بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

22-28 فروردین - مونته کارلو، موناکو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-15-2011, 11:52 PM   #201
mh_nik
Senior Member

آواتار mh_nik

پستها: 1,158
سپاس: 15,076
در 1,159 پست 8,472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ... *Roger Federer*... _samprass _andre agassi _andy murray Nalbandian_
Lightbulb FedEx ATP Head 2 Head

mh_nik آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mh_nik به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 08:53 AM   #202
key1nadal
Senior Member

پستها: 114
سپاس: 159
در 112 پست 566 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.رافائل نادال 2.دل پوترو 3.ارغوان رضايي 4.دينارا سافينا

آقا فدرر 16 تا گرند اسلم برده 17 تا مسترز خوب ديگه چي ميخواد چرا خداحافظي نميكنه؟
key1nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی key1nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 09:03 AM   #203
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط key نمایش پست ها
آقا فدرر 16 تا گرند اسلم برده 17 تا مسترز خوب ديگه چي ميخواد چرا خداحافظي نميكنه؟
نه. نباید خداحافظی کنه. تا زمانی که میتونه تو رنکینگ جزو 100 نفر اول باشه باید بمونه.

تا 35 سالگی.شایدم بیشتر. اگه بره دلم براش تنگ میشه.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 10:51 AM   #204
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

ای بابا ! اگه راجر خدافظی کنه که باید در ATP رو تخته کرد! تنیس بدون راجر معنی نداره !

بعد از ویمبلدون این اولین باری بود که راجر قبل از نیمه نهایی حذف میشد و بعید میدونم دیگه همچین اتفاقی بیفته. به حریف آسونیم نباخته، همین ملزر نوله رو تو رولندگاروس و رافا رو تو شانگهای حذف کرد.

مطمئن باشید اسطوره بازم به اوج برمیگرده...

Come On Roger
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 12:21 PM   #205
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

ملزر و فرر بازی اول نیمه نهایی : ملزر در یک بازی خوب تونست راجر رو شکست بده ، با این بازی که ملزر انجام داد احتمالا بسیاری از مردم فکر میکنند او میتونه فرر رو هم ببره اما ملزر همیشه نشون داده ثبات خاصی نداره مثل شانگهای که رافا رو با یک بازی خوب شکست داد اما در بازی بعد نتونست همون بازی رو ارائه بده به نظر من ملزر امروز هم نمیتونه فرر رو ببره ، فرری که روی بیسلاین خوب بازی میکنه و کم ارور میده
رافا و اندی : رافا تونسته با یک نتیجه عالی ایوان رو شکست بده و امیدواره دوباره بتونه در مونت کارلو قهرمان بشه بردن این رافا خیلی سخته رافایی که از سال 2003 به بعد در مونت کارلو نباخته و همچنین از رولند گروس 2009 به بعد هنوز در خاک نباخته ( 25-0 ) و همونطور که اندی گفته اگر میخواد امروز رافا رو ببره باید یکی از بهترین بازی های زندگیش رو انجام بده اندی دیروز در یک بازی راحت ژیل رو برده و به نظرم بازی امروز اولین بازی سخت اندی در این تورنمنت هست ، دیروز اندی بکهند های خیلی زیبایی میزد اما فورهندش فقط برای همون دفاع کردن مناسبه چند جا دیدیم که میخواست حمله کنه اما فورهند ارور میداد
این دومین بار هست که اندی و رافا در خاک با هم بازی میکنن ، بار اول رافا در همینجا تونسته بود اندی رو شکست بده ( 6-2 و 7-6 ) اندی در اون بازی گفته بود من در ست دوم عالی بازی کردم اما من در مقابل بهترین بازیکن خاک قرار گرفته بودم ، اگر بازی 3 سته بشه خیلی جالب میشه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 02:03 PM   #206
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
ملزر و فرر بازی اول نیمه نهایی : ملزر در یک بازی خوب تونست راجر رو شکست بده ، با این بازی که ملزر انجام داد احتمالا بسیاری از مردم فکر میکنند او میتونه فرر رو هم ببره اما ملزر همیشه نشون داده ثبات خاصی نداره مثل شانگهای که رافا رو با یک بازی خوب شکست داد اما در بازی بعد نتونست همون بازی رو ارائه بده به نظر من ملزر امروز هم نمیتونه فرر رو ببره ، فرری که روی بیسلاین خوب بازی میکنه و کم ارور میده
رافا و اندی : رافا تونسته با یک نتیجه عالی ایوان رو شکست بده و امیدواره دوباره بتونه در مونت کارلو قهرمان بشه بردن این رافا خیلی سخته رافایی که از سال 2003 به بعد در مونت کارلو نباخته و همچنین از رولند گروس 2009 به بعد هنوز در خاک نباخته ( 25-0 ) و همونطور که اندی گفته اگر میخواد امروز رافا رو ببره باید یکی از بهترین بازی های زندگیش رو انجام بده اندی دیروز در یک بازی راحت ژیل رو برده و به نظرم بازی امروز اولین بازی سخت اندی در این تورنمنت هست ، دیروز اندی بکهند های خیلی زیبایی میزد اما فورهندش فقط برای همون دفاع کردن مناسبه چند جا دیدیم که میخواست حمله کنه اما فورهند ارور میداد
این دومین بار هست که اندی و رافا در خاک با هم بازی میکنن ، بار اول رافا در همینجا تونسته بود اندی رو شکست بده ( 6-2 و 7-6 ) اندی در اون بازی گفته بود من در ست دوم عالی بازی کردم اما من در مقابل بهترین بازیکن خاک قرار گرفته بودم ، اگر بازی 3 سته بشه خیلی جالب میشه

