بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-29-2011, 09:01 AM   #191
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Talking طاس شدن بخاطر شرط بندی

Berdych’s Bald Bet

مدت زمان کوتاهی پس از شکست در نیمه نهایی بارکلیز لندن مقابل سونگا،صدای ریش تراش از رختکن خصوصی بازیکن چکی، در O2 لندن به گوش می رسد...برای احترام به شرط بندی که با مربی خود Tomas Krupa در تابستان انجام داده بود او مجبور شد موهای سرش را بر باد دهد!!!

شرط بندی شرط بندی است!!!

" در ویمبلدون ما شرط کردیم که اگر بتوانم یک تایتل،50برد بدست بیاورم و واجد شرایط بارکلیز شوم من از موهای خودم بگذرم" بردیک بازیکن چکی گفت.

بازیکن 26 ساله چکی پس از یو اس اپن به هر 3 شرایط رسید!او پس از 29 ماه بدست نیاوردن تایتل توانست قهرمان پکن شود..او توانست به 50 پیروزی در یک فصل برسد و در بارکلیز واجد شرایط شود.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-01-2011, 01:21 PM   #192
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

منزل سونگا در خلال مسابقات فينال تور جهاني مورد سرقت قرار گرفت.

به گزارش روزنامه سويسيLe Matin،منزل بازيكن فرانسوي،جو ويلفرد سونگا در حين مسابقه او با راجر فدرر در ديدار پاياني مسابقات فينال تور جهاني تنيس درلندن مورد دستبرد قرار گرفته است.اين روزنامه از سونگا نقل قول كرده كه”اميدوارست وقتي به منزلش در سويس باز مي گردد هنوز آن جا را بشناسد.”
سونگا از جولاي 2009 در Gingins،روستايي در نزديكي مرز فرانسه زندگي زندگي مي كند.
زنگ خطر وقتي به صدا در آمد كه دوشنبه شب يكي از همسايه ها متوجه شكسته شدن يكي از پنجره ها شد.

جوكويچ در يك فيلم بازي مي كنند.

بر اساس گزارش رسانه هاي بلغارستان،نواك جوكويچ در فيلم(The Expendables 2)يك نقش كوتاه بازي مي كند.اين فيلم ادامه قسمت اول خواهد بود كه در بين پرفروش ترين فيلم هاي 2010
(2010 box-office)حضور داشت و در تابستان 2012 اكران خواهد شد.بازيگراني نظير Jason Statham و Dolph Lundgren در بلغارستان حاضر خواهند شد و كارگردان فيلمSylvester Stallone خواهد بود.

بوپاتي مي گويد كه پيس برنامه جدايي را طراحي كرده

ماهش بوپاتي مي گويد كه اين لياندر پيس بوده كه تصميم به قطع همكاري اين دو بازيكن دوبل گرفته است.بوپاتي در فصل آينده با روهان بوپانا همكاري مي كند و پيس نيز با رادك استپانك هم تيمي خواهد شد.
بوپاتي در مصاحبه با CNN-IBN:”به نظر او ما كمي براي همكاري پير بوديم و براي يك همكاري مداوم مناسب نبوديم.او مي گفت كه تيم ما به يك نفر جوان تر نياز داشت.اين عقيده او بود.نظر لياندر و من متفاوت است ولي من به نظر او احترام مي گذارم.ما حرفه اي هستيم و درنهايت هردو به بازي كردن علاقه داريم و براي بردن تلاش مي كنيم.اين تصميم قطعا بر اساس مشاجره نبود.”
همچنين به گزارشIndian Express،هم تيمي پيشين بوپانا،اعصام الحق قريشي اعلام كرده كه از تصميم بوپانا براي جدايي از او شوكه شده،چون آن ها به تازگي اولين عنوان مسترز خود را در پاريس كسب كردند.

هيويت در آزاد استراليا حضور مي يابد.

ليتون هيويت

ستاره استراليايي،ليتون هيويت،با دريافت سهميه وايلد كارد در مسابقات آزاد استراليا حضور مي يابد.قهرمان دو دوره مسابقات گرنداسلم و شماره 1 پيشين رده بندي تنيس مردان،پس از پشت سر گذاشتن چند فصل همراه با مصدوميت در رتبه 188 رنكينگ قرار دارد ولي مدير تورنومنت،كِرِيك تايلي(Craig Tiley)روز پنجشنبه اعلام كرد كه دادن اين سهميه به فيناليست سال 2005 اين تورنومنت،آسان ترين تصميمي بوده كه مي توانست بگيرد.
تايلي:”ليتون با بد شانسي دچار چند مصدوميت شده و همين باعث سقوط او در رنكينگ شد،ولي او هميشه ثابت كرده كه نبايد دست كم گرفته شود،مخصوصا در بازي هاي بزرگ.”

