بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2011, 12:29 AM   #201
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
از رافائل نادال پس از برتری در دو سوم تنیس آزاد آمریکا درباره سابقه مصدومیت عضلانی اش سوال شد. در اواخر کنفرانسش نادال به صندلی تکیه داد و پس از چند ثانیه مربی نادال را خواستند و سپس مربی نادال روی زمین دراز کشید درحالیکه توجهش به سمت نادال بود ، از خبرنگاران خواسته شد که سالن را ترک کنند، در ادامه مربی نادال پاهای رافائل را بلند کرد و به او آب داد . در ساعت 4.08 دقیقه بعد از ظهر نادال در حال صحبت با مربی خود بود و پس از مدت کوتاهی به خبرنگاران گفت که مشکل انقباض و گرفتگی عضلات جلو و عقب ران راست را همچنان دارد ولی با این شرایط کنفرانس مطبوعاتی را ادامه داد.
.....

ویرایش توسط The King : 09-05-2011 در ساعت 12:35 AM
The King آنلاین نیست.  
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 08:46 AM   #202
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

چه شب بدی بود باورم نمی شه خوان مارتین باخت.ست اول را که برد گفتم خوبه ست دومم تا تای برک خوب بود ولی بعد دیگه......
چرا یکی که اینقدر استعداد داشت،قهرمان همین تورنمنت هم شده بود باید یک سال مصدوم بشه و افت کنه.بعضی وقتها نمی دونم.آخه تقدیر این مصدومیت چی بوده.الان باید خوان مارتین حداقل پنجم می بود!!!!!!!!
sahand آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 09:19 AM   #203
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خب! دور سوم هم تمام شد...

مهم ترین حذف شده ها :

داویدنکو ، کارلوویچ ، بردیچ ، چیلیچ ، هاس ، دل پوترو ، لوپز و نلبندیان.

کلا در گرنداسلم ها یه جمله هست با این مضمون که : در یک گرنداسلم ، بازیکنا دو دسته هستند. اونایی که میان هفته دوم و اونایی که تو هفته اول حذف میشن...

بازی های دیشب :

موقشنگ : خیلی خوب و مقتدرانه بود. کل بازی یه طرف ، تایبرک ست آخر یه طرف... عالی بودی! گفتم نهایتا باید2 بار برک شی که 1 بار برک شدی ، سرویسات هم قابل قبول بود و باز باید بهتر شه. وینر بیشتر زدی که بسیار مهمه. ارورات هم باید کمتر می بود که بود... رادیک ر باید ببری ها! بهترین فرم امسالشه ولی باز با سال های قبل خیلی فاصله داره. فردا راجع بهش صحبت خواهم نمود...

مارتین : تو اون روحت! چندین خلاف سنگین مرتکب شدی پسره دیلاق! رضا نیست ، جای اونم باید حالتو بگیرم... : 1. تو امریکا از اون پوشر باختی! 2. از پوشر کمتر وینر و ایس زدی! 3. دو تا تایبرک به پوشر باختی! 4. 3 تا ست پوینت تو ست آخر حروم کردی! 5. فورهند ارورات بدجوری رو اعصاب بود ، فقط می کوبیدی اون وسط یا اوت! 6. منم به شک انداختی ، تا اواسط بازی فک می کردم آمار برعکسه!! دعا کن جانی ببره دور بعد تا جرمت سنگین تر نشه...! به خاطر همین خیلی چیزی بهت نگفتم الان... حالا میخواستی ببازی چرا لفتش دادی وقت گرانبهای ما را گرفتی پدرسوخته! امسال که تمام شد ، سال بعد باید مث 2009 شی!
حالا بازی مزخرفت به کنار ، اون پوشر چه اوج گرفته بود! بردشو به پوشر دوست پیروزی لوث کن 15 ساله تبریک میگم!

جانی : حیف دیر خودتو کشف کردی! تایبرک استثنایی سرو زدی! کلا انگار یه دفعه باتجربه شدی! 8 از 8 برک پوینت سیو کردی که عالیه! یه ذره ست اول لنگ میزدی که بعد بهتر شدی. ارورات باز باید بیاد پایین تر! متاسفانه وظیفه ت خیلی سنگینه الان... تا حالا دو دور پشت هم به پوشر نباختم! اونم این پوشر! وای به حال مارتین اگه ببازی...

--------------------------------------------
کوتاه از بقیه بازی ها : نلبندیان زیبا و تاکتیکی بازی کرد و حیف شد که حذف شد... امیدوارم دیگه مصدوم نشه و آمادگیشو بدست بیاره. نا سلامتی یه دوره رقیب بودیم... اندی ها هم خوب و کم اشتباه بودن و راحت تر از اونی که فک می کردم پیروز شدن. مولر هم گویا در اوج دورانش و مخصوصا اوج سرویش به سر می بره. و نهایتا درود به شرف امریکایی ها ! واقعا عالی تشویق کردن یانگو . خودشم خیلی خوب بازی کرد...