بنظر من که نتیجه ی بازی دیروز خیلی هم عالی نبود، با این استانداردی که رافا تو خاک در سال قبل از خودش بجای گذاشت واگذار کردن 3 گیم به لیوبیچیچ خیلی هم عالی نبود، بنظرم اگه رافای مونت کارلوی 2010 با این ایوان بازی میکرد یه Double Bagel رو شاخش بود

ضمنا یه بخش از پستت هم تصحیح کنم که رافا و اندی دو بار تابحال روی خاک بازی کردن که یکیش هم تو هامبورگ چند سال قبل بود که رافا 3 و 2 موری رو برد این سومین باره
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 02:17 PM   #207
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
بنظر من که نتیجه ی بازی دیروز خیلی هم عالی نبود، با این استانداردی که رافا تو خاک در سال قبل از خودش بجای گذاشت واگذار کردن 3 گیم به لیوبیچیچ خیلی هم عالی نبود، بنظرم اگه رافای مونت کارلوی 2010 با این ایوان بازی میکرد یه Double Bagel رو شاخش بود

ضمنا یه بخش از پستت هم تصحیح کنم که رافا و اندی دو بار تابحال روی خاک بازی کردن که یکیش هم تو هامبورگ چند سال قبل بود که رافا 3 و 2 موری رو برد این سومین باره
بله اگر مثل سال قبل بازی میکرد نتیجه بهتر از این هم میشد اما خب با این سطحی که در امسال بازی کرده نتیجه خوبیه به نظرم ،
بله درست میگین این سومین باره که با هم بازی میکنند اشتباه از من بود شرمنده
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 03:24 PM   #208
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

وزنیاکی چون تو مونته کارلو زندگی میکنه بیشتر بازیها رو از تو استادیوم دنبال میکنه.ملزر هم که درهم کوبیده شد.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 03:37 PM   #209
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

افرین به فرر

ویرایش توسط Nima88 : 04-16-2011 در ساعت 03:55 PM
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-16-2011, 03:47 PM   #210
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
کارلو نباخته و همچنین از رولند گروس 2009 به بعد هنوز در خاک نباخته ( 25-0 )
این رو هم لطفا اصلاح کن بعد از رولند گاروس 27 مین برد متوالی رافا تو خاکه یعنی میشه 27-0
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)