لي درباره فصل گذشته:”زندگي خيلي تغيير كرده”

قهرمان مسابقات آزاد فرانسه،لي نا،مي گويد بعد از قهرماني در اين مسابقات زندگيش خيلي تغيير كرده است.او در گفتگو با برنامه Open Court شبكه CNNاعلام كرد كه پس از بازگشت به چين استقبال زيادي از او شده است.
لي:”زندگي خيلي تغيير كرده.من مي بعد از قهرماني در آزاد فرانسه مي دانستم كه وقتي به چين باز مي گردم طرفدارانم بسيار هيجان زده مي شدند.من به خانه بازگشتم و ديدم كه يك خانم[در خيابان]به من گفت”لي نا،من تو را مي شناسم،مي خواهم با تو عكس بگيرم”و او اينقدر بلند حرف مي زد كه بقيه صدايش را مي شنيدند.مردم بيشتري به سمت ما آمدند و من و دوستانم به سمت ماشين فرار كرديم.”
لي همچنين از مربي سابق خود،توماس هاگستِد(Thomas Hogstedt)،كه در حال حاضر به شاراپوا كمك مي كند،براي كمك به خود باوري در او تشكر كرد.
لي:”توماس،او با مربيان چيني خيلي تفاوت داشت.او هميشه به من اعتماد به نفس مي داد.اولين باري كه او به من گفت كه مي توانم در بين 20 بازيكن برتر باشم،من به او گفتم كه شوخي مي كند.چون من اصلا اين باور را نداشتم.من هيچوقت مربي نداشتم كه به من بگويد مي توانم در بين 20 نفر اول باشم.”

شاراپوا،سرنا،ووزنياكي در ليست بيشترين جستجو شده ها

3 تنيس باز در ليست 10 نفر اول جستجو شده در بين ورزشكاران در موتور جستجوگرBing در سال 2011 قرار گرفتند.شاراپوا در رتبه 2،سرنا ويليامز در رتبه 3 و كارولين ووزنياكي در رتبه 5 قرار گرفتند.

ویرایش توسط Nima93 : 12-01-2011 در ساعت 01:30 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-02-2011, 12:53 PM   #193
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

دانلد يانگ مجددا تحت نظر مادرش تمرين مي بيند.

به گزارش TENNIS.com،بعد از پشت سر گذاشتن با موفقيت تور آسيايي تحت نظر مربي USTA،مايك سِل(Mike Sell)،دانلد يانگ تصميم گرفته كه مجددا تحت نظر مادر خود،آيلونا(Ilona)،به تمرين بپردازد.يانگ كه با مسولين USTA در بهار امسال درگير شده بود(بعد ازينكه به او سهميه وايلد كارد براي حضور در مسابقات آزاد فرانسه را ندادند)مجددا همكاري خود را با اين اتحاديه قطع مي كند.او براي اولين بار به دور چهارم يك گرنداسلم رسيد(آزاد آمريكا 2011)و طبق توافقي كه همانجا بين والدين او و مسئول برنامه پيشرفت بازيكنان USTA صورت گرفت،همكاري يانگ با اين اتحاديه مجددا آغاز شد.يانگ درخواست كرد مايك سل(مربي پيشين مونيكا سَلٍِس(Monica Seles)) كه در ابتداي دوران بازيگري يانگ نيز او را هدايت كرده بود اين سمت را مجددا به عهده بگيرد.
در تور آسيايي امسال،يانگ به اولين فينال دوران بازي خود رسيد(در بانكوك و پس از شكست دادن مونفيس)و همچنين با صعود به جدول اصلي،توانست به دور دوم مسابقات شانگهاي نيز صعود كند.
مادر يانگ،آيلونا،مربي حرفه ايست و در آسيا همراه او بود ولي به گفته خودش فقط براي تشويق و نه چيز ديگر.هنوز دليل اين تصميم مشخص نيست ولي يك منبع به TENNIS.com گفته كه پس ازينكه USTA از يانگ درخواست كرده كه به يكي از مراكز تمرين آن ها برود،با مخالفت او مواجه شده است.

بوگومولوف براي روسيه بازي خواهد كرد.