بازی های امشب :

اسطوره - موناکو :
توضیح خاصی ندارم بگم ، به جز : 1. ست ندی 2.سرویست بهتر شه 3. با بهتر شدن فورهند ، بکهند ضعیف نشه 4. اگرسیو و کم خطا بازی کنی. چیزی زیادی که ازت نخواستم؟ یه فرقی باید با بقیه داشته باشی دیگه!

پیش بینی : فدرر در 3 ست!

نواک - دولگو : قبلا گفتم که اشتباه کردی اون قدر خوب بازی کردی و در صورت نگرفتن ست و دادن ست مفت بازخواست میشی چون احساس می کنم منو مسخره نمودی! یه فرقی باید با داویدنکو داشته باشی دیگه... نترس ازش! اسمش و رکوردش از خودش بزرگتره الان. یه کاری کن بازی کنترلی ر بزاره کنار و حمله کنه . چون اینجوری اروراش میره بالا و اعصابشم بهم میریزه. حالا خودت ارور ندی تمرکزتو از دست بدی! سرویس مث بازی قبل بزنی خیلی خوبه. لحظات حساس بازی میتونه تعیین کننده تر از اونی باشه که فکر می کنی... و نهایتا : باخت در تایبرک 2 ست اول = مرگ!

پیش بینی : نواک در 4 ست!

کوسه - کلی جو :

خب! مهم ترین بازی تورنمنت برای من تا اینجا! بردت باعث میشه عملکرد بالای جدول دست خودمون باشه. بازیت بهتره ، باتجربه تری ، حمایت تماشاگرا پشتته (داشتی یانگو چه جوری تشویق می کردن! مسلما برا تو بیشتر مایه میزارن) و ... . خلاصه هیچ بهانه ای نیست! من از اول تورنمنت بیخود رو این بازی مانور ندادم ، پس باید آبروداری کنی... فصل خوب خودت و تورنمنت خوب منو خراب نکن کوسه! حتما بازی تایبرک داره و باید ببری که کلید بازی هم ممکنه همون باشه! برو جلو که همه آبزیان پشتتن!

پیش بینی : فیش در 4 ست!

پیر دیار ماتادور ها - عینکی صرب :

این بازی که به من ربطی نداره ولی دوست دارم فررو ببره...

پیش بینی : فررو در 5 ست!

والسلام. تا فردا...
نرین تو زمین گند بزنین به اعصابم ها! که فردا از خجالتتون در میام...!

ویرایش توسط Pouya : 09-05-2011 در ساعت 09:46 AM
Pouya آنلاین نیست.  
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 10:11 AM   #204
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Exclamation

رافائل نادال 6 ساعت پیش روی Wallه فیس بوک شخصیش یه نوشته و فیلم قرار داد .

Hi everybody, thanks for your support, i'm ok & happy for the match

RAfaelnadalUs(www.tennistalkers.com).rar <====== ویدئو رافا
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 10:47 AM   #205
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

اه اه اه بمیریییییییییی خوان
nole آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 12:41 PM   #206
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs up

فقط میخوام بگم اگه نادال و ماری و نواک رو روی هم بزاریم نمیتونن مثل این سیمون دفاع کنن. خوان با تمام وجود به توپ ضربه میزد و سیمون مثل آب خوردن و خیلی ریلکس توپارو بر میگردوند هر کس دیده باشه بازیو حیرت میکنه از این همه تسلط سیمون در رالی کردن
BABAK آنلاین نیست.  
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 01:42 PM   #207
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

هر روز در طول مسابقات آزاد آمريكا،مربي سرشناس تنيس نيك بالتيري(Nick Bollettieri ) به انتخاب خود 3 بازي حساس روز را به خوانندگان معرفي مي‌كند و پيش بيني خود را درباره آن‌ها اظهار مي‌كند.

روز هشتم

كارولين ووزنياكي-اسوتلانا كوزنتسوا(بازي اول در شب در استاديوم اش(Arthur Ashe Stadium))

ووزنياكي در 6 بازي رو در رو با كوزنتسوا،4 برد كسب كرده و در فينال مسابقات دوبي امسال نيز او را شكست داده.آن ها همچنين در دور چهارم همين مسابقات و در سال 2009 باهم بازي كردند كه ووزنياكي آن بازي را در تايبريك ست سوم برد.كوزنتسوا توپ را از هر دو سمت بكهند و فورهند خيلي خوب مي‌زند،در عرض زمين خوب حركت مي‌كند و سرويسشباثبات است.اين قطعا يك آزمايش براي ووزنياكي خواهد بود.آيا او مي‌تواند در مقابل ضربات قوي كوزنتسوا مقاومت كند؟من فكر مي‌كنم مي‌تواند!با توجه به نحوه حركت ووزنياكي در زمين،او مي‌تواند امتيازها را كنترل كند و كوزنتسوا را در زمين حركت دهد.سرويس كوزنتسوا برتري زيادي ندارد كه اين هم به ووزنياكي كمك مي‌كند.در اين بازي رالي هاي طولاني خواهيم داشت و من از همين الان فكر مي‌كنم كه اين بازي به ست سوم كشيده شود،ولي درنهايت به نظرم ووزنياكي قدرت بيشتري دارد.
پيش بيني نيك:ووزنياكي در 3 ست.

