بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

25-31 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2010, 03:01 AM   #201
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

به نظر من فدرر خوب بازی کرد اما عالی نبود مثلا تایبریک ست اما فورهندهاش خوب وینر می آورد سریس هم خوب زد. دوندگیش هم عالی بود. به توپ هایی می رسید که من اصلا فکرشم نمی کردم.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد
از شما این حرف بعیده . . . . . . .
اگه تو فینال یک تورنومنت روی خاک همین ماردی با نادال می خورد بازم می گفتید ای کاش نادال بهش رحم می کرد؟؟؟
اگه قرار بود هر کس به خاطر دلسوزی به یکی دیگه ببازه که دیگه قهرمانی معنی نداشت. قهرمان یک تورنومنت یعنی این فرد از همه بهتره. من نمی دونم چرا شما اصلا این حرف رو میزنید.
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 05:20 AM   #202
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
از شما این حرف بعیده . . . . . . .
اگه تو فینال یک تورنومنت روی خاک همین ماردی با نادال می خورد بازم می گفتید ای کاش نادال بهش رحم می کرد؟؟؟
اگه قرار بود هر کس به خاطر دلسوزی به یکی دیگه ببازه که دیگه قهرمانی معنی نداشت. قهرمان یک تورنومنت یعنی این فرد از همه بهتره. من نمی دونم چرا شما اصلا این حرف رو میزنید.
عِه عِه عِه!!!!!!!!! هنوز دو ثانیه نشده که خودم با زبون خودم گفتم که عملکرد فدرر از همه بهتر بوده در این تورنمنت. باااااااااااااز شما دارین حرف تو دهن من می گذارین که من نگفتم فدرر از همه بهتره بوده؟!!!!!

عرض کردم، شما نمی دونی ماردی فیش خودش رو با چه «جون کندنی» به این مرحله رسونده چون به بقیه ی بازیکن ها که توجه ندارین که! فقط منتظر می مونین تا فدرر به میدان بره و تصورتون این هست که همه تنیسورها مثل فدرر همیشه در حال استراحت هستند. اما اگر اون مطلب رو خوب می خوندین متوجه می شدین ماردی با توجه به محدودیت های بازیش و سنش در امسال یه غیر ممکن رو ممکن کرده! فقط یک عنوان مسترز کم داشت که اونم از شانسش نشد که بشه! تمام شد و رفت! ما حق نداریم تلاش و زحمت یه تنیسور رقیب فدرر رو بستاییم؟ نکنه اینم جزو گناه های کبیره ی نابخشودنی و سیئه هایی هست که عرش رو به لرزه در می آره؟!

اگر باز بیشتر توجه می کردین متوجه می شدین که ماردی یکی از تنیسورهای مورد علاقه ی من هست و اگر به تصمیم من می بود هیـــچ اشکالی نمی داشت که نادال در فینال مسترز به ماردی ببازه. (این نظر شخصی من هست و بیان کننده ی نظر طرفداران دیگر نادال نیست!)

شما نترس! اون جام و اون مقام حدود چند ساعت پیش به فدرر رسیده و اگر سنگ از آسمون هم بباره دیگه کس دیگری نمی تونه مالک اون جام و اون پول هنگفت Prize Money و هدیه های مالی اسپانسرهای متمولی مثل Olympus بشه. همه ش رسید به فدرر شما که تو عمرش تا حالا هیچ مقام و جایزه ای نبرده و در حسرت این یکی بود که شما براش سینه چاک کردین که نکنه کسی ازش پس بگیره! من به شما تضمین کتبی می دم. مطمئن باشید این جام مال فدرر شده!

شما فقط مو به مو نوشته ها رو می گردین ببینین کدوم کلمه ش رو می شه بهش گیر بدین اون رو در می آرین! مهم نیست که یه طومار مطلب دیگه نوشته شده باشه. فقط دنبال این جور چیزها هستین.

چقدر عادت بدی هست این کار واقعاً !!!

از شما بعیده از شما بعیده... چه کلک هایی هستین شما !
ببینین می شه از این موضوع هم یه دعوا درست کنین و کفن بپوشین برای فدرر؟!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 07:48 AM   #203
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

راستی یک سوال خبری از مربی فدرر نبود در این تورنومنت کسی خبری نداره؟
فقط severin بود
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:23 AM   #204
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

ببخشید شما کجابازی فدرر رو دیدید که می گید خوب بازی کرد در کل که پنج ست هم بازی نکرد که رسید به فینال همه ی حریفاش مصدوم شدن یا کاملا خسته شده بودن به این می گن خودشانس
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:27 AM   #205
Barca&Lona
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 3,769
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-سمپراس-آغاسی-جاستین