آلكس بوگومولوف جونيور

پس از تاييد فدراسيون بين المللي تنيس،آلكس بوگومولوف جونيور،به جاي آمريكا،براي روسيه بازي خواهد كرد.بوگومولوف در مسكو به دنيا آمده و از سال 2002 به عنوان يك بازيكن آمريكايي در مسابقات حضور داشته ولي هيچ وقت براي تيم جام ديويس آمريكا بازي نكرده است.
بر اساس تصميم كميته جام ديويس،اين تعويض مليت از قوانين سال 2012 فدراسيون پيروي مي كند و بنابراين پس از 3 ماه ازين درخواست،بوگومولوف مي تواند براي روسيه به ميدان بود.روسيه درخواست خود را در ماه اكتوبر ارائه داده و بنابراين بوگومولوف مي تواند در دور اول جام ديويس 2012 در مقابل اتريش بازي كند.در حال حاضر بوگومولوف برترين بازيكن روسيه(با رنك 33 و يك پله بالاتر از نيكولاي داويدنكو)است.
پدر او،آلكس بوگومولوف،يك از مربيان معروف تنيس در زمان اتحاد جماهير شوروي بود و بازيكناني نظير Yevgeny Kafelnikov و Andrei Medvedev را هدايت كرده است.
بوگومولوف در مسكو به دنيا آمد ولي در 9 سالگي به همراه خانواده اش به مكزيك نقل مكان كرد و پس از آن در سال 1992 به فلوريداي آمريكا(محل زندگي فعليش)رفت.بوگومولوف در صورت تاييد فدراسيون جهاني تنيس،مي تواند براي روسيه در المپيك 2012 بازي كند.

ريكاردو سانچز،مربي جديد ووزنياكي

ريكاردو سانچز در حال هدايت يانوكويچ

به گزارش Ekstra Bladet،نفر اول رده بندي تنيس زنان،كارولين ووزنياكي،ريكاردو سانچز(Ricardo Sanchez)را به عنوان مربي جديد خود معرفي كرد.سانچز كه اخيرا يلِنا يانكويچ را هدايت مي كرد،به همراه پدر كارولين،پيتِر،به تنيس باز دانماركي كمك خواهد كرد.
ووزنياكي:”به نظرم همكاري با ريكي ايده خوبي است.ما او را خيلي خوب مي شناسيم و او خيلي از بازي هاي من را از نزديك ديده و براي شكست دادن من تاكتيك هاي متفاوتي را پياده كرده،پس من را به عنوان يك بازيكن خوب مي شناسد.او همچنين بقيه بازيكنان حاضر در تور را خوب مي شناسد.”
گفته شده كه سانچز يك قرارداد 1 ساله با ووزنياكي امضا كرده است.
سانچز:”اين مانند يك روياست كه به واقعيت پيوسته.مانند همان حسي كه پپ گوارديولا پس از قبول هدايت بارسلونا داشته.من بازي هاي زيادي را از كارولين ديدم و او به خاطر شخصيت و تلاشش يكي از بازيكنان محبوب من است.من و پيتر رابطه نزديكي با هم خواهيم داشت.من براي تمام زحماتي كه پيتر براي كارولين كشيده احترام زيادي قائلم.كارولين استعداد خوبي در يادگيري دارد و بدون مصدوميت و با يك برنامه ريزي مناسب،ما به استراليا مي رويم تا قهرمان شويم.”
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-03-2011, 12:54 AM   #194
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

فدرر اعتقاد دارد كه مي تواند به رنكينگ 1 باز گردد.

تنيس باز شماره 3 جهان،راجر فدرر،در مصاحبه با New York Times اعلام كرده كه علاقه دارد به صدر رنكينگ مردان باز گردد.بازيكن سويسي فقط 1 هفته با شكستن ركورد 286 هفته صدر نشيني پيت سمپراس فاصله دارد.
فدرر:”راه سختي در پيش است ولي چه كسي مي داند؟شايد يك روز من به آنجا برسم.بايد منتظر ماند و ديد.در حال حاضر من به طريقي به آن فكر نمي كنم چون نواك با فصل فوق العاده اش رسيدن به صدر جدول را براي من غيرممكن كرده ولي باز مي بيني كه ناگهان خوب بازي مي كني و 17 بازي پياپيي را مي بري و به همانجايي باز مي گردي كه حداقل حس مي كني كه مي تواني گرنداسلم ببري و درست فكر مي كني،مجددا در موقعيت قرار مي گيري،اين مرا خيلي هيجان زده مي كند.”
فدرر ادامه داد كه احتمالا در مسابقه دور اول جام ديويس 2012مقابل آمريكا حاضر خواهد شد.فدرر از سال 2004 تا كنون هيچ گاه در دور اول مسابقات جام ديويس شركت نكرده است.فدرر:”به نظر مي رسد كه من حضور خواهم يافت،ولي بايد زمان بندي مسابقات سال بعد خود را نهايي كنم.”

ونوس و سرنا براي المپيك برنامه ريزي كرده اند.

