي كرد توي تايبرك دوم هم نادال رو مي برد ( هر چند توي تايبرك اول بردش مشكوك بود چون يه امتياز حساس به علت نديدن داور از دست نادال در رفت و همون باعث برد برديچ توي اون ست شد)ولي به هر حال فكر كنم آماده ترين بازيكن توي ايندوره نادال و جوكوباشند. هرچند تجربه فدرر يه چيز ديگه است .براي بازي پنجشنبه اسطوره بايد فقط نفس كم نياره و پا به پاي نادال بدوه،چون برسه فينال جام قهرماني توي دستشه.فردا هم به احتمال زياد جوكو و ماري به نيمه نهايي ميان و باز هم چهار قدرت برتر تنيس براي فتح جام رو در روي هم قرارميگرند .در آخر مي خواستم به بعضي از دوستان كه مي گفتند كيم كلايسترز جلوي نالي با شانس برد ، بگم بردن رنك 1(ووزنياكي ) هم شانسي بوده .؟
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 07:52 PM   #214
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
سلام دوست عزیز.
ما که با هم دشمن نیستیم. اتفاقا با هم دوست هم هستیم الان دیدم بعضی ها به نادال توهین کردند. وقعا این کارها مورد پسند هیچ کس نیست.
ما فقط داریم برای هم کری می خونیم همین. اصولا کیفش به کری خوندنشه.

به هر حال ممنون از شما
بابا دمتون گرم ما توي usopen پارسال ركورد بالاي 40صحفه رو توي كري زديم جايي كه من خودم يكي دوتا اخطار هم گرفتم ولي بعد جام از همه عذر خواهي كردم . به نظرم بچه هاي تنيس تاكرزي ،امسال كم كار شدن . بابا من الان كلي مهمون دارم توي خونه ولي براي اينكه كم نيارم اومدن كافي نت دارم پست مي زارم. به هر صورت دم همه بچه هاي تيس تاكرزي گرم .فقط خدا كنه اين سايت هم فيلتر نشه كه واقعا دق ميكنيم.
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2012, 08:27 PM   #215
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
واقعآ قصد بی احترامی نداشتم ، بد برداشت کردید . من از همه ی شما عذرخواهی میکنم . واقعا ببخشید . منظورم شهرستانیهای اسپانیا بود نه کشور خودم (آخه اسپانیایی ها به جز مادریدش واقعآ همشون بی فرهنگن) . بازهم شرمنده ام بنده

دیگه نیمخواد ماست مالیش کنی . شما اینقدر شهرستانی شهرستانی میکنید که ناخوداگاه توی فروم هم میگید . در ضمن اسپانیا کشور با فرهنگیه چه مادرید و غیر نادرید. خوب شد میاوردیننادال مثلا از کشور جهان سوم یا بعضی کشورهای آفریقیائی نیست وگرنه شما پدرشو در میاوردین.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 08:30 PM   #216
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
دوست عزیز شما کدوم یکی از بازیکنای تور ATP هستید که این سطح رو تجربه کردید و صاحب نظر شدید؟
من که نبودم من گفتم شما که این حرفا رو دارین میزنین آدم فکر میکنه توی این سطح بازی کردین و خیلی خیلی ریلکس رفتار کردین که دارین به نادال میتازین.
قدیمی 01-24-2012, 08:32 PM   #217
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
نه اتفاقا از تنیس بازی کردنش حداقل مهیج تره ! آدم یاد سیرک میوفته دیگه , فقط یه چنتا میمون و شیر کمن که در کنار رافا به حرکات موزون بپردازند و مارو شاد کنن
فعلا که کتار شما موقع بازی نادال کلی دستمال کاغذی بوده که اشکاتون رو از محروم کردن فدرر از جام پاک کنید.

ویرایش توسط Maani : 01-24-2012 در ساعت 08:40 PM
قدیمی 01-24-2012, 08:34 PM   #218
dr_shahrooz
Junior Member

پستها: 9
سپاس: 4
در 6 پست 27 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
شما متاسفانه پست‌ها را به دقت مطالعه نمی‌کنید.

بنده عرض کردم تمام مسابقات انفرادی کورت اصلی موسوم به Rod Laver پخش مستقیم می‌شوند اما شما گویا آن قسمت را نخوانده‌اید.

همچنین برنامه کامل زمانی ترتیب مسابقات به وقت ایران در تاپیک مخصوص به خود درج شده‌اند. اگر آن پست را مطالعه بفرمایید می‌بینید که مسابقه اندی ماری ساعت 7 پگاه به بعد و مسابقه جوکوویچ از ساعت 12 نیم‌روز آغاز خواهند شد.

ببخشید من اصطلاح Rod Laver رو بلد نبودم
مرسی که جواب ما آماتور ها رو میدید
dr_shahrooz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی dr_shahrooz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 08:43 PM   #219
sirvan
Member

آواتار sirvan

پستها: 86
سپاس: 2,464
در 83 پست 498 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: NOVAK DJOKOVIC - ANA IVANOVIC
پیش فرض پی نوشت

D3AMAN
ببخشید من پست عذر خواهی شما رو ندیدم چون من در حال حاضر تو به جایی هستم که دسترسی به کامپیوتر ندارم ( امان از این بی کامپبو تری ) و مجبورم از اینترنت موبایل استفاده کنم با اون سرعت مزخرفش استفاده کنم بعد از این که پست رو دادم فهمیدم 10 تا پست قبلش آمده...
البته با بخشی از حرف های شما مخالفم اتفاقا ناحیه های اطراف مادرید با فرهنگ ترند.

ویرایش توسط sirvan : 01-24-2012 در ساعت 09:51 PM دلیل: اصلاح مطلب
sirvan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sirvan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2012, 08:46 PM   #220
Sa3er
Junior Member

آواتار Sa3er

پستها: 21
سپاس: 290
در 21 پست 292 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer, Lleyton Hewitt, Bernard Tomic, Kei Nishikori, Stanislas Wawrinka, Kim Clijsters, Maria Sharapova, Sabine Lisicki, Ana Ivanovic

سلام
متاسفانه توی این تورنمنت برعکس سطح مسابقات استرالیا که نسبت به سالهای قبل بالاتر رفته
سطح تاپیک "بحث و تبادل نظر" انجمن به شکل افتضاحی پایین اومده و با عرض شرمندگی به مکانی
برای نوشتن بعضی خزعبلات تبدیل شده (خیلی متاسفم بخاطر اینکه این جمله رو نوشتم)
خواهش دارم از بزرگان انجمن که وارد گود بشن و جلوی این پست ها رو بگیرن و با زدن پست های
خوبشون مثل همیشه تاپیک رو گرم کنن، نمیدونم چرا نسبت گرانداسلم های قبلی سطح مشارکت
دوستان کم شده!
بعضا پست هایی زده میشه از طرف طرفداران راجر که من به جای اینکه از اوج گرفتن دوباره راجر خوشحال
باشم شرمنده میشم که پست ها رو میخونم و بعضا پست هایی زده میشه از طرف طرفداران رافا که آدم
پیش خودش فکر میکنه اینها اصلا تنیس دیدن؟ بعضا دوستانی به کل کل و کری های مسخره رو میارن که
اگه پست هاشون رو در جای جای انجمن دنبال کنید میبینید که اصلا مسابقات رو نگاه هم نمیکنن و فقط برای
کل کل اینجا میان یا برای مقایسه رنگ موی وزنیاکی یا مدل لباس لیسیکی یا قیافه شاراپوا

اینها نظرات شخصی من بود
امیدوارم وضعیت تغییر کنه.
مرسی.
Sa3er آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sa3er به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)