سلام.تعجب می کنم از بعضی هاتون درست مثل مربی های ایرانی حرف می زنید وقتی می برند می گن تیم ما عالی بود ما خیلی خوب کار کردیم بچه ها تمام نکاتی رو که بهشون گفته بودم رو مو به مو انجام دادند گفته بودم که در هفته های اینده بهتر می شیم.ولی هفته ی بعد که می بازند تمام تقصیر ها رو گردن داور بیچاره و زمین و زمان می بندند ومیگند تیم حریف ضد فوتبال بازی کرد و... حالا قضیه سر راجر است وقتی می بره مخالف هاش میگن خوش شانس بود یا حریفش بد بازی کرد مثل همین بازی با باقداتیس.گفتین مثل بازی با رافا بازی نکرد اون سرو ها کجا این سروها کجا.درسته اگه مثل بازی با رافا بازی می کرد و راجر هم مثل رافا که الان جام در دست های راجر نبود. اینکه خدای شانس و مسیرش به فینال خیلی راحته.یه مقداری انصاف داشته باشین توی تنیس هیچ کس بازی رو از رو خوش شانسی نمی بره.چرا نمی گین که راجر توی 29 سالگی هم می تونه باعث شگفتی شما بشه. چرا نمی گین راجر خوب بازی کرد و حریفش رو مجبور به عقب نشینی کرد وقتی یه بازیکن می بره حتما عالی بازی کرده و از موقعییت هاش استفاده کرده.کلا بازیکن های دیگه مقابل رافا و راجر انگیزه ی زیادی دارند مخصوصا اونهایی که رنکشون پایینتره و این باعث میشه که تمام تلاش خودشون رو برای برد بکنند و معمولا هم در بازی بعد نمی تونند همون بازی رو انجام بدهند. راجر دیشب عالی بود.خداییش راجر چند بار موقعییت بریک کردن رو داشت و فیش چند تا .وقتی راجر میبره یه کم انصاف داشته باشین و نگین همه چیز دست به دست هم داد تا راجر قهرمان بشه و انگار خود راجر این وسط کشکه.بعد از هفت ماه این برد خیلی شیرینی بود .پیش به سوی یو اس اپن
Barca&Lona آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Barca&Lona به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:35 AM   #206
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

قهرمانی پروردگارشانس رو تبریک می گم .یادتون میاد که می گفتم رافا باپیرهن صورتی هیچی نمی شه این هم نتیجش بعد بگید خرافات
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:45 AM   #207
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

منم این قهرمانی رو تبریک می گم
ولی به نظر من فدرر هنوز اون فدرر گذشته نیست
شاید نوع زمین بازی کمکش کرد
و اینکه در این ترنومنت او به حریفی نخورد تا محک جدی براش محسوب بشه
مثلا اگه دل پوتروی پارسال بهش می خرد آیا باز هم برنده بود؟
منظورم اینه که برا بردن مسابقات بزرگتر نیاز به آمادگی بیشتری است
هدفم کم ارزش نمودن بردش نیست (فقط نظرم رو گفتم)
چون به هر حال من از دیدن بازی فدرر واقعا" لذت می برم
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:47 AM   #208
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

حالا جدا از قهرمانی راجر بچه ها می دونستید که باقداتیس اصالتا لبنانیه کم و بیش می تونه عربی صحبت کنه
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 10:28 AM   #209
jiji-federer
Senior Member

آواتار jiji-federer

پستها: 198
سپاس: 2,736
در 188 پست 918 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - جکوویچ - ورداسکو -

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
قهرمانی پروردگارشانس رو تبریک می گم .یادتون میاد که می گفتم رافا باپیرهن صورتی هیچی نمی شه این هم نتیجش بعد بگید خرافات
عزیزم امروز زود بیدار شدی هنوزداری کابوس می بینی میدونم قهرمانیه راجر برات سخته این قدر خودتو تابلونکن
jiji-federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی jiji-federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 10:30 AM   #210
jiji-federer
Senior Member

آواتار jiji-federer

پستها: 198
سپاس: 2,736
در 188 پست 918 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - جکوویچ - ورداسکو -

[QUOTE=Lily Nadal;35047]ببخشید شما کجابازی فدرر رو دیدید که می گید خوب بازی کرد در کل که پنج ست هم بازی نکرد که رسید به فینال همه ی حریفاش مصدوم شدن یا کاملا خسته شده بودن به این می گن خودشانس[/QUOTE]

فکر کنم تب داری عزیزم
jiji-federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی jiji-federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
، رافائل نادال , مسترز، سینسیناتی، هارد کورت، راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)