سرنا ويليامز مي گويد كه او و خواهرش ونوس به دنبال دفاع از عنوان قهرماني خود در مسابقات دوبل تنيس المپيك هستند.اين دو خواهر پس از كسب مقام قهرماني در سيدني و پكن،به دنبال سومين مدال طلاي خود خواهند بود.روز جمعه سرنا گفت:”ما مدافع عنوان قهرماني هستيم و مي خواهيم ازين عنوان دفاع كنيم و من دليلي نمي بينم كه به دنبال اين هدف نباشيم.”
اين دو بازيكن در المپيك 2004 آتن به دليل مصدوميت زانوي سرنا نتوانستند از عنوان خود دفاع كنند.
آن ها روز شنبه و در يك بازي نمايشي در شهر ميلان به ديدار اسكياوونه و پنتا مي روند.

شاراپوا سالم است و به تمرينات بازگشته.

ماريا شاراپوا در مصاحبه با TENNIS.com اعلام كرده كه دوران مصدوميت مچ پا را كاملا پشت سر گذاشته و مجددا به تمرين مي پردازد.شاراپوا چند هفته آينده را به تمرين در فلوريدا اختصاص مي دهد و پس از آن به بريزبِين استراليا مي رود تا در يكي از اولين تورنومنت هاي فصل 2012 بازي كند.
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-06-2011, 10:38 AM   #195
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Thumbs up ازدواج کوین اندرسون

کوین اندرسون با دوست دخترش، Kelsey O’Neal در Wilmette ازدواج کرد.آنها سه شنبه 10 نوامبر در یک مراسم خصوصی جشن خود را برگزار کردند..دو زوج ورزشکار،پس از مراسم به ماه عسل رفتند..

کوین و Kelsey تقریبا 5 ونیم سال پیش همدیگر رو در دانشگاه Illinois ملاقات کردند;جایی که کوین عضو تیم تنیس بود و همسرش جزء تیم گلف دانشگاه.پدر Kelsey نیز از طرفدارن گلف است.

" این یک آخر هفته باور نکردنی بود.بخصوص با داشتن دوستان و خانواده در سر تا سر جهان"کوین گفت.

او خاص ترین روز زندگی اش را آشنایی با Kelsey می داند.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-08-2011, 01:11 PM   #196
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

تيم هينگيز،شايعات شركت كردن او در فد كاپ را رد كرد.

با وجود شايعاتي مبني بر شركت كردن مارتينا هينگيز در دور اول مسابقات فد كاپ 2012 در مقابل استراليا،تيم او در گفتگو با TENNIS.com اين احتمال را رد كرد.
رييس فدراسيون تنيس سويس به رسانه ها گفته بود كه اميدوارست رضايت هينگيز را در چند روز آينده جلب كند.
با اين وجود،تيم هينگيز به TENNIS.com گفت كه در حال حاضر چنين چيزي واقعيت ندارد و فدراسيون تنيس سويس اين شايعه را براي جذب تماشاچي بيشتر در روز مسابقات درست كرده است.
با توجه به بازنشستگي پَتي اشنايدِر(Patty Schnyder) بازيكن پيشين حاضر در 10 نفر اول رنكينگ،برترين بازيكنان سويس Stefanie Voegele با رنكينگ 138 و Timea Bacsinszky با رنكينگ 243 (كه از ناحيه رباط پاي چپ تحت عمل جراحي قرار گرفته و از ماه مارس گذشته تا كنون بازي نكرده است)هستند.
هينگيز 31 ساله هيچ وقت به طور رسمي اعلام بازنشستگي نكرده و صحبت هايي بين او و تيم راجر فدرر براي هم تيمي شدن اين دو در مسابقات المپيك 2012 وجود داشته است ولي قهرمان 5 دوره مسابقات گرنداسلم،تا كنون هيچ حركتي براي كسب شرايط حضور در اين مسابقات انجام نداده است.او بايد در مسابقات فد كاپ شركت كند و در تور تنيس زنان هم چند مسابقه انجام دهد تا اجازه حضور در المپيك را كسب كند.از سوي ديگر،فدرر اعلام كرده كه هنوز مطمئن نيست كه در چند قسمت از مسابقات المپيك شركت خواهد كرد.

فدرر در جام ديويس شركت مي كند.

راجر فدرر در جام ديويس 2011

راجر فدرر اعلام كرد كه در مسابقه دور اول جام ديويس 2012 در برابر آمريكا بازي خواهد كرد.اين مسابقه در فرايبورگ سويس و بر روي زمين خاك رس انجام مي گيرد.فدر از سال 2004 تا به حال در دور اول اين مسابقات شركت نكرده است.
با توجه به برگزاري مسابقات بر روي خاك رس،هنوز مشخص نيست كه جيم كورير،كاپيتان تيم آمريكا،چه بازيكناني را دعوت خواهد كرد.تيم دوبل برادران برايان بر روي هر سطحي قوي است ولي در قسمت انفرادي هيچ بازيكن آمريكايي نتوانسته كه نتايج قابل قبولي كسب كند.