راجر فدرر-خوان موناكو(بازي دوم در شب در استاديوم اش(Arthur Ashe Stadium))

فدرر در مقابل چيليچ كمي آزمايش شد،ست دوم را باخت ولي اجازه نداد كه اين اتفاق بازيش را تحت تاثير قرار دهد و در 4 ست به پيروزي رسيد.او تنيس اگرسيو را عالي بازي مي‌كند و وقتي راجر در حال حمله است،بهتر است مراقب باشيد!
من كل بازي بين موناكو و شاگردم تامي هاس را ديدم.من وقتي هاس ست اول را برد خيلي ذوق زده شدم ولي با طولاني تر شدن بازي او انگيزه و قدرتش را از دست داد.ضربات موناكو خيلي استوار بودند و هاس(به سادگي مي‌توان گفت) كه قدرت مقابله با او را نداشت.اين دومين بار(بعد از سال 2007) است كه موناكو در دور چهارم مسابقات حضور دارد.
فدرر ركورد 2-0 برد و باخت را در مقابل موناكو دارد و آخرين بازي آن ها در ميامي امسال بود.موناكو با خسته كردن هاس با استفاده از بكهند خوبش(كه آن را خيلي فلت مي‌زند)،سرويس اول خوب و فورهند عالي او را شكست داد.تفاوت اينجاست،هاس در بازي خود كم آورد ولي فدرر اينگونه نخواهد شد!فدرر با سرويس خوبش امتيازهاي راحتي را كسب مي كند و به محض اينكه توپ در زمين است،فدرر با تنوع بازي خود موناكو را در زمين نامتعادل مي‌كند.به نظرم فدرر در سه ست پيروز مي‌شود.

پيش بيني نيك:فدرر در 3 ست.

سرينا ويليامز-آنا ايوانويچ(بازي دوم در استاديوم اش(Arthur Ashe Stadium))

سرينا هر دو بازي انجام شده بين اين دو را به نفع خود تمام كرده ولي از سال 2009 تاكنون مسابقه اي بين اين دو بازيكن نبوده.اين يك فرصت عالي براي ايوانويچ است كه به همه ثابت كند كه او برگشته است ولي براي برد،او بايد بهترين بازي خود را به نمايش بگذارد!اگر او بخواهد با سرينا وارد بازي قدرتي شود،شكست مي‌خورد.سرينا قدرت بدني بيشتري از او دارد،ضرباتش قوي تر و سرويسش عالي است.اين بازي به سرينا بستگي دارد.تنها دليلي كه مي‌تواند باعث شكست او شود مشكل روحي و شروع به دادن خطاهاي زياد است.ايوانويچ بايد هميشه حاضر باشد و شايد در بعضي لحظات ضربات ريسكي بزند تا سرينا را نامتعادل كند.او بايد سرينا را از مناطقي كه در آن ها راحت بازي مي‌كند دور كند و او را مجبور به حدس زدن كند.من بعيد مي‌دانم اين اتفاق رخ دهد و شانس را به سرينا مي‌دهم.
پيش بيني نيك:سرينا در 2 ست.

منبع:tennismagazine
Nima93 آنلاین نیست.  
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 03:42 PM   #208
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها

بردشو به پوشر دوست پیروزی لوث کن 15 ساله تبریک میگم!
پس ما شدیم پوشر دوست پیروزی لوث کن
چه حالی بده سیمون این ایزنر رو بزنه ببینم میخوای به خوان چی بگی رادیک هم که فرر رو میزنه رادیک میخوام یک حال اساسی بهمون بدی ها بزن بترکونش
Alireza Murray آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 04:16 PM   #209
2329
Member

پستها: 40
سپاس: 43
در 35 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر كبير، جوكويج، اندي ماري و راديك

با سلام- ساعت بازي فدرر به وقت ايران چه ساعتي مي باشد؟
2329 آنلاین نیست.  
قدیمی 09-05-2011, 04:48 PM   #210
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
پس ما شدیم پوشر دوست پیروزی لوث کن
چه حالی بده سیمون این ایزنر رو بزنه ببینم میخوای به خوان چی بگی رادیک هم که فرر رو میزنه رادیک میخوام یک حال اساسی بهمون بدی ها بزن بترکونش

پوشر دوست که هستی! (اندی + سیمون) پیروزی دولگو ی منم که لوث نمودی دیشب در چت باکس! تازه بازیشم ندیده بودی که اگه دیده بودی همچین حرفی نمی زدی!

حالا که اینجوری شد وظیفه جانی و موقشنگ سنگین تر شد...البته فرر ببازه خیلی عیبی نداره ، چون رادیک میزبانه. من هر میزبانی ببازه ناراحت میشم! ولی وای بر احوالت مارتین اگه اون پوشر ببره...!
Pouya آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)