وازكز از سمت مربي گري تيم جام ديويس آرژانتين كنار گذاشته شد.

به گزارش ESPN Deportes،تيتو وازكز ديگر مربي تيم جام ديويس آرژانتين نخواهد بود.ظاهرا،فدراسيون تنيس آرژانتين تصميم گرفته كه قرارداد اين مربي را تمديد نكند.گزينه هاي احتمالي براي جانشيني او Martin Jaite و Mariano Zabaleta هستند.روزنامه آرژانتيني Ole از هم اكنون اعلام كرده كه Jaite اين سمت را به عهده گرفته است.

احتمال كناره گيري فرر از مسابقات جام ديويس 2012

پس از اينكه رافائل نادال اعلام كرد براي تمركز بيشتر بر روي مسابقات المپيك و بازگشتن به صدر رنكينگ،در جام ديويس 2012 شركت نخواهد كرد،داويد فرر هم اعلام كرده كه شايد در اين مسابقات شركت نكند.
فرر گفته كه فكر نمي كند كه ديگر تيم اسپانيا با حضور او،نادال،ورداسكو و لوپز به ميدان برود.فرر:”اين پايان كار من است.من براي سال هاي طولاني در اين مسابقات بازي كرده ام و هركدام از ما به برنامه بازي خود فكر مي كنيم.من مُسِن تر هستم.شايد شرايط جسماني خوبي هم ندارم و حضور هر چهار نفر ما به صورت همزمان سخت خواهد بود.بازيكنان بسيار خوبي در حال رشد هستند،بازيكنان زيادي كه مي توانند جاي ما را بگيرند،بازيكناني كه از ما بهترند و بهتر خواهند شد.بازي كردن در جام ديويس براي ما سخت خواهد بود.”فرر در ادامه اعلام كرد كه هدف اصلي او شركت در مسابقات المپيك است.
آلبرت كاستا هم اعلام كرد كه درباره كناره گيري فكر مي كند.كاستا:”من درباره حضور يا كناره گيري فكر خواهم كرد.اولين كاري كه انجام خواهم داد،صحبت كردن با رييس فدراسيون است.به نظرم اين 3 سال تلاش خوبي بود و از آن لذت بردم.”
اعلام شده كه كارلوس مويا،قهرمان سابق مسابقات آزاد فرانسه،كانديد به عهده گرفتن اين سمت است.

احتمال مربي گري جودي ماري در تيم فد كاپ بريتانيا.

جودي ماري

دو روزنامه بريتانيايي گزارش داده اند كه اتحاديه تنيس بريتانيا در نظر دارد كه جودي ماري را به عنوان مربي جديد تيم فد كاپ اعلام كند.جودي،مادر اندي(نفر چهارم رده بندي تنيس مردان)،بازيكن سابق و مربي تنيس است و خيلي از بازيكنان جوان بريتانيا را هدايت كرده است.در حال حاضر بريتانيا يكي از قوي ترين تيم هاي سال هاي اخير خود را دارد و يك هفته بعد از مسابقات آزاد استراليا در مرحله گروهي اروپا-آفريقا برابر اسراييل مسابقه مي دهد.

ویرایش توسط Nima93 : 12-08-2011 در ساعت 05:51 PM
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-08-2011, 11:22 PM   #197
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

سافين به پارلمان روسيه راه يافت.

مارات سافين

مارات سافين در انتخابات پارلمان روسيه(دوما)برگزيده شد.شماره 1 پيشين تنيس مردان يكي از اعضاي حزب نخست وزير ولاديمير پوتين است و به عنوان نماينده منطقه Nyzhny Novgorod كه در 300 مايلي مسكو قرار دارد حاضر خواهد بود.
سافين در گفتگو با سايت رسمي تور قهرمانان:”زندگي من در حال تغيير بوده.ناگهان در موقعيت هايي قرار مي گرفتم كه بايد تصميمات بسيار مهمي مي گرفتم.از چيزهاي كوچك شروع شد و به موضوعات بزرگ تر رسيد.من مي توانم بروم و در چند تبليغ حاضر شوم و تظاهر كنم كه آدم معروفي هستم،ولي من اينگونه نيستم.من هيچ وقت اين كار را دوست نداشته ام و انجام نداده ام.من چند ماه در اين باره فكر كردم و ترديد داشتم ولي الان ديگر مطمئن هستم.”
سافين تشابهات بين يك سياستمدار و تنيس باز حرفه اي را توضيح داد.
سافين:”من در موقعيت كاملا متفاوتي قرار گرفته ام ولي اين دو چيز يك نقطه مشترك دارند و آن نياز به داشتن شخصيت است.شما بايد قوي باشيد و بدانيد كه به چه راهي قدم مي گذاريد،چه چيزي مي خواهيد و از چه چيزهايي مي توانيد گذشت كنيد.من در چند سال آينده سخت كار خواهم كرد،هرروز در يك دفتر و در لباس رسمي.روزهاي خوب و بدي هم خواهم داشت و مانند جنگيدن در زمين تنيس در اينجا هم بايد بجنگم.خيلي پيچيده خواهد بود.”
وزير امور خارجه آمريكا،هيلاري كلينتون،اين انتخابات را پر از تقلب خوانده است.

سودرلينگ از آزاد استراليا انصراف داد.

شماره 5 سابق تنيس مردان،رابين سودرلينگ،در تويير رسمي خود اعلام كرد كه تا ماه ژانويه به تمرينات باز نخواهد گشت و در هيچ تورنومنتي تا ماه فوريه شركت نمي كند و اين بدان معناست كه او از مسابقات آزاد استراليا كناره گيري مي كند.سودرلينگ سوئدي در حال حاضر در رتبه 13 رنكينگ قرار دارد و از تابستان گذشته با بيماري مونونوکلئوز درگير بوده و از ماه جولاي به بعد بازي نكرده است.

جودي ماري،به عنوان كاپيتان تيم فد كاپ بريتانبا انتخاب شد.

اتحاديه تنيس بريتانيا،جودي ماري را به عنوان كاپيتان جديد تيم تنيس فد كاپ برگزيد.
جودي،مادر اندي(نفر چهارم رده بندي تنيس مردان)،بازيكن سابق و مربي تنيس است و خيلي از بازيكنان جوان بريتانيا از جمله دو پسر خود(جيمي و اندي)را هدايت كرده است.او همچنين به ديگر مربيان زن هم كمك خواهد كرد.
ماري:”براي من افتخار بسيار بزرگيست كه اينگونه به كشورم كمك كنم.اين سمت با توجه به استعداد،تجربه و اعتماد به نفس بازيكنان برتر ما يك چالش بزرگ و هيجان انگيز به من مي دهد.”
در حال حاضر بريتانيا يكي از قوي ترين تيم هاي سال هاي اخير خود متشكل از دو بازيكن باتجربه، Elena Baltacha و Anne Keothavong و دو بازيكن جوان Laura Robson و Heather Watson را دارد.بريتانيا يك هفته بعد از مسابقات آزاد استراليا در مرحله گروهي اروپا-آفريقا برابر اسراييل مسابقه مي دهد.
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-13-2011, 01:05 AM   #198
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

برايان ها ركورد مكنرو را شكستند.

باب و مايك برايان در مراسم دريافت جايزه تيم اول رنكينگ دوبل 2011

باب و مايك برايان،ركورد صدرنشيني جان مكنرو در رنكينگ دوبل را شكستند.برادران دوقلو براي 271 هفته در رتبه 1 رنكينگ بوده اند.
مايك برايان در گفتگو با ATPTour.com:”به دست آوردن چنين ركوردي و پشت سر گذاشتن مكنرو،كه ما هميشه از او الگو گرفته ايم،فوق العاده است.اين افتخار در كنار بيشترين تعداد قهرماني در مسابقات دوبل نشان مي دهد كه ما در دوران بازي خود استوار بوده ايم و نخواسته ايم كه رتبه اول را از دست بدهيم.”
باب برايان در جواب اين سوال كه اين افتخار چه جايگاهي در زندگيش دارد:”بعد از ازدواجم،اين در رتبه دوم قرار دارد و به زودي كه در ژانويه دخترم به دنيا بيايد،به رتبه سوم مي رود.”
با 271 هفته صدرنشيني،برايان ها فقط 15 هفته از پيت سمپراس و 14 هفته از راجر فدرر(در رنكينگ انفرادي)كمتر صدرنشين بودند.همچنين برايان ها 75 عنوان قهرماني دارند كه در مقايسه با فدرر(70 قهرماني)و سمپراس(64 قهرماني)بيشتر است.
باب:”سمپراس و فدرر چيزهاي باورنكردني به دست آورده اند.آنچه كه آن ها انجام داده اند چشمگير است.اين افتخاريست كه حتي اينگونه سوالي پرسيده شود و با اين دو اسطوره مقايسه شويم.مسابقات انفرادي و دوبل كاملا متفاوت است،ولي اين خيلي خوب است كه در صدر رنكينگ دوبل باشيد.اين همان كاريست كه ما انجام مي دهيم و همان چيزيست كه به آن عشق مي ورزيم.”

ونوس:انتظار موفقيت بزرگ را ندارم.

ونوس ويليامز در ديداري نمايشي در باربادوس به ويكتوريا آزارنكا 6-4,6-3 باخت.اين چهارمين بازي انفرادي بود كه ويليامز پس از انصراف از مسابقات آزاد آمريكا به دليل بيماري،انجام مي داد.
ونوس در گفتگو با Barbados Advocate:”من از بازي خودم شگفت زده شدم،چون انتظار داشتم خيلي بدتر بازي كنم.عملكردم به من اين اميد را مي دهد كه در مسابقات آزاد استراليا سال بعد شركت كنم.من واقعا اميدوارم كه آمادگي جسماني خود را در 2012 حفظ كنم ولي انتظار ندارم كه نتايج بزرگي كسب كنم.”

كوزنتسوا و هانتوكوا مربيان جديدي استخدام كردند.

اِسوِتلانا كورنتسوا،اُلگا موروزوا(Olga Morozova)را مجددا به عنوان مربيش استخدام كرد.اين خبر را خودش به TENNIS.com اعلام كرد.ابتدا روزنامه نگار بريتانيايي،سايمون كمبرز گفته بود كه كوزنتسوا در دوبي با موروزوا تمرين مي كند.كوزنتسوا گفت كه هنوز مطمئن نيست كه موروزوا به صورت تمام وقت به او كمك خواهد كرد يا خير.
موروزوا در گذشته الِنا دمنتيوا،نوجوانان بريتانيايي و در يك دوره كوتاه،كوزنتسوا را در سال 2008 هدايت كرده بود.كوزنتسوا كه مدام در حال تعويض مربيان خود بوده،اخيرا با مربي تيم فد كاپ روسيه،لاريسا ساوچِنكو(Larisa Savchenko)و هم تيمي پيشين خود،آناستاسيا مِسكينا همكاري كرده.كوزنتسوا 26 ساله اين فصل را در حالي در رتبه 19 به پايان برد كه فقط به يك فينال راه پيدا كرد و از بالاترين رنكينگ خود(رتبه 2 در 2007)فاصله زيادي دارد.
در خبري ديگر،رسانه هاي ايتاليايي خبر داده اند كه دَنيِلا هانتوكوا،مربي ايتاليايي،كلاوديو پيستولِسي(Claudio Pistolesi)را به خدمت گرفته است ولي اين دو فعلا به صورت آزمايشي و در 3 تورنومنت همكاري خواهند كرد.در فصل گذشته،پيستولِسي رابين سودرلينگ را هدايت مي كرد.او همچنين سابقه مربي گري بازيكناني مانند مونيكا سَلِس،همسر سابقش آنا اِسماشنوا،آي سوگياما و داويد سانگوينِتي را در كارنامه خود دارد.
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-14-2011, 12:56 AM   #199
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

جوكويچ و كويتوا به عنوان قهرمانان سال ITF معرفي شدند.

نواك جوكويچ از صربستان و پترا كويتوا از جمهوري چك به عنوان قهرمانان ITF در فصل 2011 برگزيده شدند.هر دو آن ها براي اولين بار اين جايزه را كسب مي كنند.
جوكويچ در مسابقات آزاد استراليا،ويمبلدون و آزاد آمريكا قهرمان شد و فصل را با رنكينگ 1 و ركورد 70 برد و 6 شكست به پايان رساند.جوكويچ اولين بازيكني به جز راجر فدرر و رافائل نادال است كه از سال 2003 به بعد اين جايزه را كسب مي كند.به گفته خودش”از زمان پيروزي در فينال جام ديويس سال گذشته،اين 12 ماه براي من عالي بود.”
كويتوا 21 ساله،در ويمبلدون قهرمان شد وجمهوري چك را در راه رسيدن به قهرماني در فد كاپ ياري كرد و سال موفق خود را در رتبه دوم رنكينگ به پايان برد.

چيليچ از چناي انصراف داد،حضورش در ملبورن قطعي نيست.

قهرمان دو دوره مسابقات تنيس چناي هند،مارين چيليچ،از شركت در اين تورنومنت انصراف داد و حضورش در مسابقات آزاد استراليا در هاله اي از ابهام قرار دارد.چيليچ از ناحيه زردپي زانو مصدوم است.او در پاييز گذشته به فينال تورنومنت پكن رسيد و در سن پترزبورگ قهرمان شد.

توميك به خاطر تخلف رانندگي مورد بازجويي قرار مي گيرد.

برنارد توميك،از طرف پليس استراليا به خاطر سوءاستفاده از خودرو خود مورد بازجويي قرار گرفته است.توميك 19 ساله،به خاطر سنش از پلاك محدود استفاده مي كند ولي اجازه دارد كه از خودرو BMW M3 sports خود بين مسيرهايي كه به تمرينات تنيسش مربوط مي شود استفاده كند.
روز سه شنبه و در اعلاميه صادر شده از طرف پليس،توميك به چند مورد تخلف رانندگي و سوءاستفاده از معافيت سرعت در مسيرهاي مشخص متهم شده.
توميك ضمن رد اين اتهامات،اعلام كرده كه قرباني دشمني يك افسر پليس با او شده.

هنمن:راجر مي تواند رنك 1 باشد،گرنداسلم هاي بيشتري ببرد.

تيم هنمن مي گويد كه راجر فدرر مي تواند به رنكينگ 1 باز گردد و ركورد 286 هفته صدرنشيني پيت سمپراس را جا به جا كند.
هنمن:”فكر مي كنم با توجه به رنكينگ متغير،جالب خواهد بود كه ببينيم فدرر به صدر باز مي گردد يا خير؟او فقط 1 هفته با ركورد پيت سمپراس فاصله دارد.من مي دانم كه راجر واقعا مي خواهد اين ركورد را بشكند پس احتمال چنين چيزي وجود دارد.به نظرم او چند گرنداسلم ديگر مي برد،واقعا اينگونه فكر مي كنم.اگر شرايط به نفع راجر باشند،راجر در بهترين فرم خود از هركس ديگري بهتر بازي مي كند.”
هنمن همچنين گفته:”براي من برجسته ترين قسمت فصل 2011،قهرماني فدرر در فينال تور جهاني در لندن بود.من به خاطر عشق به سبك بازي فدرر،هميشه طرفدارش بوده ام.”

27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-15-2011, 12:02 PM   #200
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

با كناره گيري ريچي و كرايچك،ATP كماكان بدون مديرعامل ماند.

بعد از تصميم قهرمان پيشين مسابقات ويمبلدون و مدير تورنومنت روتردام،ريچارد كرايچك(Richard Krajicek)،مبني بر ادامه ندادن تلاش براي كسب سمت مديرعاملي ATP،مديرعامل مسابقات ويمبلدون،يان ريچي(Ian Ritchie)هم اعلام كرد كه شغل فعلي خود را رها مي كند و ازين پس به عنوان مديرعامل اتحاديه فوتبال راگبي خدمت مي كند.ريچي براي كسب مديرعاملي ATP تلاش هايي انجام داده بود ولي پس ازينكه خبر احتمال رياست او در رسانه ها فاش شد،از ادامه تلاش منصرف شد.
ريچي از سال 2005 مديرعامل ويمبلدون بوده.او به خاطر جذب حاميان مالي جديد و پر كردن خزانه ويمبلدون از اعتبار بالايي برخوردارست.هنوز مشخص نيست كه چه كسي جانشين آدام هلفنت،مديرعامل فعلي ATP خواهد شد.
راجر فدرر و چند نماينده ديگر،به خاطر تجربه كمِ اقتصادي كرايچك عليه كانديداتوري او اعلام نظر كرده بودند.همچنين يك منبع به TENNIS.com گفته كه هيئت مديره ATP نتوانسته توافق مارك يانگ(مدير بخش آمريكاي ATP)و برَد دروِت(مدير بخش بين الملل ATP)را براي كسب اين پست به دست آورد.
با اين شرايط،احتمال اينكه ATP فصل 2012 را بدون مديرعامل آغاز كند وجود دارد.

كاپيتان سابق،وازكز،از نلبنديان انتقاد كرد.

تيتو وازكز كه قراردادش به عنوان كاپيتان تيم جام ديويس آرژانتين تمديد نشد،از يكي از بازيكنانش،ديويد نلبنديان،كه قبلا هم با او مشكل داشت انتقاد كرد.
وازكز در گفتگو با TyCSports:”من نلبنديان را به عنوان يك رهبر مثبت نديدم ولي قصد داشتم كه به او يك فرصت ديگر بدهم.من مانند نلبنديان فكر نمي كنم و درباره رهبري تيم خيلي صحبت نمي كنم.”
وازكز ادامه داد كه رافائل نادال”كسي است كه شما مي خواهيد او را در تيم خود داشته باشيد.او به عنوان يك رهبر به تيمش انگيزه مي دهد.”
گفته شده مارتين هايته(MARTIN JAITE)كه سابقه مربي گري نلبنديان را هم دارد،كانديد اصلي براي كسب سمت كاپيتان تيم آرژانتين است.وازكز گفته كه”كاپيتان جام ديويس نبايد با بازيكنانش دوست باشد.”
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)